Mekanik Sef

Totul despre muzica rock

Mesajde Shaki » Dum Ian 28, 2007 7:29 pm

whatever, ce te-ai ambalat asha de tare? da-l in plm, asta nu shtie pe ce lume se afla exista ~p
aik m-am distrat ~p~p~p
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde whatever » Dum Ian 28, 2007 7:32 pm

pai stie, e in SU.. scuze, e in industrial zone :D

si glumeam cu mesajul anterior ... nu as vrea sa se supere mekanoid pe mine :D
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde Shaki » Dum Ian 28, 2007 7:33 pm

ok. ramane sa ne facem cu totzii tricouri cu mecanic sef atunci :D
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde neatza » Dum Ian 28, 2007 8:00 pm

deci eu unul as achizitiona tricou cu mecanic sef. fara caterinca. chiar as achizitiona.
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde kant emir » Dum Ian 28, 2007 9:12 pm

bre, dacam datz voe sa fac sio pe impaciuitoru de serviciu:

mekanoidu (nu conteaza cine sa afla in spatele nicului) vrea sa promoveze umpic trupa (io pot sa nu ma gandesc deloc la interesu personal si material)
asta nu e nici rau, nici bine - cred ca e normal; anormala (adica mai greu de tolerat, pana la urma) e aprecierea gen cea mai tare, sau cea mai industriala sau cea mai ... orice/oricum trupa, in comparatie cu diverse alte trupe care-s najpa si nus nici pe jumate industriale (fata de mekanic sef, ofcors)
aceaste judecati au starnit reactiile adverse de pe aici, nu?

baietzii l-au taxat pe meka (nu atat pentru incercarea de promovare, si nici pentru calitatea - termen discutabil - muzicii trupei)

daca puneti mana de la mana si renuntati la cele de mai sus (in aceeasi ordine in care au aparut), se termina galceava

si creca si distractia, da' asta e



(este ca iar am fost oftopic?)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde neatza » Dum Ian 28, 2007 9:56 pm

ar fi dragutz, dar eu vad altfel problema. si anume:

nu vad nimic rau in faptul ca un membru al unei trupe sa isi faca reclama propriului produs. mi se pare nu numai corect, dar si indicat sa faci asa ceva.
Totusi, cand unul din membrii unei trupe sa da drept fan si mai are si tupeul sa injure niste oameni a caror munca nu numai ca ii este superioara din punct de vedere calitativ, dar ii este si cu desavarsire necunoscuta, mie unuia incepe sa imi cam puta manevra.

de aici eu trag concluzia ca a trebuit sa fie creat un "fan" pentru ca oamenii duc lipsa grava de asa ceva. si aici apare intrebarea numarul be: cum o trupa care se autointituleaza "cei mai tari industriali din romania" nu are nici un fan?

nu e cam ciudat?

eu unul STIU ca Mecanoid = Lucian Ion. ce o fi asa de greu sa recunoasca lucru asta?

Varianta mea ar fi urmatoarea: daca lucrurile stau asa cum zic eu (si asa stau), inseamna ca Mekanoid nu avea cum sa stie multe din lucrurile cu care se lauda. Unul din acestea ar fi exact seara de industrial din el comandante. nu avea cum sa fie in bucuresti la ele si in acelasi timp in sua la promovat mecanici sefi.
mai bag? eu zic ca e de ajuns.
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde whatever » Dum Ian 28, 2007 10:20 pm

neatza scrie:eu unul STIU ca Mecanoid = Lucian Ion. ce o fi asa de greu sa recunoasca lucru asta?


pai raspunsul e super simplu, dar abia acuma mi-am dat seama de el

eu zic ca pana si lui ii e jena de faptul ca e solistul trupei mekanik sef, si de aia nu recunoaste
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde Rockeru'Somer » Lun Ian 29, 2007 6:11 pm

asta acum nu mai scrie, cauta sa ia bilet la avionu' de bucuresti sa vina sa scrie urmatoru' post de acilea
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde neatza » Mie Ian 31, 2007 11:52 am

nu stiu altii cum sunt, dar eu cand aud o informatie imi place sa o verific. asa ca in momentul in care am citit asta

mekanoid scrie: Ticke de la PANSAMENT si alti rockeri din BV. faceau naveta la Zarnesti sa vada trupa Experimental cantand la repetitii.


am facut o intrebare la sursa daca e adevarata faza si am primit urmatorul raspuns:
" Hehe... si ce au fumat inainte? Se bea cam multa tarie in Zarnesti... din pacate."
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

mekanik sef

Mesajde mekanoid » Vin Feb 02, 2007 8:34 pm

neatza,
Interpretezi problema total gresit.
-eu n-am injurat trupele pe care tu mi le-ai enumerat ca ar fi superioare trupei Mekanik Sef. Am spus ca sunt ca si inexistente pt. ca -nu au albume scoase pe piata muzicala din RO. ca- multe nu au versuri sau linie vocala (vocile samplate nu se pun) ca- un tip in spatele unui computer nu inseamna automat trupa de industrial rock. Ca -suna primitiv in comparatie cu Mekanik Sef.
Divine Muzak este un proiect nu o trupa.
W.F.S Canta in opinia mea electronic pop-rock.
Inger de fier nu mai exista ca proiect.
-Daca Mekanik Sef vroiau sa-si ''fabrice'' fani intrau si ceilalti membri ai trupei si prietenii lor cu ''nickuri'' sa sustina cauza trupei.
-am spus ca stiu ce se intimpla in El Comandante.Oricine poate filma cu telefonul aspecte dintr-un club si sa le puna apoi pe computer.Si apoi mai sunt si imagini pe youtube.
-Ticke a uitat se pare unele faze (au trecut 18 ani) dar n-a uitat'' bautele ''de la Zarnesti. Tot e bine.
-pe fanii trupei Mekanik Sef ii poti intalni cand isi va relua trupa activitatea concertelor.

http://www.mekaniksef.ro
mekanik sef on youtube
puteti vota trupa pe site-ul american de industrial http://www.hellwire.com
mekanik sef on download.com fre mp3 music
mekanoid
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Ian 03, 2007 6:40 am
Localitate: Industrial Zone

Mesajde basstard » Vin Feb 02, 2007 11:44 pm

mekanoid scrie:Pentru ca eu ii cunosc pe baietii din MEKANIK SEF,uite cam ce stiu: nu stiun nimic pentru ca sunt redus mintal, da' va povestesc:
LUCIAN ION cu majuscule ca sunt inportant, ce poola mea, deci ce ziceam, lucian ion asta e un fel de erou national care a scapat din ghearele comunismului si a ajuns in state (cu majuscule) unde-a spalat americanii bucatica de creier ramasa dupa trecerea muntilor (nu avea mancare asa ca si-a mancat creierul) si dupa diverse sesiuni de mecdonalds toxinele din respectiva mancare ia provocat un exces de creatina pardon creativitate sia scremut cele doua albume. experienta de cantat coveruri rammstein la nunti de skinheazi si-a spus cuvantul si discurile suna beton, mai ales al doilea care e putin mancat pentru ca proprieteru masinii nu lua picioru de pe ambreiaj calumea, deci ce ziceam cu discurile, da sunt bune dar trebe schimbate pastilele neaparat ca astea nu au efect.


ps:
- long taim nou si pipol
- mecanoid: save the world: kill yourself
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

Mesajde mekanoid » Sâm Feb 03, 2007 5:18 pm

mai bastarde,
ia spune, cu piscina aia din curtea ospiciului unde esti tu ''cazat'' si unde va aruncati voi in cap zilnic ce se mai aude? Eu am auzit ca, daca sunteti cuminti va baga si apa in ea.
mekanoid
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Ian 03, 2007 6:40 am
Localitate: Industrial Zone

Mesajde baixinho© » Sâm Feb 03, 2007 7:56 pm

mekanoidule, ia-o mai domol. daca tot simti nevoia sa spui ceva, raspunde-i lu neatza la intrebarea aia referitoare la faptul ca tu sustii ca esti in romania, dar ai id de state.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde whatever » Sâm Feb 03, 2007 7:59 pm

mekanoid scrie:Daca Mekanik Sef vroiau sa-si ''fabrice'' fani intrau si ceilalti membri ai trupei si prietenii lor cu ''nickuri'' sa sustina cauza trupei.


aici s-a scapat, ca nu prea cred ca a zis-o asta intentionat :D
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde mekanoid » Dum Feb 04, 2007 5:43 pm

Pai da, intrau si ceilalti membrii din trupa si prietenii lor cu ''nicuri''pe forum sa sustina cauza trupei si nu numai Lucian, cum sustine neatza. Asta era idea. Cu ce m-am scapat? Nici o persoana nu poate fi ''presata'' sau obligata sa-si dezvaluie identitatea pe un forum.Asa ceva e de neconceput.

http://www.mekaniksef.ro
mekanoid
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Ian 03, 2007 6:40 am
Localitate: Industrial Zone

Mesajde whatever » Dum Feb 04, 2007 7:31 pm

bine Luciane ... si cum sta treaba cu id'ul de state ?
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde neatza » Dum Feb 04, 2007 9:13 pm

mekanoid scrie:Nici o persoana nu poate fi ''presata'' sau obligata sa-si dezvaluie identitatea pe un forum.Asa ceva e de neconceput.


ba deci stai sa vezi ca se poate si e chiar indicat. ca sa vezxi ce misto e, intreaba-ma si tu pe mine: auzi ba neatza, tu nu cumva esti ala carepune industriale in crajme si iti place berea atat de mult incat o si consumi? hai intreaba-ma sa vedem ce dracu raspund.

si acu sa revenuim la lucruri serioase:

bai mecanoidule, zici prostii si dup-aia dai vina pe mine ca interpretez gresit. ca sa nu se repete treaba, voi folosi cuvinte mai mici si mai putine.

deci uite ce sustin eu:

mekanoid este de fapt lucian ion
cand mekanoid zice despre trupele enumerate de mine ca sunt inexistente eu inteleg ca Lucian Ion injura (jigneste) niste oameni din invidie.

cand mekanoid zice ca
mekanoid scrie:- un tip in spatele unui computer nu inseamna automat trupa de industrial rock.


eu inteleg ca lucian ion tocma l-a redus la 0 (printre multi, multi altii si) pe domnul Ohgr care face parte din una din trupele pe care mekanik sef si le insuseste cu lejeritate


prin urmare, eu de aici inteleg ca lucian ion nu are coaiele necesare pentru a-si asuma cel putin doua treburi:
- apartenenta la mecanic sef (si asta mi se pare cel mai grav. adica daca liderul unei trupe este rusinat ca face parte din ea, ce pretentii pot sa am de la restu lumii?)
- orice afirmatie ii iese din tastatura. prin urmare, tot ce spune ar trebui sa fie egal cu 0. opiniile (fie ele legate de stilul unei trupe, fie de vremea de afara) intra in aceeasi categorie.

eu am argumente in a-mi sustine intotdeauna cele scrise. Luciane, tu ai?

si daca da, uite ce m-ar interesa: cate concerte a avut trupa mecanic sef in care sa fie indeplinite urmatoarele conditii in acelasi timp: sa se plateasca bilet la intrare si tupa mecanic sef sa fie principala trupa a serii.

si te sfatuiesc sa ai in vedere ca orice spui se poate verifica.

si dupa faza asta, daca mai continui sa spui prostii, pot sa iti trimit la o adresa de mail care iti convine tie niste poze cu una din trupele alea "inexistente" performand in niste locuri unde mecanic sef nu cred ca au ajuns nici ca turisti. ok?
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde mekanoid » Dum Feb 04, 2007 10:43 pm

neatza,Iti mai repet pt. ultima oara ca eu nu sunt Lucian Ion. Orice afirmatie de acest gen eu o declar un atac la persoana si o voi ignora complet. Eu am deschis acest tread pt. a face trupa Mekanik Sef cunoscuta cat mai multor persoane si asta am sa fac si in continuare in ciuda unora carora nu le convine acest lucru.Pentru mine orice dialog cu tine sau cu acolitii tai s-a incheiat.

http://www.mekaniksef.ro
mekanoid
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Ian 03, 2007 6:40 am
Localitate: Industrial Zone

Mesajde baixinho© » Dum Feb 04, 2007 10:46 pm

mekanoid scrie:Eu am deschis acest tread pt. a face trupa Mekanik Sef cunoscuta cat mai multor persoane

pai si cine vrei sa te creada ca lucrurile pe care le spui sunt reale, in conditiile in care sustii ca esti in Romania, dar eu iti pot dovedi ca scrii din State? intreb, nu dau cu parul.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde whatever » Dum Feb 04, 2007 10:50 pm

mekanoid scrie:Orice afirmatie de acest gen eu o declar un atac la persoana si o voi ignora complet.


Presupunand prin reducere la absurd ca nu esti solistul trupei, acuma te simti insultat ca esti comparat cu el ? :D

Si cum se face ca tot ignori intrebarea referitoare la id'ul computerului ?!? Nu o vezi, sau habar nu ai cum sa o scoti la capat ?
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde memetshot » Lun Feb 05, 2007 10:36 am

cate concerte a avut trupa mecanic sef in care sa fie indeplinite urmatoarele conditii in acelasi timp: sa se plateasca bilet la intrare si tupa mecanic sef sa fie principala trupa a serii.

mecanoidule, lasa intrebarile astora despre identitatea ta. e irelevant.
raspunde la treaba asta si daca se poate, baga si un concert mare, la care sa fii cantat in deschidere super trupa
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde neatza » Lun Feb 05, 2007 10:37 am

Luciane, chiar nu credeam ca poti fi in asa hal de “naivâ€Â
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Lun Feb 05, 2007 12:27 pm

neatzule, sa nu creada ca, de fapt, vei structura intr-un interviu raspunsurile pe care ti le da. ~p io am senzatia ca d-aia nu prea raspunde omul la ce ii ceri cu insistenta de ceva vreme (faza cu ip-ul, evident).
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde neatza » Lun Feb 05, 2007 12:36 pm

nu face je asa ceva. cererea de interviu a fost formala si pe baza de intentii bune. pacat ca omul s-a gandit la prostii si a inceput sa bage pretentii peste pretentii. moment in care am zis pas. Si pas ramane.

daca as pune cap la cap toate ineptiile astea de aici si le-as transforma intr-un interviu (si stii la fel de bine ca mine ca atat tehnic cat si legal pot sa fac asta), eu tot ca pe o forma de promovare as vedea-o. asa ca de ce as face-o?


PS: o scurta comparatie: pentru interviul cu Laibach, singura "pretentie" formulata a fost ca intrebarile sa fie in engleza.
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Am Jurat Ca Nu Mai Scriu Pe Site-ul Asta, Dar Prea Va Distrati Fara Mine

Mesajde SOD » Lun Feb 05, 2007 12:55 pm

Mekanoid tata, nu stiu cum sa incep ca sa nu te simti jignit, dar esti un cretin cum rar am vazut. de fapt, sunt un mincinos, n-am vazut niciodata un cretit mai mare decat tine.

La cata muzica stiu eu si la cata muzica am ascultat ( nu intru si in alte aspecte, ca sa nu te pierd definitiv ), ceea ce faceti voi este , hai sa-i zicem cel mult laudabil, dar in nici un caz, stai asa, cum ai zis tu, ceva de genul cea mai valoroasa....ba, tu te-auzi cand zici cacaturile astea? voi va dati seama de penibilul din voi? ba, voi constientizati ca si cornel fugaru are clipuri mai reusite decat ale voastre? si desigur, mai multi spectatori / fani? ba, parintii vostri stiu cu ce va ocupati?

bunaoara, cu ceva vreme in urma, stateam de vorba cu un domn, mai mult decat respectat in bransa, cu care discutam de aparitia voastra in revista Sunete. nu vreau sa te ranesc, dar intreg ( a se citi INTREG, TOATA LUMEA, INTREGUL PERSONAL ) colectivul redactional radea. si in timpul asta nu spunea nimeni bancuri, asa sa stii.


mekanoidule tata, esti unul din cei mai analfabeti " artisti " din romanica asta amarata. pun pariu ca si ultimul manelist se pisa pe tine daca e vorba de gramatica. macar aia isi scriu versurile corect. si stii de ce un manelist este peste voi? ala recunoaste oricand faptul ca e un manelist imputit, din neam de tigan. tu nu ai recunoaste nicicand faptul ca esti un agramat cu aere de artist. cu sau fara clama de par in gura! ai prins ideea? macar manelistii sunt onesti, pe fata!


eu personal nu te-as lua in vreunul din spectacolele mele nici daca mi-ai da bani. esti pur si simplu penibil.

--------------------

neatzule, de ce nu faci frate urmatoarea smecherie? ridica tu frumusel filmarea aia de la brasov pe youtube, sa vada toata lumea cum TRUPA MEKANIK SEF CANTA LA UN PUBLIC DEZLANTUIT, FURIBUND, FORMAT DIN FIX 0 ( ZERO ) SPECTATORI.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde neatza » Lun Feb 05, 2007 1:23 pm

aia o pastram pentru mai incolo. nu sunt un om rau. am zis sa ii dau intai o sansa de a fi sincer.
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde The_FrozenLord » Lun Feb 05, 2007 6:22 pm

prea belea toata povestea asta, acu o citesc :)

scz pentru oftopic.
am auzit demult, acu cativa ani de mecanic sef de la unu, fan rammstein (nu fac nici o legatura)
am intrat si eu pe site-u vostru, am ascultat melodii...
meh, macar sonorizarea e dragutza.
Metalfan:Totusi, voi veniti cu acest „love metalâ€Â
Avatar utilizator
The_FrozenLord
Junior Member
 
Mesaje: 494
Membru din: Dum Apr 11, 2004 11:00 pm

mekanik sef

Mesajde mekanoid » Mie Feb 14, 2007 9:09 pm

yee sod,
Toata lumea radea dar au pus piesa Mr.Giger pe CD-ul compilatie al revistei Sunete pe ian.2007.Not bad.
Chestii noi interesante pe http://www.Giger.com

Trupa Mekanik Sef a urcat pe locul 34 (din 416 trupe)pe site-ul american de Industrial rock http://www.hellwire.com
Puteti vota trupa intrand pe site-ul lor http://www.mekaniksef.ro dai click pe hellwire si apoi vote.

Thanx.
mekanoid
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Ian 03, 2007 6:40 am
Localitate: Industrial Zone

Mesajde neatza » Mie Feb 14, 2007 10:09 pm

bai luciane, lasa ba dracu topu ala ca ti-am zis ca e egal cu 0 (zero).
in plus, hai sa facem un calcul: acu trei saptamani (pe 22 ianuarie) aveati 36 de voturi si erati pe locul 35. acu aveti 44 de voturi si sunteti pe 34. ce-a facut? v-a votat si cu minus?



zi mai bine treaba aia cu concertele de care te-am intrebat.
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

mekanik sef

Mesajde mekanoid » Lun Feb 19, 2007 1:06 am

Trupa Mekanik Sef doreste sa multumeasca tuturor celor care i-au votat pana in prezent,pe http://www.hellwire.com Trupa isi cere scuze pt.ca datorita acestui vot ati fost jigniti si considerati egali cu zero de catre individul numit Tudor, aka Neatza,aka AKM. Acest Tudor care a declarat pe acest topic ca are ceva cu trupa Mekanik Sef, vine si declara acum ca chart-ul de pe hellwire este egal cu zero. Munca a 417 trupe si voturile a sute de fani ai acestor trupe sunt declarate de acest Tudor (Neatza),(AKM) egale cu zero.
Si o alta chestie hilara,tipul nu intelege cum de pe poz. 35, cu 36 de voturi trupa a urcat un loc pana pe poz.34 avand acum 44 voturi. Omul n-a inteles ca un vot nu inseamna automat o urcare pe chart (nu top) pt. ca si celelalte trupe primesc voturi in acest timp.Si apoi trupele mai au un rating si un scor care le determina poz. pe chart. Va puteti convinge singuri de ceea ce spun intrand pe http://www.hellwire.com un site excelent de industrial underground cu sute de trupe faine cu sute de linkuri o adevarata retea underground de industrial,dark,ebm.electro, goth.Si ma intreb eu acum, oare asta sa-l deranjeze pe Neatza aka AKM , ca am adus la cunostiinta voastra acest site american care sa-i faca concurenta la site-ul lui!
Parerea mea este ca Tudorica a intrat pe aceasta pagina a trupei Mekanik Sef
pt. asi face reclama si aici asa cum isi face si pe alte site-uri si vine cu tot felul de atacuri si insinuari pt. a se da important.Tipic persoanelor complexate si banale. Si in citatul cu alter egoul si schizofrenia eu ii dau dreptate.
mekanoid
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Ian 03, 2007 6:40 am
Localitate: Industrial Zone

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Rock

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator