Rapid in campionatul 2005/2006

Forum dedicat echipei Rapid si fanilor acesteia.

Mesajde h0va » Mie Iun 07, 2006 8:32 pm

jenant acest meci. n'am sa intzeleg de ce rapidistii i'au rupt pe pacalicii de mineri cand cel pe care trebuiau sa'l bage in spital umbla nestingherit in negru pe tarla.

s'a vazut azi ca intr'adevar steaua e echipa cea mai iubita din romania: totzi ghertzoii din moldova precum shi toate scursurile din valea jiului o iubesc la infinit pe joiana lu fecali shi se pisha pe neamurile lu' banel, petre marin shi lacatush.

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Iun 07, 2006 9:04 pm

vreau să felicit Rapid pentru felul in care a jucat in partea a doua a campionatului. recunosc că in iarnă nu visam că inainte cu 2-3 etape de finalul returului Rapid să se lupte cu şanse pentru caştigarea titlului. vreau să mulţumesc Rapidului pentru seara frumoasă pe care mi-a oferit-o după victoria impotriva lui Dinamo. vreau să mai mulţumesc Rapidului pentru că m-a făcut să plang de bucurie după ce a invins pe FC Naţional cu 1-0 şi pe FCM Bacău cu 2-1. vreau să mulţumesc Rapidului pentru că mi-a dat ocazia să constat că există nevertebrate (gen cutuma©) intr-o ţară care va intra in Uniunea Europeană. vreau să mulţumesc Rapidului pentru faptul că azi şi-a bătut joc de cel mai jegos om din Romania, Gigi Becali. pentru toate cele de mai sus şi pentru multe altele strig in gura mare:

MULŢUMESC, RAPID!

ps: cutuma©, te rog, repet, te rog, să nu mai scrii pe acest sub-forum. dacă nu dai curs rugăminţii mele, iţi voi restricţiona dreptul de a intra pe sub-forumul Rapid chiar cu riscul de a fi banat.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Mie Iun 07, 2006 9:44 pm

N-ai decat sa faci ce iti trece prin cap. Baneaza-ma, care-i pb? Te simti mai bine daca frustarile fotbalistice le rezolvi in lumea virtuala? Hip hip hooray!

Eu chiar vreau sa multumesc echipei de SUB Podul Grant pentru minunata lectie de K1 predata la meciurile cu Sportul si Jiul. Cea mai bruneta echipa din Romania. Felicitari!

De asemenea vreau sa multumesc Rapidului pentru ca este peste tot acasa, hulita si injurata, iar noi, oaia (da, oaia) neagra a tzarii aplaudata la scena deschisa de un neam intreg. Ce sa facem, nu toti lucram in presa sa inventam blaturi si sa inchidem ochii dupa cum ne convine.

Multumesc pentru atentie. Va pup frumusheilor.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Mie Iun 07, 2006 9:52 pm

bai decret tu ti-ai pus vreodata intrebarea cine`s aia de va aplauda pe voi?iti zic io ca i-am vazut..majoritatea au in jur de 13-14ani, nu prea stiu sa vorbeasca, habar n-au 4 jucatori din mirobolanta vuastra echipa, habar n-au de niciunele in general, da probabil ca da bine sa tii cu "stiaua"..A si la 18 ani or sa voteze cu jiji ciobanu, ca asa le-a zis el la zerotv. auzi la el..un neam intreg..inseamna ca mi-e rusine ca`s roman daca aia care va aplauda pe voi reprezinta neamu asta.

P.S...ce ghinionu dracu pe jucatorii de la Rapid, ca nu-i cheama si pe ei radoi, sa pua sa-si permita sa faca ce vor (a se citii coate, pumni, picioare si flegme la greu) fara a suporta consecintele.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Daimon » Mie Iun 07, 2006 10:26 pm

nu stiu ce s-a intamplat... felicitari RAPID pt ca au luptat pe teren, daca au exagerat azi.. e de inteles.


daimon, nam chef sa cer banarea ta...
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde memetshot » Mie Iun 07, 2006 10:29 pm

1. intrarea lu nicolae este criminala
2. pumnul lui coman, nu a fost de roshu?
3. maftei nu merita al doilea galben?
4. aia e intrare de fotbal?
5. nustu.

deci, dece suntetz mereu frustrati? dece trebuie sa va plangetz? dece anul asta cand atz facut cea mai buna impresie trebuie sa va murdaritz cu frustrari?
migule: cand o sa avetz si voi un jucator de nivelul lui radoi, mai vorbim
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde h0va » Mie Iun 07, 2006 10:35 pm

revin cu ce'am spus shi cu alta ocazie..indiferent de trecutul patat al clubului din shtefan cel mare, indiferent cat de violentzi ar fi suporterii acestui club, ii prefer in orice moment in detrimentul bolovanilor de langa cimitir..macar in jurul lui dinamo au gravitat mereu shi catziva omuletzi inteligentzi, pe cand shtoia s'a confundat mereu cu segmentul cel mai cretin shi grobian al acestei natzii..

decret, daca tu care eshti un baiat deshtept potzi sa spui ca fetzele alea schimonosite de prostie pe care le'ai vazut la teve inaintea mirobolantului meci de la vaslui sau cele de la targu jiu itzi inspira altceva decat mila, e grav..saracii de ei sunt atat de fomishti prin partzile alea incat ii mananca din priviri pe ai vosh shi tot nu se satura :) acei omuletzi au fost intr'atat de penibili incat i'au determinat pe cei din galeria vasluiana sa'si bage picioru in iel de meci shi sa plece acasa..

sper sa fuzioneze UTA cu liberty pentru ca la anu sa fie macar 2 echipe de a caror venire in giuleshti sa ma pot bucura..

respect pt banatzeni!
FORZA RAPID!FORZA VIOLA!

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mie Iun 07, 2006 10:44 pm

bai hova, dupa ce ca voi atz cumparat meciu cu alea doo din bucuresti, steaua si dinamo adica, care niciuna dintre ele nu a miscat nimic, va plangetz amu, pentru niste blaturi pe care semifinalista uefa lea facut cu doo echipe de calibru: bacaul si vaslui.
Az jucatorii rapidisti au fost penibili. Dece era nevoie de pumnu ala in gura? Ii bateatz si in 10 de ii gaseau spumele, in conditiile in care ei, fara penalti nu ar fi fost in stare sa va dea gol. da frate, echipa pe care voi o acuzatz de blat cu steaua, s-a apropiat de doo ori de poarta vuastra, desi au avut 2 sau 3 jucatori in plus.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Daimon » Mie Iun 07, 2006 10:46 pm

tu n-ai priceput.. degeaba batea RAPIDU cand voi...
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde h0va » Mie Iun 07, 2006 10:57 pm

sensei, shi'au ieshit din fire..gandeshte'te shi tu: public ostil, echipa de sclavi becaliotzi, la centru heleshteanu care ne'a mancat shi meciul cu farul, steaua conduce cu 2-0, dinitza un ex-stelist injurandu'i pe rapidishti..acu tu sincer daca erai in locu lu' marius, nu'i bateai pe totzi ashtia?

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Mie Iun 07, 2006 11:14 pm

memetShol scrie: dece anul asta cand atz facut cea mai buna impresie trebuie sa va murdaritz cu frustrari?


Migule, cand o sa va elimine Luch Energy Vladivostok din Cupa Uefa, sa-i multumesti lui Mirel pt ca v-a acordat acest privilegiu.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Mie Iun 07, 2006 11:15 pm

bre, cand radoi iera sasi futa niste multe meciuri dand ca vita pruasta cu pumnu in geamuri, radeatz da va cacatz pe voi.
ia, radetz si acu de capriori care nu au rezistat la presiune

auz daimuane, plm bah, un gol nu atz fost in stare sa le datz ma la dinamovisti? aide amaru vostr de echip
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Iun 07, 2006 11:30 pm

cutuma© scrie:N-ai decat sa faci ce iti trece prin cap.

nu prea pot. imi trece prin cap să]Te simti mai bine daca frustarile fotbalistice le rezolvi in lumea virtuala?[/QUOTE]
eşti prost informat. spre deosebire de tine, chiar nu am frustrări fotbalistice. nici nu sunt lingău şi nici pupincurist. am coloană vertebrală şi ştiu să mă comport şi cand echipa mea favorită caştigă şi atunci cand pierde. din respect pentru unele persoane dragi, iar aici ii menţionez pe SOD, memet şi butu (ordinea este aleatorie), am evitat să fac mişto cand v-am tras-o in retur. adu-ţi aminte ce comportament infect ai avut după meciul din tur, 0-0 in Giuleşti, şi vezi cine-şi varsă frustrările fotbalistice pe forum.

nu o să te banez, pentru că oricum nu ai inţelege nimic. incearcă, totuşi, să-ţi păstrezi ironiile pentru sub-forumul steaua.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Mie Iun 07, 2006 11:42 pm

decret, tu inca n-ai inteles ca ptr mine,caracter mai infect ca mirela nu exista si nu cred ca va exista. olteanu ala jegos e tot ce urasc mai tare la un om...nicolita cat e el de tigan , e de 15 ori mai simpatic ca ala.
bre memet, nu te-ai gandit nici o clipa ca puate am facut si noi blat cu echipa lu Diamon? Ca doar nu iera sa ii lasam numa pe unii... :n:
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Joi Iun 08, 2006 1:53 am

bre... oi, tarani, jegosi, prosti, blatisti, trisori, nesuferiti, aroganti, becalioti, sclavi si-n toate felurile in care-om mai fi, noi suntem, deocamdata, noii campioni ai Romaniei. Din nou.

Cum ar veni, cea mai buna echipa de fotbal din tara asta.
Nu mai stau sa ma iau in gura cu toti cretinii. N-am nimic sa va demonstrez.

Baixule, SMSu' meu a fost rautacios, stiu si-mi cer scuze, da' mi s-a parut prea de caterinca: unde juca rapidu se canta Scooter - Maria (taranii din Romania, probabil), si unde juca Steaua se striga "ole ole, multumim rapidule". :)) =))
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Iun 08, 2006 5:49 am

haideţi să ne inţelegem vizavi de nişte chestii:
1. titlul threadului este Rapid in campionatul 2005 slash 2006.
2. butule, semeseul a fost ok, aşa cum a fost şi ăla cu capăt de linie. continuam noi sau care o fi fost conţinutul lui. nu de asta i-am zis lu cutumă că-i dau ban pe acest subforum şi nici ca să-mi vărs frustrările fotbalistice in lumea virtuală. nu vreau să intru in detalii, dar crede-mă că am motive intemeiate.

şi cu asta sper să nu mai fiţi off-topic.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la FanClub Rapid

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron