dau o bere pt o poveste cu sau despre iris

Forumul asociat fanclubului Iris

dau o bere pt o poveste cu sau despre iris

Mesajde hakalbak » Joi Apr 20, 2006 1:44 am

sa mergem intr-o excursie cu faculta,eu am intarziat si nu stiu cum toate locurile erau ocupate.normal ca un profesor nu aparuse si asa aveam si eu un loc in primu rand cu domnii profi.ce onoare mai ales mahmur fiind ca veneam direct din crajma.am imprumutat o data un cd iris la un coleg care tocmai atunci mi-a fost returnat(coincidenta),MIRACOL=cd player in autobuz.datoria mea de aici era sa vorbesc cu soferu`:sefu sefu..sigur sigur...si iata ca mergea iris in autobuz.(parfum).eram oarecum speriat de reactia profilor,asistentilor de fapt,dar spre surprinderea mea...incepe profa din dreapta..mai e putin mai e un pic,profu de langa mine da din cap..nu imi venea sa cred...de unde nu prea ma asteptam.cat credeti ca a rezistat platonicia din colegii mei.shimba ba,baga parizru,salamu sa cante muzica...foarta trist....am ajuns seara acasa ...sa beau de suparare ..mai ascult si un iris.nu foarte tare ce-i drept,dar suficient sa vina vecinu de deasupra sa dau mai incet.eu nu intelegeam nimic din ce zice ,de abia il vedeam(nu era vecinu ca era politia)..tot ii explicam eu lui ca-i iris cine canta..el numa nu intelegea.mi-au dat pace pana la urma.cre ca au inteles
:calm:
undefinedpace spiritului
hakalbak
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Sâm Mar 04, 2006 3:15 pm
Localitate: la pescuit pe spiritu ebrulu

Mesajde SOD » Joi Apr 20, 2006 8:50 am

odata, la o cantare, echipa tehnica a primit spaga de la nelu dumitrescu o stica intreaga de mirinda la 2 litri. ce generos....
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Barbiiris » Mar Feb 20, 2007 12:15 pm

eram la concert in Rosiori de Vede.aflasem ca vine Iris si stiind ce de populatie e la noi, plus ce gramezi de rockeri se afla printre ei, m-am apucat si am scris vreo 3 scrisori fratello!!! ca nu aveam net, la vreo 3 rockeri, culesi de prin Rockmania, 2 bucuresteni si un craiovean.Semnam ``un grup de fani din Rosiori``tot grupul ala fiind eu si prietena mea :)) au aparut baietii..se vedeau de la o posta, pletosi, ``suparati``, cu gasca dupa ei.ei bine astia au fost sufletul publicului din ..casa de cultura, unde se tinea concertul, restul de oameni fiind adusi ..ihm...de la intreprinderi si mai stiu eu pe unde se dadusera bilete, ca erau tot pe la 40 si de ani.ce vremuri dom`le!
Barbiiris
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Mar Feb 20, 2007 11:06 am
Localitate: Timisoara

Mesajde Barbiiris » Mar Feb 20, 2007 12:17 pm

acum sa-mi spui cand dai o bere! :D ce sa zic..poa` sa fie si un pahar cu lapte , ca iau antibiotice! :))
Barbiiris
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Mar Feb 20, 2007 11:06 am
Localitate: Timisoara


Înapoi la Iris

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron