Meciuri vazute la fatza locului

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Mesajde cutuma© » Joi Mai 18, 2006 10:16 pm

Discutia era despre cupa in provincie si despre suporterii ce s-ar deplasa pentru asta :)
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Daimon » Vin Mai 19, 2006 12:54 am

cutuma... lasa-l h0va in pace si mergi de-l invata pe beeerbeeecallli imnu vostru ala cu taptaptap, ca am auzit ca nu-i place si i se pare pt tzar.. pardon.. am auzit doar ca nu ii place:D

cam greu cu jucare cupei in tara, dar e de discutat.. in functie de echipele care sunt in finala. desi, din cate stiu, locul de disputare al finalei se stabileste mult mai devreme.

oricum mare idiot tre sa fi sa suprapui finala cupei cu finala UCL de ce nu se putea juca la ora 17 sau 19 ?
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde eyewitness » Vin Mai 19, 2006 5:17 am

in jeneral finala cupei, atat la noi cat si in multe alte tari este actu final al unui sezon folbalistic, deci normal trebea sa fie dupe terminarea canpionatului. acu probabil ca fiind turneul din sua al nationalei si cm din jermania s-a programat cupa la mare graba si-a nemerit in zioa finalei cl

voinice, mie la teveu nu mi s-au parut mai mult de 15 mii spectatori per total stadion. bine dracu ca n-a fost finala sportu-national ca cine s-ar fi uitat in tribune ar fi crezut ca-i stadionu suspendat de uiefa :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Mai 19, 2006 10:05 am

aiule, finala cupii inainte de ultima etapă a fost şi anu trecut. şin italia fuse la fel acum, cu menţiunea că la iei s-a jucat tur-retur. login ar fi cum zici matale, dar fiind a "n"-a conpetitie (din toate punctele de vedere) in orce tara, este aranjata in functie de canpionat, programu nationalei, participarea in cupele europene, etc.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Sâm Iul 22, 2006 11:24 pm

Supercupa Romaniei 2006 @ Lia Manoliu

Steaua vs castigatoarea cupei 1 - 0



Genul de weekend lejer, o seara pe care ori o bei, ori o petreci pe stadion. Peluza doi, goala aproape cand am ajuns insa pana la final s-a umplut aproape toata. Restul stadionului aproape gol, poate si datorita preturilor prohibitive puse de federali. Galeria echipei ce a castigat cupa undeva in jurul a 1.000 - 1.500 de oameni. Atmosfera de picnic ce s-a mai desmortit abia la intrarea in teren a echipei "oaspete". Clientul preferat al zilei : Sapunaru. Remarcam cu tristetze absentza lui Dolha, mama lui Minca nerimand.

Incepe meciul, Capitanul Flotei Stelare ma apeleaza in stare de semi-ebrietate de pe litoral pentru a afla cum merg lucrurile. Il informez ca rezervele Stelei si echipa castigatoare a cupei joaca un fotbal slab si plictisitor. Inchide dezamagit.

Repriza a doua incepe mai vioi si Campionii isi dau drumul la joc. Ochirosii scapa singur pe stanga, insa se pierde in faza. Cristocea rateaza din pozitie ideala, Oprita este semnalizat gresit in off-side, iar Badea intoarce vreo 4-5 rapidisti sa le-arate cum merge ceasul cu cuc.

Capitanul Flotei Stelare revine, de aceasta data intr-o stare si mai accentuata. Exact in minutul 90 cand se inscrie. Nu reusesc sa ma inteleg cu el si inchid. Revine peste 10 minute si ii aduc la cunostintza ca reprezentantii Rebu nu au plecat acasa cu argintaria.

Una peste alta :

Plusuri : Ochiroshii (ca luminile ce se reflecta prin rubin), V.Badea, Oprita
Minusuri : Gigel Coman, Lovin, Nesu
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Lun Iul 24, 2006 9:21 am

cutuma© scrie:ii aduc la cunostintza ca reprezentantii Rebu nu au plecat acasa cu argintaria.


Daca reprezentantii Rebu sunt rapidistii, atunci te inseli: cu doua exceptii, chiar au plecat acasa cu argintaria: medaliile pentru locul II. Exceptiile se numesc Badoi si Sapunaru, care au incercat sa plaseze "argintaria" respectiva in capul managerului director general ce raspunde la un nume destul de amuzant: Meemee Stoica. :)
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Lun Iul 24, 2006 9:36 am

Da, asa e, greseala mea :D
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Lun Iul 24, 2006 10:13 am

Ayrtoane, stai domol, ca nu a facut vreo legatura intre reprezentantii Rebu si rapidisti, deoarece el in viata lui* nu a facut referire la rapidisti folosind cuvintele ciori sau rromi.

* in viata lui = niciodata - doua posturi.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Mie Aug 09, 2006 3:48 pm

Sambata seara, neavand ce sa fac, si profitand de faptul ca niste amici erau la mare si erau disponibile niste abonamente, am profitat de situatie si am mers sa-i injur un pic, gratis! ~p, pe cativa dintre "amicii" dinamovistilor: mititelu, meemee Stoica si restul stelistilor.
Deci Steaua-Craiova 3-0.
Camuflat bine cu un tricou rosu si blugi albastri, mi-am ocupat locul in tribuna destul de putin populata de fani. Explicabil insa, intrucat Steaua intalnea o echipa de doi bani, ce nu suscita niciun interes probabil la venirea la taiere.
Avand prin preajma mea (la tribuna I) niste guralivi simpatici, ce aveau si ei "drag" de ex-chelnerul-bucatar ce acum se crede mare patron, adica de cel sugestiv numit mititelu, am avut ocazia sa-i urez cate ceva de familie si stamosi olteanului.
De asemenea, clientii tribunei steliste, Oprita si Nicolita, au primit si din partea mea cu bucurie niste huiduieli si niste injuraturi de fiecare data cand am avut ocazia. Asta spre deosebire de meemee, care se vede faptul ca are multi fani printre suporterii stelisti din moment ce nu l-a injurat nimeni ca sa-mi dea si mie ocazia sa-i tin companie...
In rest, un meci slabut, cu o singura ocazie in prima repriza a Stelei, golul lui Paraschiv, si cu o chestie norocoasa ce l-a lovit si pe Oprita si l-a facut sa dea gol, si probabil pe Piturca sa-l convoace iar la Nationala... Singura problema a fost scorul, pana la urma terminandu-se 3-0, exact cat pronosticasem si eu la concurs! :)
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde kacio » Mie Aug 09, 2006 4:28 pm

Ayrton scrie:Camuflat bine cu un tricou rosu si blugi albastri, mi-am ocupat locul in tribuna destul de putin populata de fani. Explicabil insa, intrucat Steaua intalnea o echipa de doi bani, ce nu suscita niciun interes probabil la venirea la taiere.

ciudat ...ce cautai pe stadionu ala nu stiu , sper ca macar ai venit si in groapa

In statistici milioane de stelisti / la un meci cu craiova doar 3000 de fomisti

cine stie cunoaste
Avatar utilizator
kacio
Junior Member
 
Mesaje: 174
Membru din: Mie Aug 03, 2005 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Mie Aug 09, 2006 5:10 pm

Bai kacioSS ... voi n-ar trebui frate sa comentati de numarul de suporteri. Voi cand luati titlul aveati 3000-4000 de oameni in tribune. A trebuit sa vina Manchester ca sa umpleti Lia, si asta pentru ca jumate venisera pentru englezi :))
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde kacio » Mie Aug 09, 2006 7:57 pm

dar nu ne laudam cu milioane de Dinamovisti

noi cati suntem , suntem pe stadion constant .
nu noi suntem suporterii echipei celor multi , cei care ne laudam , cei care doar la meciu cu betis sau echipe de genu suntem cateva zeci de mii , iar la meciurile din campionat 3000 . Noi nu suntem steaua , nu mergem zece in deplasari . Noi nu suntem steaua care sa nu fim prezenti in meciurile internationale (daca nu stii ca au fost meciuri in care nu ati fost prezenti , nu te contrazi)

Noi suntem Dinamo ...5000-10 000 in campionat , 5000-10 000 in cupa uefa ...nu suntem fomisti ca altii
Avatar utilizator
kacio
Junior Member
 
Mesaje: 174
Membru din: Mie Aug 03, 2005 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Mie Aug 09, 2006 10:34 pm

=)) =)) =))

Esti jenant. La meciul cu Craiova au fost 15.000 de oameni. N-o zic eu, o zic ziarele. Eu din peluza estimasem cam 18.000. Am gresit. Ca sa nu mai zic ca in Ghencea se juca constant cu 20.000 de oameni. Voi pe alt stadion nici nu v-ati prezenta cred.

Da, voi sunteti dinamo, voi aruncati cu vopsea pe masinile jucatorilor, voi il pupati sub coada pe anal dexa si apoi il faceti derbedeu c-a plecat la poli, voi il injurati pe Danciulescu etapa de etapa si-apoi v-a castigat singur un titlu. Voi sunteti dinamo sa va roage conducatorii sa veniti la meciuri. Voi sunteti dinamo cu 2 bilete la o sticla de pepsi. Voi sunteti dinamo ... "oare de ce ne uraste toata tara" vorba lu ala micu.

Vae victis!
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Mie Aug 09, 2006 11:42 pm

decret, bre uite chiar ma bucur ca imi dai ocazia sa fiu mandru ca ne uraste toata tara..decat sa se bucure aurolacii cand loam titlu(nu incerca sa negi, exista poze~p) mai bine sa fie tristi, nu? :*
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Joi Aug 10, 2006 9:01 am

Migule, problema la voi e de ce va uraste toata tara ;)

Mda ... 'tu-va dinamomania cu pozele lor :D
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde kacio » Joi Aug 10, 2006 9:30 am

cutuma© scrie:=)) =)) =))

Esti jenant. La meciul cu Craiova au fost 15.000 de oameni. N-o zic eu, o zic ziarele. Eu din peluza estimasem cam 18.000. Am gresit. Ca sa nu mai zic ca in Ghencea se juca constant cu 20.000 de oameni. Voi pe alt stadion nici nu v-ati prezenta cred.



habar n-am cati ati fost cu craiova...eu imi aduc aminte de unele meciuri din campionatu trecut cand lia manoliu era pustiu.In ghencea constant cu 20 000 ? hai ma ce dracu.Ati avut si voi o perioada din`asta(cum am avuut si noi cu 15 mii ) si acum zici ca e un lucru general.Fii serios baietas
La noi la Dinamo desi suntem batjocoriti de echipa sau de conducatori , noi ca suporteri ... tot vin cateva mii , cativa ametiti...daca ar fi la steaua situatia noastra , ati ramane maxim 1000(ca le-ar da la intrare pepsi)

cutuma© scrie:Da, voi sunteti dinamo, voi aruncati cu vopsea pe masinile jucatorilor, voi il pupati sub coada pe anal dexa si apoi il faceti derbedeu c-a plecat la poli, voi il injurati pe Danciulescu etapa de etapa si-apoi v-a castigat singur un titlu. Voi sunteti dinamo sa va roage conducatorii sa veniti la meciuri. Voi sunteti dinamo cu 2 bilete la o sticla de pepsi. Voi sunteti dinamo ... "oare de ce ne uraste toata tara" vorba lu ala micu.


Pai facem asta ca suntem liberi si nu vanduti . Ne manifestam cum vrem si ne asumam si consecintele.Cand mercenarii nu joaca , nu stam ca umilii si-i aplaudam ca vine meme in peluza si ne bate.Fara compromisuri..zicea un mare jucator de la noi . Acei Dinamovisti de la aeroport au considerat ca alexa merita o primiri "ca la carte". I-au oferit-o , iar el a tradat in ultimul hal ...pai si normal ca e un jeg de om , de caracter.L-am injurat si nu il voi placea niciodata pe negriciosu de danciulescu pentru ca unele lucruri nu se uita.Nu se uita cand dadea gol meci de meci impotriva lui Dinamo (asta ca asta)...si apoi venea si arata degetu din mijloc Dinamovistilor din peluza...nu se uita asta si nici nu se iarta,doar se mai trece cu vederea. Si noi ne permitem sa facem asta ca nu suntem vanduti

Si noi suntem Dinamo....mandru ca nu sustin echipa celor multi . Cu cat masa de oameni e mai mare , cu atat si gradul de prostie e mai mare...campionii din ghencea

Suntem .........
Mandri ca suntem liberi
Suntem..........
Nu ne conduce nimeni

"........." cine trebuie sa stie,stie ce e in locu acelor puncte
Avatar utilizator
kacio
Junior Member
 
Mesaje: 174
Membru din: Mie Aug 03, 2005 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Joi Aug 10, 2006 9:37 am

Mr. Ultras vine cu un cantecel ...

kacioSS scrie:In statistici milioane de stelisti / la un meci cu craiova doar 3000 de fomisti


Cateva crize de Alzheimer mai tarziu :

kacioSS scrie:habar n-am cati ati fost cu craiova


Uite Migule, suporterii lui dinapoia. Uita de pe ce planeta sunt de la mana pana la gura.

Stii care-i asemanarea dintre Star Wars si dinapoia?

kacioSS scrie:Ati avut si voi o perioada din`asta(cum am avuut si noi cu 15 mii )


A long time ago, in a galaxy far far away
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Joi Aug 10, 2006 9:51 am

kacioss, lason poola goală, că voo vă dă tricouri la intrare să vă duceţ la meciuri. caţi spectatori au fost la prezentarea echipei? nu sunteţi vanduţi? păi nui, că nu sunteţi sclavi, dar n-am fire de păr in cap de cate ori s-a dus nicu galerie să ceară bani de deplasări şi să nu strige impotriva conducerii. asta nu se cheamă că sunteţi vanduţi, corect, se cheamă că vă autocumpăraţi.

Cu cat masa de oameni e mai mare , cu atat si gradul de prostie e mai mare...campionii din ghencea

mă laşi?! dar ce aţi făcut voi la constanţa, de v-aţi laut la bătaie cu jandarmii ce a fost? inteligenţă? deşteptăciune? v-au provocat? ce chestie. bulangii jandarmii ăştia.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde kacio » Joi Aug 10, 2006 10:03 am

alooooooo :) ...lasa-ma cu vremea lu nicu galerie , de acu zece ani si mai mult.
draga cutuma...ala nu e cantec , e un mesaj pe care vi l-au facut timisorenii in meciucu voi din retur(Da scuza-ma , tu nu ai fost prezent) si suna cam asa " in foi si statistici milioane de stelisti / la meciu cu arges doar 3000 de fomisti"...in etapa precedenta jucata acasa fiind doar 3000 cu arges si nu a fost singuru meci. IAr tu cutuma esti neinteresant,se vede ca nu prea dai la meciuri

Imi da mie tricou ? Am cerut noi suporterii asa ceva? Ce treaba are asta cu suporterii ? Asta nu e decat o strategie de marketing a celor de la FC Dinamo si Nike...si atat

La prezentarea lotului am fost cateva mii .totusi fiind vorba de un meci amical in plin sezon ... iar astfel de actiuni nu prea pot sa zic ca le ador...eu personal .

Iar despre incidentele cu jandarmii nu are rost sa discut...acum fara vrajeli , cat timp nu ai trait un incident cu ei , nu ai intelege.Nu stiti cum sunt acesti oameni la meciuri...unii baieti buni , majoritatea jigodii
Avatar utilizator
kacio
Junior Member
 
Mesaje: 174
Membru din: Mie Aug 03, 2005 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Joi Aug 10, 2006 10:15 am

Mr. Suporter de catifea ce esti. 1 la mana, nu divaga. Ai adaptat ca un cur cantecelul si-apoi ai dat-o la intors. Asta se numeste in limbaj popular a face rahatul praf.

2 la mana. Prezenta mea la stadion nu e problema ta. Dar pentru ca te intereseaza, in ultimii 3 ani am ratat putine meciuri. Chit ca nu pe toate le-am vazut din peluza. Am mai trecut si pe la tribune si pe la loje. Voi aveti mah loje pe panarama aia de stadion?

De faza cu tricourile nici nu mai comentez ... dupa ce ca vi le da gratis, mai si comentati ca-s alea vechi si nu Nike.

Nu mai iti raspund pentru ca e clar ca n-am cu cine dialoga. De suporteri d'astia de tinichea care ruginesc la prima spalare sunt satul.

In incheiere vorba unui prieten "Daca as lucra la Nike, as da foc la toate tricourile cu dinamo si-as zice ca s-au pierdut"
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde kacio » Joi Aug 10, 2006 10:19 am

:n: :n: :n: :n: :n: :n: esti funny
Avatar utilizator
kacio
Junior Member
 
Mesaje: 174
Membru din: Mie Aug 03, 2005 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Aug 10, 2006 10:27 am

kacioSS scrie:Am cerut noi suporterii asa ceva? Ce treaba are asta cu suporterii ? Asta nu e decat o strategie de marketing a celor de la FC Dinamo si Nike...si atat

cat timp nu ai trait un incident cu ei , nu ai intelege.


nu ş]d[/B] mic, evident). m-a luat frumos de braţ, iar tot drumul pe care l-am parcurs de la tribuna a II-a şi pană la bezinăria din afara arenei mi-a făcut morală că nu este frumos să injur, că mai sunt şi femei care vin la meci şi alte alea, fără să mă jignească sau să dea in mine.
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde kacio » Joi Aug 10, 2006 10:41 am

da...si asta e corect...si de multe ori si la noi aveau loc discutii si scandalul era evitat . Insa atata timp cat inca de la intrare te "impunge" , atata timp cat la un banal meci nu te lasa sa pui steagu pe gard , atata timp cat prin alte motive te incita (era o poza odata la meciu rapid -steaua din cupa uefa , iar o gorila de jandarm care controla , avea la mana o bratara ros-albastra) . Pai la un asemenea meci cu o asemenea tensiune , jandarmu ala nu avea ce cauta cu aceea bratara,mai ales ca era in giulesti si controla rapidisti . Toate astea cumulate pot isca un scandal

Si mai e o chestie...multi din ultrasii din peluza sunt urmariti de jandarmerie si se face orice pentru a le mai pune capac . Iti zic eu , ca daca in locu tau era dus la duba un ultras cunoscut , erau sanse mari sa si-l arda acolo . Jandarmeria la meciurile europene este linistita , pentru ca daca actioneaza in forta , vad si unele organizatii europene care le dau peste nas. Insa aici in Romania isi fac de cap , ba chiar sunt sustinuti uneori (cazu LPF si jandarmeria care au interzis amandoua sa se intre cu fumigene si torte , neintamplandu-se nici un incident pana atunci ) .
Daca ei sunt veniti cu ganduri de pace , de ce la unele meciuri fara nici un risc vezi mascati la stadion ??Repet , numai la unele meciuri si nu la toate. Ca stau cu panarame din`ala ca le-am si uitat numele , care au varfu din otel si doare ca dracu cand te lovesc si te fugaresc in juru stadionului...eh...nu despre asta e discutia oricum

Violenta de pe stadioane nu apartine doat suporterilor...e un mixt ... fiecare avand partea lui de vina , uneori suporterii mai mult prin teribilism , alteori jandarmii prin abuzde putere
Avatar utilizator
kacio
Junior Member
 
Mesaje: 174
Membru din: Mie Aug 03, 2005 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Joi Aug 10, 2006 10:53 am

bai kacioSS, voi de la dinamo sunteti cei mai cretini suporteri din romania - dpdv al comportamentului huliganic. va mai egaleaza cateodata prazarii.

prin cretini ma refer ca sunteti violenti gratuit, cand si unde nu trebuie. nu stiu pe la cate meciuri te duci tu pe an. poate le vezi la tv si iti povestesc prietenii la bloc, poate ai 1.20 si iti iei capace prin galerie si deaia nu te duci pe stadion... nu cunosc cauzele dezinformarii tale.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde kacio » Joi Aug 10, 2006 10:56 am

Aliosha scrie:bai kacioSS, voi de la dinamo sunteti cei mai cretini suporteri din romania - dpdv al comportamentului huliganic. va mai egaleaza cateodata prazarii.

prin cretini ma refer ca sunteti violenti gratuit, cand si unde nu trebuie. nu stiu pe la cate meciuri te duci tu pe an. poate le vezi la tv si iti povestesc prietenii la bloc, poate ai 1.20 si iti iei capace prin galerie si deaia nu te duci pe stadion... nu cunosc cauzele dezinformarii tale.

darmatule lasa jignirile si ironiile pe net ca ma pis pe tine

suntem violenti...ma bucuuuuuuuuur
Avatar utilizator
kacio
Junior Member
 
Mesaje: 174
Membru din: Mie Aug 03, 2005 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Joi Aug 10, 2006 11:01 am

io va injur si va alerg si la meciuri si pe net si pe unde am chef lua-mi-ai cacatu la laba de javra infecta cu mata care te-a facut.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde kacio » Joi Aug 10, 2006 11:04 am

Aliosha scrie:io va injur si va alerg si la meciuri si pe net si pe unde am chef lua-mi-ai cacatu la laba de javra infecta cu mata care te-a facut.


:n: :n: razboinicule
n-are rost...din`astia ca tine am vazut destui
Avatar utilizator
kacio
Junior Member
 
Mesaje: 174
Membru din: Mie Aug 03, 2005 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Joi Aug 10, 2006 11:05 am

aiule, avortonu asta iese la bere cu voi ?
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde kacio » Joi Aug 10, 2006 11:13 am

nu-l cunosc pe nici unu..te rog eu inceteaza cu astea ca ma scarbesc si indispun prea tare ... lasa tupeu de copil bubos de tastatura ce esti
Avatar utilizator
kacio
Junior Member
 
Mesaje: 174
Membru din: Mie Aug 03, 2005 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Joi Aug 10, 2006 11:15 am

te-a vazut ma cineva la fatza ? existi ? in ce clasa esti :))

PS: "... ati fugit ca disperatii/ cand va alergau "spurcatii".. "
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori