Autumn Forum CUP
88 mesaje
• Pagina 1 din 3 • 1, 2, 3
Autumn Forum CUP
Dupa cum stiti Campionatul forumistic de biliard inca nu a reinceput, mai mult urmatoarea etapa urmeaza sa se desfasoare din nou pe parcursul a doua luni.
In urma unor discutii cu membrii CDO am hotarat sa organizam un turneu amical, astfel incat cei care doresc si au timp, sa poata sa isi masoare fortele, exerseze schemele si talentele in asteptarea confruntarilor oficiale.
La acest turneu se pot inscrie toti participantii la Campionatul forumistic de biliard INDIFERENT DE GRUPA VALORICA precum si orice alt user inscris pana la data de 30 iunie 2005 si/sau care are cel putin 75 de posturi pana in data de 2 septembrie 2005.
Cupa se va desfasura in doua faze, o faza a grupelor si una eliminatorie. (in momentul tragerii la sorti pentru alcatuirea grupelor, se vor alcatui mai multe grupe valorice plecand de la clasamentul BFC).
Voi reveni cu programul complet si cu alte detalii legate de modul in care se va desfasura concursul la sfarsitul perioadei de inscrieri atunci cand se vom sti exact cati doritori sunt.
Inscrierile se fac postand pe acest tread pana VINERI 9 septembrie orl 12
In urma unor discutii cu membrii CDO am hotarat sa organizam un turneu amical, astfel incat cei care doresc si au timp, sa poata sa isi masoare fortele, exerseze schemele si talentele in asteptarea confruntarilor oficiale.
La acest turneu se pot inscrie toti participantii la Campionatul forumistic de biliard INDIFERENT DE GRUPA VALORICA precum si orice alt user inscris pana la data de 30 iunie 2005 si/sau care are cel putin 75 de posturi pana in data de 2 septembrie 2005.
Cupa se va desfasura in doua faze, o faza a grupelor si una eliminatorie. (in momentul tragerii la sorti pentru alcatuirea grupelor, se vor alcatui mai multe grupe valorice plecand de la clasamentul BFC).
Voi reveni cu programul complet si cu alte detalii legate de modul in care se va desfasura concursul la sfarsitul perioadei de inscrieri atunci cand se vom sti exact cati doritori sunt.
Inscrierile se fac postand pe acest tread pana VINERI 9 septembrie orl 12
-
Daimon - Mesaje: 5074
- Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
- Localitate: timisoara
indubitabil.
ANTI
care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
-
baixinho© - Mesaje: 14117
- Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am
pana acum avem urmatorii participanti:
Cristy
pL4gu3
RooT
tinerul h0va
baixinho
whatever
Catalanul
ValiEnte
aspyrin
v1n3ri
aiu
cubu
razorel
gigiell
Reatrd
Briatore
inscrierile continua pana vineri 9 sectembre orl 12 fics
Cristy
pL4gu3
RooT
tinerul h0va
baixinho
whatever
Catalanul
ValiEnte
aspyrin
v1n3ri
aiu
cubu
razorel
gigiell
Reatrd
Briatore
inscrierile continua pana vineri 9 sectembre orl 12 fics
-
Daimon - Mesaje: 5074
- Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
- Localitate: timisoara
Inscrierile s-au terminat,concurentzii este care este mai sus. modul in care se va desfasura competitia:
In prima faza, cei 17 concurenti au fost distribuiti (pe baza clasamentului) in 6 grupe valorice si anume
- RooT , h0va, aiu
- gigiell, reatrd, razorel
- v1n3ri, baix, catalanul
- valiente, whatever, pL4gu3
- daimon, aspyrin, cristy
- cubu, briatore.
vor exista 3 grupe a cate 6 (sau 5) participanti cate unul din fiecare grupa valorioca. se va juca cate o partida (3 din 5) iar primii 3 si cel mai bun loc 4* vor accede in faza urmatoare.
cei 10 participanti vor alcatui doua grupe de cate 5**. se va juca cate un meci pe sistemul 4 din 7.
primii doi din fiecare grupa isi vor disputa semifinalele (4 din 7) . mai apoi urmand sa se dispute cele doua finale (5 din 9).
Grupa A
RooT
Razorel
Baixinho
ValiEnte
Cristy
Grupa B
eyewitness
reatrd
v1n3r1
pL4gu3
daimon
cubu
Grupa C
y0ung h0va
gigiell
Catalanul
whatever
aspyrin
Briatore
aceasta faza se va incheia joi 15 sept orl 20
* se vor lua in calcul rezultatele din meciurile cu primii 3 clasati
**incepand cu aceasta faza nu vor exista capi de serie sau alte criterii de departajare. toti concurentii vor fi introdusi intr-o singura urna, primul extras va fi distribuit in grupa 1, al doiea in grupa 2, s.a.m.d.
*** in cazul in care Daimon nu joaca toate meciurile adevrsarilor cu care nu a jucat li se va atribui victoria cu cel mai drastic scor la care a pierdut daimon in meciurile jucate.
obs. -criteriul de departajare in grupe ramane meciul direct
In prima faza, cei 17 concurenti au fost distribuiti (pe baza clasamentului) in 6 grupe valorice si anume
- RooT , h0va, aiu
- gigiell, reatrd, razorel
- v1n3ri, baix, catalanul
- valiente, whatever, pL4gu3
- daimon, aspyrin, cristy
- cubu, briatore.
vor exista 3 grupe a cate 6 (sau 5) participanti cate unul din fiecare grupa valorioca. se va juca cate o partida (3 din 5) iar primii 3 si cel mai bun loc 4* vor accede in faza urmatoare.
cei 10 participanti vor alcatui doua grupe de cate 5**. se va juca cate un meci pe sistemul 4 din 7.
primii doi din fiecare grupa isi vor disputa semifinalele (4 din 7) . mai apoi urmand sa se dispute cele doua finale (5 din 9).
Grupa A
RooT
Razorel
Baixinho
ValiEnte
Cristy
Grupa B
eyewitness
reatrd
v1n3r1
pL4gu3
daimon
cubu
Grupa C
y0ung h0va
gigiell
Catalanul
whatever
aspyrin
Briatore
aceasta faza se va incheia joi 15 sept orl 20
* se vor lua in calcul rezultatele din meciurile cu primii 3 clasati
**incepand cu aceasta faza nu vor exista capi de serie sau alte criterii de departajare. toti concurentii vor fi introdusi intr-o singura urna, primul extras va fi distribuit in grupa 1, al doiea in grupa 2, s.a.m.d.
*** in cazul in care Daimon nu joaca toate meciurile adevrsarilor cu care nu a jucat li se va atribui victoria cu cel mai drastic scor la care a pierdut daimon in meciurile jucate.
obs. -criteriul de departajare in grupe ramane meciul direct
-
Daimon - Mesaje: 5074
- Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
- Localitate: timisoara
aspyrin, n-aduce anu ce-aduce ceasu asa ca nu te retrage
uite, de exenplu, voinicu hova juaca 3 simultane fara probleme
uite, de exenplu, voinicu hova juaca 3 simultane fara probleme
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
-
eyewitness - Mesaje: 19220
- Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm
Grupa A
Razorel - baixinho © 0-2, 1-2 1-3
Razorel - baixinho © 0-2, 1-2 1-3
ANTI
care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
-
baixinho© - Mesaje: 14117
- Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am
-
Daimon - Mesaje: 5074
- Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
- Localitate: timisoara
88 mesaje
• Pagina 1 din 3 • 1, 2, 3
Înapoi la Campionatul forumistic de biliard
Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori