Amy Lee (Evanescence)

Discutii despre formatii si artisti populari in toata lumea.

Mesajde ralu » Mar Apr 25, 2006 11:16 am

Amy Lee are o voce grozava....si chiar a reusit sa se remarce prin muzica ei...Iar pentru mine chiar nu conteaza cum se imbraca pentru ca stiu ca nu asta e lucrul care conteaza la o persoana ....Dar, oricum, eu consider ca vestimentatia adoptata de Amy se completeaza cu muzica pe care o canta....
Avatar utilizator
ralu
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Apr 19, 2006 11:00 pm

Mesajde ralu » Mar Apr 25, 2006 11:40 am

Amy Lee are o voce grozava....si chiar a reusit sa se remarce prin muzica ei...Iar pentru mine chiar nu conteaza cum se imbraca pentru ca stiu ca nu asta e lucrul care conteaza la o persoana ....Dar, oricum, eu consider ca vestimentatia adoptata de Amy se completeaza cu muzica pe care o canta....

hei...'DaRcKBITZoNe' chiar are dreptate....Unii oameni din zilele noastre nu sunt interesati decat de felul cum arati , de viata personala si uita ca nu asta este important..... Daca Amy este populara este pentru ca are o voce foarte buna si nu pentru felul in care se inbraca. Fanii adevarati ar trebui sa tina cont de lucrul asta....
Avatar utilizator
ralu
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Apr 19, 2006 11:00 pm

Mesajde RebeldeMia » Vin Iun 16, 2006 8:52 pm

Din ceea ce s-a scris pe acest forum despre amy lee mi-am dat seama k exista nenumarate obiectii la felul cum arata,cum se imbraca,cum canta...MA FRATILOR, AMY LEE SE IMBRACA SUPER COOL, ARE UN STIL UNIC SI PE DEASUPRA MAI E SI FRUMOASA.CE ARTISTA DIN BIZ MAI E ATAT DE GLAMOUR SI ORIGINALA CA EA??CA BEYONCE SI CA SHAKIRA GASESHTI CU SUTELE.CAT DESPRE VOCE...FAPTUL K NU TZIPA CUM O FAC ALTELE PRIN PIESELE LOR SI NU E SOPRANO-ROCKERITA (CUM E TARJA TURUNEN,DE EXEMPLU) NU INSEAMNA K NU ARE VOCE, CI DOAR K ARE UN ALT TIMBRU VOCAL.IN FINE, MIE IMI PLACE VOCEA EI CALDA SI DEOSEBITA SI ,RECUNOASTETI SAU NU, E UNA DINTRE CELE MAI IMPUNATOARE PREZENTE FEMININE DE PE SCENA MUZICII ROCK. :dir:
RebeldeMia
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Joi Iun 15, 2006 7:35 pm
Localitate: undeva la mare

Mesajde LeSharK » Dum Iun 18, 2006 1:49 pm

RebeldeMia scrie:MA FRATILOR, AMY LEE SE IMBRACA SUPER COOL, ARE UN STIL UNIC SI PE DEASUPRA MAI E SI FRUMOASA.CE ARTISTA DIN BIZ MAI E ATAT DE GLAMOUR SI ORIGINALA CA EA??CA BEYONCE SI CA SHAKIRA GASESHTI CU SUTELE.CAT DESPRE VOCE...FAPTUL K NU TZIPA CUM O FAC ALTELE PRIN PIESELE LOR SI NU E SOPRANO-ROCKERITA (CUM E TARJA TURUNEN,DE EXEMPLU) NU INSEAMNA K NU ARE VOCE, CI DOAR K ARE UN ALT TIMBRU VOCAL.IN FINE, MIE IMI PLACE VOCEA EI CALDA SI DEOSEBITA SI ,RECUNOASTETI SAU NU, E UNA DINTRE CELE MAI IMPUNATOARE PREZENTE FEMININE DE PE SCENA MUZICII ROCK. :dir:
FORUMUL COOL GIRL E ULTIMUL PE DREAPTA.
si ai dreptate cand spui ca "E UNA DINTRE CELE MAI IMPUNATOARE PREZENTE FEMININE DE PE SCENA MUZICII ROCK": breaking news! e o ditamai vaca, dar asta nu poti observa din clipuri sau sedinte foto facute in asa fel incat sa ascunda asta. MOO! :cow:

dear God..
Fanarioti slugarnici ai mondializarii
Ne vând minciuni spoite cu izul bunastarii

vand tricou TOOL
Avatar utilizator
LeSharK
Junior Member
 
Mesaje: 329
Membru din: Dum Iul 04, 2004 11:00 pm

Mesajde RebeldeMia » Dum Iun 18, 2006 7:52 pm

LeSharK scrie:FORUMUL COOL GIRL E ULTIMUL PE DREAPTA.
si ai dreptate cand spui ca "E UNA DINTRE CELE MAI IMPUNATOARE PREZENTE FEMININE DE PE SCENA MUZICII ROCK": breaking news! e o ditamai vaca, dar asta nu poti observa din clipuri sau sedinte foto facute in asa fel incat sa ascunda asta. MOO! :cow:


My dear, hai sa lamurim niste kestii:1.mersi pt sugestie, presupun k esti fana cool girl si de aia ii faci publicitate.In fine..2.amy nu e slaba si nici macar nu incearca sa para asa.Daca tu ai 90-60-90 incearca un curs de modelling si nu mai critica pe altele mult mai celebre si mai bogate decat tine :tai: .Inteleg k invidia te scote afara din casa, dar incearca sa fii mai moderata.
RebeldeMia
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Joi Iun 15, 2006 7:35 pm
Localitate: undeva la mare

Mesajde DaRcKBiTZoNe » Lun Iul 17, 2006 10:54 pm

EMo Kids .....well..asta este mai ..tot retarzi ati ramas ..(ma refer la aia care inca mai critica) ..deci cum sa va explic?
faza este urmatoarea: de multe ori ...din oameni striga invidia ...si ...incep sa critice ...si sa faca urat ....si ..curvele din ziua de azi .....care citesc bravoGirl ..si coolgirl ..si prostii ..si care le place sa barfeasca ...si sa nu se uite la ele ..cum arata si cum se manifesta in public ....si care sunt COPY/PASTE si nu originale ..se iau de oamenii mult mai tari ..si cool..si bazati pe tot ...si chestii .....acuma ...nu stiu ..eu le-am numit FUFE ...pentru ca ele cred ca nu e nimeni mai bon ca ele pe lumea asta ..cum ar fi LeSharK ..cum spuneam si data trecuta ...mai ..manelistilor ..se numeste fan club ...nu altceva...eu nu stiu cum puteti sa spune-ti asa ceva despre amy lee...ma ...mi-ash dorii sa va cunosc life ..si sa va vad si eu la vreo 25-30 de ani cand o sa fiti cat vacile ..si cei mai daca e mai grasa ..asta este ..suntem oameni ..nimeni nu e perfect ..dar noh ..in lumea voastra a Fufelor ....(ma uitam la vacantza mare cand eram mai mic/a:D)...oricum ..nu aveti dreptu la critic..ca sunteti carpe de sters pe joc .....vacilor....
All I Wanted to say was i love you and i'm not afraid
Avatar utilizator
DaRcKBiTZoNe
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Sâm Ian 21, 2006 12:00 am

Mesajde DaRcKBiTZoNe » Lun Iul 17, 2006 10:56 pm

asha ca shut the fuck up
All I Wanted to say was i love you and i'm not afraid
Avatar utilizator
DaRcKBiTZoNe
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Sâm Ian 21, 2006 12:00 am

Mesajde Shaki » Mar Iul 18, 2006 8:52 am

avertisment DaRcKBiTZoNe penru limbaj de mahala, postare consecutiva shi nerespectarea opiniei altor formishti. pui, eu am peste 25 de ani shi ash zice k imi mentzin silueta, nu ma imbrac k pe centura, shi intelectu meu a evoluat de la amy lee la ceva mai consistent. ceea ce va doresc shi voua.
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde SOD » Mar Iul 18, 2006 9:06 am

deci io o iubesc pe amy lee cu tot sufletu. va rog io sa nu o vorbiti de rau, da? ca io o iubesc. peste tot.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde LeSharK » Mar Iul 18, 2006 9:30 am

acum vad ce mic scandal am iscat, mare ti-e gradina.. =))
Fanarioti slugarnici ai mondializarii
Ne vând minciuni spoite cu izul bunastarii

vand tricou TOOL
Avatar utilizator
LeSharK
Junior Member
 
Mesaje: 329
Membru din: Dum Iul 04, 2004 11:00 pm

Mesajde Shaki » Mar Iul 18, 2006 9:50 am

da va rog, continuatzi sa doveditzi k va coboratzi la nivelul ei...
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde DaRcKBiTZoNe » Mar Iul 18, 2006 12:24 pm

sa ma scuzi shaki ..da' azi noapte eram sub influentza alcoolului ....no ..imi pare bine ca la 25 de ani arati bine ...da' acuma nah ..e si amy lee asta totusi om ...chiar daca mai are si ea unele scapari .....oricum ..m-am enervat aseara ..asa prin betia mea cand am vazuto pe LeSharK ca a citit bravo girl si a vazut-o acolo cat o vaca pe amy lee ..pai nu chiar asta ar trebuii sa te intereseaze mai ....ar trebuii sa te intereseze faptu cum canta ..nu cum arata .....da' acuma asta este ....asta ma enerveaza cel mai mult la oamenii astia ..ca asa s-au nascut fanii ..pardon ..fanele pentru Tokio Hotel ..etc etc etc ....pacat ca nu si asculta ce canta ...oricum ..eu imi cer mii de scuze ...nu se va mai repeta shaki ..promit
All I Wanted to say was i love you and i'm not afraid
Avatar utilizator
DaRcKBiTZoNe
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Sâm Ian 21, 2006 12:00 am

Mesajde Shaki » Mar Iul 18, 2006 12:28 pm

ok. da' vezi ca leshark e baiat. shi ai grija cu gramatica. scapi foarte multzi de "i" in plus unde nu este cazul.

in ceea ce o priveste pe amy lee... chiar sunt curioasa sa shtiu daca a mai scos ceva nou. dar presupun ca va involua muzical. a fost doar ceva de moment, succesul ei :) aspectul ei fizic, cum am mai spus-o shi alta data, mi se pare nerelevant.
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde DaRcKBiTZoNe » Mar Iul 18, 2006 12:53 pm

m-am grabit si eu ...:D .....n-am mai ascultat de foarte mult timp evanescence ....da' pentru aia ..cand am ascultat mi-a placut ...a fost destul de nice ......eu nu gasesc nimic rau in vocea ei ..sau ceva de genu ..cum arata ..nu ma intereseaza .....nu ca nu as stii cum arata.....da' nu ..nu ii inteleg pe astia ...si cand ii aud ...imi provoaca dureri de cap ...acum eu nu stiu daca a fost de moment succesu sau nu ...nu cred....multi oameni inca asculta evanescence .... ..dai un clik aici :)
http://www.evanescence.com/
sa vedem acuma cum o sa evolueze cu chestia asta....si eu sunt curioas/a...si inca o data scuzzee:D
All I Wanted to say was i love you and i'm not afraid
Avatar utilizator
DaRcKBiTZoNe
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Sâm Ian 21, 2006 12:00 am

Mesajde RebeldeMia » Vin Aug 11, 2006 1:11 am

Am Vazut La Tv Noul Videoclip Evanescence-''call Me When You're Sober''.si Da, In Octombrie Lanseaza Albumul ''the Open Door''.clipul E Super Si E Cu Mult Peste Ceea Ce Au Scos Ei Pana Acum(desi Si Albumele Anterioare Imi Plac Mult).evanescence E Intr-adevar O Formatie Care Promite.poate Nu E Cea Mai Tare Din Sfera Nu-metal-ului Si Amy Lee Nu E Chiar Cea Mai Buna Solista Rock.cu Toate Astea De Trupa Asta Ma Leaga Amintiri Super Placute Si Ramane O Formatie De Suflet.
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
RebeldeMia
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Joi Iun 15, 2006 7:35 pm
Localitate: undeva la mare

Mesajde LeSharK » Dum Aug 13, 2006 2:37 pm

Ce Vorbesti Tu Pokemoano?

Na! Pokemingea Si Zbasti Afara De Te Joaca!
Fanarioti slugarnici ai mondializarii
Ne vând minciuni spoite cu izul bunastarii

vand tricou TOOL
Avatar utilizator
LeSharK
Junior Member
 
Mesaje: 329
Membru din: Dum Iul 04, 2004 11:00 pm

Mesajde dutza » Joi Ian 04, 2007 5:20 pm

Yo cred ca evanescence sunt o trupa de succes ,nu de mare succes ce-i adevarat dar au talent si cred ca merita luati in consderare.Apropo sunt mega-fana TOKIO HOTEL si cine vrea sa vorbeasca,cu mine adresa de messenger este andreea_blue12.Vreau sa infiintez o mica "trupa" si caut membri la chitara bass si tobe daca se ofera cineva sa ma contacteze la aceasi adresa.Va pup!TOKIO HOTEL LA PUTERE
dutza
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Joi Ian 04, 2007 5:01 pm
Localitate: Galati

Mesajde dutza » Joi Ian 04, 2007 5:21 pm

Yo cred ca evanescence sunt o trupa de succes ,nu de mare succes ce-i adevarat dar au talent si cred ca merita luati in consderare.Apropo sunt mega-fana TOKIO HOTEL si cine vrea sa vorbeasca,cu mine adresa de messenger este andreea_blue12.Vreau sa infiintez o mica "trupa" si caut membri la chitara bass si tobe daca se ofera cineva sa ma contacteze la aceasi adresa.Va pup!TOKIO HOTEL LA PUTERE :*
dutza
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Joi Ian 04, 2007 5:01 pm
Localitate: Galati

Mesajde RebeldeMia » Joi Ian 04, 2007 11:22 pm

drAGA meA CREd k greSHEsti puTIN....EVAnescenCE aU VANdut panA ACum peste 17 mIL de DISCuri, si REceNT AU prIMIt SI dIscul dePLatiNA IN sUA PT NOUL ALBUM the open door.Tokio Hotel in vecii vecilor nu au sa ajunga la aceasta perormanta.ha, cick evanescence nu sunt de mare succes...lol
RebeldeMia
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Joi Iun 15, 2006 7:35 pm
Localitate: undeva la mare

Anterior

Înapoi la Formatii si artisti internationali

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron