Relatie interzisa

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Relatie interzisa

Mesajde ilariad » Joi Noi 10, 2005 7:49 pm

Relatie cu barbat insurat! Am cazut din lac in putz :( si anume din postura de prietena inselata in cea de amanta. De aici incep problemele mele.
L-am cunoscut in februarie, ne-am intalnit de 2 ori..nu s-a intamplat nimic...nici macar un sarut pe obraz la despartire. Dupa vreo 6 luni ma trezesc cautata de acest tip. Am omis sa spun ca e mai mare cu 8 ani, roman, plecat de 13 ani in Italia si insurat (un copil care insa nu este al lui, ci al sotiei din prima casatorie). In mail imi spunea ca vine in tara si ca a decis sa ramana (nu se stie pt cat timp). Am ajuns inevitabil si sa facem sex. Totul cu urmatoarea intelegere: nici o implicare, pentru ca el a depasit criza de 7 ani in casnicie si nu va divorta. Raspunsul meu a fost ok, pentru ca nu imi doresc o relatie care sa sfarseasca in casatorie. Toate bune si frumoase insa de ceva vreme m-am indragostit de el, m-a luat valul. Si pe el. Nu stiu ce sa fac pentru ca ma simt extraordinar cu el (si nu ma refer numai la sex). Mi-am dat seamna ca este barbatul pe care mi l-am dorit. Din pacate nu am nici o informatie despre sotie sau despre cum merge casnicia lui, nu stiu cu ce "concurez". Nu vreau sa il intreb pentru ca mi-e frica sa nu il pierd.
Acum astept pareri.....si stiu ca multi ma veti blama pentru postura in care sunt. :)
ilariad
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Joi Noi 10, 2005 7:43 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde blaind » Joi Noi 10, 2005 9:51 pm

Dupa ce ti-o pui cu el cauta-i poze cu familia in portofel si in toate buzunarele...
Ai auzit vreodata de relatii ca a ta? Eu, sincer, am auzit de multe....si in 99,(9)% din cazuri fetele erau prostite pe fata.
Pai daca omu' ti-a zis clar ca nu va divorta, ce vrei? sa iti deseneze, sa-ti faca referate despre treaba asta?
Zici ca nu vrei sa-l pierzi? dar ce ai? iluzia ca e al tau? pai n-o sa fie niciodata numai al tau...
~p
Still talkin' to myself
and nobody's home

(Alone)
Avatar utilizator
blaind
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Vin Iun 25, 2004 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Noi 10, 2005 10:02 pm

ilariard, daca tz-ash spune uita-l vei spune ca nu poti, ca-l iubejti, ca-l adori, ca nu poti fara el, bla, bla, bla si atunci iti spun sa continui relatia ezat cum ie, simte-te bine, fructifica la macsim momentu si-ti garantez ca peste ceva tinp totu se va rezolva, poate cu ceva plansete din partea lui, poate cu scancete din partea ta, cert este ca se va sfarsi. iti zice aiu, doctor in secs :D

si daca nu crezi, intreaba sin ella, ia jtie :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Joi Noi 10, 2005 10:27 pm

deci primul post al domnului eye serios pe secs de cand moderez eu forumul... im sooo touched :plans:

on topic: daca tu zici ca te simti bine alaturi de el... fa-o in continuare, incearca sa nu te gandesti ca exista sanse ca el sa-si lase familia, da exista sansa asta, dar s-ar futea sa nu fie ceea ce-ti doresti...

cat despre chestia cu indragostitul....gandeste-te ca nu e ceva serios, gandeste-te ca sarbatorile si ocaziile speciale le vei petrece tot singura, gandeste-te ca atunci cand tu ai nevoie de el nu il poti suna sa-i spui "am nevoie de tine"... si daca iti vei calca pe inima si o vei face risti sa primesti un raspuns de genul " da mah, vb maine, sigur tata se rezolva"
asa ca... la fel cum zicea si domnul de mai jos... simte-te bine, traieste aventura asta cu intensitate, bucura-te de el ...
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde kant emir » Joi Noi 10, 2005 10:30 pm

ilariad scrie:Toate bune si frumoase insa de ceva vreme m-am indragostit de el, ... Mi-am dat seamna ca este barbatul pe care mi l-am dorit.

poi daca a trebuit ceva vreme ca satz dai sama ca ie unicul si calarele pe-un cal alb, io creca tresa mai astepti umpic, sa te desmeticesti, si p'orma mai vez tu
(shapoi daca zici ca ie bine si minunat asa, nu ten tinde la mai mult, cetz trebe? cum s-a plicti de prima - c-o fi eubito si pre ia, candva - se va plicti si de tine, nu crez?)
iedit - de de unde jtiai tu, Arthemis, ceam sa zic eo? (ai ca jtiu ca ai setarile pe invers, lasa)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Arthemis » Joi Noi 10, 2005 11:48 pm

stai asea ca io nu pricep o chestie... tu ma vezi pe mine acum deasupra ta sau sub tine? :blink:
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde blaind » Vin Noi 11, 2005 12:00 am

Probabil ca la kant_emir depinde de unde priveste.
Anywayz, ilariad, tu sa fii sanatoasa (si fizic, si mental)..asta conteaza..
Still talkin' to myself
and nobody's home

(Alone)
Avatar utilizator
blaind
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Vin Iun 25, 2004 11:00 pm

Mesajde o_tzestoasa » Vin Noi 11, 2005 12:04 am

nu am nici o informatie despre sotie sau despre cum merge casnicia lui, nu stiu cu ce "concurez". Nu vreau sa il intreb pentru ca mi-e frica sa nu il pierd.
din punctul meu de vedere, e gata pierdut pt tine, si e clar ca nu "concurezi" cu nimeni, pt ca tu esti una - sex fara obligatii si familia e alta - la ei se intoarce shi pe ei ii iubeste. Nu vreau sa fiu najpa, dar e mult mai bine pt tine sa-l dai dreacu..
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde kant emir » Vin Noi 11, 2005 12:05 am

Arthemis scrie: tu ma vezi pe mine acum deasupra ta sau sub tine?

apoi nush cum sa interpretez asta !
da daca ie numa de fece, la mine (cala mai tata lumia, dealfel) posturile curje-n vale ca un rau mititel: de sus in gios, primu sus-sus, al doelea ceva mai gios, altriilea si mai gios, al patrulea ... (chear vrei sa tzi le spui pe tuate?); numa cacand dai reply, se vede invers: ultimu sus (adica jos, sub postu ce se naste), penultimu ceva mai gios, etc
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Arthemis » Vin Noi 11, 2005 12:06 am

bre io-s sanatoasa si fizic si mental... chiar fuarte santoasa...oricum iti multumesc pentru procupare A-)
@ kant_ deci tre sa-mi modific obtiunile... ca sa curga si la mine ca la tuta lumea...
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde blaind » Vin Noi 11, 2005 12:14 am

"Anywayz, ilariad, tu sa fii sanatoasa (si fizic, si mental)..asta conteaza.."
Si ma refeream mai ales la eventualele depresii ale domnishoarei..care s-ar putea solda cu victime printre medicamente+alcool sau vene...sau cine shtie ce... :)
Still talkin' to myself
and nobody's home

(Alone)
Avatar utilizator
blaind
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Vin Iun 25, 2004 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Vin Noi 11, 2005 12:15 am

da.. deci... da... scuzele de rigoare, am o zi mai blonda azi... si sunt mai blaind dect toti balinzi din lume :D
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Noi 11, 2005 12:33 am

din punctul meu de vedere, e gata pierdut pt tine, si e clar ca nu "concurezi" cu nimeni, pt ca tu esti una - sex fara obligatii si familia e alta - la ei se intoarce shi pe ei ii iubeste. Nu vreau sa fiu najpa, dar e mult mai bine pt tine sa-l dai dreacu..


tzestuaso, o intrebare inocenta daca-mi permiti : in cate situatii de jenu asta ai fost pusa in plm ca sa dai sfaturi?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde h0va » Vin Noi 11, 2005 12:44 am

in cate situatii de jenu asta ai fost pusa in plm ca sa dai sfaturi?


intregul colectiv al clasei puate sa observe acu utilitatea unei virgule in propozitie :D

iaodi: tovarasha ilariad, domnu doftor are intodeauna dreptate..

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde kant emir » Vin Noi 11, 2005 12:44 am

nu ochila, ca nui voe scrie: ...in cate situatii de jenu asta ai fost pusa ...

poi ie vremi moderne, nu tresa mai traejti, iei de agata: de pe net, de prin telenovele
ieditu: ochit+lovit, hova!
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde o_tzestoasa » Vin Noi 11, 2005 1:04 am

in cate situatii de jenu asta

nu vbeam daca nu stiam. din pacate stiu prea bine cum e sa te incurajeze sa-i spui tata, sa-ti promita k o sa ai iar o familie, ca mama o sa fie fericita...shi sa nu divorteze in veci de cea cu acre "concura" mama... dej mai lasa-ma cu "plm", ca nu vad rostul in istuatia asta.mutumesc
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde weed13 » Vin Noi 11, 2005 1:10 am

deci tzestuaso, cu riscu de a fi oftopic, plm isi are rostu peste tot. daca nu ar fi fost plm, sau in cazu asta particular, pl, tu, eo, si restu lumii, mai putin macsim 10 uameni nu am fi epzistat un momentu asta. m-as astepta ca cineva care are doojde ani sa stie ca barza de fabt ie o pasare care daca mananca peste, si ii pute gura asa, nu inseamna musai ca aduce copii, cum face alceva care miruase in felu asta.
deci reiterez, plm, a lu aiu, a lu oricine vrea iei ie insasi baza forumului, fundatia, dealu cetatuii de sub cetatuie, etc etc.
tine minte asta, draga tatii, ca te invat de bine!
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Noi 11, 2005 1:14 am

bre , da-v-as pe guarna, asta-i subiect serios, lasati in plm mijtocarelile ca vine arthemis de va da o paoza pe secs de-o sa faceti laba 3 luni si-o sa va invidieze pana si miraculosu. hai gata, merluc

merlucian vorbind, personal asist la intanplari de genu, fete de 18-25 de ani indragostindu-se lulea de barbati mult mai in varsta , insurati, chiar si cu copii.

o prietena de-a mea, culmea, chiar casatorita, i s-au aprins calcaiele dupa un tip insurat, cu copil si chiar uratel, cu fro 15 ani mai in varsta ca ea. e disperata, inebunita si ...indragostita. credeti ca un sfat de-al tzestuasei, care incearca acu sa discearna placerile oferite de morcov si castravete, cu sfaturi de genu "uita-l", "nu merita" , "injura-l" etc rezolva situatia?

ia hai s-o pitrocim pe-ndelete si sa dam un sfat cat de cat pertinent nefericitei


leita edit:

nu vbeam daca nu stiam. din pacate stiu prea bine cum e sa te incurajeze sa-i spui tata, sa-ti promita k o sa ai iar o familie, ca mama o sa fie fericita...shi sa nu divorteze in veci de cea cu acre "concura" mama... dej mai lasa-ma cu "plm", ca nu vad rostul in istuatia asta.mutumesc


bre tzestuaso, s-au terminat bulinele la sanatoriu? ce plm indruji tu acolo? tu ai citit postu ala de-nceput?

fata aia e indragostita de un barbat insurat si cere ajutoru. ce plm ne iei tu cu tata, mama si asigurarile sociale. du-te fata la futut intai si p-orma vino la sfaturi de 2 lei.
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde o_tzestoasa » Vin Noi 11, 2005 1:28 am

da, tocmai, ca mi s-a parut o treaba serioasa threadu-ul asta, d'asta n-am scir la kterinca. Oricum, ai drepatte, "uit-al" nu numai ca nu rezolva situatia, dar pune paie pe foc, mai mult o intarata..relatia interzisa, fructul oprit, ii putem zice oricum, dra cu cat i se spune mai mult sa-i dea pace, o sa incerce sa "lupte" pentru el, sa se agata cu dintii de fiecare vorba a lui, de orice gest care ar putea sa-i sugereze ca in cele din uram ramane cu ea. Te rog eu mult, citeste ce-ti scrie lumea pe aici si ia o decizie pertinenta
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde eyewitness » Vin Noi 11, 2005 1:35 am

tzestuaso, TU AI FOST FRODATA INDRAGOSTITA DE UN BARBAT INSURAT?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde o_tzestoasa » Vin Noi 11, 2005 1:37 am

DA. Te ajuta sa stii asta?
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde weed13 » Vin Noi 11, 2005 1:42 am

corec!
ilariad, tu zici sus de tot asa:
Am ajuns inevitabil si sa facem sex. Totul cu urmatoarea intelegere: nici o implicare, pentru ca el a depasit criza de 7 ani in casnicie si nu va divorta.

eo nu pot sa pricep ce legatura ie cu numaru asta 7. ie ceva cu centrii nerovsi, sau cum?! trecand peste nelamurirea asta a mea, daca o trecut peste criza, atunci de ce isi inseala nevasta?! stand sa ma gandesc relativ normla, daca nu mai exista criza, daca tot s-o obisnuit cu casatoria, atunci de ce simte nevoie de o schinbare in viata lui amoroasa? nu sunt casatorit sau ceva, da am o relatie de ceva tinp bun, si eo personal, daca as avea nevoie de o schinbare, nu as traje pe cineva dupa mine, respectiv nevasta, sa ii zic ca totu ii ok, sa ma pun seara langa ea in pat, sa o iau in brate, cand tocma ce m-am intors de la alta. plm, vreau schinbare, schinb cu totu, nu las pe altii sa isi puna sperante in mine, ca ulterior sa dezamagesc.
mai apoi,
Raspunsul meu a fost ok, pentru ca nu imi doresc o relatie care sa sfarseasca in casatorie. .... Din pacate nu am nici o informatie despre sotie sau despre cum merge casnicia lui, nu stiu cu ce "concurez".

daca nu vrei o relatie care sa sfarseasca in casatorie, atunci de ce te intereseaza cu cine "concurezi"?! nu cred ca asta se puate numi concurenta. concurenta epzista cand vreti doo tipe sa fiti cu el, si va intreceti care sa reuseasca. pe cand aici, ea are un mic avantaj in defavuarea ta, si nu numa ca face sex cu el, da deja ie maritata cu el, si are si copii. + ca, cum iti zicea si aiu mai sus, daca ie vorba, bucura-te de cum ie acuma situatia, si anume duar sex. il iubesti, te iubeste, da sincer nu cred ca daca chiar nu vrea sa divorteze, tu cu iel ai putea avea un viitor relativ solid. in cel mai rau caz, divorteaza, sta cu tine, se marita, si apoi tu vei fi sotia...si iata un cerc uarecum vicios.
din punctu meu de vedere, eo zic ca uita-l... stii din start ca nu va divorta, deci puate ca vei fi mai tot tinpu a cincia ruata...o duci o vreme cat o duci, inevitabil va veti desparti, si ajungi la o varsta, cand o sa iti dai pumni in cuaie ca de ce nu ti-ai trait viata cand ai putut, sa cunojt pe cineva cu care sa ai un uarecare plan de viitor, dar tu ai stat la dispozitia altuia care prezenta un risc mai mare de nesiguranta. deci...plm...



pese: teas ruga sa nu te legi de fabtu ca am 14 ani, si ca is prea tanar. astea sunt pareri, nu pot vorbi din proprie esperienta, din pacate sau din fericire. dar asta gandesc eo vis-a-vis de ce ai zis mai sus. :)
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Noi 11, 2005 1:46 am

DA. Te ajuta sa stii asta?


pe mine ma duare fix in flofender insa poate daca ai avut o relatie de genu asta ai putea povesti despre ea astfel ca nefericita care a deschis tredu sa poata pleca cu ceva de pe fc. ACU TE-AI PRINS ?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Nanuka » Vin Noi 11, 2005 3:01 am

Ilariad,

Viitorul tau langa acest barbat nu exista din pacate. Nu te imbata cu apa rece, e dureros, stiu, dar accepta realitatea. E casatorit si are copil, are niste responsabilitati pe care trebuie sa si le asume. Tu esti hai sa zicem, ca un refugiu...ceva placut pt el, dar cam atat, nimic mai mult.

El va pleca in Italia peste ceva timp, vei mai stii de el??, crezi ca te va mai cauta??...da..te va mai cauta la anu probabil...cand se va intoarce in Romania si se va plictisi, o sa-nceapa sa-ti simta dorul si cu siguranta te va "iubi" din nou.

Sfatul meu este sa realizezi bine in ce postura te afli, sa-ti dai seama ca gresesti, ca-ti faci rau.

Mai devreme sau mai tarziu, tot se va termina...macar fi tu mai desteapta si fa primu pas, asculta-ma, ramai cu satisfactia ca tu ai fost prima care a zis GATA....
That's my ShiT
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Nanuka » Vin Noi 11, 2005 4:32 am

Ilariad,

Viitorul tau langa acest barbat nu exista din pacate. Nu te imbata cu apa rece, e dureros, stiu, dar accepta realitatea. E casatorit si are copil, are niste responsabilitati pe care trebuie sa si le asume. Tu esti hai sa zicem, ca un refugiu...ceva placut pt el, dar cam atat, nimic mai mult.

El va pleca in Italia peste ceva timp, vei mai stii de el??, crezi ca te va mai cauta??...da..te va mai cauta la anu probabil...cand se va intoarce in Romania si se va plictisi, o sa-nceapa sa-ti simta dorul si cu siguranta te va "iubi" din nou.

Sfatul meu este sa realizezi bine in ce postura te afli, sa-ti dai seama ca gresesti, ca-ti faci rau.

Mai devreme sau mai tarziu, tot se va termina...macar fi tu mai desteapta si fa primu pas, asculta-ma, ramai cu satisfactia ca tu ai fost prima care a zis GATA....
That's my ShiT
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde jeorj » Vin Noi 11, 2005 9:11 am

Am pregatit o pledoarie sofisticata legata de subiect da inainte sa-i dau drumu pe conducta am mai citit o data topicul.

Ilariad...Concluzia mea este ca individu e un papagal pe ale carui vorbe nu te poti baza.
Deci ia-l ca atare, bucura-te de ce faceti impreuna si va place, dar nu-ti fa iluzii prea mari in ceea ce-l priveste. Valul vine, valul trece.
mare e gradina domnului da multi o sarit parleazul
Avatar utilizator
jeorj
Junior Member
 
Mesaje: 1138
Membru din: Joi Ian 20, 2005 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Noi 11, 2005 9:46 am

o parte de vină o are şi individa cu pricina. ştiind că ăla ie insurat, la ce dracu s-a legat la cap? din caţi bărbaţi solo sunt in Romania asta (vezi Ion Ţiriac :D) tocmai pe ăla l-a găsit?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Nanuka » Vin Noi 11, 2005 10:06 am

Ehh Baixu, nu stii cum suntem noi muierile????...ne legam la cap fara sa ne doara:D.....
That's my ShiT
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Djinn » Vin Noi 11, 2005 10:34 am

a depasit criza de 7 ani in casnicie

exista asa ceva? :blink:

daca el tot i-a zis ca nu se va desparti de nefasta, apai io zic c-ar trebui sa incerce sa se desparta de el, sa-l elimine de tot din viata ei. Vorba unui antepostator, n-are rost sa-si piarda timpul pentru un individ cu care nu are nici un viitor.

ps - Eu n-am pic de indulgenta pentru barbatii care, plecati fiind prin alte coclauri, isi inseala nevestele cu localnice, decat in cazul in care exista o intelegere intre cei doi soti, in sens de reciprocitate :D "vai, saracii de ei, ce greu tre sa le fie, atata timp fara femeie, etc". :doh: ce pll?! da' nevasta? ea n-o fi avand nevoi si nu sufera din lipsa? :D

iedit: ca citii mai cu atentie postu tzestoasei, ala cu "tata".... sa mintzi in halu asta un copil ie cea mai josnica treaba :nope:
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde pacha » Vin Noi 11, 2005 10:42 am

EU,EU,sunt insurat.

Ontopic:are dreptate testoasa.
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori