RAPID in UEFA 2005-2006

Forum dedicat echipei Rapid si fanilor acesteia.

Fabulos !!!

Mesajde haifi » Joi Mar 09, 2006 7:02 pm

Niculae a marcat golul vietii
1-0 pentru Rapid
in ciuda ghinioanelor sper sa batem si sa ne CALIFICAM !
HAI RAPID !!!
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Joi Mar 09, 2006 7:02 pm

De acum puteti sa-i spuneti lui Daniel Niculae si Gigi Multescu II ! :)
Bravo lui!
Si tineti-o tot asa si in repriza a doua, macar 2-0 sa fie!
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde nbm » Joi Mar 09, 2006 7:51 pm

super gol. 2-0 :)
mai e putzin pina la final...

leitar: deci s-a finit.
Rapid Bucuresti - Hamburg SV 2-0
bravo baietzi!! succes si la Hamburg
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Vine ,vine Primavara !!!

Mesajde haifi » Joi Mar 09, 2006 9:04 pm

Doua goluri FABULOASE,unul mai frumos decat celalalt!
Daniel Niculae si Mugurel Buga au intrat in istoria RAPIDULUI alaturi de intreaga ECHIPA RAPID A ANULUI DE GRATIE VISINIU 2006 !!!
HAI RAPID GILUESTI ! HAI REALUL DE GRANT !
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde h0va » Joi Mar 09, 2006 9:32 pm

beton..un gol sa dam acolo shi nemtzalii sunt pa.

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

40 de mucenici + 2 ....

Mesajde haifi » Joi Mar 09, 2006 9:39 pm

....Daniel Niculae si Mugurel Buga

Nu ma dau in vant dupa hamburgeri, fie ei si nemtesti.
Da dupa mucenici,da :).
Mai ales dupa cei alb-visinii.
Rapidul meu mi-a facut o mare surpriza, a papat un Hamburger cu un singur neamt (si ala in poarta) si cu condimente de pe toate continentele posibile.

Suntem peste tot acasa,
Portile ni se deschid
Nu-i echipa mai frumoasa
Si iubita, ca ....RAPID.

9 MARTIE 2006

RAPID - Hamburg SV 2:0

Goluri: Daniel Niculae, Mugurel Buga.

Niculae
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Mar 10, 2006 12:30 am

Felicitări, baics! Si BRAVO RAPID! Te rog să bagi un mesaj pt RAPID pe fanclub şi de la mine pentru că iar nu am net (footui). Mulţam!

deci ce aţ citit mai sus este conţinutul unui semeseu primit de la nenea neco. voiam să scriu şi eu ceva. voiam să scriu că sunt mandru de Rapiduleţii mei, voiam să mai scriu că ambele goluri sunt de sienen, voiam să mănbăt rău de tot, pentru că de mult tinp o echipă romanească nu a mai avut şanse atat de mari să ajungă in sferturile de finală ale unei cupe europene. mai precis, din 1989, cand Steaua a ajuns in finala Cupei Campionilor Europeni şi Dinamo a jucat semifinalele Cupei Cupelor. Dar nu pot să mai scriu nimic. Sunt şocat şi bulversat de tragica dispariţie a Laurei Stoica. ştiu, fotbalul e una şi ceea ce i s-a intamplat ei este altceva, dar pe mine mă afectează mai mult veştile proaste decat mă impresionează cele plăcute. puteţ să mă judecaţ cum vreţ, dar aşa sunt eu.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde h0va » Vin Mar 10, 2006 1:12 am

Nene baix, cand ai vreme, baga shi matale o lista cu cartonatzii de la noi sa vedem care nu joaca shi care e pasibil sa stea pe banca in sferturi daca mai ia f'un cartonel.

Ai idee cat de grava e treaba cu Dica, are entorsa dar o sa joace oare in retur?.. Am intzeles ca domnu Kara a suferit o ruptura musculara shi va fi indisponibil o luna :(

Pe cine zici ca o sa bage Razvan in spate in locu' lu' Maftei?

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Mar 10, 2006 7:44 am

brava capriorii !!!!
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Mar 10, 2006 10:25 am

nu găsesc statistica din tururile preliminare, dar mi se pare că avertismentele primite atunci se anulează cand se intră in primul tur. nu sunt sigur, aşa că nu o luaţi de bună. să continuăm, deci, cu situaţia cartonaşelor galbene, făcută cu ajutorul informaţiilor de pe site-ul UEFA:

Turul 1:
Feyenoord Rotterdam (tur): Ionuţ Rada (minutul 17), Vasilache (83)
Feyenoord Rotterdam (retur): N. Constantin (50), Măldărăşanu (51), Coman (81)

Grupa G:
Rennes: Buga (39), M. Constantin (52), Vasilache (89)
Şahtior: Ilyeş (14)
PAOK: N. Constantin (23), Burudujan (81)
VfB Stuttgart: Măldărăşanu (26), Ilyeş (33), Burudujan (90+2)

16-imi de finală:
Hertha Berlin (tur): M. Constantin (23), Burdujan (20), I. Rada (89), Dică (90+1),
Hertha Berlin (retur): Negru (41), Bădoi (48)

Optimi de finală:
Hamburg SV (tur): Dică (11), Burdujan (11), Maftei (45+3), Niculae (76), Maftei (89).
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde nae cinefil » Vin Mar 10, 2006 11:09 am

jos palaria! respect!
[color=red][color=#000000][color=sienna]citat celebru[color=black] - personaj celebru ([color=silver]by default)[/color]
[/color][/color]
[/color][/color]
Avatar utilizator
nae cinefil
 
Mesaje: 3740
Membru din: Mar Sep 30, 2003 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Mar 10, 2006 11:37 am

brava bre....futetii nemtii
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde h0va » Vin Mar 10, 2006 1:53 pm

Bon deci Rada are 2, Vasilache are 2, N.Constantin are 2, Malda nu mai conteshte, Coman are 1, Buga are 1, M. Constantin are 2, Burdujan are 3, Negru 1, Badoi 1 shi Nico 1, Maftei e pa.

Vedeam acu daca se contabilizeaza shi alea din preliminarii.

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Mar 10, 2006 8:03 pm

Burdujan şi-a făcut etapa de suspendare in returul cu Hertha.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Sâm Mar 11, 2006 5:57 am

cred ca ar fi fost ideal daca rapidu si-ar fi amanat meciu cu vasluiu de duminica. decimata de accidentarile de joi si epuizata fizic, rapidu ar fi avut nevoie de un balon de oxigen pentru returu cu hamburg. ie clar ca vasluienii vin cu ganduri mari in giulesti, cu pofta de joc si cu sabia retrogradarii deasupra capului, motivatii suficiente sa juace indarjit si chiar dur. n-ar folosi la nimeni inca o accidentare in randu capriorilor
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

cred ca la campionat

Mesajde haifi » Sâm Mar 11, 2006 8:51 am

putem sa-i zicem PA! si la tot ce e legat de el,sunt altii arvuniti si pregatiti din toate punctele :) de vedere
noi ar trebui sa luam Cupa,pentru ca la anul vrem iar sa ne luam la tranta cu Europa
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mie Mar 15, 2006 10:58 pm

ce dulce-i, cateodată, gustul infrangerii. felicitări, RAPID. Succes, Steaua!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde h0va » Mie Mar 15, 2006 10:58 pm


RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!!
RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!!
RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!!
RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!!
RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!!


RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!! RAPID!!!RAPID!!! RAPID!!!

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Mar 15, 2006 11:00 pm

h0va, ai ban pe fotbal intern. oricat sunt eu de rapidist, nu pot să-ţi permit un asemenea post.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cr3tz » Mie Mar 15, 2006 11:03 pm

nu sunt multe de zis .mult mai bine o calificare cu sufletul la gura decat episodul anderleht,mai bine stau in priza pana in minutul 90+6.felicitari baietilor.


p.s. chestia aia cu mov e data cu quote :P
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

chin si iara chin

Mesajde haifi » Mie Mar 15, 2006 11:09 pm

calificare fericita, meci mizerabil
puteam sa mai marcam, frica, teama.
"nemtii" calai , macelari, arbitrul...cu doua fete
a iesit bine dar ne asteapta zile grele
iar ne mai bucuram nitel
HAI RAPID!
BRAVO RAPID!
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde h0va » Mie Mar 15, 2006 11:38 pm

nene baixule, da un ban eo dau o bere..

PS: imi cer scuze pentru exagerare bre tovarashi de thread, dar m'am gandit ca sunt printre ai mei shi n'o sa se supere nimeni ca'm exprim imensa satisfactie pentru calificarea din aceasta seara..

cat despre meci..ce sa zic, Perja n'are ce cauta la Rapid, Stancu a jucat neashteptat de bine, Coman a aparat in nota lui caracteristica, Nicolae a fost timorat, Burdujan e muncitor dar lipsit de tehnica..daca nu ar fi fost la mijloc cele doua goluri din prima repriza marcate datorita unor gresheli personale ash fi putut spune cu mana pe inima ca Rapid a jucat excelent..despre nemtzi nu pot spune decat ca au jucat ca o echipa de rugby..un joc urat practicat de ei, lipsit de orice fel de element tehnic (cu mici exceptzii, vezi Van der Vaart), n'au facut altceva decat sa arunce mingea spre careul lui Coman in sperantza ca va greshi careva shi o vor baga in atze..de data asta shansa a fost de partea noastra shi sper ca acelashi noroc ne va urmari shi in fazele ulterioare ale competitziei..

bafta Stelei maine shi un singur lucru imi doresc, daca se califica amandoua echipele, sa nu ne intalnim decat in finala.

hai Rapidu.

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde Eagle Raider » Joi Mar 16, 2006 4:55 pm

BV Rapid!!!!

nu stiu cum s-a intamplat ,dar am urmarit meciul cu sufletul la gura si m-am bucurat la golul lui buga (creca a fost singurul meci pe care l-am trait la intensitate mare ,in afara celor ale Stelei). Ma disperau astia ca de cate ori au scapat cate 2-3 si nu au marcat ,aja au marit bataile inimii de ziceam ca nu se mai termina odata meciu ,mai ales la ocazia lu ala din min `94 cand a dat pe langa ,ramasesem blocat cand am vazut ca ala a dat cu capu si coman nu a avut reactie,dar la sfarsit dulcea calificare care a fost savurata de toti romanii.

Bv Rapid,meritati !
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde h0va » Vin Mar 17, 2006 3:00 pm

Rapid rise
Founded in 1923, initially as a railway workers club, Rapid were regarded as the team of the oppressed before the 1989 revolution in Romania. They won just one league title before the fall of communism, in 1967, but picked up eight Romanian Cups and reached the UEFA Cup Winners' Cup quarter-finals in 1972/73.

New ownership
Since the revolution, the club has received a major overhaul. With wealthy businessman George Copos having taken charge, Rapid won league titles in 1998/99 and 2002/03 as well as two Romanian Cups and three Super Cups. However, Romanian success had not been transformed into European success until now.

Superb coach
The 37-year-old coach Razvan Lucescu, son of FC Shakhtar Donetsk coach Mircea Lucescu, has been the architect of this achievement. Dedicated and wise beyond his years, the young schemer has created a strong team ethic at Rapid which has allowed some fine individual players to shine. Daniel Niculae, Marius Maldarasanu and Danut Coman have all impressed while Mugurel Buga has scored nine UEFA Cup goals since his side entered the tournament in the first qualifying round back in July 2005.

Tiring schedule
And despite still competing for honours on three fronts - the UEFA Cup, Romanian Cup and Divizia A - Rapid are not running out of steam. They have yet to concede a goal in their seven UEFA Cup home games so far and have beaten the likes of Feyenoord, Shakhtar and Hamburger SV, all of whom dwarf them in terms of finances.

Financial concerns
Indeed, the club have faced financial problems in the course of their campaign, with players complaining about unpaid wages and bonuses, while Lucescu was dismissed by Copos for 12 hours but quickly reappointed under pressure from fans, players and the club's executive president Dinu Gheorghe.

Endurance test
Under such circumstances, Lucescu believes his side has showed what they are made of, saying he was "impressed by the commitment all the players have shown in all of their matches". With a relentless schedule now demanding that Rapid play a match every three days until the end of the season, Herculean endurance will be demanded.


ia uitatz ce zic baetzii de la UEFA

:)

ian uitatz ce bine zice un rapidist pe un alt site:

Daca nu gasiti suficiente motive sa va bucurati de aceasta uriasa SANSA pe care o avem, va dau eu cateva. Si vorbesc acum de sansa de a demonstra cine suntem cu adevarat!

- UMILINTELE INDURATE IN 50 DE ANI
- FANFARONADA UNUI PATRON GROTESC - BECALI
- DECLARATIILE SI TUPEUL LUI MM, UN PERSONAJ DE O AROGANTA IESITA DIN COMUN. IN PLUS, ANTIRAPIDIST NOTORIU
- VREAU SA RAZBUNAM BUCURIA AFISATA DE MM CAND A AFLAT CA SUNTEM CONDUSI CU 2-0 LA HAMBURG
- NU E INTAMPLATOR CE S-A PETRECUT. PUR SI SIMPLU DUMNEZEU NE DA OCAZIA SA FACEM NOI INSINE DREPTATE - NIMIC NU POATE FI MAI FRUMOS DECAT ASTA!
- DECLARATIILE DESPRE SINGURUL DERBY DIN FOTBALUL ROMANESC. DACA V-A FOST VREODATA SILA ASCULTANDU-LE, ACUM E MOMENTUL SA LE RAZBUNATI!
- PROPAGANDA DESANTATA DE CARE STEAUA S-A BUCURAT IN ULTIMII ANI. HAIDETI SA DISTRUGEM ODATA PENTRU TOTDEAUNA MITUL ARTIFICIAL CREAT AL ACESTUI CLUB BOLSEVIC

Daca pana acum a trebuit sa jucam cu sufletul, aceste doua meciuri vor fi jucate cu memoria noastra, cicatricele pe care le purtam in suflet, ura nascuta din nedreptati indurate, sila fata de tratamentul preferential de care adversarii nostri de bucura. Jucam pentru istoria si viitorul nostru.

E UN MECI PENTRU ISTORIE! E UN MECI PENTRU DREPTATE!


hai capriorii!!

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Romania nu uita, EUROPA nu te vrea

Mesajde haifi » Vin Mar 17, 2006 9:12 pm

miroase de la o posta a marlanie UE...FA
nu-i nimic, suntem tari si mergem mai departe
regret ca va fi un duel fratricid, dar vom merge mai departe pentru ca suntem mai tari si mai inteligenti
HAI RAPID !!!
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde bhuttu » Vin Mar 17, 2006 10:58 pm

hova, imi erai simpatic pana la avataru' ala de 2 bani si pana la citatul din nenea ala.

Nitel cam dur pentru fanclub dupa umila-mi opinie, da' cine sunt eu pana la urma...

cat despre mesaj in sine... e unu' de frustrat(i). Stiam ca asa sunr rapidu', nu stiam ca se si lauda cu asta.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Daimon » Sâm Mar 18, 2006 4:46 am

butule, ciocu mic! are dreptate hova.
eu ionca mai astept sa se desfiinteze CCA.... puteti sa-i spuneti FC Stana.

haifi nu va fi deloc un duel fratricid!
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde baixinho© » Sâm Mar 18, 2006 9:46 am

sunt ferm convins că Maftei, Marius Constantin, Daniel Niculae şi ceilalţi de aceeaşi varstă cu ei vor lupta ca să răzbune umilinţele pe care le-au suferit de-a lungul timpului.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

pai suntem frati

Mesajde haifi » Sâm Mar 18, 2006 10:03 am

Daïmon scrie:butule, ciocu mic! are dreptate hova.
eu ionca mai astept sa se desfiinteze CCA.... puteti sa-i spuneti FC Stana.
haifi nu va fi deloc un duel fratricid!

romani, la asta m-am referit, si...sper sa nu ne omoram intre noi
suntem doar simpli oameni nebuni dupa fotbal
apropos de tregerea la sorti, tin minte ca acum niste ani buni, in semifinale au fost numai echipe nemtesti...atunci s-a putut, acum....astia de la ue...fa or sa ne puna sa jucam intre noi din tururile preliminare
i-am speriat rau da tot :)
Hai Rapidu ' !
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde bhuttu » Sâm Mar 18, 2006 2:21 pm

Daimoane, ai ghicit, si echipa aia a voastra e tot una de frustrati, poate chiar mai rau decat rapid. Da' asta nu e fratilor o calitate, frustrarea se vindeca.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la FanClub Rapid

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori