herba life

herba life

Mesajde rollergirl » Dum Iun 29, 2003 12:13 pm

nu slabesc cu nici o dieta.
merita sa dau banii pe herba life ???
rollergirl
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Iun 29, 2003 12:10 pm

Re: herba life

Mesajde Kaadijha » Vin Iul 04, 2003 1:19 pm

Colega mea de apartament a urmat 3 luni programul dar nu a dat mai mult de 5 kg. Si oricum dupa programul de slabire trebuie sa il iei pe cel de intretinere tot trei luni.
Oricum parerile sunt impartite. Parerea mea e ca nu merita.

Si eu incerc sa slabesc si m-am chinuit cu tot felul de prostii. De ceva timp am inceput sa mananc mai putin dar nu sa ma infometez. Fara prajeli, fara paine (sau cel putin cu paine prajita pana te obisnuiesti), legume, fructe si foarte multa apa sau ceai de plante. Si merge. putin mai greu dar dupa ce organismul tau se obisnuieste cu noul stil alimentar o sa fie bine.

Si sa nu uit: miscare!
Kaadijha
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Iun 24, 2003 2:58 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Matrashita » Lun Iul 28, 2003 3:39 am

Eu am avut herbalife si m-am infometat timp de o luna cu pastilele alea mari si groaznice la gust si cu praful ala pe post de masa de seara si de dimineatza.
Am slabit 2 kg...a fost oribil si nu merita.
Pana la urma tot un regim bine structurat este solutia si niste miscare....asha slabesti sigur!
In plus costa si o gramada de bani,eu stiu ca dadusem 100$ sau mai mult pt o luna.
Daca vrei sa schimbi lumea incepe cu tine insuti!
Avatar utilizator
Matrashita
 
Mesaje: 804
Membru din: Joi Ian 02, 2003 12:00 am

Mesajde isabo » Lun Iul 05, 2004 6:32 pm

Regimul disociat da rezultate, garantat. Cu ce poftesti: fructe, legume (crude sau fierte - incearca morcovii fierti sau suc de rosii fiert), iaurt. Evident, nu de toate, ci un singur aliment. Dar in fiecare zi schimba, sa nu te plictisesti. Sau peshte la gratar, ce zici?
Pe Herbalife sa nu dai banii, nici pe alte prafuri. O sa fii si mai disperata, daca vei pune in farfurie niste prafuri amestecate cu nush ce.
isabo
Junior Member
 
Mesaje: 50
Membru din: Sâm Iul 03, 2004 6:27 pm
Localitate: Romania

Mesajde esoteria » Joi Mai 12, 2005 7:26 pm

Eu am luat herbalife acum vreo 6 ani si am slabit atunci atat cat mi-am dorit, cam 7 kg. Dar atunci eram cu o amica, mancam amandoua pastilele alea si prafurile, si nu ne pasa de ce mananca altii. Acum am un sot si un copil, le gatesc bunatati si eu tre sa ma abtin...Cum puteti sa le puneti masa la ceilalti cu chestii minunate si voua interzise fara sa suferiti? Acum am luat niste prafuri, Viaredin, cu gust de ciocolata. Am luat aseara prima data, pe la 22.00. Dar contine cafeina, cum sa iau asta seara? Am fost foarte vioaie pana pe la 3 jumate noaptea apoi...ceea ce nu doream. A luat cineva asa ceva?
Parerea mea!...
Avatar utilizator
esoteria
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Mar 15, 2005 12:00 am


Înapoi la Hranire sanatoasa

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori