Ce parere aveti despre tipele care fac sex la a doua intalnire???

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde Arthemis » Mie Oct 19, 2005 10:58 am

se numeste orgoliu... ca nici mie nu mi-ar place ca fostul meu s-o arda pe prietena mea (norocul meu ca nu-i plac negrele) ... pai cred ca i-as jumuli rau de tot pe amandoi si dupa aia separat.... pentru ca este o tradare din partea prietenei mai ales, si dupa aia daca a dat mai mult de doi bani pe tine, este o tradare si din partea ta!

edit-pt ca io nu stie sa scrie, inca, da invat io intr-un final
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde memetshot » Mie Oct 19, 2005 11:07 am

asis, cum itz explicam si mai devreme: esti prost.


si i-am ars colega de apartament

cu tigara???
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Oct 19, 2005 11:07 am

nu-i plac negrele


puate negresele ca negre ie pulurile la table, piesele de sah si puntele de pe fatza lu ramuna

jumulii


un jumul ,doo jumulii, nu? ~p
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mie Oct 19, 2005 11:08 am

puate negresele

nu bre ca nui plac dulcurile.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Mie Oct 19, 2005 11:11 am

eyewitness scrie:puate negresele ca negre ie pulurile la table, piesele de sah si puntele de pe fatza lu ramuna



un jumul ,doo jumulii, nu? ~p

1.io le zic negre aka negrese
2. saru'mana pentru masa :n: daca spun ca tocmai m-am trezit se iarta????
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde jeorj » Mie Oct 19, 2005 11:11 am

Arthemis scrie:este o tradare din partea prietenei mai ales
Adica daca tu ti-ai lasat prietenu pentru altu iel este liber. Si daca si pretena ta e libera in ce consta tradarea daca doi oameni liberi si-o trag in mod democratic.:n:

Cat despre orgoliu, asta nu arata a folosirea neuronilor intr-un mod util
mare e gradina domnului da multi o sarit parleazul
Avatar utilizator
jeorj
Junior Member
 
Mesaje: 1138
Membru din: Joi Ian 20, 2005 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Oct 19, 2005 11:14 am

in ce consta tradarea


pai poate ea froia un menaj a troa :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Mie Oct 19, 2005 11:18 am

@gigell- pe mine m-ar deranja sa stiu ca fostul meu prieten se culca cu prietena mea cea mai buna... daca tu imparti cu prietenii totul frateste...este problema ta... io nu!

menaj a troa cu prietena mea cea mai buna da, este ceva interesant, unde eu sunt alba-alba si aia neagra-neagra...ar da bine, dar nu cu iubitul meu, trebuie sa fie unu neutru... ca dupa aia iese cu paruiala si se duce pe dracu menaju' ala.
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde jeorj » Mie Oct 19, 2005 11:25 am

Arthemis, daca ar fi sa te paraseasca el pentru ea Da, as intelege,
da daca tu i-ai dat papucii, el de ce n-ar avea orgoliu?


edit. Adica ti-ar place in trio, dar iubitu sa fie doar pentru tine,......egoism? :D:
mare e gradina domnului da multi o sarit parleazul
Avatar utilizator
jeorj
Junior Member
 
Mesaje: 1138
Membru din: Joi Ian 20, 2005 12:00 am

Mesajde Arthemis » Mie Oct 19, 2005 11:26 am

pai si ce are orgoliul lui cu prietena mea????? io asta nu inteleg
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde memetshot » Mie Oct 19, 2005 11:27 am

daca tu imparti cu prietenii totul frateste...este problema ta... io nu!

nici macar negrese? sa numi zici ca nici cremsnit
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Mie Oct 19, 2005 11:30 am

din cand in cand o savarina :n:

se duse dracu subiectu... acu vine piskeshu si zice ca n-am avut grija de forum!!
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde memetshot » Mie Oct 19, 2005 11:32 am

mmmmmmm savarina.
bre hasis: nu iera mai bine inloc so futi pa fatuca aia, care avea un fost si actual preten cu putza mai mica ca a ta care si futea mai rau ca tine, la o savarina si un cremsnit


ios curios cum o trata ala mai najpa ca tine, in conditiile in care tu o tratai ca po curva.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde jeorj » Mie Oct 19, 2005 11:34 am

Arthemis scrie:pai si ce are orgoliul lui cu prietena mea????? io asta nu inteleg
Poate e vorba de dragoste. Ca el iubeste neste calitati deale tale, pe care tu nu vrei sa i le mai oferi si atunci el le gaseste la prietena ta care seamana cu tine ca doar de aia sunteti prietene (binenteles nu ma refer la alba-neagra ci la alte calitati :n: )
mare e gradina domnului da multi o sarit parleazul
Avatar utilizator
jeorj
Junior Member
 
Mesaje: 1138
Membru din: Joi Ian 20, 2005 12:00 am

Mesajde PeerGynt » Mie Oct 19, 2005 11:36 am

Arthemis, nu inteleg totusi ce ai tu impotriva ca fostul tau s-o faca cu prietena ta... Tradare?! Mi se pare absurd...
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Oct 19, 2005 11:42 am

se numeste orgoliu... ca nici mie nu mi-ar place ca fostul meu s-o arda pe prietena mea


se numejte oftica
nu-ti dau detalii pt ca asa cum am vazut in raspunsu pt gigiell n-ai inteleje
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Mie Oct 19, 2005 11:47 am

mai io zic cum m-as simti, nu stiu exact cum as reactiona pentru ca nu am fost pusa in situatia asta, si norocul meu ca eu si prietena mea nu avem gusturi comune, ei ii plac pachetele de muschi, mie nu, ei ii plac barbatii care dau cu pumnu in stanga si-n dreapta, mie nu, ei ii plac golanashii, MIE NU! deci slabe shanse sa fiu eu atrasa de unul din iubitii ei sau ea de ai mei... THE END!

edit: ok se numeste oftica, daca tu vrei, cert e ca nu as putea o perioada de timp sa ma prefac ca totul e ok, poate ca in timp mi-ar trece, dar la inceput m-as simti aiurea!
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

.....

Mesajde Hasis99 » Vin Oct 21, 2005 4:05 pm

bA MEMETSHOL....esti bolnav de contrazicere....d'aia esti obosit......femeile sunt proaste...intelegi.....degeaba o trata ala nasol...cum?...bataie, vorbe de genu: curvo..proasto......eu nu am tratat-o asa....dar nu a ajutat-o cu nimic......a vrut sa ramana cu ala.....pe mine m-au scapat pastilele de a 2-a zi...ala a lasat0o insarcinata....e mult de scris.....oricum e un capitol incheiat pt mine....
Hasis99
Junior Member
 
Mesaje: 106
Membru din: Vin Oct 07, 2005 1:43 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde piskeshu » Vin Oct 21, 2005 4:10 pm

Asa... Hasis, bine ca ie incheiat si va rog sa incheiati si discutia asta ca v-ati indepartat foarte tare de la subiect si nu vrem sa ajungem iar pe caterinci. Multumesc!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Hasis99 » Vin Oct 21, 2005 4:16 pm

asa e...ca sa fim la subiect eu cred ca cele care fac sex de la primele intalniri sunt niste fete super.....tare as vrea sa te intalnesc de cateva ori pischeshu.....aa pardon...esti femeie nu?...
Hasis99
Junior Member
 
Mesaje: 106
Membru din: Vin Oct 07, 2005 1:43 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde pacha » Sâm Oct 22, 2005 10:41 am

Pischesule te cauta un drogat! Ai grija,nu te mai apleca dupa pisici.
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde Hasis99 » Mar Oct 25, 2005 1:01 pm

Haios....drogat....hasisul nu e un drog...e un extract dintr-o buruiana cu efecte magice...are mai putine efecte adverse sau nocive decar alcoolul de exemplu....pace
Hasis99
Junior Member
 
Mesaje: 106
Membru din: Vin Oct 07, 2005 1:43 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Fatima » Dum Dec 18, 2005 7:44 pm

Aici vad ca se tot vorbeste despre barbatii care vor sex de la primele intalniri,ca asa ar fi natura lor,sau anumite nevoi hormonale ,sau ca nu rezista sa plimbe fata cateva luni pana la partea cea mai placuta.Dar despre faptul ca si femeile simt nevoia sa faca sex cat mai repede atunci cand se intlnesc cu un tip ,si ca nu mai pot astepta zeci de viitoare intalniri ,nu se vorbeste? (sau poate s-o fi discutat ,ca nu am avut rabdare se citesc chiar tot).Este ceva la fel de normal si in cazul nostru ,atunci cand ne place un barbat ,cand ne atrage ,cand simtim ca ne ia ameteala si numai cand ne atinge putin...nu mai vorbesc daca ne si saruta de ramas bun dupa o intalnire...atunci sigur ca visam cum este el in pat ! Si sigur ca ne dorim ca acest lucru sa se intmple cat mai repede,nu conteaza daca este a doua sau a treia intalnire ! Dar daca nu ne place tipul si ne intalnim cu el doar asa...ca nu avem altceva mai bun de facut...pai atunci putem sa stam cu lunile si sa nu vrem sa facem sex cu el! Sau poate mai exista o varianta :fata chiar sa il placa ,sa fie o romantica ,poate chiar sa se indragostesca de el,dar sa nu simta nevoia de a face sex...adica asa sa fie ea de felul ei :mai rece ,mai insensibila ,mai distanta...sau ,mai frigida?! Pentru ca o fata careia ii place sa faca dragoste sau sex ,care reuseste sa aiba orgasm ,care este pe deplin multumita de viata ei sexuala...cam greu sa stea sa isi numere intalnirile pana va ceda respectivului...poate ii va fi chiar imposibil! Este tot ceva hormonal si in cazul ei,e la fel ca la baieti !
Avatar utilizator
Fatima
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Sâm Dec 10, 2005 12:00 am

Mesajde Fatima » Dum Dec 18, 2005 8:36 pm

[quote="Hasis99"]Din experienta proprie iti spun ca daca o face de la a 2-a sau a 3-a intalnire indiferent cum o privesti tu, ea o sa evalueze relatia ca fiind una doar de sex si la un moment dat o sa te lase...
Exact asa s-a intamplat si in cazul meu ,si chiar am o nelamurire in privinta asta...mare de tot! De fiecare data cand am facut sex de la primele intalniri(in general de la a 2 a sau a 3 a ,nu de la prima) ,am facut-o fara sa imi placa in mod deosebit persoana respectiva ,pentru ca eu nici nu avusesem timp sa il cunosc cu adevarat,ci am facut-o pentru ca eram "disperata "...asta este cuvantul ! Nu vedeam decat acel element (nu stiu daca pot vorbi urat pe acest site) care ma satisfacea pe mine...ajungeam sa ma uit dupa orice barbat imi iesea in cale ,pe strada ,si sa ma intreb cum m-as simti daca mi-as pune-o cu el .Asa ca m-am culcat cu respectivul desi nu il cunosteam decat o saptamana ,si chiar daca nu imi placea de el.O anumita perioada eram in "culmea fericirii",imi imaginam ca incep sa am anumite sentimente fata de el ,ca pot sa raman cu el...ca doar daca este atat de bine in pat cu el,de ce nu as putea sa tin la el ,sa ma implic? Dar dupa ce a trecut acea perioada de "incantare" ,cand il vedeam ca fiind cel mai frumos,cel mai destept ,si ca nimeni nu fute ca el...am ajuns sa nu il mai suport! Nici nu il mai puteam vedea ,imi venea sa fug din calea lui! Iar el chiar se implicase serios in relatia cu mine...?! Si am patit lucrula cesta nu numai o data ,ci de mai multe ori...unul chiar vroia sa se insoare cu mine?!
Deci ,exista si relatii fericite cand s-au cunoscut,au facut sex de la primele intalniri si dupa care au ramas impreuna,s-au placut chiar mai mult dupa ce au apucat sa se descopere si sa se cunoasca mai bine...dar nu in cazul meu.
Avatar utilizator
Fatima
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Sâm Dec 10, 2005 12:00 am

Mesajde Arthemis » Lun Dec 19, 2005 9:08 am

Fatima, te rog frumos ca data viitoare sa scrii totul intr-un singur post daca nu a mai scris nimeni dupa tine, nu ai voie sa scrii doua posturi unul dupa altul intr-un interval mai mic de trei ore.
Multumesc,
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde pacha » Mar Dec 27, 2005 11:56 am

Si dupa cum nu v-am spus,am o parere buna despre cele care fac la prima intalnire.Riscul sa te prinda consoarta e mai mic :)
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde florinutzz28 » Mar Dec 27, 2005 7:42 pm

Dinspre partea mea e numai bine la a 2-a...nici prea devreme , nici prea tarziu...treba e sa iasa bine....:)
florinutzz28
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Dec 06, 2005 9:49 pm
Localitate: Galati

Mesajde goni_q » Mar Ian 03, 2006 5:38 am

buna :aplauze1:
traim intr-o lume a momentului, nu ne mai gandim ce va fi maine .. deci daca tot vrei sa o faci ce mai conteaza la a cata intalnire e?
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde Linuh » Mie Ian 04, 2006 4:22 am

A face sex de la prima intalnire cu tipa nu o "eticheteaza" ca fiind curva.Am facut-o de la a doua intalnire, acum un an, iar dupa 2 luni de la "fapt" o ceream in casatorie.Nu are a face absolut deloc.Nu sexul influenteaza ci caracterul,, comportamentul.Daca tipul tau va avea acea sclipire de inteligenta incat sa stie a face diferenta va fi al tau si peste ani.


Love2Fly, din cate vad eu te-ai cam nascut, fara suparare, cu anumite idei.De ce e curva?Ca se daruieste din prima tipului?Ai auzit de "dragoste la prima vedere"?Exista crede-ma si e chiar foarte rezistenta.Cu o singura conditie: sa nu uiti niciodata unde e sau unde nu e cazul sa plusezi, sa ai mereu la tine "sarea" si "piperul" si totul merge ok pana la adanci batraneti.Un singur sfat am pt tine draga domnisoara : daca asta simti, GO FOR IT.



Linuh, te rog ca data viitoare cand mai postezi sa concentrezi totul intr-un singur mesaj, posturile consecutive sunt intrezise daca nu au trecut min. trei ore de la ultimul tau post.
PS. Bine ai venit pe FanClub! Have fun!
Arthemis
Linuh
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Ian 04, 2006 4:15 am
Localitate: Iasi

Mesajde Linuh » Mie Ian 04, 2006 4:28 am

Love2Fly, din cate vad eu te-ai cam nascut, fara suparare, cu anumite idei.De ce e curva?Ca se daruieste din prima tipului?Ai auzit de "dragoste la prima vedere"?Exista crede-ma si e chiar foarte rezistenta.Cu o singura conditie: sa nu uiti niciodata unde e sau unde nu e cazul sa plusezi, sa ai mereu la tine "sarea" si "piperul" si totul merge ok pana la adanci batraneti.Un singur sfat am pt tine draga domnisoara : daca asta simti, GO FOR IT.
Linuh
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Ian 04, 2006 4:15 am
Localitate: Iasi

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron