Am cunoscut-o pe Andreea Antonescu si este ff de treaba!

Forum dedicat Andreei Antonescu si fanilor acesteia.

Mesajde gabuba » Vin Apr 12, 2002 10:41 pm

Initial trimis de Zgubilici
Vai mai Gabytzule, egoist mai esti, pai daca nu vrea sa fie terorizata, de ce mai intra pe chat?


mah zguby, tzin sa te anuntz ca ea intra pt. a discuta cu fanii! si nu pt. a fi terorizata... vai sfantule ha-ha-ha!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde gabuba » Vin Apr 12, 2002 10:46 pm

Initial trimis de Zgubilici

Pai daca nu te-ai ras in cap in forma de A si nu ti-ai tatuat pe mana dreapta numele formatiei si nu ai scandat dezbracata in piata ca vrei sa vina Andre la tine, teoretic nu esti cea mai mare fana, imi pare rau sa te dezamagesc! :(
Andre de fapt nici nu ale cel mai mare fan pentru ca cel mai mare fan ar trebui sa inteleaga muzica pe care o fac si motivele din care ea s-a nascut, si cum la Andre banii sun motivul iar versurile despre iubire pentru fel si fel de baietei sunt facuta de un alt baiatel, ceva mai mare, ce-i drept.
Nu pot sa concep cum un tata isi poate pune fiica sa cante astfel de versuri imbecile si cretine!
Singurul element care apartine fetelor sunt doua perechi de t(z)at(z)e si...ATAT!
Nu va mai dati de ceasl mortii pe aici ca sunteti ridicoli!


dragi fani, nu ma sinchisesc sa va shterg mesajele despre "trupa voastra de viitor" , zguby dak chiar nu se deprinde nimic de tine, din tot ceea ce a fost itzi dau un sfat : NU MA VIZITA ACEST FORUM.... baeh aici oamenii ishi fac formatzii ce shti tu! hahahahahahaahahahahaa :hehe: :hehe:
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

clar

Mesajde K-gula » Vin Apr 12, 2002 10:51 pm

tu esti labagiul sef. o limba in cur nu ai vrea sa le dai? punele sa se spele mai intai ca "pute". credema ca stiu ce spun. :bleah:

K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Zgubilici » Sâm Apr 13, 2002 8:22 am

Bai Gabytule, n-am inteles prea bine ce vrei sa spui dar asta pentru ca tu nu stii prea bine ce vrei sa spui, de fapt cred ca nu ai vrut sa spui nimic, ci sa mai strangi niste mesaje si astfel ai mai bagat si tu trei vorbe de umplutura.
SI nu te mai da atata mare cu cunostiintele tale despre AndreA ca mi-am dat seama de pe acum ca te lauzi fara motiv! Eu nu m-as lauda, dimpotriva as tine secret toate astea!
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Re: clar

Mesajde gabuba » Sâm Apr 13, 2002 9:43 pm

Initial trimis de K-gula
tu esti labagiul sef. o limba in cur nu ai vrea sa le dai? punele sa se spele mai intai ca "pute". credema ca stiu ce spun. :bleah:

K-gula.


pt. mesajul asta ai avertisment. no comment!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde gabuba » Sâm Apr 13, 2002 9:46 pm

Initial trimis de Zgubilici
Bai Gabytule, n-am inteles prea bine ce vrei sa spui dar asta pentru ca tu nu stii prea bine ce vrei sa spui, de fapt cred ca nu ai vrut sa spui nimic, ci sa mai strangi niste mesaje si astfel ai mai bagat si tu trei vorbe de umplutura.
SI nu te mai da atata mare cu cunostiintele tale despre AndreA ca mi-am dat seama de pe acum ca te lauzi fara motiv! Eu nu m-as lauda, dimpotriva as tine secret toate astea!


crede-ma zguby ca nu am nevoie de inca un mesaj in plus si nici acest forum, asa ca... chia nu ma intereseaza ce ai face tu, eu doar povesteam ce mi s-a intamplat. e problema mea cat de mult o iubesc eu pe ANDREEA ANTONESCU! clar?!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde little_vortex » Dum Apr 14, 2002 7:11 pm

Pentru orice problema exista o solutie pe masura! Tie iti recomand niste soareci de bucatarie!
little_vortex
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Mar Apr 09, 2002 7:46 am

Mesajde gabuba » Dum Noi 17, 2002 12:15 pm

beton
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Pain in the Arse » Mie Dec 04, 2002 10:10 pm

Intr-o zi obishnuita, pe cand stateam shi eu la coltzul strazii shi ma leganam shi binecuvantam pe trecatori, doar s-or indura shi ei sa-mi dea shi mie cate 500 lei... ca prin vis.. o vad ca se apropie. Se apleaca deasupra mea, scoate 10.000 de lei, eu zic ,,boda proste", iar cand ma uit mai bine... era AndreA Antonescu....
Minunea a durat un minut, pentru ca a trecut strada shi s-a urcat intr-un mertzan albastru.
Trecand, a deschis geamul shi mi-a facut cu mana... I-am raspuns shi eu la fel.
In seara aceea m-am dus shi am cheltuit banii la o sala de net.:o
Avatar utilizator
Pain in the Arse
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Mar Dec 03, 2002 12:00 am

Hai lasa-ma

Mesajde Love2Fly » Joi Dec 05, 2002 1:29 am

Pe bune? ti-a dat 10.000? wow! inseamna ca ai prins-o intr-o zi buna si cred ca dupa mertzul in care era ca intradevar era o zi "buna" pentru ea!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Joi Dec 26, 2002 1:53 am

ma nene, imi zicea tata... Sau mai vazut p**de da nici una asa umflata ca a lu' antoneasca...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Ohhh, GOD!

Mesajde Andreea Pisoi » Mar Dec 31, 2002 3:52 am

Initial trimis de Love2Fly
Pe bune? ti-a dat 10.000? wow! inseamna ca ai prins-o intr-o zi buna si cred ca dupa mertzul in care era ca intradevar era o zi "buna" pentru ea!:)


Mai, hai sa judecam.... Ce inseamna in ziua de azi 10.000!? Si ce inseamna acesti 10.000 de lei pentru o fata ca AndreEA? Si cum ei ii place foarte mult sa ajute "COPII SARACI" (Si scriu asta sa nu-l jignesc pe cel care ne-a dezvaluit aceasta intamplare), era si logic sa-i dea bani copilului... Right? Anyway, lasa lucrurile rele pe langa reteaua de Net`, cand te cuplezi, ok Love? :P
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde OLiX » Mie Feb 26, 2003 12:57 pm

si eu o stiu .. nun personal .. dar vb cu ea pe mail .. si mi se pare o tipa ok ..imi place ..
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde ograsa » Vin Mar 07, 2003 1:10 am

ma indoiesc, cred ca ai gresit tastele ;i
eu am envoie de aier dupa posturile pozitive ;S
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Mesajde OLiX » Vin Mar 07, 2003 9:37 pm

ograsa mama .. fi sigura ca nu am gresit tastele .. chiar vb cu AndreEA si-mi place ;) tu .. mai ia niste aer pana atunci .. oke ?!
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde Nightmare » Mie Mar 19, 2003 11:39 pm

Initial trimis de popescu andreea
Sunt presedinta unui Fan Club ANDRE recent infiintat. Le-am cerut fetelor de la Andre permisiunea de a-l infiinta. Nu am primit decat raspunsul Andreei Antonescu. De ce Andreea Balan nu este comunicativa si nu-mi raspunde la nici un mesaj ?


Buna Andreea. Sunt Andreea Timofte. Nu imi imaginam ca te voi gasi aici.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde covergirl^^^ » Mar Apr 22, 2003 10:24 pm

Initial trimis de Gabyzzu
ma nene, imi zicea tata... Sau mai vazut p**de da nici una asa umflata ca a lu' antoneasca...


Ok...imi explici si mie ce-ai patzit?? Te-a traznit ceva? Daca tu ai scris mesaju' de mai sus si daca nu erai drogat, itzi zic ca esti dobitoc.:mad:
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde OLiX » Vin Apr 25, 2003 2:09 pm

de ce trebuie sa fie atatea persoane cu intentzii rele pe forumu` asta ?!
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde covergirl^^^ » Vin Apr 25, 2003 9:24 pm

Initial trimis de OLiX
de ce trebuie sa fie atatea persoane cu intentzii rele pe forumu` asta ?!


asta explica-mi si mie....

ps: olix te stiu pe tine..am vb. pe irc o data, erai pe #pops!
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde OLiX » Vin Apr 25, 2003 10:20 pm

ehh .. pe forumu` asta .. dar nu numai aici .. ci peste tot in viatza .. intotdeauna undeva .. trebuie sa existe cineva care sa comenteze... cineva care sa aiba ceva impotriva. Asta e :)

p.s. covergirl^^^ da .. eram pe #pops pe undernet. acuma nu mai sunt acolo .. dar sunt pe #olix ;))) (sorry de reclama)
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Anterior

Înapoi la AndreEA

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori