Cu si despre Anda Adam!

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

Mesajde monk » Mie Mar 19, 2003 9:33 pm

Ma.... pozele sunt urmatoarele .....

Dar asta primesc........

Fisierul pe care ai incercat sa-l atasezi este prea mare. Dimensiunea maxima este de 1048576 bytes.

Cine le vrea sa imi dea mailul si i le trimit prin mail.....

Sorry :(
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde ASALT » Vin Apr 04, 2003 9:21 am

hai sa ma bag si eu in seama ...

ce draq .. Anda Adam a fost si ea ca si restul bagata cu japca in "fenomenul muzical romanesc"
, copilutz .. daca nu s-ar (dez)imbraca asa ti-ar mai place vocea ei si cum arata ?


bucurestenii care o ardeau aku 4 5 ani prin Disco MAXX ar trebui sa o cunoasca .. destul de bene ...
:D adik nu numai ca persoana dar si ca femeie .. draq ... nu e nimi altceva decat o t**fa in plus
ASALT
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Joi Apr 03, 2003 8:03 am
Localitate: Bucale Target

?

Mesajde UnCopilutz » Vin Apr 04, 2003 2:04 pm

Da mai , sa stii ca mi-ar placea . Imi place intai ca e dragutza , nu ca se dezbraca. Imi place apoi vocea ei si muzica pe care o face , un soi de R & B ... ceea ce nu toata lumea face in RO.
Si zici ca e o tarfa? SI-o punea prin discoteci?!?
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Re: ?

Mesajde ASALT » Vin Apr 04, 2003 3:58 pm

Initial trimis de UnCopilutz
Da mai , sa stii ca mi-ar placea . Imi place intai ca e dragutza , nu ca se dezbraca. Imi place apoi vocea ei si muzica pe care o face , un soi de R & B ... ceea ce nu toata lumea face in RO.
Si zici ca e o tarfa? SI-o punea prin discoteci?!?


ma tata ... fa pentru cateva minute abstractie de fizic ..... dupa asta gandeste melodiiile ... pana sa apara cu RACLA nimenu nu o stia .. dupa asta a scos cateva piese care .... sunt date uitarii in cateva zile .. si ... mai ce anume a facut ca eu nu mai stiu nimik demn de luat in seama ......


ca e .. si nu e singura de asta sa fii convins .. :D
ASALT
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Joi Apr 03, 2003 8:03 am
Localitate: Bucale Target

Anda Adam

Mesajde soryna_x » Mar Apr 22, 2003 2:33 pm

Parerea mea este ca Anda NU este deloc o femeie frumoasa si pe deasupra nici NU are voce! Face de ras muzica romaneasca!
soryna_x
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Apr 19, 2003 11:27 am
Localitate: Romania-Arad

Mda,ti-ai gasit!

Mesajde UnCopilutz » Mie Apr 23, 2003 4:47 pm

Uite ce cred eu : pe deasupra ca o consider una dintre cele mai dragutze voci din ROmania , o apreciez si pentru R&B-ul pe care a incercat si inca incearca sa il faca , pentru ca nu multa lume a incercat asta ... si o gasesc si femeie frumoasa , pe deasupra , una dintre cele mai dragutze "Stele" din ro.
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde maryan » Vin Iun 06, 2003 4:22 pm

HMMMMMMMMM numai barbati normal.Voi nu apreciati calitatile vocale.Daca se dezbraca una.mama ce misto e.ce misto canta.ce sa mai zic,vad aici doar 2-3 fani disperati
maryan
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Sâm Mai 31, 2003 9:51 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Anda Adam

Mesajde un tip » Lun Iul 07, 2003 3:38 am

mie unul m-i se pare ca arata bine dar e prea figuranta

sora mea si-a batut joc de ea in office pe tema asta

si avea niste unghii de 4 cm si nu exagerez si a fost umpluta de bere si inainte safie umpluta de bere era f tupeista si f tare in gura si era f mandra de ghiarele si de sanii ei

atat am vrut sa va zic , ca sora mea a umplut-o de bere si dupa aia ne-au dat afara bodyguarzii
un tip
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Iul 07, 2003 3:23 am
Localitate: dan bucuresti

2377

Mesajde baixinho© » Lun Iul 07, 2003 9:03 am

mie unu-l m-i se pare ca pu-te pamantul supt tine aiurea degeaba si de pomana. esti mandru ca sora ta s-ia batut joc de Anda, nu? cul, men, cul! si cum s-ia batut joc de ea? aaaaaaa! a aruncat cu bere in ea! ai o sora foarte cul, pe cuvant. si va-u dat badigarzii afara? pai io daca ieram in locu lu aia, lu badigarzii, inainte sa va dau afara, faceam si un dans pe capetele voastre! din pacate, nu sunt badigard!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Santal » Vin Iul 18, 2003 9:22 pm

o canta fata asta bine live, dar la TV ...se aude ca din groapa...
cat despre ultimul videoclip...sunt sigur ca barbatii au ramas cu gurile cascate...insa e slab...fara subiect...doar ea schiimbata in 2-3 tzoale
Santal
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Vin Iul 18, 2003 8:58 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde happy_angel » Mar Iul 22, 2003 3:48 pm

Parerea mea despre Anda Adam este una buna pt aspect si pt aparitiile ei dar pt sound...................;P
Avatar utilizator
happy_angel
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Dum Feb 16, 2003 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Dum Dec 07, 2003 2:33 pm

acum traim aceeasi perioada in care nu mai auzim nimic despre anda... care mai aude ceva, sa si dea frau liber degetelelor :)

a , un tip , esti destept foc .
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

lol

Mesajde d3s|r33` » Mar Dec 09, 2003 12:04 am

Ca femeie e frumoasa arata si destul de bine dar ca si cantareatza....e jale.Muzica ei nu este nici macar comerciala(se mai trezesc 2 -3 sa-i cumpere cd-urile ptr ca arata bine).Si fara nici o suparare nu are voce!!!si un copil si-ar da seama de acest lucru.Saracutza de ea se tot chinuie de cativa ani buni sa iese in evidenta dar ...........DEGEABA.
d3s|r33`
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Dum Oct 05, 2003 10:37 pm
Localitate: Ardeal

Mesajde UnCopilutz » Mar Dec 23, 2003 6:49 pm

mi-e rusine ca stau in ardeal !
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Nanuka » Joi Ian 22, 2004 5:09 am

Eu personal n-am nimic cu Anda.. tipa are o voce draguta..mi-a placut melodia 'Nu ma uita'....si ca sa fiu un pic carcatosa..sa fac un picutz de comentariu lol umm ca aspect fizic..nu prea ma atrage...adik..orice tipa aranjata, imbracata in tzoale misto..ar arata bine...nu zic ca e nasoala..dar nici bomba..si mai ales de cand am vazut-o in Play Boy...sanii ei m-au cam socat un pic..ma refer la sfarcuri...sunt ciudatzi..in rest e bine...un pic cam de cartier..de Socului, Balta alba , Salajan lol..dar merge..

Muahh,

Va pupic:)

Nanuk.
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Re: Anda Adam

Mesajde Nanuka » Joi Ian 22, 2004 5:47 am

Initial trimis de un tip
mie unul m-i se pare ca arata bine dar e prea figuranta

sora mea si-a batut joc de ea in office pe tema asta

si avea niste unghii de 4 cm si nu exagerez si a fost umpluta de bere si inainte safie umpluta de bere era f tupeista si f tare in gura si era f mandra de ghiarele si de sanii ei

atat am vrut sa va zic , ca sora mea a umplut-o de bere si dupa aia ne-au dat afara bodyguarzii



Tipule,
Umm sora-ta n-avea alta treaba mai buna de facut..decat s-o ude pe Anda cu bere?????

Care a fost motivul concret?????....nu ne-ai dat detalii lol....

Si cam ce ma rog cauti tu prin Office????..nu prea ai fata din pacate.....
Pe buna dreptate v-au dat bodyguarzii afara din club..poluatzi atmosfera....hahahahaha........
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

rugaminte

Mesajde Angel_of_mine » Sâm Iul 24, 2004 11:37 am

cine stie o modaitate prin care as putea sa o contactez pe anda? o adresa de mail ceva...
site-ul ei este in constructie asa ca nu am nici o sansa acolo pt moment.
stiti voi cumva cum as putea?
Avatar utilizator
Angel_of_mine
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Vin Iul 23, 2004 11:00 pm

Nice girl Anda

Mesajde BogdanS. » Joi Feb 10, 2005 11:24 am

LOL people...Chill...Anda e foarte draguta si de mare bun simt.Nu are fite asa cum s-a scris pe aici..Deloc.E chiar de treaba chiar si cu necunoscutii care o recunosc pe strada si se baga in seama aiurea de cele mai multe ori.Cu muzica ei nu a mai facut nimic pentru ca s-a ocupat mai mult de afacerea proprie...asta e,din pacate in Ro nu scoti bani din vanzari si nici chiar concerte,daca nu ai Columbeni sau Bobici in spate...(cine stie cunoaste... ) dar nu a neglijat aparitiile publice la diverse evenimente mondene,ceea ce e un lucru bun pt ca e INCA in atentia presei si probabil va reveni cu un nou material.Muzical adica... ;n
She a sweetie. :ham:
Noroc.
BogdanS.
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Joi Feb 10, 2005 10:40 am
Localitate: bucuresti

Mesajde alisa » Mar Mar 29, 2005 11:59 am

Parerea mea despre Anda.Imi place ,e dragutza,dar nu chiar super ,de cantat canta destul de bine.De rau nu am ce sa zic despre ea.E o tipa ok.
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Eagle Raider » Lun Aug 22, 2005 10:49 pm

a scos acu o mel simpatica cu unu Alex,numita "Ce ti-as face"
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde Dia » Lun Aug 22, 2005 10:59 pm

Canta cu Alex castigatorul concursului Star Factory...Alex ,cel cu care a cantat Ana Lesko "Nu mai am timp " ...
Are chiar si album Anda...se numeste "Confidential" ! Clipu e facut de Iulian Moga ... si piesa de Marius Moga ! mai nou toate piesele de gen din tzara sunt produse de Marius si au videoclip facut de frate-su ...
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde alisa » Joi Aug 25, 2005 11:11 am

imi place melodia e super draguta si videoclipul a iesit bine
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Mesajde UnCopilutz » Dum Sep 11, 2005 4:36 pm

Super tare melodia si clipul.Felicitari Anda,Alex si familiei Moga.Suna si are un aer gros de State.Va deveni un Hit!
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Titina » Dum Sep 11, 2005 7:31 pm

Mel. "Ce ti-ash face" la inceput chiar nu mi-a plakut,k mi s-a parut k are cam acelashi ritm k majoritatea pieselor care apar shi apoi imediat dispar shi nu le mai asculta nimeni.Apoi,dupa ce am mai ascultat-o mi-a placut...nu e superba,dar e buna ptr dansat...in rest...clipul n-are nimik special fatza de alte clipuri,dar...merge...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Dum Sep 11, 2005 9:13 pm

Mie mi se pare ca are foarte multe chestii in plus fata de alte clipuri . In fine...fiecare cu parerile sale.Important e ca e tare!
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Titina » Vin Oct 07, 2005 3:23 pm

deci.... :) mi-am schimbat parerea de la ultimul post de aici :D

I love her!Mi-am cumparat albumul shi e fff mishto.Nici nu m-ashteptams a fie asha k-lumea.Arata f bine pe coperta,iar cele mai tari melodii de pe album mi se par : Ajutor (timp de 2 zile numai mel asta am asultat-o :) ),Nu sunt cuminte shi Ragga Stylee... shi of course,Ce ti-ash face ;)
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde p l a y » Dum Apr 02, 2006 1:23 am

Angel_of_mine scrie:cine stie o modaitate prin care as putea sa o contactez pe anda? o adresa de mail ceva...
site-ul ei este in constructie asa ca nu am nici o sansa acolo pt moment.
stiti voi cumva cum as putea?


Buna, site-ul oficial a fost finalizat din cate am vazut dar e pe net si un Anda Adam fan site unde din cate stiu vedeta e destul de activa si raspunde din cand in cand pe forumul site-ului
http://andaadam.nochance4u.com/
p l a y
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Apr 02, 2006 1:14 am
Localitate: BUCURESTI

Mesajde o_tzestoasa » Lun Apr 03, 2006 12:17 am

azi am auzit la radio noua piesa a Andei Adam shi ....~p ~p ~p atat ie tot ce pot sa spun! sper sa n-o mai aud in vecii vecilor amin :D Penibil, jenant, fuarte jenant...ma rog, la concurenta cu "hop hop se leaga o idila a lu Ana Lesko" (da macar aste e funny shi merje de ascultat la betie) si alte cele...niji nu mai stiu cum era, ceva de genu ca e cineva la mine in dormitor, ma striga pe nume si yo nush cine e ~p ~p ~p Duamne fereste! Sper ca acu nu urmeaza un post d'a lu Titina, in care zice ca piesa e de fapt super-tare-frate, ca ma poci impusca :D
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde Titina » Lun Apr 03, 2006 8:10 am

am mai zis deja k-mi place piesa f mult,dar pp k ai obs k in general avem gusturi total diferite,so.... i like it,u don't :)



cat despre clip...recunosc k nu-mi place..."Ce ti-ash face" avea clip mai mishto ca asta.
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde singing_hooker » Mar Noi 21, 2006 7:40 pm

Anda Adam = Prostitutie Muzicala

Cate minuni face un studio bun, al unuia cu bani, cu vocea fetelor dispuse sa "plateasca" pentru asta :D
singing_hooker
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Noi 21, 2006 7:37 pm
Localitate: Bucuresti

Anterior

Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron