Coca-Cola sau Pepsi?

Coca-Cola vs Pepsi

Coca-Cola
40
44%
Pepsi
51
56%
 
Voturi totale : 91

Mesajde frica ucide » Lun Dec 18, 2006 8:20 pm

Pepsi, din simplu spirit de fronda.
Avatar utilizator
frica ucide
Junior Member
 
Mesaje: 83
Membru din: Sâm Dec 16, 2006 12:00 am

Mesajde Rymali » Mar Dec 19, 2006 9:04 am

Pepsi...dar nici de cola nu ma plang..in rest alte bauturi de la cele 2 firme nu beau..poate combinate cu altceva...
oricum momentan incerc sa renunt la ambele k prea dau bani aiurea
Avatar utilizator
Rymali
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Oct 18, 2006 11:00 pm

Mesajde M@rLanU^^ » Vin Apr 06, 2007 3:09 pm

:U eu unul sunt fan inrait de coca cola. de cativa ani buni nu stiu ce gust are apa.

si ce daca are E-uri multe?..... Decat 300 de ani ca cioara mai degraba 50 de ani ca vulture.
cat despre pepsi nici nu vreau sa aud..... e naspa rau de tot. nici de la coca cola nu imi plac toate kkturile de sortimente care au aparut... eu beau coca cola simpla si nici nu imi trece prin cap s ma schimb pe vreun jaf de fanta, mirinda, pepsi, sprite, mountain dew sau alte panarame de astea

COCA COLA RULES si care nu e de acord sa faca o plangere oficiala ca mie nu imi pasa
A invidia inseamna a te recunoaste inferior
Avatar utilizator
M@rLanU^^
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Apr 05, 2007 11:00 pm

Mesajde M@rLanU^^ » Mar Mai 22, 2007 5:09 am

bha ce naspa e coca cola aia ZERO.... acelasi gust cu zero zahar pe dracu acelasi gust... daca ai baut doua pahare zici ca ai baut pacura...
A invidia inseamna a te recunoaste inferior
Avatar utilizator
M@rLanU^^
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Apr 05, 2007 11:00 pm

Mesajde Chester » Joi Sep 27, 2007 7:36 pm

M@rLanU^^ scrie:bha ce naspa e coca cola aia ZERO.... acelasi gust cu zero zahar pe dracu acelasi gust... daca ai baut doua pahare zici ca ai baut pacura...





adevarat....chiar k...oricum votez Pepsi chiar dak acolo lucreaza taica-miu shi imi aduce 20 de sticle mari in fiecare vineri
NU M-AM PLICTISIT
Chester
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Sep 26, 2007 11:00 pm

Anterior

Înapoi la De pe gastronomie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator