Comentarii la Regulament + Concurs de pronosticuri 2006

Forum dedicat sporturilor mecanice.

Mesajde eyewitness » Dum Oct 08, 2006 5:04 am

Clasamentul general provizoriu după etapa a 16-a:
776 - baixinho ©
772 - Catalanu
710 - nbm


cu doo ture inainte de finalu marelui circ 2006 se anunta o lupta stransa intre catalan si jijica, ienbiemu nu creca mai are fro sansa la titlu
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Dum Oct 08, 2006 8:49 am

iar inainte cu una se anunta si mai stransa. presimt ca cineva (nu spun cine, persoana importanta) o sa-si ia ban de vreo luna. ~p~p~p
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Dum Oct 15, 2006 10:58 pm

deci cu o etapa inainte de final, Catalanu a trecut pe primul loc al clasamentului, cu doua puncte in fata mea. ca sa-l depasesc sunt mai multe variante: sa-si ia ban (cel mai probabil ~p), sa fac cu 3 puncte mai mult decat el (daca fac doar cu 2, el castiga concursul, deoarece are mai multe victorii de etapa decat mine), sa-i fie sters userul, sa-i dispara posturile, etc etc etc. :D
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Dum Oct 22, 2006 9:35 pm

s-a terminat ultima editie a concursului de pronosticuri pe baza curselor din Campionatul Mondial de Formula 1. principalul motiv pentru care nu se vor mai organiza astfel de intreceri pe fanclub.ro este dezintersul tot mai mare al userilor. nu le cunosc motivele (dar pe unul il banuiesc), insa incercati sa va puneti in situatia mea si sa calculati la ultima etapa punctajul numai pentru cinci useri.

despre concurs in sine nu-mi permit sa fac prea multe comentarii, deoarece l-am castigat. statistic, am stat pe primul loc 10 etape (inclusiv ultima), urmat de Catalanu (cinci runde), Ayrton (primul lider) si nbm (al doilea lider). Catalanu a castigat cele mai multe runde, iar eu am luat cele mai multe puncte intr-o etapa. altceva nu stiu ce sa mai spun. ii felicit pe toti cei care au avut resurse sa duca intrecerea pana la capat si cam atat.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mie Noi 01, 2006 11:14 am

multumesc lui Dumnezeu, multumesc parintilor care m-au sustinut, multumesc fanilor mei, multumesc sponsorilor care mi-au inmanat, ieri, premiul, multumesc mie ca am fost inspirat, multumesc lui massa si alonso ca au terminat ultima etapa pe primele doua locuri, in aceasta ordine, multumesc adversarilor mei, fara de care exista riscul sa concurez de unul singur si sa ies pe locul doi, multumesc lui aiu ca mi-a amintit sa amintesc incunostiintandu-va prin aducere la cunostinta ca e frumos ca castigatorul sa anunte cand intra in posesia premiului si muie guvernantilor care vor sa elimine licenta ca sa te oblige sa dai masteratul pentru a avea o patala la mana ca ai terminat fachiultatea.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Formula 1. Sporturi cu motor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori