sunt o persoana rea?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

sunt o persoana rea?

Mesajde closer » Dum Apr 02, 2006 3:33 pm

am 23 de ani, am avut 2 relatii serioase, prima a durat 3 ani, si a doua relatie 5 ani...
simteam ca nu mai functioneaza, parca numai eu imi dadeam interesul, iar sexul a fost sub orice critica,...am tras totusi sperand ca el se va schimba.
toata lumea, dar mai ales el a vrut nunta anul asta..eu nu eran sigura..ca vreau asa ca m-am despartit de el, toata lumea il compatimeste...de ce?
eu il cunosc, eu stiu cat am suferit langa el....il mai iubesc, dar efectiv nu ne potrivim.......
nu vreau pe nimeni, momentan...imi doresc o relatie in care sa ma simt iubita...
sunt o persoana rea?
ma iubeste il iubesc...dar nu mai pot sta cu el......
ce parere aveti?
closer
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Mar 30, 2006 4:23 pm
Localitate: cluj

Mesajde baixinho© » Dum Apr 02, 2006 5:08 pm

lumea il compătimeşte pentru că, probabil, ştiu varianta lui, in care probabil că făcea pe victima.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde pacha » Dum Apr 02, 2006 5:15 pm

Solidaritatea intre barbati.
Cum am mai spus de cateva ori,femeia nu e om !
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde Sică » Dum Apr 02, 2006 5:19 pm

closer scrie:sexul a fost sub orice critica

tre sa ma cunosti

bine ca te-ai despartit de el, daca nu isi dadea interesul ca relatia sa mearga bine inseamna ca nu il interesa.
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Dum Apr 02, 2006 8:08 pm

Sica_wine scrie:tre sa ma cunosti


da... trebuie sa-l cunosti pe sica sa vezi ce-i aia sex sub orice critica... dar sa trecem peste asta.

nu cred ca trebuie sa te simti tu vinovata, nu ai de ce, daca tu spui ca ai incercat si ai asteptat sa vezi daca lucrurile se schimba, nu are rost sa te invinovatesti, daca cei din grupul tau de prieeni te considera vinovata, atunci nu-ti sunt prieteni. Uneori iubirea nu-i suficienta, iar intr-o relatie de cuplu, din punctul meu de vedere, sexul este un lucru foarte important, daca acolo sunt probleme, slabe sanse sa te poti preface ca ele nu exista si sa mergi mai departe doar din dragoste.
O sa vina si acel om, alaturi de care te vei simti iubita, rasfatata, alaturi de care te vei simti implinita.

Goodluck!
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde RajaF » Lun Apr 03, 2006 1:59 am

iar sexul a fost sub orice critica


Daca dupa 5 ani tot la fel... nush cum ai rezistat atata, ca dragostea merge ea da pana la un punct.
Live fast, die young!
Avatar utilizator
RajaF
Junior Member
 
Mesaje: 596
Membru din: Dum Dec 04, 2005 12:00 am

What?

Mesajde zatin » Lun Apr 03, 2006 5:10 pm

MIE MI SE PARE SUUUPER LAME CE FACI TU....
SI NU FAPTUL CA IL PARASESTI, CI FAPTUL CA TI-A TREBUIT 5!!! ANI CA SA ITI DAI SEAMA DE ASTA...
:dir: DE CE AI NEVOIE DE 5 ANI CA SA ITI DAI SEAMA CA NU VA POTIVITZI IN PAT SAU CA NU VA INTELEGETI???
SI INCA CEVA... TU NU POTI SA POZEZI IN VICTIMA (PROBABIL NICI EL) PENTRU CA DACA DUPA 5 ANI IL PARASESTI, CU SIGURANTA NU IL IUBESTI...ASA CUM SUSTII... AI STAT CU EL DIN ALTE MOTIVE...COMODITATE, OBISNUINTA...CEEA CE TE FACE SI PE TINE PARTASHA LA CEEA CE S-A INTAMPLAT
I'M NOT BAD, I JUST TAKE WHAT'S RIGHTFULLY MINE!
promit sa citesc regulile privind semnatura
Avatar utilizator
zatin
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Iun 20, 2005 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Lun Apr 03, 2006 5:44 pm

din motive de stres teribil si alergie la caps shit, te rog frumos si respectuos sa scrii cu capsu luat, ca altefel iti sterg posturile!
am acceptat litere mari la inceputul fiecarui cuvant dar totul are o limita!
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am


Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron