ash vrea si eu sa stiu daca's bun de ceva

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

ash vrea si eu sa stiu daca's bun de ceva

Mesajde RO-MAFIA » Mar Noi 14, 2006 1:47 am

deci, am si eu 18 ani, aproape 19 dar inca sunt virgin :a: , ok, am si eu o intrebare, trandafirul meu e de 5in, adica aproape 14cm si ash vre si eu sa stiu daca e indeajuns sa satisfaca o fata. nu stiu pate e o intrebare proasta dar vreau sa stiu si eu asa de curiozitate pentru ca vreau sa fiu sigur pe mine cand o sa fac si eu pasul ala, multzam ~a
RO-MAFIA
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Mar Noi 14, 2006 1:41 am
Localitate: L.A.

Mesajde wwritza » Mar Noi 14, 2006 2:26 am

Aici incluzi si tepii?? Ca atunci nu-i bine, tepii trebuiesc taiati la trandafir ca incurca. Nu-ti insangereaza palmele?? :n:
Mare atentie si la culoarea trandafirului, am auzit povesti ca daca-i galben inseamna gelozie, daca-i rosu e de nashpa....etc.
Iti recomand sa ai grija de trandafir, sa-l uzi, sa-i schimbi pamantul, ghiveciul, sa folosesti ingrasaminte, pesticide si poate poate...vei avea noroc si-l vei folosi si la altceva inafara de frecat tzepii la el.
Bafta!!!
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde RO-MAFIA » Mar Noi 14, 2006 2:35 am

hahaha, hai ca m-ai facut sa rad:)) dar tot nu mi-ai raspuns la intrebare:((
RO-MAFIA
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Mar Noi 14, 2006 1:41 am
Localitate: L.A.

Mesajde RajaF » Mar Noi 14, 2006 8:45 am

Imi pare rau ca sunt eu cel care trebuie sa iti dea vestea... dar daca e sub 20 de CM e de rau... as incepe sa imi fac griji in locul tau... poate o vizita la doctor sa iti vezi optiunile...
Live fast, die young!
Avatar utilizator
RajaF
Junior Member
 
Mesaje: 596
Membru din: Dum Dec 04, 2005 12:00 am

Mesajde RO-MAFIA » Mar Noi 14, 2006 9:01 am

hai mai las-o, da ce puii mei, ca eu stiu preteni ce o au de 6in si f*t de se supara lumea. si ca a mea e cu vreo 2-3 cm mai mica e de rau?? acuma hai ca poate nu e cine stie ce dar 20??? eu pun pariu ca majoritatea dintre baietzi o au sub 20
RO-MAFIA
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Mar Noi 14, 2006 1:41 am
Localitate: L.A.

Mesajde RajaF » Mar Noi 14, 2006 9:04 am

Bah, nu ma lua in serios... nu vreu sa te bag in depresie dreacu ~p

Stai flexat ca cu 14 cm te descurci fara nici o problema... sa aiba fata rabdare cu tine un pic la inceput si dupa aia esti campion... nu e nevoie sa iti faci griji.
Live fast, die young!
Avatar utilizator
RajaF
Junior Member
 
Mesaje: 596
Membru din: Dum Dec 04, 2005 12:00 am

Mesajde kant emir » Mar Noi 14, 2006 9:08 am

bre, nu ie chear grav, pentru ca sunt si fatuci mai micutze pe lumea asta (nah, te orientezi si tu; da' daca ie sa nu potz evita o femela adevarata si pofticiuasa rau, nu risca aiurea, pune un prelungitor: un capac de spray, un tub de medicamente, un furtun de aspirator - gasesti tu ceva compatibil; ca alfel te bate muerea)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde RO-MAFIA » Mar Noi 14, 2006 9:13 am

hahahahaha, ma poi stai sa-ti zic, vine pretena la mine acuma duminica, ca ea sta in chicago si eu numai ce m-am mutat in L.A. so vine aici, dar ea mi-a zis ca o facut-o su fostul ei preten odata, asta inseamna ca nu e largita nu stiu cat daca a facut-o numa odata:))
RO-MAFIA
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Mar Noi 14, 2006 1:41 am
Localitate: L.A.

Mesajde kant emir » Mar Noi 14, 2006 9:16 am

mah, nu ie de diametru, cat de adancime - io zic sa te pregatesti si tu

(si daca ia zice ca a facut-o cu fostu si numa o data, inseamna ca a avut cel putzin doojde parteneri - deci vez ca are si cu cine sa te compare)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde RajaF » Mar Noi 14, 2006 9:18 am

Bre emire, nu baga frica in om... ca daca se sperie si nu se ridica soldatul la inaltime... a belit ciorapu'
Live fast, die young!
Avatar utilizator
RajaF
Junior Member
 
Mesaje: 596
Membru din: Dum Dec 04, 2005 12:00 am

Mesajde RO-MAFIA » Mar Noi 14, 2006 9:21 am

nu man, ca ea a fost virgina pana acum 6-7 luni cand a aburit-o rusu ala de o avut-o. eu stiam ca vaginul se adapteaza dupa scula.
RO-MAFIA
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Mar Noi 14, 2006 1:41 am
Localitate: L.A.

Mesajde kant emir » Mar Noi 14, 2006 12:04 pm

eu stiam ca vaginul se adapteaza dupa scula.

da mah, incearca, vez si tu ce ese (da' ce te costa sa fii pregatit? tzine prelungitoru la indemana, giast in cheis)

(era intr-un film o faza: ia zice - ah, oh, da, amu bag-o! iel - hehehe, poi am bagato de 5 minute! ia, ridicandu-se intr-un cot: mah, tu nu glumejt? iel: hihihi, nu! ia: marsh in matancur acasa, luatear dracu de tomdegetzel ce ejt!)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Sophie_A » Mar Noi 14, 2006 12:14 pm

eu stiam ca vaginul se adapteaza dupa scula.


da, sigur... scula de masina, scula de ceas, scula de pantofi si mai ales, scula de portofel cu card atasat.
Sophie_A
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Mar Oct 10, 2006 4:48 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde pacha » Mar Noi 14, 2006 1:31 pm

Lasati copilul nu-l speriati,mah magarilor ~p.
Fii linistit esti dotat suficient.Grija la contraceptie si boli ca nu se stie ce a lasat Ivan in urma.
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde jeorj » Mar Noi 14, 2006 2:16 pm

pacha scrie:Lasati copilul nu-l speriati,mah magarilor
si mai ales mah Sofiiilor_AAAA:D

am auzit ca mopul(nu prea stiu egzact ce insteamna chestia asta) ar avea mai mult de 20 de centimetri lungime, si totusi marea majoritate a femeilor prefera
o scula ceva mai mica de atat. ca cum si de ce, asta numa ele pot sa stie:D
mare e gradina domnului da multi o sarit parleazul
Avatar utilizator
jeorj
Junior Member
 
Mesaje: 1138
Membru din: Joi Ian 20, 2005 12:00 am

Mesajde kant emir » Mar Noi 14, 2006 3:44 pm

nu se stie ce a lasat Ivan in urma.

trupe, armament greu (TAB-uri, rachete)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde alex@ » Mar Noi 14, 2006 3:51 pm

Stai linistit in privinta lungimi dar nu stiu cat de linistit poti sta cu gandul ca a facut-o "doar o data" eu in locul tau nu as fi asa de sigura ca ce dreak virgina sa te futi doar o data si apoi sa-l lasi pt altul e cam suspicios :nop:
Eu nu sufar de nebunie.......ma bucur de ea in fiecare minut.
Avatar utilizator
alex@
Junior Member
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Aug 24, 2006 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Mar Noi 14, 2006 7:00 pm

mai compenseaza si tu cu limba
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Shaki » Mar Noi 14, 2006 7:07 pm

alex@ scrie:Stai linistit in privinta lungimi dar nu stiu cat de linistit poti sta cu gandul ca a facut-o "doar o data" eu in locul tau nu as fi asa de sigura ca ce dreak virgina sa te futi doar o data si apoi sa-l lasi pt altul e cam suspicios :nop:
e clar k daca eshti virgina shi o faci numa cu unu, tre sa te legi cu lantzuri de el la maini shi la piciuare
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde alex@ » Mar Noi 14, 2006 7:17 pm

nu draga dar nu cred ca azi te dezvirginezi ca asa vrei si te futi doar o data si apoi pleci in L.A. sa te futi cu altul,ce naiva esti daca crezi lucrul asta.Din punctul meu de vedere ori sa cardit cu ala de mai multe ori sau nu a fost ala primul.
Eu nu sufar de nebunie.......ma bucur de ea in fiecare minut.
Avatar utilizator
alex@
Junior Member
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Aug 24, 2006 11:00 pm

Mesajde Shaki » Mar Noi 14, 2006 7:28 pm

pai shi daca a facut-o de mai multe ori cu fostu ei ex... care-i pointu? deshi e posibil sa o fi facut duar o data shi sa fi fost dezamagita, nah...
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Mar Noi 14, 2006 7:32 pm

shi sa fi fost dezamagita, nah... dez virginata ie termenu, da dacal corelezi cu dezamagirea, puate ca o fo inconplet actu
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde shiona » Mar Noi 14, 2006 7:33 pm

alex@, sa stii ca mai exista si exceptii. asa ca invatza sa nu te arunci cu capul inainte[in bazinu...gol] ca risti sa te lovesti cam tare

ontopic: bre io zic sa-ncerci ca n-ai ce perde
"Ar trebui pus un gratar la intrarea in orice suflet.Ca sa nu se bage nimeni in el cu cutitul." M Sorescu
Avatar utilizator
shiona
Junior Member
 
Mesaje: 385
Membru din: Vin Iul 01, 2005 11:00 pm

Mesajde RO-MAFIA » Mar Noi 14, 2006 10:14 pm

nuu, deci ea mi-a spus mie si am incredere in ea , rusu ala tot o aburit-o la cap ca daca ei sunt inpreuna trebe sa se simta uinitzi din toate punctele de vedere si abureli din astea, si a pus presiune pe ea, deci ea nu a prea fost de acord, si i-o zis ei ca daca nu o fac se despartzeste de ea. si mi-a spus ca ce regreta ea mai mult din tot ce a facut ea e ca si-o pierdut-o cu ala. si ea s-a despatrzit de el din cauza mea, ca eram in acelasi grup de prieteni si la ea incepuse sa-i placa de mine, dar la inceput credea ca sunt player (adica ca ma joc doar cu fetele) dar pana la urma s-a convins ca sun baiat de treaba:)), deci eu o cred ca si-a pierdut-o cu fostul ei...
RO-MAFIA
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Mar Noi 14, 2006 1:41 am
Localitate: L.A.

Mesajde sin ella » Mar Noi 14, 2006 10:26 pm

cr3tz scrie:mai compenseaza si tu cu limba


hum..., pe mine ma ingrijoreaza acel "si tu" :zambet:

in rest, cum zic sexpertii feceisti, numai ca fac prea multe generalizari. va spun eu maine cum sta treaba :n:
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde kant emir » Mar Noi 14, 2006 11:11 pm

aaaaaaaaaaa, tu erai fata care sho perdut-o cu rusu!
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Shaki » Mar Noi 14, 2006 11:17 pm

RO-MAFIA scrie:nuu, deci ea mi-a spus mie si am incredere in ea , rusu ala tot o aburit-o la cap ca daca ei sunt inpreuna trebe sa se simta uinitzi din toate punctele de vedere si abureli din astea, si a pus presiune pe ea, deci ea nu a prea fost de acord, si i-o zis ei ca daca nu o fac se despartzeste de ea. si mi-a spus ca ce regreta ea mai mult din tot ce a facut ea e ca si-o pierdut-o cu ala. si ea s-a despatrzit de el din cauza mea, ca eram in acelasi grup de prieteni si la ea incepuse sa-i placa de mine, dar la inceput credea ca sunt player (adica ca ma joc doar cu fetele) dar pana la urma s-a convins ca sun baiat de treaba:)), deci eu o cred ca si-a pierdut-o cu fostul ei...
pnm omule daca vrei sa fi cu ea sau sa te culci cu ea, fa-o shi gata, ce atata socoteala k ce-a facut ce-a dres care oricum nici nu mai conteaza...
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde RO-MAFIA » Mie Noi 15, 2006 12:15 am

da nu eu am inceput cu asta, cineva o zis nuy stiu ce si am comentat:) deci daa, umm....ash mai avea o intrebare, cum sa-i arat eu ei cand vine aici ca ash vrea sa, sti tu ce:))
RO-MAFIA
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Mar Noi 14, 2006 1:41 am
Localitate: L.A.

Mesajde RajaF » Mie Noi 15, 2006 12:17 am

O scoti din pantaloni si o pui pe masa... restul vine de la sine ~p
Live fast, die young!
Avatar utilizator
RajaF
Junior Member
 
Mesaje: 596
Membru din: Dum Dec 04, 2005 12:00 am

Mesajde RO-MAFIA » Mie Noi 15, 2006 12:36 am

hahahahahahaha, poi nici chiar asha man ca se sperie fata:)))nu vreau sa creada ca sunt un pervert
RO-MAFIA
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Mar Noi 14, 2006 1:41 am
Localitate: L.A.

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron