care s-a dezvirginat tot cu un virgin/a si cum a fost?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

care s-a dezvirginat tot cu un virgin/a si cum a fost?

Mesajde crisu` » Mie Iun 01, 2005 10:37 pm

sunt foarte curioasa sa aflu cum a fost un act sexual cu doi virgini:)......pls povestitzi cei care au trecut prin asha ceva...cum v-atzi descurcat?ca intr-un fel e super fain sa o luatzi amandoi de la inceput ca v-a invatzati reciproc si va stitzi mofturile si placerile.....deobicei baietzi cu o viatza sexuala destul de activa si care au avut multe partenere nu prea mai au rabdare sa itzi cunoasca dorintele si placerile si fac totul dupa capul lor...numa pacat ca le iese prost de cele mai multe ori:) deci pls povestitzi ;b
Avatar utilizator
crisu`
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Sâm Mai 21, 2005 11:00 pm

Mesajde m0rgul » Joi Iun 09, 2005 1:16 am

pai e super mijto sincer...

partea proasta e ca ea era cam mica...vreo 4 ani mai mica si ei nu prea avea cine sa ii zica prea multe... partea distractiva in situatia asta e ca o inveti tu ce si cum...si devine "prefecta" pt tine...

si cand incepe sa ii placa si ei si incepe sa se intereseze (fetele mi se pare k vb mai putin despre asta...si prin fete vreau sa zic 15 ani...) afla si ea una si alta...si vine cu propuneri...si incet incet descopera ce ii place si ei...si cand amandoi stiu ce vrea celalalt si ce ii place...e super!!!!

sincer asta e singurul lucru care imi place la o virgina...k e nasol sa o dezvirginezi...asta e... dar dupa ceva timp e o adevarata placere...o adevarata aventura!

fratilor...va recomand virginele! :P
Avatar utilizator
m0rgul
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Mie Iun 08, 2005 11:00 pm

Mesajde Richard79 » Dum Iun 12, 2005 6:18 pm

Cu toate ca ar trebui sa para romantic, nu prea a fost. Ea a avut dureri mari, incepuse sa planga, cu toate ca eram foarte citit si extrem de rabdator.
Ea a plecat la baie si i-am dat in cap si am aruncat prezervativul pe geam, erau sa-mi bubuie ouale :D
Avatar utilizator
Richard79
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Dum Apr 17, 2005 11:00 pm

Mesajde crisu` » Vin Iun 17, 2005 11:33 pm

Ea a plecat la baie si i-am dat in cap si am aruncat prezervativul pe geam, erau sa-mi bubuie ouale :D[/QUOTE]
partea asta nu am prea inteleso.....dar in fine ai mai ramas cu ea dupa aceatsa experienta?:)
Avatar utilizator
crisu`
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Sâm Mai 21, 2005 11:00 pm

Mesajde stefan80 » Sâm Iun 18, 2005 12:16 am

adika s0-a dus ca tot omu si a tras o laba :)

edit by mod: stefan, pt nenumaratele posturi pe care le sterg dupa tine, ai avert. la 3 averturi ai ban.
stefan80
Junior Member
 
Mesaje: 31
Membru din: Lun Sep 01, 2003 10:32 am
Localitate: acolo

Mesajde crisu` » Sâm Iun 18, 2005 10:19 pm

aha!!!!asha mai intelege omu....voi baietzii si limbajul vostru minunat:P...haide...nu mai are nimeni nimik de povestit...ca fac cu nervii imediat:))
Avatar utilizator
crisu`
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Sâm Mai 21, 2005 11:00 pm

Mesajde maxx1nsane » Sâm Iun 18, 2005 11:54 pm

da :p se pare ca baietzii au un vocabular mai colorat :p
adevaru asta e, daca ne lasatzi neterminatzi, e cam aiurea...:D
daca nu avetzi intentzii mari....nu continuatzi... :)
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde zandra » Dum Iun 19, 2005 8:21 pm

a fost nasol....biatul chiar nu stia nimik... a fost si foarte rapid....si in plus s-a mai rupt si prezervativul iar eu s-ar putea sa fiu insarcinata...s-a intamplat acum 10 zile si poate din cauza asta sunt inca dezamagita...
SFAT pt fete : Nu o faceti cu un baiat virgin mai ales daca nici voi nu aveti experientza
zandra
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Iun 18, 2005 11:00 pm

Mesajde PeerGynt » Mar Iun 21, 2005 6:22 pm

Se rupe prezervativul... si tu nu dai fuga sa iei pilula de a doua zi?!?! Stai de 10 zile si te intrebi daca esti sau nu insarcinata? Mai Zandra, poate ca de aia se spune ca e bine sa ai totusi o varsta cand faci sex prima data... Macar pentru faptul ca ai mai multe cunostinte si astfel de erori sunt mai putin probabile.

Prima data? Eu si ea virgini? Destul de stresant... Dar a iesit bine, e frumos sa inveti impreuna cu ea. Eram obsinuiti deja unul cu celalalt, asa ca a venit ca un pas firesc. Evident, drumul de la teorie la practica e destul de lung, dar drumul de la nimic la practica e infinit mai dificil. Daca a fost romantic? Sincer, nu prea. Nici nu cred ca are cum sa fie, astea sunt basme. Primele dati ea oricum nu prea se bucura de contactul sexual, asa ca nu vad cum are sa fie prea romantic.

Sfat contrar celui dat de Zandra: nu cautati sa va pierdeti virginitatea neaparat cu baieti experimentati, deoarece acestia stiu precis ce cauta si nu sunt neaparat rabdatori sau tandri. Nici cu baieti neexperimentati, dar despre care aveti dubii ca va iubesc nu e iarasi prea indicat. Cel mai bine este cu partenerul stabil si despre care stiti sigur ca va iubeste. Restul sunt detalii si se rezolva la fatza locului.
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde zandra » Mar Iun 21, 2005 6:54 pm

peergynt..pei daca nici baietii experimentati (care ar trebui sa stie despre ce e vorba)...nu sunt tandrii si rabdatorii..atunci cui ii mai pasa de noi si de placerea noastra...macar ei stiu ce fac..nu?
Oricum sunt de acord ca e important ca prima oara sa fie cu persoana iubita

P.S...sunt alergica la multe pastile ..ca altfel luam pilula...crede-ma eram la varsta potrivita....daca exista neaparat o varsta potrivita ptr first time
gusturile omului nu se discuta....dar poti sa te caci in gura lui si sa i le schimbi :P
zandra
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Iun 18, 2005 11:00 pm

intrase oare?

Mesajde zatin » Mie Iun 22, 2005 5:16 am

Prima Data... Incerc Sa Imi Amintesc, A Trecut Cam Mult... Stiu Ca Era O Tipa Cu Care Stateam Doar Ca Eram Convins Ca O Sa I-o Pun. Si Am Reusit! Bine, Eram Convins Ca Stiu Ce Fac, Dar...stiu Ca Eram Foarte Excitat, Simteam Ca O Sa Explodea Inainte Sa I-o Pun. Chestia A Durat Putin. Ma Concentram Sa Nu Termin Inainte Sa I-o Bag De Tot...deh, Eram Fraged! Daca As Fi Si Acum Asa, Mi-ar Da Femeia Papucii... Traiasca Sexul De 30 Minute++
Avatar utilizator
zatin
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Iun 20, 2005 11:00 pm

Mesajde crisu` » Mar Iun 28, 2005 12:04 am

ai face bine sa mergi la un ginecolog (zandra) pt ca e probabil sa fi ramas insarcinata....exista un tratament care mai potzi avorta in primele 3-4 saptamani...ai grija de tine:)
Avatar utilizator
crisu`
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Sâm Mai 21, 2005 11:00 pm

Mesajde crisu` » Mar Iun 28, 2005 12:07 am

maxx1nsane scrie:da :p se pare ca baietzii au un vocabular mai colorat :p
adevaru asta e, daca ne lasatzi neterminatzi, e cam aiurea...:D
daca nu avetzi intentzii mari....nu continuatzi... :)

sti cum sunt fetele.......mai ales virginele...trebuie sa ai nervi de otel cu ele....in mintea lor vor sa fie fututte ca niste nebune...dar au si doza aia de4 frica....si pe langa asta nu arata ceea ce vor cu adevarat pt ca au impresia ca vor fi luate dpret niste usuratice.....cel putin multe gandesc lucru asta......ahhh...mi somn
Avatar utilizator
crisu`
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Sâm Mai 21, 2005 11:00 pm

Mesajde maxx1nsane » Mie Iun 29, 2005 2:17 pm

Ai dreptate, shi fetele se gandesc la sex asha cum ne gandim shi noi, dar multora le este teama sa nu fie luate drept ushuratice. :n:
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde Richard79 » Joi Iun 30, 2005 10:47 pm

da am ramas cu ea, avem 8 ani de cand suntem impreuna :)

apropo de dezvirginare, daca stai de vorba cu baietii despre asta 99% habar nu au cum se face o dezvirginare asa ca fetelor, aveti mare grija ca o sa va doara tare rau.
Avatar utilizator
Richard79
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Dum Apr 17, 2005 11:00 pm

Mesajde indispensabilu' » Dum Iul 03, 2005 1:35 am

HMM ..CAM NASHPA PANA SA IMI PUN PREZERVATIVUL MI S-A CULCAT :n: CRED CA AVEAM EMOTII MARI ..,DE DEZVIRGINAT O DESTUPASEM MAI DEMULT DIN GRESEALA CAND MA JUCAM CU MANA PE ACOLO,DE PLACERE S-A SMUCIT SI POC!! A-)
indispensabilu'
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Iul 03, 2005 1:20 am
Localitate: ROMANIA

Mesajde R.IORDAN » Mie Iul 06, 2005 8:49 pm

s-a intamplat acum un an si ceva...dar orikum...oricat de tandru si iubaret ar fi...tot te doare...cel putin pe mine ma durut...nu stiam mai nimic despre sex cand mi-am inceput eu viata sexuala...si cateva zile am regretat ca am facut-o...nu stiam de ex...ca vreo 2 zile sangerezi...si am fost tare speriata...acum...sunt de un an juma cu pretenul meu si ajunsesem la un moment dat sa o facem in fiecare zi...accum sunt plecata din tara si ma gandesc la sex cu el in fiecare zi...e super belea sexul...la inceput a fost cam najpa ca nici unul nu avea experienta...si amandoi am avut probleme...in sensul ca prima oara am facuto bineinteles cu prezervativ...peste vreo luna am facut sex oral si i s-a rupt si lui ata si a fost nasol...a cam avut probleme...nu mai intru in amanunte...dar orikum...eu cel putin dupa ce fac sex sunt in culmea fericirii si reusesc sa-i fac fericiti si pe aia din jurul meu...orikum...e marfa sa-ti incepi viata sexuala tot cu un virgin...pt ca atunci nu mai stai sa te mai gandesti"bai...el a mai facut-o...stie cum e...cred ca eu o sa fiu paralela....oare ce o sa creada despre mine?"...e marfa...in plus....eu cel putin nu as fi acceptat niciodata sa stiu ca a facuto cu altele inaintea mea...pt ca asta ar fi insemnat ca in viitor s-ar mai fi dus si pe la altele..cum s-a dus si in trecut....ceea ce inseamna inselat...
R.IORDAN
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Iul 06, 2005 3:27 am
Localitate: CANADA

Mesajde simone » Joi Iul 07, 2005 9:43 am

R.IORDAN scrie:orikum...e marfa sa-ti incepi viata sexuala tot cu un virgin...pt ca atunci nu mai stai sa te mai gandesti"bai...el a mai facut-o...stie cum e...cred ca eu o sa fiu paralela....oare ce o sa creada despre mine?"...e marfa...in plus....eu cel putin nu as fi acceptat niciodata sa stiu ca a facuto cu altele inaintea mea...pt ca asta ar fi insemnat ca in viitor s-ar mai fi dus si pe la altele..cum s-a dus si in trecut....ceea ce inseamna inselat...

Bai tata ce conceptie de viata ai. Scuze ca te intreb dar ai mai mult de 17 ani? Esti asa de naiva. Ce te face sa crezi ca daca a fost virgin, nu se va duce in viitor la altele. Nu stiu daca sti, dar de curiozitate ai auzit? L-o bate gandul cum ar fi cu cutarica? Dar cand o sa te insele [-o , sa dea Domnul sa nu, sa te intorici si sa spui "Bai complexa mai e viata asta".
simone
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Mar 03, 2005 3:28 pm
Localitate: BUCURESTI

Mesajde R.IORDAN » Joi Iul 07, 2005 2:32 pm

simone...poate ca sunt naiva...dar pe tine ce te face sa crezi ca toti barbatii din lumea asta sunt la fel?bine...a fost relativ greseala mea...nu am vrut sa sune....ca nu se va duce delok...dar orikum....pt un baiat conteaza destul de mult cand o femeie i se daruie...cel putin pt al meu a contat super mult...nu stiu despre ce baieti tot vorbiti voi...poate de astia care sunt obsedati sexual....mai treuie sa mai ai si capul pe umeri din punctul meu de vedere...

ps:n-a fost o conceptie de viata....a fost mai mult o dorinta daca intelegi ce vreau sa zic
R.IORDAN
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Iul 06, 2005 3:27 am
Localitate: CANADA

Mesajde R.IORDAN » Joi Iul 07, 2005 2:32 pm

ps:n-a fost o conceptie de viata....a fost mai mult o dorinta daca intelegi ce vreau sa zic
R.IORDAN
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Iul 06, 2005 3:27 am
Localitate: CANADA

Mesajde baixinho© » Joi Iul 07, 2005 2:55 pm

nu este nevoie sa scrii doua posturi in nici un minut. data viitoare foloseste si tu butonul edit cand vrei sa adaugi ceva.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde simone » Joi Iul 07, 2005 3:24 pm

R.IORDAN scrie:dar pe tine ce te face sa crezi ca toti barbatii din lumea asta sunt la fel?bine...a fost relativ greseala mea...nu am vrut sa sune....ca nu se va duce delok...dar orikum....pt un baiat conteaza destul de mult cand o femeie i se daruie...cel putin pt al meu a contat super mult...nu stiu despre ce baieti tot vorbiti voi...poate de astia care sunt obsedati sexual

Mai las-o in punctul critic, de cand sunteti impreuna?
Dupa cum vad acum o dai la intors A-) , spui ca se va duce, pai atunci la ce ti-a folosit ca a fost virgin? Spuneai ca nu ai fi facut-o daca nu ar fi fost virgin, ca s-ar fi dus la :iubire: . Pai cum vine asta? Cand eu ti-am spus ca viata e complexa, nu mai crezut.
Si inca ceva, ai spus ca tu esti in Canada si el in Romania (sper c-am inteles bine) si ca tu sti sigur ca el nu te inseala. Pe bune? Ti-a spus el? Ca daca l-ai intrebat si el ti-a confirmat ca nu te inseala, atunci e OK.

P.S.: Cum e vreamea in Canada?
simone
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Mar 03, 2005 3:28 pm
Localitate: BUCURESTI

Mesajde R.IORDAN » Joi Iul 07, 2005 3:54 pm

simone...suntem de doi ani impreuna dar asta nu cred ca conteaza asa de mult...avem o relatie mai mult decat stabila...da...ai inteles bine...in momentul in care ai o relatie stabila incepi sa vezi ce simte celalalt...pe mine niciodata nu m-a interesat sa ma duc la alti baieti si pe el niciodata sa se duca la alte fete...si cand am afirmat"stiu ca nu m-a inselat si ca nu ma va insela"...inseamna ca nu am dat din gura de pomana....inseamna ca totusi stiu ceva care sa ma faca sa afirm chestia asta!nu!ti-am precizat ceva in ultima chestie....ca a fost mai mult o dorinta si nu o conceptie de viata...poate ca pe aia nu ai inteles-o...stiu cand mi-ai zis ca viata e complexa....dar depinde la ce te referi...eu cel putin nu am ochi decat pt un singur baiat...si nu mi-e greu sa afirm asta...in momentul in care iubesti pe cineva cu adevarat nu cred ca te mai gandesti si la inselat ... nu de alta...da ai sansa sa pierzi o relatie k-lumea si il ranesti pe partener najpa rau de tot....bine....asta e valabil in cazul meu...pai....sa stii ca vorbesc cu el in fiecare zi...iti dai seama ca ar fi absurd ca de fiecare data cand ii dau tel sa-l intreb daca ma inseala!oricum nu e nevoie sa-l intreb...se vede din tonalitatea vocii lui...si stiu tot ce face...pt ca imi spune absolut tot...
ps:nu stau definitiv in canada...peste 6 zile ma intorc in romania...abia astept ca sincer m-am cam plictisit pe aici...si mi- e cam pofta de pretenul meu...stii tu la ce ma refer
ps2:e un pic aiurea vremea...cand ploua...cand e cald de lesini...noroc cu aerul conditionat...te-am pupat
R.IORDAN
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Iul 06, 2005 3:27 am
Localitate: CANADA

Mesajde cometa » Joi Iul 07, 2005 4:12 pm

sinpaticelor, eu, fata, propun sa nu va mai intrebati, in mai putine cuvinte, daca dragostea la distanta rezista, penca raspuns la aceasta intrebare s-a gasit : nu rezista. si eu personal, ca sa fiu ontopic, le plang pe fetele care s-au desvirginat cu un virgin. mai bine mai stateau putin. dulcegarii d-alea ca "am fost prima pt el, a fost primu' pt mine", sa fim seriosi, in ziua de azi tin din ce in ce mai putin. in plus, ce femeie vrea langa ea un tip caruia tresa-i dea indicatii unde sa o atinga, ce sa faca cu scula, une s-o bage si cat de tare sa-mpinga. astea-s fineturi, pt o relatie stabila, mai lunga de 6 luni...treburi d-astea. ontopic, nu m-am si daca ar fi sa dau tinpu-napoi, tot nu m-as desvirgina cu un virgin, ca ar fi penibil! :)
parerea mea.
...ceea ce va dorim si dumneavoastra :D
Avatar utilizator
cometa
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Ian 17, 2005 12:00 am

Mesajde R.IORDAN » Joi Iul 07, 2005 4:57 pm

cometa...ai inteles total gresit...eu am fost plecata din tara o luna...apoi n-o sa mai plec...raman in tara definitiv...si de ce n-ar rezista relatia?poate vorbesti din punctul tau de vedere...chestia ca nu rezista o relkatie la distante lungi e valabila dar numai in cazul in care tipa sau tipul respectiv se muta definitiv...eu...cu alte cuvinte...am venit doar sa vizitez tara...si sa-ti mai zic ceva...pana la urma toti au un inceput...tu cand ai facut-o pt prima oara cu un tip cum a fost...si tu ai fost virgina la randul tau...sexul se invata cu timpul...practicandu-l...si chiar si citind sau invatand din spusele altora...si aplici...prima oara poate nuti iese...dar apoi da...si sa stii ca in ciuda durerii si prima oara a fost marfa...si sa stii ca eu m-am simtit f bine ca am fost prima din viata lui...in plus nu e nevoie de indicatii...aplici tot ce stii legat de sex si aflii unde snt zonele excitante ale partenerului..pt ca sunt diferite in functie de persoana..mie de ex mi se pare penibil sai zic pretenului meu uite mangaiema aici...sau fa aia...el lea descoperit la mine...nu tre sa ti la zica ea sau el...cat despre unde sa bage scula...sa stii ca scula intra singura...chiar si fara ajutor...mai parerea mea...poate ca eu am nimerit o minunatie de baiat
R.IORDAN
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Iul 06, 2005 3:27 am
Localitate: CANADA

Mesajde cometa » Joi Iul 07, 2005 5:43 pm

sigur ca intra scula singura, ca doar are de une alege :D
acuma serios vb, si ontopic, eu im mentin parerea. ca am fo eu virgina e una, da sa fi fost amandoi...creca ar fi fost prea mult pt cineva atat de instabil psihic ca minunata-mi persoana :D
...ceea ce va dorim si dumneavoastra :D
Avatar utilizator
cometa
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Ian 17, 2005 12:00 am

Mesajde R.IORDAN » Joi Iul 07, 2005 8:36 pm

ok....asta tine de fiecare persoana...ti-am zis...cre ca depinde si de baiat...chiar daca e virgin..
R.IORDAN
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Iul 06, 2005 3:27 am
Localitate: CANADA

Mesajde Dany_S » Joi Iul 07, 2005 9:04 pm

la mine nu s-a intamplat sa fim amandoi virgini si e mai bine asa zic eu, avand in vedere ca a fost o aventura de o noapte. Ce-as putea zice ca as fi vrut si regret ca nu s-a intamplat este ca fata sa fie mai mare, 23-26 de ani asa (cand baiatu are 16-18) mai experimentata.

Off-topic - bre Riordan, da la tini acolisha sub nicneim de ce scrie Canada daca esti doar in vizita la pinguini acolo, sau da mai bine pe forum? nu de alta da induci in eroare eventualii concetatzeni
draivit laic iu stolit.
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde R.IORDAN » Joi Iul 07, 2005 9:12 pm

dany s......te deranjeaza cu ceva?nu cred ca asta conteaza asa de mult...acum sunt in canada...cand voi fi in romania o sa-mi schimb locu!
R.IORDAN
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Iul 06, 2005 3:27 am
Localitate: CANADA

Mesajde simone » Vin Iul 08, 2005 8:56 am

R.IORDAN scrie:simone...suntem de doi ani impreuna --------..pai....sa stii ca vorbesc cu el in fiecare zi...iti dai seama ca ar fi absurd ca de fiecare data cand ii dau tel sa-l intreb daca ma inseala!oricum nu e nevoie sa-l intreb...se vede din tonalitatea vocii lui...si stiu tot ce face...pt ca imi spune absolut tot...
te-am pupat

A pai de ce nu zici mai asa, decat de 2 ani, vorbim peste alti 2-3 ani.
Ori eu tin cu URSU, ori tu esti un al :hades: bun psiholog. Vrei sa-ti dau telefonul meu, sa-mi spui si mie ce fel de om sunt?
Iti spune tot ce trebuie sa sti.
Si nu ma pupa ca se poate interpreta. Ce faci il inseli cu alt :party:
Scuze ca te intreb din nou cati ani ai?
Si pentru cometa: Ai fata suntem simpatice? Nu vrei sa fim simpatice impreuna?
simone
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Joi Mar 03, 2005 3:28 pm
Localitate: BUCURESTI

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori