Liga Campionilor 2005-2006

Champhions League, UEFA Cup + popularul concurs de pronosticuri

Mesajde baixinho© » Vin Dec 16, 2005 2:03 pm

pe site-ul UEFA scrie că meciurile au loc in zilele de 21 februarie (turul) şi 8 martie (returul), dar refuz sa cred ca vor juca in aceeasi zi acasă şi AC Milan şi Inter Milano. asta doar dacă nu se inţeleg să folosească fiecare cate o jumătate de teren.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Sică » Vin Dec 16, 2005 2:09 pm

inter va disputa primul meci in deplasare, iar returul il va disputa pe San Siro
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde nbm » Vin Dec 16, 2005 2:12 pm

inter va disputa primul meci in deplasare

la fel si milan conform programului postat de tine :D
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Dec 16, 2005 2:33 pm

lasa, nbm, că omul are dreptate. aşa era intr-o primă fază, dar mă aşteptam să se facă unele modificări. ca o paranteză, după tragerea la sorai a grupelor cupei uefa, au rearanjat ăia meciurile de 5 ori (in două randuri din cauza echipelor romaneşti).
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Sică » Vin Dec 16, 2005 2:36 pm

ar fi trebuit sa spun ca Milan va disputa primul meci acasa nu in deplasare iar inter-ul ramane sa joace meciurile conform programei
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Feb 22, 2006 11:19 pm

introduce-mi-as penisul in cavitatea bucala a lui murinio. daca ala este gazon, eu sunt Napoleon Bonaparte.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Feb 22, 2006 11:34 pm

sa traiejti napoleoane :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Daimon » Joi Feb 23, 2006 12:49 am

cu tot cu terenu lor de kkt Barca le-a dat o lectie.
ma bucur ca si-a luat-o si mootoo cu juve a lui cu tot. desi oricum probabil ca se vor califica.
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde cr3tz » Joi Feb 23, 2006 1:40 am

barca nu poate pierde,ci doar sa fac un pas,macsim doi aiurea :D

in alta ordine de idei eu cred k merg mai departe urmatoarele :
milan,lyon,liverpool,real,inter,barca,rangers (ma risc cu astia :D ) si juve :)
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde bhuttu » Joi Feb 23, 2006 8:02 am

Pai sa vedem....

Milan pare a fi favorita, da' un 2-2 ar califica nemtii. Si nu m-ar suprinde foarte tare.

Si Lyon pare favorita, si aici surpriza ar fi ceva mai mare. Da' PSV sunt ai dracu' si ei in dreptu' lor.

Liverpool da. Ii dau putine sanse Benficai, desi au jucat bine si-au batut acasa.

Real?=)) Pe Real ii bate si selectionata ingrijitorilor algerieni de pe Highbury.

Inter fara surprize zic eu. Cu tot cu Huntelaaru' lor.

Barca probabil se duce, ca deja a luat fata lui Chelsea, da' sigur o sa fie meci frumos.

Rangers in nici un caz. Se duce Villareal, c-au mancat mai mult cacat cand erau mici.

Werder nu sunt aia de dadeau cate 7 goluri pe meci? Pai si-atunci cum sa pariezi pe Juve cu capu' inainte?
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Sică » Joi Feb 23, 2006 11:58 am

E o placere sa il vezi pe Ronaldinho jucand, e superb cand pune piciorul pe minge.

Milan pare favorita dar Bayern se va calfica :D

La Lyon nu ma astept la o surpriza, doar la un scor mare din partea lui Juninho si compania.

Liverpool se califica fara discutii.

Real? s-ar putea sa poata bate echipa de ingrijitori de pe Highbury dar nu si cea de ingrijitoare. Le mai da Henry inca 2 boabe

Pt. Inter bag mana in foc daca nu se califica :) ( daca isi revine Adriano ii bate la scor pe Ajax )

La Barcelona acasa acum va avea un gazon bun si mingile vor curge mai frumos, 3-1 pt. catalani atat se va termina meciul.

As vrea sa se califice Werder dar sunt mai realist, nu cred ca Juve va pierde calificarea.
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Joi Feb 23, 2006 3:12 pm

real daca vrea , poate.problema este ca ei nu prea vor.momentan esti bun de real doar daca vinzi,nu daca dai goluri :)
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde cr3tz » Mie Mar 08, 2006 12:59 am

pana acum sunt calificate barca juve si villarreal.juve si villarreal au dat mai multe goluri in deplasare :)
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Sică » Mie Mar 08, 2006 1:05 am

sa nu se supere fanii lui mourinho dar:

plangi traducatorule, mancame-ai p*** de arogant



editat bai baicsu: deci hai să păstrăm, totuşi, oleacă de decenţă.
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde catharsis » Mie Mar 08, 2006 1:30 am

sica, trebuie sa iti spun si pe forumul asta ca esti pe afara cu fenomenul.
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde Sică » Mie Mar 08, 2006 1:36 am

catharsis, fugi la culcare
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Mar 08, 2006 1:37 am

făcand abstracţie de cele oftopicurile de mai sus, nu pot să nu ma minunez de golul din cauza căruia s-a calificat Juve.


ps: da, din cauza, că nu-i suport pe macaronari.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Sică » Mie Mar 08, 2006 1:41 am

juve a avut noroc, este o vorba care se nimereste perfect cu echipa torineza:

"norocul tine cu cei buni"
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde Daimon » Mie Mar 08, 2006 2:14 am

eeeo, eeeo bastardo bianco nerro:D
asteptam ziua de maine.. sa vedem daca e cu sau fara galactici.
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Sică » Mie Mar 08, 2006 10:23 am

o sa fie fara :D
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Mie Mar 08, 2006 1:49 pm

Si eu zic tot ca fara o sa fie. Pacat c-o sa fie cu Arseanal. Stie cineva traseele?

Aseara, io asa am vazut:

Barca - calificare meritata. Messi incapabilul, schimbat repede de Larsson. Mourinho nu trebuia scuipat. Ma bucur c-a dat si Chelsea gol.

Juve - probabil meritata calificarea. Dar in acelasi stil italienesc, urat, care sa -ti provoace scarba. Pacat de Werder, in special de saracul portar ala, care-a fost erou un meci intreg si-a gresit doar o data. Fatal.

Villareal - Cea mai jegoasa echipa din competitie. Imi pare foarte rau de Glasgow si de cei 4000 de scotieni care-au venit pe El Madrigal. MUIE VILLAREAL!
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Mar 08, 2006 2:15 pm

bhuttu scrie:Stie cineva traseele?

Messi incapabilul, schimbat repede de Larsson.

Mourinho nu trebuia scuipat.

Ma bucur c-a dat si Chelsea gol.

Villareal - Cea mai jegoasa echipa din competitie


1. da, dar pe 10 martie, după tragerea la sorţi.
2. Messi accidentatul.
3. corect, trebuia să fie acoperit de flegme, nu doar scuipat.
4. şi eu, mai ales că penaltyul ăla a fost foarte corect acordat.
5. de ce? că a dat interzis lui MU in cupele europene in sezonul ăsta?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cr3tz » Mie Mar 08, 2006 2:29 pm

cred k villareal e singura care nu merita sa mearga mai departe... :)

p.s. sica incearca sa te abtii,daca nu,mergi pe kterinci cu observatii deastea :(
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde MiG29 » Mie Mar 08, 2006 3:00 pm

mie imi pare rau de Chelsea, si mai ales de Mourinho. Da, orcum Barca au fost mai buni, probabil singura echipa care putea sa ii scoata pe Chlesea. In rest imi pare rau de Werder Bremen si imi pare si putin rau de Rangers, desi Villareal, e o echipa care imi place (macar ptr Riquelme). In rest sper sa se califice si Interu, si Milanu si Arsenalu si as vrea PSV desi nu prea cred.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Mar 08, 2006 3:12 pm

probabil ca mai echitabil ar fi fost ca echipele din faza asta sa fie impartite in doo urne valorice. s-ar fi evitat cred un meci direct barcelona-chelsea dar si un meci villareal-glasgow
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Mar 08, 2006 5:48 pm

aiulicutzelu, şi in varianta cu doua urne valorice ai fi avut meciuri criminale. uite cam ce echipe sunt aciulea: Bayern, Milan, Real Madrid, Arsenal, Liverpool, Juventus, Chelsea, Barcelona, Ajax, Internazionale. nu ai cum să le pui pe astea in doua urne. oricum, villareal va fi fumată runda viitoare, indiferent cu cine pică.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Mie Mar 08, 2006 5:57 pm

bhuttu scrie:
Juve - probabil meritata calificarea. Dar in acelasi stil italienesc, urat, care sa -ti provoace scarba. Pacat de Werder, in special de saracul portar ala, care-a fost erou un meci intreg si-a gresit doar o data. Fatal.

Villareal - Cea mai jegoasa echipa din competitie. Imi pare foarte rau de Glasgow si de cei 4000 de scotieni care-au venit pe El Madrigal. MUIE VILLAREAL!


juve: intradevar. Daca si ala a fo meci urat ce pana mea astepti butule de la un joc? Au avut 100 de ocazii si verderul au avut doo din care au dat un gol. Calificarea e meritata, dar imi pare rau de sarmanu portar. Chiar nu merita sa ia un cacat de gol ca ala.

Villareal: Cu ce a fo asara mai frumos jocul lu Rangers?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Sică » Mie Mar 08, 2006 6:48 pm

mig scrie:In rest sper sa se califice si Interu, si Milanu si Arsenalu si as vrea PSV desi nu prea cred.


INTER se califica la sigur :D

Milan - ma indoiesc putin
Arsenal sper sa le dea 10-0 "galacticilor"

psv nu are nici o sansa in fatza lui Lyon, Lyon se va opri abia in finala pe care sper si sa o canstige, doar daca nu ajunge si inter acolo :D
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde whatever » Mie Mar 08, 2006 7:05 pm

deci va zic sincer, imi e teama ca Benfica o sa ne elimine; sica eu unul nu as fi asa de convins ca Liverpool o sa se califice (chiar daca e echipa mea favorita de peste 14 ani deja), ma astept la orice de la baietii astia.
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde Sică » Mie Mar 08, 2006 7:42 pm

Nu iti mai fa griji, cu 3-0 va castiga Liverpool in seara asta.
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cupele europene

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator