Erreway

Discutii despre formatii si artisti populari in toata lumea.

Mesajde callmmee » Mie Iun 15, 2005 8:26 pm

bhuttule,bhuttule esti plin de surprize,sa nu te recunoastem!Tu asculti erreway?Sa vezi si sa nu crezi...
callmmee
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Vin Noi 21, 2003 9:43 am
Localitate: România Bucureºti

Mesajde eu_si_matza » Vin Iun 17, 2005 12:50 pm

poate ca sunt offtopic , da` imi cer skuze :sorry:

am si eu o intrebare. cine imi poate raspunde , sa o faca pls [-o :please:


vreau sa imi fac parul asa cum il are Marizza ... sau cum ii spune fetei aleia , ca nu fac parte din fanii filmului sau a formatziei. si nu stiu cum :nope: . cum se numeste coafura aia? sau ... cum se face? ca nu am nici cea mai mica idee :nesigur:

tot respektu` :wave:
eu_si_matza
 

Erreway Rullz

Mesajde mia_ » Sâm Aug 13, 2005 12:06 pm

titina cred k ejti km ametita........dak nuti plac cei de la erreway dc ai mai intrat p forunul asta.......nei inebunit p toti povestindune de prietena ta care e fan erreway ji nu jtiu dc..........nu t obliga nimeni sai placi aja k lasaneeeeeee!!!!!!!!cat despre versuri pueti sa le luati p toate dp net.....apropo.......erreway a lansat 3 albume nu 4.........am toate melodiile ji clipurile.....pt versuri intrati p google ji scrieti "letras de las canciones de ERREWAY" ji sigur gasiti ceva..........dak are cineva un fanclub erreway kre merita atentie anuntatima ji pe mine......pana atunci erreway rullz
mia_
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Aug 13, 2005 11:49 am
Localitate: BUCURESTI

Mesajde ioana » Mar Oct 25, 2005 7:47 am

ioana
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Iun 14, 2005 4:08 pm
Localitate: Bucuresti

sunt super

Mesajde rebelde_geo » Mar Ian 24, 2006 6:50 pm

intotdeauna mi-au placut deoarece sunt foarte nebunatici dar si pe gustul meu
rebelde_geo
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Ian 17, 2006 7:40 pm
Localitate: campina

Mesajde rebelde_geo » Mar Ian 24, 2006 6:52 pm

sunt tineri si imi plac
rebelde_geo
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Ian 17, 2006 7:40 pm
Localitate: campina

Mesajde eM.C » Mie Iul 26, 2006 2:29 pm

mia_ scrie:titina cred k ejti km ametita........dak nuti plac cei de la erreway dc ai mai intrat p forunul asta.......nei inebunit p toti povestindune de prietena ta care e fan erreway ji nu jtiu dc..........nu t obliga nimeni sai placi aja k lasaneeeeeee!!!!!!!!cat despre versuri pueti sa le luati p toate dp net.....apropo.......erreway a lansat 3 albume nu 4.........am toate melodiile ji clipurile.....pt versuri intrati p google ji scrieti "letras de las canciones de ERREWAY" ji sigur gasiti ceva..........dak are cineva un fanclub erreway kre merita atentie anuntatima ji pe mine......pana atunci erreway rullz
/corect nu va obliga nimeni sa intrati ... si inca ceva cei care critica si nu stiu ce critica mi se par cei mai mari tampiti... daca tot criticati dati mah si argumente

miss_kitty scrie:
[i]pai....din cate stiu eu, au 4 albume in total si unul dintre ele a aparut si la noi pe 9 februarie. si crezi k dak prietena ta e asa d mare fan, va imprumuta albumele si altora? eu, sincer, nu prea cred. poate sunt eu mai egoista...
[/i]

/ vezi tu defapt sunt 3 albume ;)

mie mi se par super Erreway si chiar o sa deschid un hub pe DC++ non stop dedicat lor / cei care doriti versurile melodiilor nu va mai stresati sa le cautati pe nustiu unde si zicetimi mie ca am un progtam in winamp care le arata asa ca daca vreti va dau programul ;)
eM.C
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Iul 26, 2006 2:17 pm
Localitate: targoviste

Mesajde eM.C » Mie Iul 26, 2006 2:30 pm

miss_kitty scrie:pai....din cate stiu eu, au 4 albume in total si unul dintre ele a aparut si la noi pe 9 februarie. si crezi k dak prietena ta e asa d mare fan, va imprumuta albumele si altora? eu, sincer, nu prea cred. poate sunt eu mai egoista...
/ vezi tu defapt sunt 3 albume ;)
eM.C
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Iul 26, 2006 2:17 pm
Localitate: targoviste

Mesajde eM.C » Mie Iul 26, 2006 2:32 pm

mie mi se par super Erreway si chiar o sa deschid un hub pe DC++ non stop dedicat lor / cei care doriti versurile melodiilor nu va mai stresati sa le cautati pe nustiu unde si zicetimi mie ca am un progtam in winamp care le arata asa ca daca vreti va dau programul ;)
eM.C
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Iul 26, 2006 2:17 pm
Localitate: targoviste

Mesajde eM.C » Mie Iul 26, 2006 2:35 pm

darkshines scrie:cineva sa-mi spuna ca fata de mai sus era sarcastica. va rog?
/ fata de sus nu era sarcastica da tu cu siguranta esti si apropo daca nuti plac de ce mai pierzi timpul si intri pe aici ? dute mah fato si asculta salam cu paine , guta chestii din astea
eM.C
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Iul 26, 2006 2:17 pm
Localitate: targoviste

Mesajde Shaki » Mie Iul 26, 2006 2:56 pm

draga eM.C,
regulamentul acestui forum nu permite postarea consecutiva la intervale asa de mici. daca mai ai ceva de adaugat, foloseshte butonu EDIT

shi'nca ceva, ai maaaaare grija cu atitudinea. daca altora nu le plac erreway nu inseamna k tre sa-i iei de sus. de fapt e o prostie shi o dovada de intolerantza sa procedezi asha...
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde eM.C » Joi Iul 27, 2006 4:22 pm

:)) draga shaki nu vad cum si unde am tratat pe cineva de sus ci doar mi-sm spus parerea .... dar totusi ai putea citi si celelalte mesaje mai cu atentie si fa o comparatie dupa care imi spui si mie care are dreptate ... te :-* ;)
eM.C
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Iul 26, 2006 2:17 pm
Localitate: targoviste

Erreway... shmerreway...

Mesajde alakazam » Mar Aug 22, 2006 3:44 pm

Erreway este o aberatie, sincer... Nu inteleg de ce place trupa asta jalnica la atatia adolescenti... Si va mai mirati ca sunt atatea lucruri in neregula in societatea de astazi... Ce prostie - sa amesteci muzica asa aiurea cu telenovelele! Fratilor, Re-BELITZII si Re-BELITELE aia si alea n-ar trebui sa fie idolii tinerilor din ziua de azi... ci oameni ca J. M. Barrie, George Cosbuc, Albert Einstein, Friedrich Niesche... or what ever!
:cow: :eat: :calm: :dir: [-o ;k :hades::blush::rulz:
alakazam
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Aug 18, 2006 6:31 pm
Localitate: Craiova

Mesajde alakazam » Mar Aug 22, 2006 3:47 pm

Un tip cere la o pizzerie un kkt mare... Chelneritza, indignata, ii spune ca e un nesimtit, cum indrazneste sa ceara asa ceva... La care tipul: bine, adu-mi o pizza, dar esti neserioasa, ca oricum tot kkt ajunge si imi era si mie lene sa ma mai omor mestecand-o...
alakazam
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Aug 18, 2006 6:31 pm
Localitate: Craiova

Mesajde Shaki » Mar Aug 22, 2006 8:09 pm

alakazam, mai usor cu offtopicele pe-aici...
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde Tatiana » Vin Aug 25, 2006 10:59 pm

recunosc k Erreway au unele mel. cool dar tot RBD raman preferatii mei :):*
Avatar utilizator
Tatiana
Junior Member
 
Mesaje: 45
Membru din: Lun Iul 24, 2006 11:00 pm

Mesajde anna_lu » Dum Sep 17, 2006 4:33 am

[quote="alakazam"]Erreway este o aberatie, sincer... Nu inteleg de ce place trupa asta jalnica la atatia adolescenti... Si va mai mirati ca sunt atatea lucruri in neregula in societatea de astazi... Ce prostie - sa amesteci muzica asa aiurea cu telenovelele! Fratilor, Re-BELITZII si Re-BELITELE aia si alea n-ar trebui sa fie idolii tinerilor din ziua de azi... ci oameni ca J. M. Barrie, George Cosbuc, Albert Einstein, Friedrich Niesche... or what ever!
:cow: :eat: :calm: :dir: [-o ]
dap...hello! inainte sa itzi pierzi timpul tau pretzios postand pe acest forum(cand ai putea sa citesti marii clasici) mai bine ai invatza cum se scrie Nietzche!!! ah shi bine ca idolul tau e peter pan (sunt sigura ca nu mai asta ai citit de barrie)
ash mai continua cu whatever care se scrie legat dar deja m-am plictisit [-X
anna_lu
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Sep 17, 2006 3:45 am
Localitate: univers, caleea lactee, a 3 a planeta de la soare - Pamant, Europa, somewhere in Romania

Anterior

Înapoi la Formatii si artisti internationali

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori