Rapid in campionatul 2005/2006

Forum dedicat echipei Rapid si fanilor acesteia.

Mesajde MiG29 » Dum Oct 30, 2005 1:04 pm

Daimoane, tu nu stii ca stoia n-are galerie?E un grup mare de oameni condusi de o mana de interlopi.Sudul de la ei a fost nevoit sa se autodesfiinteze din cauza presiunilor aceiasi interlopi.(ma rog in afara de aia carora le-au furat aia de la Boys steagu:D).Si probabil ca nu stii nici ce repertoriu variat are "galeria" stelista.Vreo 2 cantecele.mustata asta e un adevarat lider~p
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Daimon » Dum Oct 30, 2005 1:31 pm

am vazut eu imagini cu zeci de scaune zburand din sectorul stelist spre tribuna a doua, asta inainte de meci. dar daca tu spui ca au fost incidente razlete. n-am foist acolo asa ca nu mai insist.

stiu ce le-au facut stelistilor din Sud. pacat, mare pacat. oricat am fi de dusmani nu poate sa nu iti para rau si sa nu te revolti cand auzi de asemenea lucruri.

sa nu discutam de modul in care luati voi bannerele.. ca n-are rost;)
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde bhuttu » Dum Oct 30, 2005 1:44 pm

Sunteti off-topic si vorbiti prostii.
Taceti in pula mea.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Dum Oct 30, 2005 2:05 pm

Sunteti offtopic si vorbiti prostii.
Taceti in aia mea.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

am stins lumina

Mesajde haifi » Dum Oct 30, 2005 6:25 pm

Farul - Rapid 1:2 ( Buga.Niculae) si scaunele,din ce am vazut in deschidere la tvr au zburat iar
ps la meciul cu steaua
stiam ca sunteti multi, da' cred ca se aplica pe invers vorba Lapushneanului :calm:
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Dum Oct 30, 2005 6:54 pm

ati fost agitati tare la meciu asta.unii au vrut sa fure steagu de gard al celor de la aria, da n-au reusit si s-a lasat cu bataie, apoi unii suporteri rapidisti s-au batut intre ei, ca totul sa culmine cu o bataie cu jandarmii.totul pe un frig de nu se poate...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Dum Oct 30, 2005 8:27 pm

Migule: la voi nu s-a intamplat ceva similar ? Toti aia care se separasera de galerie si fusesera batuti de n ori de PCH anu trecut. Dadusera si un anunt in care spuneau ca se desfiinteaza, onoare, etc... Se intampla si la case mai mari, te asigur. Iti arat eu documentar cu Irriducibili care in timpul unui derby cu Roma au sarit gardul peluzei si i-au batut pe aia de langa ei pt ca la 4-0 pt Lazio incepusera sa aplaude desi ei hotarasera la inceputul meciului sa faca protest. Intorcandu-ne la noi : sezonul asta v-a bagat Becali pumnu in gura si nu ati prea avut ce sa faceti. La intalnirea aia in care a venit cu vreo 100 de insi numai cu pari si bate ca sa se intalneasca cu sefii galeriei ? Sa incercam sa nu suferim de ipocrizie, totusi.

Chestia cu interlopii e valabila absolut peste tot in lume. Practic nu ai cum sa ajungi sef de galerie la vreun club mare fara sa ai legaturi cu lumea interlopa. Bucurica sau Corsicanu nu or fi interlopi te pomenesti. As putea zice chiar ca ei au mai mare influenta in galeriile lor decat are Mustata la noi, iar asta o zic pt ca ma duc meci de meci la stadion (acasa sau deplasare), de cate ori sunt in tara si nu fac comentarii gratuite ca unii care isi vad echipele doar la TV (aici chiar nu ma refer la tine, oricum tu stai in alt oras: e firesc) si comenteaza remarcile altora.

Si ar mai fi multe de spus insa in afara de bhuttu care se duce meci de meci in Ghencea practic nu cred ca mai e cineva aici care sa isi sustina des echipa din peluze/ tribune. Nici macar baixu care nu se prezinta acolo nici din iubire pt culori nici din curiozitate pur gazetareasca. Poate daca s-ar aseza la masa presei in Giulesti si ar vedea ploaia de flegme, si alte fluide ce isi fac drum spre absolut toti vizitatorii i-ar veni putin lehamite – nu neaparat pt natura umana a acelora ci pentru organizarea unui club ce se vrea de talie europeana.

In incheiere, la meciul din Giulesti, alaturi de galeria stelei a venit si un grup de suporteri de la TSKA Sofia care au atarnat pe gard un mare banner pe care scria White Power fara ca gaborii sa il dea jos. Asta apropos de rasismul pe care il vrem in afara stadioanelor, si mai nou in afara forumului : suntem mai catolici decat Papa. Rasism pe stadioane exista in Italia in nici un caz in Romania. Acu 9 -10 ani cand aia de la dinamo au venit cu bannerele alea celebre cu ".....o singura solutie : Antonescu" & "mori %^&*" nu s-a sesizat nimeni. Acum insa e o mare problema sociala. Sunt doar niste jigniri, si nimic mai mult.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Dum Oct 30, 2005 9:38 pm

Aliosha scrie:Bucurica sau Corsicanu nu or fi interlopi te pomenesti.

Corsicanu a fost cununat de Nicu Gheară.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Dum Oct 30, 2005 9:44 pm

De acord cu tine referitor la interolpii care conduc galeriile.Dar ceea ce s-a intamplat cu sudul vostru n-are scuza.Nu e normal ca unor suporteri sa li-se conditioneze accesul pe stadioane in functie de cat de mult ii pupa in cur pe aia din conducere.Si la Dinamo au fost chestiuni asemanatoare, dar nu cred ca a stat elias sa ii astepte inantea meciului si sa ii ameninte cu bataie daca au curaj sa se duca in sud.acuma sincer, steaua merita mai mult decat mustata.Am avut ocazia sa vad galeria voastra de 2 ori in ultimul an, si nu m-au impresionat absolut deloc...
Cat despre cei de la rapid, si-au dat cu stangu in dreptu inca o data, azi la meciu cu Faru...(nu ca Dinamo ar fi mai breji, PCH-ul in general si Jock in special, care prin gestul lui de "eroism" probabil ca a contribuit la pierderea a 2 puncte ieri cu Jiul)
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Dum Oct 30, 2005 9:53 pm

ai, bre, mutaţi-vă şi voi aici sau aici.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Aliosha » Dum Oct 30, 2005 10:07 pm

Uite ce stiu eu: la meciul cu bacaul (sezonul trecut, care venise dupa infrangerea din Cotroceni parca) aia din S erau din ce in ce mai vehementi. Fusese si treaba cu schilodu de MM asa ca lumea cam dadea pe afara de nervi. Eu am fost la meci - ca de obicei - cu TK ul care au zis sa bgam protest. Mustata a zis OK si toata lumea s-a asezat jos ... 15 min de liniste parca. Intre timp aia din S scoteau bannere anti gigi care si-a trimis bodyguarzii peste ei. Astia din N au inceput sa huiduie si Mustata + sefii de brigazi s-au dus la gigi in loja sa vb cu el. Dupa aia s-au strans f multi din n care s-au dus in peluza S sa ii ajute pe aia, si nimic nu s-a mai intamplat. Mai exact toata lumea a plecat acasa dupa pauza, eu in Bavaria mai exact :) Cum s-a ajuns de la solidaritate la bataie nu stiu, sau mai exact nu stiu cat de personala e disputa asta mai exact.

Mustata e slab. Sunt certuri dese cu el si lumea il cam ia peste picior. Chiar imi aduc aminte ca la un meci un prieten de-al meu, Animalu- dupa cum il stie lumea in galerie, a luat foc cu Mustata exact pe podium de unde tipa el. Ma rog... e si el supus presiunii lui Gigi cum e si ala de la voi supus presiunii lui varsu. Oricum Mustata nu e Jean, insa sa nu uitam ca si jean a fost spitalizat de Gigi. Ce vrei... numai Corsicanu e bazat indeajuns incat sa nu isi ia puli in gura de la Copos.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Lun Oct 31, 2005 11:11 pm

http://www.fanclub.ro/showthread.php?p=434771#post434771

Io m-am mutat la adresa de deasupra, sa nu-i mai stricam zilele lu' bauxitho.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

:( am avut dreptate,au ba...eye?

Mesajde haifi » Dum Noi 06, 2005 6:51 pm

motto: vezi postul de pe thread-ul cu UEFA
Gloria - Rapid 2:1 (Ilyes) si bateriile noastre s-or cam gătat dupa meciul cu Rennes
asa ca victoriile din UEFA fara continuitate in campionat sunt pur intamplatoare si rodul heirupismelor,dupa cum am scris

vezi steaua la Cluj si ...asteptati urmatoarele meciuri cu stadionul gol in Giulesti!
mai bine jucam pe Cotroceni sau in Regie cu galeriile aferente [-o
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde old lord » Dum Noi 06, 2005 9:15 pm

e incredibil rezultatul
cum plm mea se poate intampla asa ceva
adevarul ca rapid e uneori foarte ciudata ?!?! tin minte ce ratari incredibile a avut cu olandejii in mansa retur in cupa uefa ? ce naiba mai trebe facut ca echipa sa mearga constant?
sa fie antrenorul prea tanar?
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde Sică » Dum Noi 06, 2005 9:38 pm

nu are atacanti buni, poate doar buga ce mai face treaba, niculae e varza iar pe badoi nu il tine ca varf joaca in lateral.
asta e principala cauza din care rapidul pierde rateaza de rupe
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Dum Noi 06, 2005 10:24 pm

haifi,
daca ti le pun pe punte n-ai intelege asa ca ti le pun unele supt altele, deci :

1/ io, de mic copil, tin cu sportu studentesc
2/ din celelalte echipe bucurestene tin cu rapid, pentru ca atat steaua cat si dinamo pentru mine reprezinta comunizmu, deci o pata pt eziztenta mea cat si pt alte 22 miliuane de romani
3/ incerc sa privesc fenomenu folbalistic de la noi supt o lupa obiectiva
4/ da, ati belit p00la , cu infranjerea de azi zice-ti(cb) ADIO la canpionat
5/ si da, am avut dreptate, esti intr-adevar...idi...pardon...naiv
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

martorului

Mesajde haifi » Mar Noi 08, 2005 5:46 pm

declaratie de conformitate:m-am nascut odata cu Rapidul Campion!
1.tin cu rapid, am "sange visniu" si numele meu este legat de istoria Rapidului (nu stiu daca parintii tai au tinut cu Sportul, nu asta e problema, si au insistat sa orti numele celui care a adus primul titlu in Giulesti;eu unul port povara si 'blestemul' asta, am nume de stadion,daca vrei sa zambesti poti face asta,si ma bucur ca am trait sa vad Rapidul castigand campionatul macar o data in viata)
2.am cunoscut rapidisti pursange si oameni adevarati,asa ca fenomenul Rapid este legea nescrisa a 'naivilor' fara frontiere
3. nu am nimic cu Sportul, chiar ii simpatizam cand noi faceam B-ul; ei si Craiova erau Echipe...poate Argesul,dar la vremea aia.... :)
4. te felicit ca tii si cu ai nostri, doar suntem "vecini"
5.ramane valabil ce am scris,mai e mult pana departe...cel putin pentru Rapid,cat timp se joaca pentru onoare
6.peace! :eat:
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

empty roooms

Mesajde haifi » Dum Noi 20, 2005 8:20 am

pragmatic rau razvan
Rapid - CFR Cluj 1:0, Niculae (23)
sa ne pregatim de un rezultat 'tare' la Sahtior ?
==D
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde BloodOnMoral » Mar Noi 29, 2005 12:36 pm

Nici o reactie dupa meciul cu Sportul?

Din pacate nu am putut urmari in direct partida, pentru ca nu prind respectivul post TV, insa am aflat trista veste de la Fotbal minut cu minut - bine ca mai exista minunatia asta salvatoare de emisiune radiofonica, desi de data asta nu mi-a picat prea bine ...

Am urmarit si toate fazele transmise de diverse posturi de televiziune, cat si declaratiile lui Razvan Lucescu de la Recursul Etapei. Insa mi-as dori foarte mult sa citesc niste pareri ale celor care au vazut meciul integral si sunt in mai mare masura sa comenteze.
When you die the pain is over
Avatar utilizator
BloodOnMoral
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

parerea mea

Mesajde haifi » Mar Noi 29, 2005 8:09 pm

n-avem sansa,am jucat mai bine decat la Bistrita unde am pierdut cu 1-0, dar...n-avem rezerve pe masura titularilor si nici titularii nu sunt superstaruri, cat sa duca pe umeri si meciuri de UEFA, campionat si cupa iar rezultatele se vad
ne trebuie doua (2) randuri de...echipa nu de echipament
regret nefolosirea lui Vasilache care se pierde si isi iese din 'mana' stand pe banca
merita mai mult
deci, eu unul nu m-am suparat pe ei la meciu asta, a fost nesansa,ghinion proverbial si...ceva din stan&bran :)
ma tem de ..greci,cred ca Razvan trage la meci nul = calificare
:x
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde BloodOnMoral » Vin Dec 02, 2005 11:07 am

Citind postul tau, ma bucur foarte mult la gandul ca oficialii Rapidului au reusit sa obtina amanarea ultimululi meci al etapei, a fost o miscare mai mult decat inteleapta. In felul acesta, au sa aiba vreme sa se odihneasca suficient si poate chiar sa face un meci deosebit, un meci pentru spectacol :)
When you die the pain is over
Avatar utilizator
BloodOnMoral
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

spectacol dar

Mesajde haifi » Vin Dec 02, 2005 5:31 pm

fara spectatori, probabil ca de aceea a fost si show-ul de artificii de aseara....sa fie de bun augur
Vorwarts !
;k
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde BloodOnMoral » Sâm Dec 03, 2005 12:01 pm

Tocmai mi-am amintit azi dimineata ca mai este de jucat si meciul din Cupa, si de nu ma insel avem deplasare la Iasi in 7 decembrie. Ups. Iar se aglomereaza treaba!
When you die the pain is over
Avatar utilizator
BloodOnMoral
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

Mesajde BloodOnMoral » Mie Dec 07, 2005 8:59 am

Vad ca nu va inghesuiti sa postati aici :P Ati intrat cu totii in pauza de campionat, sau de idei? Trebuie sa animam cumva locul asta, e prea pustiu in ultima vreme. Va rog sa va recapatati pofta de scris, si poate veniti cu o parere despre meciul cu Jiul, care n/o fi avand poate o miza exceptionala, dar este important, cred eu, in economia campionatului, pentru ca, in caz de victorie, daca nu ma insel, vom urca pe locul 6 si vom ramane cu totii acolo, inghesuiti, pana in martie :D
When you die the pain is over
Avatar utilizator
BloodOnMoral
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

Mesajde BloodOnMoral » Sâm Dec 10, 2005 12:37 pm

Rapid - Jiul, 19:00, Naţional TV

Fără Lucescu la meciul de azi
Răzvan Lucescu a fost suspendat două etape pentru că a pătruns in teren la partida de Cupă cu Poli Iaşi, de la Focşani. Antrenorul rapidist va ispăşi prima etapă de suspendare astăzi, la meciul cu Jiul, joc ce se va disputa cu porţile inchise. Cea de-a doua etapă in care Lucescu junior va sta in tribună este prima din retur, cu FC Vaslui, in Giuleşti. "Respectăm decizia, şi sperăm ca in toate cazurile să dea dovadă de aceeaşi fermitate", a spus la rindul său Dinu Gheorghe.

(preluat de pe http://www.gsp.ro, publicat online azi, 10.12.2005)

Hmmm ... am precizat pana acum ca decizia luata de comisia de arbitri mi se pare contestabila, daca nu chiar nedreapta? Pentru ce sa i se dea suspendare lui Razvan, si amenda pe deasupra, in momentul in care da, admit, a incalcat regulamentul, dar greseala sa nu mi se pare deloc prea grava, si in fond a avut o explicatie. Nu e ca si cum ar fi injurat tusierul sau mai stiu eu ce, nu? Frumos. Foarte interesant.

Nimeni nu merge la meci, ca nu-i voie :( Si pe deasupra e tramsmis pe National TV, post pe care nu il prind nici daca ma dau peste cap. Asa ca, repet, azi e o zi trista. Si mohorata. Si s-a facut frig pana si la Cluj ...
When you die the pain is over
Avatar utilizator
BloodOnMoral
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

Ultima

Mesajde haifi » Dum Dec 11, 2005 9:12 am

etapa din tur, victorie dupa un meci presarat de erori,ale echipelor, ale arbitrilor
mai putin ale spectatorilor :) , pedepsiti sa stea acasa
Rapid -Jiul 3:0 (Maldarasanu, Rada, Niculae)
Campion la ratari si erori, Niculae, care pare iesit din forma si prea pripit in ceea ce face....doreste mult iar realizarile lasa de dorit...e omeneste sa nu le poti face pe toate
poate ca gandurile jucatorilor erau deja la Sttutgart
Bafta mare,miercuri!
ps
blood, meciul e pe tvr 1, sper sa-l vezi !!!
astept comentarii
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde BloodOnMoral » Dum Dec 11, 2005 10:54 am

Asadar.

Aseara, la orele 19:46, sedeam in fata TV-ului, cu sufletul la gura, asteptand sa zica astia ceva la stirile sportive despre cum s-a incheiat prima repriza a Rapidutului ... Deodata, imaginile mult-dorite isi fac aparitia pe ecran. Malda fericit, Rada demonstrand ca se poate sa strigi de bucurie si sa ai o detenta impresionanta in acelasi timp ... :D "Pentru Rapid au inscris Maldarasanu si Rada".

Nu vreau sa-mi amintesc ce a urmat. Adica am urmat eu. Sarind in sus (nu chiar atat de inalt ca Rada, dar suficient), si urland vreo 5 minute in sir. Malda si Rada sunt favoritii mei in acest sezon, si cum sa nu ma bucur, in momentul in care, coincidenta fantastica, mi-au facut un asemenea cadou de Mos Nicolae intarziat si au inscris?!

Mai tarziu, evident ca am stat pana la ore mici ca sa aflu rezultatul final, am revazut aceleasi imagini, plus driblingul foarte reusit si golul lui Niculae.

Si asa am ajuns pe locul 6. Hip, hip, ura! :D

haifi, sigur ca ma uit la meciul cu Stuttgart! Nu l-as fi pierdut nici intr-o mie de ani ... daca am fost in stare sa merg intr-un camin full de baieti indarjiti ca sa vad cele doua amicaluri ale Romaniei, d'apoi meciul asta ... il vad acasuta, la caldurica, cu inima cat un purice, dar il vad!
When you die the pain is over
Avatar utilizator
BloodOnMoral
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Dum Dec 11, 2005 11:07 am

la 1-0, oaspeţilor li s-a refuzat un penalty mai clar decat lumina zilei după un henţ pe linia porţii a lui Karamyan (care trebuia eliminat). sper ca Niculae să-şi fi păstrat golurile pentru meciul de la Stuttgart.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde BloodOnMoral » Lun Dec 12, 2005 9:27 am

Asta este, greseli s-au facut, se fac si se vor face in continuare. Eu, personal, nu am auzit de cel care a arbitrat meciul respectiv pana acum.

De ce trebuie sa inscrie doar Niculae :P?
When you die the pain is over
Avatar utilizator
BloodOnMoral
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

pentru ca

Mesajde haifi » Lun Dec 12, 2005 7:38 pm

Niculae e atacant, iar atacul nostru trebuie sa dea goluri iar apararea sa fie FERMA!!
Nu sa fie Niculae al 'n' -lea fundas
cred ca nici el nu mai stie de ce alearga si ce joaca
:sperm:
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la FanClub Rapid

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron