Cel mai important user feminin în anul 2005.

Mesajde paiacec » Joi Dec 29, 2005 3:52 pm

1 flufleable - concursul de literaturi a rezistat cat a rezistat datorita creatziilor sale(datzi-i uischianu fetii)~p
2 gaga - ca shtie ce vorbeshte shi cand sa vorbeshte
3 necko - penca e necko
In vino veritas!
In tzuica grades!
In bere ciucash!
Avatar utilizator
paiacec
 
Mesaje: 4901
Membru din: Dum Oct 12, 2003 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Joi Dec 29, 2005 7:07 pm

1. sin ella
2.gaga
3.necko
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde kant emir » Joi Dec 29, 2005 8:07 pm

1 - pentru partzile iei bune, ar merita gaga (ie seriuasa, documentata, priceputa la ruace si bucatareali, ie si sufletista uneori), numa ca uneuori se pripejte, ie patimasha si (putzin, da ieste) partinituare, asea ca ii dam nocturnuasei locu fruntash (ie, intrucatva, mai putzin inplicata decat gaga, dar conescventza, inpartzialitatea si diplomatzia vorbeshte, iele trei, de la sine; in plus, ie - uneori - amabila)
2 - gaga (nush dacam spus caco plesheste prin volumu inplicarii - multishuare domeniile de activitate, ie ievident)
3 - creca nenea Necko nu se va supara ca n-am putut sa ii dau mai multe punctishuare, da am crezut io ca trebe rasplatite mai intaii contributziile la mersu forumului in doomiicinci, in detrimentu calitatzilor (si farmecului personal - duamne ce crai mi-s!) suphletejti; ar mai sta fuarte bine in acest top Alienor (ie genu care inbunatatzejte calitatea conpozitziei colectivului - forum in acest caz), flufu (s-a cam inmuiat in ultima vreme, nu mai are verva tzopainda; alfel un bun partener de forumeala), sineluasa cea plina de centri, apropuaie si destul de apriga la manie (a starnit destule valuri, a pus shi umpic de suflet pe ici-colo, si s-a giugiulit cu totz masculii care au pus botu), darchi, koatzi, shaki si inca multe alte duamne si domnitze (nah, incerc sa nu supar pe freuna, sa ma pui bine cu tuate); iaca, pe tzestuasa creca am uitat s-o pomenesc la debutantz si amu regret!
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Dec 30, 2005 1:16 am

1. Necko
2. gaga
3. nocturna
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Dec 30, 2005 1:27 am

CLASAMENT
1 gaga 86
2 nocturna 49
3 Necko 45
4 fluf 29
5 Shaki 21
6 sin ella 16
7 Amaterasu 7
8 Alienor 6
9 weet-weet 5
10 katzy 4
11 o_tzestoasa 3
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Topurile anului 2005

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori