Blue

Forumul asociat fanclubului BLUE

Blue

Mesajde kahlan » Mar Iun 24, 2003 11:11 am

o trupa kre ,mie personal,mi-a facut o impresie f.buna!vreau sa aud shi parerile voastre!
Fişiere ataşate
312246[1].jpg
312246[1].jpg (26.32 KiB) Vizualizat de 5749 ori
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

Mesajde SiMiCs » Mar Iun 24, 2003 12:07 pm

Blue ..este..una din formatile..mele preferate..imi place mult piesa..Fly by.....:B Blue!!
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Mesajde Titina » Mar Iun 24, 2003 12:10 pm

Hai sa-ti spun sincer: mie nu prea-mi plac.....am ascultat mel. de-ale lor shi mi se par cam plictisitoare....shi nici "look-ul" trupei nu-mi place....... " :a ''
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Andreea Pisoi » Joi Iul 10, 2003 10:22 am

Sunt dragutei baietii, si ultima lor melodie, piesa de vara, imi place... E super dragut refrenu`... [Im` place in limita bunului simt! :)]
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde krossfire » Joi Iul 10, 2003 8:06 pm

Initial trimis de X-Tina Aguilera
Hai sa-ti spun sincer: mie nu prea-mi plac.....am ascultat mel. de-ale lor shi mi se par cam plictisitoare....shi nici "look-ul" trupei nu-mi place....... " :a ''


....preferintzele tale sunt cam weird..itzi plac palliile muzicii noastre dar nu-tzi plac Blue(cel mai popular boy-band)...not really my problem..dar asculta toate albumele....shi vei vedea de ce merita....
Avatar utilizator
krossfire
Junior Member
 
Mesaje: 273
Membru din: Lun Iun 23, 2003 11:00 pm

Mesajde Andreea Pisoi » Lun Iul 14, 2003 9:21 pm

Heh.. Nu chiar toate albumele... Doar 2-3 melodii... :)
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde kahlan » Mie Mai 12, 2004 3:51 pm

Au scos recent un videoclip la melodia "breathe easy",o melodie superba,clipul a fost regizat de lee ryan.Se pare ca melodia a prins.I like it!What do u guyz think?
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

Mesajde Crazy Babe » Mie Mai 12, 2004 8:34 pm

mie numa unul dintre ei imi place cum arata.... duncan(satenul cu parul putin mai lung) iar dintre melodii imi plac la nebunie sorry seems to be the hardest word ft elton john si breathe easy videoclipul inca nu am avut ocazia sa-l vad...
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde Black Eyes » Sâm Mai 15, 2004 12:58 am

k@tzy scrie:Au scos recent un videoclip la melodia "breathe easy",o melodie superba,clipul a fost regizat de lee ryan.Se pare ca melodia a prins.I like it!What do u guyz think?


Whaaat???Clipul a fost regizat de Lee???
Cred ca ai vrut sa zici ca piesa a fost compusa de Lee!
[font=Times New Roman]No one knows what it's like to be the bad man , to be the sad man , behind black eyes[/font]
Avatar utilizator
Black Eyes
Junior Member
 
Mesaje: 136
Membru din: Sâm Apr 10, 2004 11:00 pm

Mesajde Titina » Vin Aug 13, 2004 11:45 pm

vai,shi prietenele mele(e,unele :D )ma enerveaza deja cu Blue...eu raman tot la parerea care o aveam shi inainte...nu-mi plac...shi sunt multe fete carora le place cum arata...nici asta nu-mi place :) e,gusturile difera tare...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde kahlan » Sâm Aug 14, 2004 12:02 pm

Au scos videoclip la piesa Bubblin, o piesa usoara, de vara.
Simon se ocupa acum se un proiect, o trupa noo "vs".
Au fost zvonuri ba ca pleca lee, ba ca pleaca ant, pana la urma n-a plecat nimeni.
Cam atat 4 now.
Pagina oficiala: http://www.officialblue.com
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

Mesajde BullShitMisfit » Lun Ian 31, 2005 1:23 pm

mama, kahlan, Cum sa-ti spun... blue sunt destul de lame, u know . they look like the dancers from the Hanson video ! katzy, mai bine avril decat blue (ar fi o imbunatatire). Parerea mea.
This body holding me reminds me of my own mortality, embrace this moment, remember, we are eternal, all this pain is an illusion. (Tool - Parabola)
Avatar utilizator
BullShitMisfit
Junior Member
 
Mesaje: 36
Membru din: Sâm Ian 22, 2005 12:00 am

Mesajde miss_kitty » Dum Feb 13, 2005 4:30 pm

blue....mda, merge. un timp am fost crazy dupa ei, mai ales dupa vocea lui lee...nu stiu dak ati auzit/vazut piesa bubblin' de pe mcm... e cantata impreuna cu o trupa franceza, link up, si mi se pare de o mie de ori mai cool decat bubblin' care se da pe posturile romanesti...
miss_kitty
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Dum Feb 13, 2005 11:51 am
Localitate: Iasi

Mesajde Linusea » Sâm Apr 23, 2005 8:57 pm

Nimic personal, dar ei sunt cei mai buni din toti care iam vazut vreodata ! tu trebuie sa fii oleca proasta sa nuti placa!!!!
Nu lua ca pe nimi personal dar mam infuriat cind am vazut mesajul!!!!!!!!! :
Linusea
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Apr 23, 2005 8:48 pm
Localitate: chisinau

forever blue

Mesajde sweet_november » Lun Iun 27, 2005 12:30 am

Blue este trupa mea preferata.Imi place foarte mult muzica lor si sunt innebunita dupa Duncan.imi plac toate melodiile lor, dar preferata mea este Best in me.Sper sa vina aici.. [-o
sweet_november
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Iun 27, 2005 12:12 am
Localitate: Targu Mures


Înapoi la Blue

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori