Masturbare!

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Cat de des va masturbati?

niciodata (asexuatii :) )
12
5%
o data pe luna
7
3%
o data pe saptamana
44
18%
o data pe zi
52
21%
de mai multe ori pe zi (categoria grea :) )
32
13%
ocazional
95
39%
 
Voturi totale : 242

Masturbare!

Mesajde Bagheera » Lun Apr 29, 2002 11:54 pm

Poate masturbarea sa substituie sexul. Desi am trecut de mult de varsta cosurilor pe fata si a tremuratului in fata vreunei damblagii care mi se parea mie mai "sexy" consider ca masturbarea are un rol important in viata individului. As dori sa fiti cat mai sinceri si sa nu veniti cu chestii de genul: ce e aia? eu... niciodata si tot asa.. O sa propun si un mic sondaj pe acest subiect . Sa vedem ce iese...
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Sopra Tutt1 » Mar Apr 30, 2002 4:12 am

trebuia sa pui si "ocazional" printre raspunsuri... nu de alta, dar nu cred ca poate cineva sa zica cu exactitate: luna asta am facut... astept luna viitoare...
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Aragorn » Mar Apr 30, 2002 4:15 am

Initial trimis de Sopra Tutt1
trebuia sa pui si "ocazional" printre raspunsuri... nu de alta, dar nu cred ca poate cineva sa zica cu exactitate: luna asta am facut... astept luna viitoare...


cred ca asta pot sa modific eu, nu el...si o sa fac sopra ;)
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Masturbare!

Mesajde Joao » Mar Apr 30, 2002 9:18 pm

Initial trimis de colonel
Poate masturbarea sa substituie sexul. Desi am trecut de mult de varsta cosurilor pe fata si a tremuratului in fata vreunei damblagii care mi se parea mie mai "sexy" consider ca masturbarea are un rol important in viata individului. As dori sa fiti cat mai sinceri si sa nu veniti cu chestii de genul: ce e aia? eu... niciodata si tot asa.. O sa propun si un mic sondaj pe acest subiect . Sa vedem ce iese...




ocazional zic eu,cum s-ar spune: futere,non futere
laba necesarum est!:o
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Bagheera » Mie Mai 01, 2002 11:32 pm

Vad ca numai baietii raspund aici. :) S-ar putea trage concluzia ca suntem numai onanisti. Si ar fi pacat sa se traga o asemenea concluzie. De altfel , fetitele (daca or mai fi din astea de moda veche ) fac bataturi pe buricele degetelor pana isi gasesc alesul. Oricum sunt f curios daca a votat vreo fata. Daca inca nu s-a intamplat acest lucru... curaj!
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

hahaha!

Mesajde Joao » Mie Mai 01, 2002 11:40 pm

iti bati tastatura de pomana. Nici o sansa la fete!:sperm:
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Re: hahaha!

Mesajde Mirela » Joi Mai 02, 2002 2:33 pm

Initial trimis de Joao
iti bati tastatura de pomana. Nici o sansa la fete!:sperm:


bah,noi suntem mai pudice asa si nu vorbim in gura mare despre sex ca voi......
ps: nici eu n-am votat :p
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Re: Re: hahaha!

Mesajde Aragorn » Joi Mai 02, 2002 2:48 pm

Initial trimis de Mirela


bah,noi suntem mai pudice asa si nu vorbim in gura mare despre sex ca voi......
ps: nici eu n-am votat :p


vezi ba joao, fetile stiu ce stiu....ele o fac da nu se lauda ca noi :) tin pt ele :D
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Mirela » Joi Mai 02, 2002 2:53 pm

Initial trimis de B-O-B-O
vezi ba joao, fetile stiu ce stiu....ele o fac da nu se lauda ca noi :) tin pt ele :D


da,mah....ai pus punctul pe i.....nu cred ca ai
sa vezi o tipa intrand pe threadul despre "locuri ciudate" sau "pozitii" si spunand acolo asta am facut-o,asta nu....
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

nu inteleg!

Mesajde Joao » Joi Mai 02, 2002 9:05 pm

Voi nu sunteti curioase? voi nu aveti intrebari?
aici puteti posta si in anonimat,asa ce va rog,dati-i drumul,ce dreacu.........
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Bagheera » Mar Mai 07, 2002 9:08 pm

Poate fetele nu vorbesc pentru ca inca au multe prejudecati. 50 de ani de intuneric si-au pus amprenta serios pe poporul asta. Dar cine stie cu timpul poate se va schimba si lucrul asta.
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Andrada The Dev » Mie Mai 08, 2002 5:25 pm

Initial trimis de colonel
Poate fetele nu vorbesc pentru ca inca au multe prejudecati. 50 de ani de intuneric si-au pus amprenta serios pe poporul asta. Dar cine stie cu timpul poate se va schimba si lucrul asta.


ai mare dreptate sa stii. Numa ca Romania e plina de curve, crede-ma: nu intra ele pe Fanclub. Lasa ca se schimba lucrurile
Foul is fair and fair is foul, ladies and gentelmen of the audience:)
"You swear to tell the truth and nothing but the truth, so help you God?"
Does anyone (or did anyone) answer no to this question? That... I want to find out.....
Andrada The Dev
Junior Member
 
Mesaje: 442
Membru din: Mar Noi 27, 2001 1:00 pm
Localitate: Currently completing a mission in Nevernever

Mesajde Bagheera » Mie Mai 08, 2002 5:31 pm

Eu cred ca singurul contact al curvelor cu internetul este cand isi dau nr de tel prin diferite site-uri matrimoniale sau mai gasesc cate un fraier sa le faca proriul lor site personal. Si eu ma refeream la fetele normale... in caz ca mai exista asa ceva :D
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

???????

Mesajde Joao » Mie Mai 08, 2002 9:53 pm

fete normale exista,dar se ascund,si d-aia vedem doar curvele(care intre noi fie vorba,au rolul lor).
dar fetele normale cred ca se feresc sa vorbeasca aici,pt a nu fii luate in baza de noi,parerea mea.........
zic asta,pt ca eu am prietene(amice) cu care vorbesc despre chestia asta,fara nici o problema............
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Vizitator » Joi Mai 09, 2002 10:08 am

Initial trimis de Mirela


da,mah....ai pus punctul pe i.....nu cred ca ai
sa vezi o tipa intrand pe threadul despre "locuri ciudate" sau "pozitii" si spunand acolo asta am facut-o,asta nu....
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Joi Mai 09, 2002 10:11 am

Initial trimis de Mirela


da,mah....ai pus punctul pe i.....nu cred ca ai
sa vezi o tipa intrand pe threadul despre "locuri ciudate" sau "pozitii" si spunand acolo asta am facut-o,asta nu....


Ce sa-tzi spun ? Am asistat fara voia mea la o discutzie "intre fete" pe marginea cuceririlor facute sau viitoare, cu "ce i-am facut" sau "ce i-ash face". Tre sa spun ca baietzii sunt neshte bietzi melushei sacrificatzi de Pashti in comparatzie cu ce am auzit punandu-se pe tapet. Altfel nishte pudice domnitzele.
Vizitator
 

Mesajde Bagheera » Dum Mai 12, 2002 8:01 pm

Nu s-a mai masturbat nimeni in ultimul timp? Sau a facut-o in exces si e prea tulburat pentru a scrie aici? :D
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Hmmmmmm.

Mesajde Vizitator » Sâm Mai 18, 2002 9:41 am

:sperm: Hmmmm... e o chestie interesanta dar de multe ori deprimanta pentru ca aceasta forma de placere este defapt o dorintza continua de a face sex shi care stim bine ca nu il putem face mai ales la cei 13 ani ai mei :sperm:
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Lun Mai 20, 2002 1:44 pm

la cei 21 de anisori ai mei stau tot ca acum vreo 17 undeva in pat sau in fata televizorului sau... pe unde apuc si fac si eu ce pot.
asta fiindca maica-mea nu e de acord cu pierderea virginitatii inainte de mariaj.
oricum cand a auzit cu ce ma ocup nu va spun ce mi-au auzit urechiusele imbujorate...
intre o data pe luna si de mai multe ori pe zi in functie de prezenta si absenta anumitor factori.
si am votat!
sunt curioasa ce ziceti de mine
Vizitator
 

Mesajde Game Over » Lun Mai 20, 2002 2:55 pm

Hai ma?! Chiar asha?!
Ce dreaqu ca doar nu sta mamicutza ta dupa "curul" tau toata ziua! Nu ai (avut) prieten (iubit)!?
Shi de ce eshti "curoasa" ma rog? :D
Eshti la facultate, colegiu, lucrezi ?! Daca da, hai sa fim serioshi nu ti-a placut nici un baiat (barbat) incat sa uiti ca mamicutza ta care nu te lasa sa-ti pierzi virginitatea inainte de mariaj?!

"intre o data pe luna si de mai multe ori pe zi in functie de prezenta si absenta anumitor factori" Ce factori? Asteptam detalii :D !
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Mesajde Vizitator » Lun Mai 20, 2002 3:40 pm

studenta sunt si ... ba da mi-au placut multi, si as fi facut orice pentru ei dar n-a fost sa fie. ori imi lipseste norocul ori is urata de nu vor sa se uite la mine.
gandul sa ma dau la fete mi-a venit numa de cateva luni,dar tot n-ar fi ca cu d-voastre baietii (presupun)
si nu ma lua la misto ca nu glumesc
daca tot nu ma cunoasteti imi permit sa spun ce am pe sufletel
-------------
auziti? voua nu vi se intampla la fel?
cum ma indragostesc de unu n-am nici cea mai mica dorinta de a ajunge in patul lui
altfel nu e problema.
si inca ceva: intr-o zi m-am jucat cu unul nitel...n-aveam nici o problema cu cheliosii inainte, dar de atunci nu-i mai suport, imi fac sila...
---------------
cred ca tre sa ma duc la doctor.......
Vizitator
 

Mesajde Game Over » Lun Mai 20, 2002 4:49 pm

Atacheaza o poza shi iti spunem noi daca eshti urata sau ai ghinion !
Ca "te dai la fete"?! Ce sa-ti spun? .... parerea mea e ca mai bine incepi cu un barbat dupa care potzi sa incerci shi varianta asta?!
Dar potzi sa incerci shi invers, ... dupa care faci o comparatzie ... dupa care te hotarasti ce vrei sa faci in continuare ;D !

P.s.: Asteptam poza cu nerabdare. Daca nu se poate, din cauza ca nu a rezolvat problema Sopra, exista shi e-mail !
Dar nu-l dau decat daca te intereseaza parerea mea!
Aaaa ... shi de ce nu te inregistrezi?! Ti-e rusine sa discutzi despre asta?! Sau ai deja cont shi postezi anonima?!
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

:(

Mesajde cool-girl » Lun Mai 20, 2002 5:35 pm

ce pot sa spun despre masturbare... am incercat si o odat' din curiozitate.. sa vad si io cum e.. si.. n-a iesit nik... cred ca n-o sa se mai repete :) oricum.. voua barbatzilor.. va e mult mai usor.. :P
life is a shit.. and we are full of life
cool-girl
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:12 pm
Localitate: in ceatza

?????????

Mesajde Joao » Lun Mai 20, 2002 9:38 pm

te inseli,la fete e mult mai placut(asa mi s-a spus de multe ori)!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Vizitator » Mie Mai 22, 2002 12:06 pm

Initial trimis de DarKKiller
Dar potzi sa incerci shi invers, ... dupa care faci o comparatzie ... dupa care te hotarasti ce vrei sa faci in continuare ;D !

asa ma gandeam...
cont poate c-o sa-mi fac dar poza n-o sa vezi de la mine nici la fanclub nici in mail
o fata ar intelege lesne de ce. mi-e rusine, na ca daca nu era asta poate imi gaseam un tovaras de masturbare...
in rest intreaba tot ce vrei
ps. ma intereseaza parerea ta.
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Mie Mai 22, 2002 12:16 pm

Initial trimis de DarKKiller
"intre o data pe luna si de mai multe ori pe zi in functie de prezenta si absenta anumitor factori" Ce factori? Asteptam detalii :D ! [/B]


pai....
/de cate persoane sunt acasa si de cativa ani incoace pot sa-ti spun ca suntem prea multi ca sa fac ce stiu eu mai mult de o data pe saptamana.
/de ce filme vad (saptamana asta mi-au bagat private blue pe cablu)
/de daca s-a uitat Maria Sa -El- la mine in ziua respectiva si nu-mi mai trebuie nimic altceva toata ziua (adica n-o fac)
daca-mi mai aduc aminte iti mai scriu bine?
si zi-mi si mie ceva despre tine ca nu stiu nimic!
Vizitator
 

Re: Masturbare!

Mesajde Vizitator » Mie Mai 22, 2002 12:23 pm

Initial trimis de Bagheera
Poate masturbarea sa substituie sexul. Desi am trecut de mult de varsta cosurilor pe fata si a tremuratului in fata vreunei damblagii care mi se parea mie mai "sexy" consider ca masturbarea are un rol important in viata individului. As dori sa fiti cat mai sinceri si sa nu veniti cu chestii de genul: ce e aia? eu... niciodata si tot asa.. O sa propun si un mic sondaj pe acest subiect . Sa vedem ce iese...


bravo tie Bagheera, pana acum n-am vorbit cu nimeni despre asta
asa ca merci mult pentru subiect!
Vizitator
 

Mesajde Game Over » Mie Mai 22, 2002 12:59 pm

Initial trimis de bluey
si zi-mi si mie ceva despre tine ca nu stiu nimic!


Ce vrei sa sthii? ;D
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

HMMMMM!

Mesajde Syke » Vin Mai 31, 2002 9:11 pm

Masturbare nu substituie sexul. Masturbarea e "altceva", e ceva care uneori poate exista in paralel cu sexul. Este mult mai spontana decat sexul, si dupa cum a scris bluey depinde de mai multi factori. De exemplu, catzi baietzi nu au o prietena si se mai masturbeaza macar o data pe saptamana, luna, etc.
Bluey, in ce te priveste pot sa-tzi spun ca singura ta problema e aceea ca n-ai incercat cu nici un baiat pana acum. Itzi sugerez doar ca atunci cand o faci sa stii ca n-o sa te dezamageasca. O prima experienta dezamagitoare poate sa-ti formeze o idee gresita despre cum ar trebui sa fie sexul.
PS: Call me!! :p
Syke
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Mai 31, 2002 12:25 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde qeru » Sâm Iun 01, 2002 7:23 am

Initial trimis de bluey
studenta sunt si ... ba da mi-au placut multi, si as fi facut orice pentru ei dar n-a fost sa fie. ori imi lipseste norocul ori is urata de nu vor sa se uite la mine.
gandul sa ma dau la fete mi-a venit numa de cateva luni,dar tot n-ar fi ca cu d-voastre baietii (presupun)
si nu ma lua la misto ca nu glumesc
daca tot nu ma cunoasteti imi permit sa spun ce am pe sufletel
-------------
auziti? voua nu vi se intampla la fel?
cum ma indragostesc de unu n-am nici cea mai mica dorinta de a ajunge in patul lui
altfel nu e problema.
si inca ceva: intr-o zi m-am jucat cu unul nitel...n-aveam nici o problema cu cheliosii inainte, dar de atunci nu-i mai suport, imi fac sila...
---------------
cred ca tre sa ma duc la doctor.......

sper ca nu vorbeshti de chelioshii ashtia rashi in cap :mad: da' totushi zi-ne ce tzi-a facut de tzi-a provocat sila :confused:
cind ma-ndragostesc de multe ori mi se-ntimpla sa nu prea ma intereseze alta femeie (asta pina o am pe EA shi putzin dupa :a )
la primul paragraf: io zic ca ei erau putin timizi shi tu i-ai speriat de tot (din lipsa de experientza, nu interpreta greshit)
Avatar utilizator
qeru
Junior Member
 
Mesaje: 162
Membru din: Mar Mai 21, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 2 vizitatori