incaltaminte

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde eyewitness » Vin Apr 11, 2003 3:42 pm

Initial trimis de Nicholas_Alex
Dar lasa, ca stii ce zic fetele de noi astia cu picioarele mari..:D

...ca Dzeu a luat de undeva si a pus altundeva...Domnu a luat, Domnu a dat ,Domnu fie laudat...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde angus » Vin Apr 11, 2003 4:29 pm

me-am luat pantofiori nuoi, az i-am pus prima uara intaia data, shi la ora asta deja m-am descaltzat caci tare ce mai ma strang...
lucrurile nu sunt ce par a fi
angus
Junior Member
 
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Mai 30, 2002 12:00 pm
Localitate: in za grin forest

Mesajde Nicholas_Alex » Vin Apr 11, 2003 7:57 pm

Am citit pe undeva ca urina face pantofii asa de moi, ca poti vedea degetul mic mishcindu-se!! Pe bune!

Eye-ule...sa nu zici acum ca tu ai 25 la picior!
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

bai oameni buni daca nu gasiti papuci:)

Mesajde Mr Teo » Vin Apr 11, 2003 8:08 pm

Vorbiti cu mine si va gasesc eu gasesc pana pe la 54 cu preturi acceptabile si de firma si care pot sa vii expediez la voi acasa cu preturi mai mici ca in Romania .!!!
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde Sopra Tutt1 » Sâm Apr 12, 2003 12:29 am

Initial trimis de Nicholas_Alex
Sopra, nu au nici pe afara...cel putin in partea aia, Italia, Spania, etc...numai numere mici..:(
Sunt, iti zic maine cum ii zice magazinului aluia in care gasesti si care cica e celebru. Prietenul asta al meu le cumpara cu 50-60 euro, deci nu e prea mult, parerea mea (sunt de firma)

Initial trimis de Nicholas_Alex
Dar lasa, ca stii ce zic fetele de noi astia cu picioarele mari..:D
Nu numai ca shtiu ce zic fetele... ci stiu si cum e :D... dar sa lasam asta, ca sigur se gasesc unii cu centrul de greutate foarte jos, care sa se atace :p

dornea - de unde esti? Alaska? In cazul in care o sa am nevoie, incerc sa dau de tine, thx :)
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde eyewitness » Sâm Apr 12, 2003 7:53 am

Initial trimis de Nicholas_Alex

Eye-ule...sa nu zici acum ca tu ai 25 la picior!


io nu zic nica....intreaba pe moshu...vorbesti de inches? :D
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

serios ca pot sa iti fac rost man

Mesajde Mr Teo » Sâm Apr 12, 2003 8:16 am

Am de toate in oras , adidasi, nike...etc...etc.. si toate la preturi calumea... 30-35$ maxim sa zicem la ceva ff calumea..
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde Nightmare » Dum Apr 13, 2003 7:14 pm

Initial trimis de Superba Oana
nike sunt preferinta mea.
oricum nu am decat 2 perechi dar nu le port. gasesc destul de greu incaltaminte pt ca port 35 la picior.(asta ar fi un moment bun sa radeti de mine......)
in rest nu port decat pantofi eleganti....



In sfarsit gasesc si eu pe cineva care poarta tot 35 la picior!
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde Nanuka » Mar Feb 10, 2004 6:23 am

Eu prefer firma ALDO de incaltzaminte...Aliosha stie despre ce vb..
Incaltzaminte generala..de la sport pana la eleganta...:)

Nanuk.
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Crazy Babe » Vin Feb 13, 2004 12:39 am

adidashii nike sunt preferatii mei.. dar cel mai mult imi place sa port saboti
(flip-flops) pt ca sunt mai comozi si merg cu orice tip de imbracaminte... si nici macar nu te trezesti ca ai bataturi....... de asemenea tocuri inalte numai sa nu care cumva sa fie cui ca nu-i suport.... asa zishii pantofi cu talpa ortopedica(aia care ii poarta baba frosa in piata) ii urasc foarte tare... ;o
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde monk » Sâm Mai 29, 2004 11:42 am

Mi-am tras azi o pereche superba de Reebok NBA DMX
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde monk » Sâm Mai 29, 2004 11:43 am

asa ... si continuarea
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Eagle Raider » Sâm Apr 16, 2005 11:12 pm

eu prefer Reebok (Reebok febletea mea!!!)sunt ca pret mult mai acceptabili decat Nike , nike in magazin sunt d la 2.700.000 in sus ,iar adidas nu imi plac ,nu stiu am eu ceva cu ei, evident gasesti adidasi mishto si adidas!

Eu ma incalt si cu pantofi sport(adidasi) am 2 perechi d Reebok ,dar si cu pantofi .Pantofii ii incalt cand imi iau blugii!

Am vazut niste Reebok-uri mishto pe store.reebok.com ,periculosi rau de tot la 80 $ ,dar din pacate nu merge sa faci comanda si in romania ,iar dak ii gasesti in romania slabe sperante ii gasesti la un pret de peste 120 $
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde Akyta » Dum Apr 17, 2005 12:57 pm

uf, uf... adevarul e ca m-am tare bucurat sa vad oameni cu asemena gusturi rafinate la incaltari! eu port prin rotaie 3 perechi de adidas superstar, doua modele clasice, una model din 2004...o sa va pun si poze!
Like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
Sucker love I always find,
Someone to bruise and leave behind.
Avatar utilizator
Akyta
Junior Member
 
Mesaje: 96
Membru din: Mie Feb 23, 2005 12:00 am

Mesajde h0va » Dum Apr 17, 2005 1:29 pm

mie tocma mi s'au rupt superstarurile..am fost pe la adidas shi cam bate vantu' la captitolu' tenishi, anu trecut erau carca insa am preferat nike..acu la nike nu's decat d'aia jen cortez..la gravis n'au adus lowdown iar restu' modelelor nu prea imi plac..cei de la vans, globe sau o'neill sunt prea butucanoshi, puma n'a invatzat nici pana acum sa faca incaltzari ne'fitzuase..infinity a disparut din mall shi in consecintza canci conversuri..de rebook nu ma mai apropii de fo' 3 ani de cand am luat tzeapa cu nishte ghete (oricum nu mai joc baschet..)..lotto sunt pt folbalisht..asics nu'm plac din principiu, same thing with diadora..in consecintza stau shi ma uit lung..puate cine shtie..imi vine fo idee..

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde Eagle Raider » Dum Apr 17, 2005 1:50 pm

reebok are site si in romana!!! http://www.rbk.ro (dar din pacate nu i sa mai facut un update la site de mult timp ,cred ca de cand l-au facut!!!

am vazut acolo niste adidasi misto!!!!
rv speed sunt super mishto la 3.300.000 si niste clasic vanta care si astia imi plac mult,dar nu stiu pe unde gasesc in rom ca reprezentanta reebok nu am vazut decat in sinaia!!!!!
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde memetshot » Lun Apr 18, 2005 11:24 am

mi-am tras ultimu ragnet de sandale stil adidas puma de la MemetShol, lojic. Pret de plecare 247$ +tva
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Eagle Raider » Mie Apr 20, 2005 7:34 pm

hm....de unde???
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde MiG29 » Joi Apr 21, 2005 8:49 am

eo zic ca dejeaba il intrebi de unde le-a luat,ca nu o sa iti zica.este un om extrem de secretos,si nu ii place ca altii sa poarte aceleasi lucruri pe care le are si el.deci sfatul meu e sa cauti singur.bafta!
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Joi Apr 21, 2005 10:54 am

poi dejaba itz spun ma. nu de alta da decemi place mie aceasta marca este ca omini fac numa chestii la comanda. asta imi asigura unicitatea incaltamintii....

migurila: inca esti ofuscat ca nu tzam lasat sandalele alea ma?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde wednesday » Joi Apr 21, 2005 10:56 am

incaltarile mele preferate sunt bocancii pe care ii port apropae tot anul...acum am o pereche de oras care-s din piele neagra si una de munte cu gore-tex si talpa vibram...albastru inchis si inaltuti...adica se cam intind pe toata gamba...
vara alternez intre sandale de munte care au talpa joasa si barete elastice si is foooooarte rezistente, comode si aproape inobservabile, merg is cu fusta si cu panatalon...love them! si flip-flops, pe romaneste slapi cu deget, care-s ieftini si in cele mai felurite modele...
mai port balerini cand mi se cere sa fiu protocolara...am unii foooooarte draguti, negri si cu siretel mov care se leaga pe gamba... =D
siiii am vo trei perechi de adidasi de tip "bocanc", dintre care una salomon! n-o sa se rupa niciodata.
ii am de 3 ani si inca n-au dat nici un semn desi i-am purtat pe coclauri...
i wish i could help, but i don't want to
Avatar utilizator
wednesday
 
Mesaje: 864
Membru din: Mar Noi 04, 2003 12:00 am

Mesajde MiG29 » Joi Apr 21, 2005 11:25 am

deci da inca sunt suparat,ca nai vrut sami i prumutzi si mie sandalele cant am fost la nunta la varu meu de la Cogealac.Mam facut de ras acolo cu sandalele mele model vechi fara aer conditionat si servodirectie.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Joi Apr 21, 2005 11:27 am

nu uita sistem antiderapaj ultimu ragnet in materie...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Joi Apr 21, 2005 11:38 am

acuma,date mare cu sandalele alea.mai bine ai grija ca intro zi puate o sa ramai fara iele.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Eagle Raider » Joi Apr 21, 2005 7:19 pm

ce sa spun ...?!!!!!! mare ?!ce sandale ai tu , dak as gasi in magazin nici nu mi-as cumpara!!!!
si asta cu pretul ala de 250$ ... dute si minte la alta masa!!!
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde Dany_S » Joi Apr 21, 2005 7:46 pm

preferatii mei sunt adidasii Pidock. Sunt cei mai marfa si sunt accesibili ca pret. Am avut si niste Mike la un moment dat dar aia s-au rupt repede, dupa vreo 4 ani de purtare.
Pe purtat prin casa am niste papuci marfa americani Shin Jong, am dat vreo 60 euro pe ei in piatza la chinezi da uite ca-i port de pest 6 ani si parca-s noi.
draivit laic iu stolit.
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Joi Apr 21, 2005 10:18 pm

animale,mise pare mie sau igalu te face mincinos?:D
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde tre » Vin Apr 22, 2005 12:37 am

ba manca n-am si io cablu de date la tilifonu meu noika sa fac poza la ciupicii mei firma de firma. ai mei is 'pula' (nu ca la fraerii aia des-i ia puma din obor) si is model 2006, ia-m loat pe supt mana de la un harab ca zicea ca vra sa plece din tara, nush da ce, si mii-a dat aproape moka la 353 eur! da am eu adidash da firma acu?

monkule ie da firma adidasii tai? d-e aici par uratz, is macar din pele?
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Mesajde The Kid » Vin Apr 22, 2005 4:05 am

AM tot alternat incaltamintea sport pe care prefer sa o port adesea, intre Adidas si Nike. Acum am 2 perechi de Nike-uri si o pereche de Puma mai old scholl asa. Parca Adidas tine mai mult, e talpa mai de calitate fata de Nike (asta in cazul in care sunt originali, pt ca au aparut tot felul de fake-uri Made in Europa (Buc)).
Semper Fidelis
Avatar utilizator
The Kid
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Mie Apr 13, 2005 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Apr 22, 2005 9:09 am

Eagle Raider scrie:si asta cu pretul ala de 250$ ... dute si minte la alta masa!!!

bai tata. vezi daca esti prost. NU ai inteles bah ca nu se gasesc in magazine? in magazine sunt tzuale (aici includ si incaltaminti) pentru astia care nu prea au bani. aici includ magazinele alea unde nu gasesti tu sandale memetShol.

Bah, calitate nemteasca bah...stii tu ce e aia?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori