TNT - Eu si tu

3SE, AndreEA, Andreea Balan, Animal X, Blondy, Candy, O-ZONE, Simplu, Taxi ... tot ce tine de acest gen de muzica

TNT - Eu si tu

Mesajde RILUcrocodilu » Vin Sep 30, 2005 11:54 am

Noua lor piesa suna prea bine ca sa fie originala. Stie cineva: este copiata ? este cover dupa ceva mai vechi ?
Daca melodia a lor 100% atunci: grozav, au facut un progres imens.

Inca ceva: blonda cu 2 codite din videoclip este in ciuda :sperm: mei. Cine este; cum o cheama, de unde a aparut ? :*
RILUcrocodilu
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Sep 30, 2005 11:42 am
Localitate: intr-un balon

Mesajde baixinho© » Vin Sep 30, 2005 11:57 am

n-ai văzut, nea, ce feţe de Britnei Spirt au?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Vin Sep 30, 2005 12:04 pm

Si noile lor voci suna prea bine ca sa fie ale lor :) asa ti se pare tie ? progres imens ? de-aia au plecat si celelalte 2 fete ... pt k li se parea ca progreseaza enorm prin noile piese si n-au rezistat psihic :) Blonda aia noua a aparut printr-o minune...ca sa fie o formatie alcatuita din blonda 1 si blonda 2 ...ca prind mai bine la public!
Mie nu-mi place :)
Baixinho ... original clipu` ... nu? si Britney facea de-astea cum 6-7 ani :P
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde RILUcrocodilu » Vin Sep 30, 2005 12:40 pm

[quote="baixinho ©"]n-ai vă]

Briney Spears e sexy, apare in toate topurile celor mai frumoase femei din lume. Presupunand ca una din ele ar semana cu BS, vezi asta ca pe un lucru rau ?

In continuare: este copiata mel. ? cine e noua blonda ? ale cui dracu sunt vocile (ca ale lor nu) ? :)
RILUcrocodilu
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Sep 30, 2005 11:42 am
Localitate: intr-un balon

Mesajde Dia » Vin Sep 30, 2005 12:54 pm

Pai nu ma pricep la chestii de-astea tehnice ca sa-ti zic exact ce soft au folosit pt vocile alea minunate :) sunt ale lor ... vreo 15% asa :) restu e opera calculatorului ! Neinteresant oricum ! Probabil baixu s-a referit la that college look ... "importat" de la Britney ... ! Si oricum...ele nu seamana cu Britney ... nu stiu cea noua cum e...da blonda aia veche ( si expirata ) nu seamana deloc :) e vai de capu` ei ! sper sa nu mai scoata si alte clipuri ... sa faca implozie TNT ..haha !!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Catzelusha » Vin Sep 30, 2005 1:19 pm

Mai bine ramaneau in formul initiala,ji la stilul muzical/vestimantar de la inceput.
Parerea mea...genul asta de muzica ,oricum nu e pe gustul mea,deci nu ma intereseza...insa vreau sa comntez o chestie : sunt jalnice.
Catzelusha
 
Mesaje: 767
Membru din: Joi Ian 01, 2004 12:00 am

Mesajde Dia » Vin Sep 30, 2005 1:54 pm

In sfarsit sunt si eu de acord cu ceva spus de Catzelusha :P nu era cine stie ce nici stilu initial ... da oricum...aratau altfel ! oricum Lala arata ca o manelista...se poarta ca atare...si canta la fel :) jalnic :P
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde RILUcrocodilu » Vin Sep 30, 2005 2:55 pm

Catzelusha scrie:Mai bine ramaneau in formula initiala


In formula initiala tot ce am auzit de la ele a fost un cover dupa o piesa veche de succes.
RILUcrocodilu
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Sep 30, 2005 11:42 am
Localitate: intr-un balon

Mesajde baixinho© » Vin Sep 30, 2005 3:30 pm

şi acum o să auzi haptujpe miliarde de albume cu care or sa spargă piaţa.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde RILUcrocodilu » Vin Sep 30, 2005 4:07 pm

Se pare ca vocea e a fetei de la HiQ.
Mai ramane un singur mister. Cine e noua gagica.
RILUcrocodilu
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Sep 30, 2005 11:42 am
Localitate: intr-un balon

Mesajde cubu » Vin Sep 30, 2005 5:35 pm

Mister... Oare cum se va termina? Va reusi crocodilu sa-si dea seama de celelalte doo voci? Urmariti-ne. Nu veti regreta. Aunli on antena oan.
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Titina » Vin Sep 30, 2005 9:45 pm

deci mie imi place fff mult piesa...orikum TNT mi-au plakut de la inceput f mult,dar in continuare e acelasi stil (recunosc k nu e original orikum..da imi place f mult)...clipul ink nu l-am vzt,k n-am mai avut timp sa ma uit la tv...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde h0va » Vin Sep 30, 2005 9:54 pm

Mister... Oare cum se va termina? Va reusi crocodilu sa-si dea seama de celelalte doo voci? Urmariti-ne. Nu veti regreta. Aunli on antena oan.


~p~p~p~p~p

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde maxx1nsane » Vin Sep 30, 2005 11:41 pm

chiar nu intzeleg de ce romanii nu pot face shi ei o melodie care sa imi placa shi peste 2 ani....
la inceput mi-a placut mult melodia...am ascultat-o 2 zile, shi gata...s-a terminat...
na...atb - 9pm till i come, shi acum o ascult cu aceeashi placere ca prima data...
shi nu numai....o groaza de melodii inca imi plac extrem de mult..dar din pacate nici una romaneasca.....de ce....?!?
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde Titina » Sâm Oct 01, 2005 12:02 am

mie mi se intampla des sa imi placa o melodie romaneasca shi peste 2 ani...de fapt nush dak chiar 2 ani,da 1 an sigur da...

deci melodia asta noua de la TNT o ascult de kteva ore... :D continuu.... :)

ps : au scos deja albumul,nu?
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Eagle Raider » Sâm Oct 01, 2005 2:18 pm

simpatica melodia
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde tnt_lala » Vin Noi 18, 2005 10:40 pm

Vocile sunt ale noastre,noul proiect se bazeaza pe desfasurarea concertelor live.Primul concert a avut deja loc la Turnul Magurele si vor urma in restul oraselor.Iar blonda noua o cheama tot Laura si a fost aleasa in urma mai multor probe de voce etc si este studenta la conservator. Pt DIA special daca nu iti place o persoana sau un anumit gen de muzica nu te obliga nimeni sa asculti! Multumesc pentru parerile voastre si bune si rele pe care le aveti si va mai astept sa scrieti !! LALA TNT
tnt_lala
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Noi 15, 2005 2:41 am
Localitate: bucuresti

Mesajde Titina » Vin Noi 18, 2005 10:55 pm

io vreau sa aflu knd se lanseaza albumul... auzisem de la lala k pe 1 nov,da nu s-a lansat atunci...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Sâm Noi 19, 2005 7:21 am

Titina scrie:auzisem de la lala k pe 1 nov

sigur era vorba de 2005? ~p~p~p
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cr3tz » Sâm Noi 19, 2005 1:19 pm

eu sunt curios daca a auzit inainte sau dupa 1 nov :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Dia » Sâm Noi 19, 2005 2:31 pm

Wow..."pt DIA special"...i'm so happy ... !!!! Daca nu imi place o persoana nu sunt nevoita sa o suport si pot sa-mi spun parerea ca e o tzara libera :P...si daca nu imi place un gen de muzica dar ma bombardeaza de peste tot ... ascult de nevoie si din nou pot sa-mi exprim parerea pt k este o tzara libera ! Ma simt flatata ca mi te-ai adresat mie in mod special :)
Sunt convinsa ca ati cautat-o foarte mult pe noua Laura ... e ok k e studenta la conservator...macar una din voi doua sa stie sa cante :) In rest ... sunteti o trupa...extrem de blonda :) cam atat ... ca imi dau prea mult interes si nu se merita :)
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Sâm Noi 19, 2005 2:33 pm

in ultimul videoclip al danei parca, se vede mai mult din chilotei desi ea e o singura blonda :)

dia poate te lipesti de autograf cu dedicatie speciala :P
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Dia » Sâm Noi 19, 2005 2:37 pm

Ar fi o chestie...imi doresc chiar :P
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde tnt_lala » Sâm Noi 19, 2005 7:00 pm

albumul trebuia sa se lanseze pe 1 noiembrie,dar au intervenit niste probleme si cred k o sa se lanseze pe la inceputul lunii decembrie,dar nu o sa cantam o sa fie doar o conferinta de presa...:d.despre laura ce puteam sa spun mai mult asta o sa aflati singuri la momentul potrivitva :d.dak vreti va spun toata viatza ei, k vad k ati fost sau ai fost "dia"foarte indignata k nu am spus mai mult...si este normal sa iti spui parerea asa cum ai spus si tu este o tara libera:P...si sincer nu sunt eu de vina k esti bombardata de pisa noastra,este vina impresarilor k se ocupa de noi si k avem o promovare extraordinara...papa va pupacesc dulce;)
tnt_lala
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Noi 15, 2005 2:41 am
Localitate: bucuresti

Mesajde Dia » Sâm Noi 19, 2005 10:12 pm

Promovare extraordinara nu prea aveti...din pacate pt voi ...se intampla insa sa se bage piesa voastra foarte des in Twice ... si cam atat :) Indignata n-am fost...pt k nu ma intereseaza detalii despre ea ! :)
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Dum Noi 20, 2005 12:20 am

si cand ma pupi dulce?si autografe se dau la conferintza aia?daca da,de la cine? :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde o_tzestoasa » Dum Noi 20, 2005 2:02 pm

avem o promovare extraordinara

asta e mare pacat, ca sunt adevarate valori si muzici ce merita ascultate si nu au loc de tnt-uri si alte cele. Ca norocul ca mai are omu' winamp si mai fuge de voi! N-o lua personal, Lala. Dar asta e adevarul. Toata industria asta pop-dance e plina de prefabricatele lui Moga, si vrea nu vrea, omul trebuie sa va asculte (ca va difuzeaza in toate alimentarile). Tu nu ti-ai dori sa canti altceva? Ceva de care sa stie si copiii copiilor tai, nu doar pustii de 15-16 ani? No offence
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde Titina » Sâm Apr 15, 2006 11:57 pm

am ascultat azi albumul nou shi vreau sa zik k-mi place ffff mult :) se shtie k am gusturi..diferite fatza de multzi de pe aici :D dar...asta e..imi plak toate mel de pe album,kiar nu pot zice kre-mi place mai mult,vb f serios...pana shi remixurile mi se par f reushite.
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am


Înapoi la Pop si Dance romanesc

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron