Mekanik Sef

Totul despre muzica rock

Mesajde neatza » Lun Feb 19, 2007 11:22 am

In primul rand: hahahahahahahahahahahahahahahaha... etc

In al doilea rand, esti praf!

Ba baiatu, ti-am explicat, dar observ ca nu prea ai cu ce sa intelegi: nu site-ul ala este egal cu zero, ci faptul ca voi (“trupaâ€Â
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

mekanik sef

Mesajde mekanoid » Sâm Feb 24, 2007 12:50 am

nefericitul Tudor, aka neatza,aka AKM,a spus:
''Intr-un fel noi doi avem un scop comun:Industrialul.Una din multele diferentze dintre noi este ca eu imi fac treaba bine".
Deci nefericitul Tudor se compara cu liderul trupei Mekanik Sef ,Lucian Ion care:
1-face muzica de vreo 20 ani.(Experimental,Psykaos,Mekanik Sef)
2-canta la bass,chitara,clape,tobe,programming,voce.
3-compune muzica si scrie textele pieselor.
4-are cu trupa Mekanik Sef doua albume pe piata de muzica rock din Romania.
Cel mai viu-2004 si Insomniac-2005 fiind si producator executiv,avand contract cu casa de discuri Soft Records. http://www.softrecords.ro
5-scoate in1995 in State albumul Ether cu trupa americana Psykaos.
6-In 1984 apar primele inregistrari ale trupei Experimental difuzate la radio la emisiunea de muzica rock a lui Ioan Barta, Meloritm.(Emisiunea se difuza joia noaptea de la orele 23.)Piesele:Noi,Caut nume, Trepte ce nu sunt.
7-in luna mai '85 trupa Experimental cu Lucian Ion la bass si membru fondator,Nelu Miklos-chitara,regretatul Puiu Delioran-tobe(Fost tobar la Experimental Q in Cluj-trupa de exceptie a Jazz-Rocku-ului-Progresiv de la noi formata din studenti la conservator)cu Iulian Traista chitara si Florentin Traista voce intra in cenaclul Flacara condus de Adrian Paunescu dar la scurt
timp trupa intra in conflict cu '' Boss-ul'' pt.atitudine sfidatoare(neinregimentare)si sunt dati afara.In aceiasi vara dupa tragedia de la Ploiesti cenaclul Flacara este interzis si Paunescu intra in dizgratia lui Ceausescu.(Alte faze din acea perioada puteti citi pe pag.4sau 5 (nici nu mai stiu) a acestui topic.)
8-La intoarcerea din State, Lucian Ion isi va termina de utilat si isi va deschide propriul Studio de inregistrari echipat cu state of the art echipament.
Tudorica nefericitule,tu in primul rand nu faci muzica tu pui muzica altor trupe in carciuma.Spune-ne si noua daca canti in vreo trupa si unde putem sa ascultam ceva compus de tine? sau ceva versuri! Mai egomaniacule in 2005 cand tu te-ai apucat sa scrii despre rock-ul industrial Mekanik Sef scoteau al doilea album-Insomniac. (albumul poate fi gasit si la sectiunea de muzica din librariile Humanitas.)
Bai Tudore,tu nu iti dai seama ca esti un nobody care incearca sa-si dea importanta si sa-si faca reclama pe unde poate?
Ce legatura are ma a compune muzica cu a pune muzica altor trupe in carciuma? Bai tu platesti ma drepturile de autor trupelor carora le folosesti muzica in playlisturile tale? Sau te crezi cumva, in delirul tau, autorul acelei muzici? Odata ce ai declarat aici ca ai ceva impotriva trupei Mekanik Sef si a lui Lucian Ion,oameni pe care nu i-ai intalnit si cu care n-ai vorbit fatza in fatza in viatza ta, orice om de bun simtz vede cum ataci si jignesti aceasta trupa.Tu vorbesti ma de neuroni? Pai faza cu voturile cu minus pe care ai scos-o poate intra in top in Catavencu la cat. ''Din putzul gandirii nefericitului egomaniac Tudor, aka neatza,aka AKM.'' Schimba-ti ochelarii ca de cand scrii intentionat gresit numele trupei ti-ai scris gresit si propriul motto.(bonavi) Si faza cu''Hai surprinde-ma'' e atat de gay de mi se face rau.
mekanoid
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Ian 03, 2007 6:40 am
Localitate: Industrial Zone

Mesajde neatza » Sâm Feb 24, 2007 5:04 pm

reiterez: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah etc

si doi: 20 ani, bass, trupe, Flacara... diverse. Da' treaba cu concertele mecanic sef de care te-am intrebat? De ce tot ocolesti raspunsu asta?
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde wednesday » Dum Feb 25, 2007 1:32 am

mekanoid scrie:nefericitul Tudor, aka neatza,aka AKM,a spus:
''Intr-un fel noi doi avem un scop comun:Industrialul.Una din multele diferentze dintre noi este ca eu imi fac treaba bine".
Deci nefericitul Tudor se compara cu liderul trupei Mekanik Sef ,Lucian Ion care:
1 [yadda yadda yadda]
[...]

Deci tu suferi de megalomanie, mai exact tu suferi!
Cum poti sa crezi in ineptiile pe car ele debitezi. Vorbesti despre tine ca si cum ai fi un guru al industrialului din Romania, un geniu componistic cand de fapt e fix pe dos!
Nu pot sa inteleg cum de nu ai simtul penibilului, nici macar un pic! Cu cat te lansezi mai vehement in polemici in care te preamaresti pe tine cu atat devii mai ridicol si nu convingi pe nimeni! Dimpotriva!
Sfatul meu cat se poate de uman e sa-ti pastrezi ultima farama de decenta si sa te cari de pe forumul asta. Apoi daca ai vrea sa ma asculti ti-ai pune o punga pe cap, ai dizolva trupa, ti-ai schimba identitatea si ti-ai dedica restul vietii stergerii oricarei urme a existentiei tale anterioare. Spre final ar fi recomandabil sa te calugaresti/sihastresti sau amandoua, dar asta e o utopie.
Cele doua albume Mekanik sunt de nota -10 (raportat la o scara sub 0). Cand atatia oameni va spun ca sunteti naspa asta chiar nu va da de gandit??
N-aveti fani, n-aveti talent, n-aveti inspiratie, n-aveti originalitate, n-aveti decenta de a scrie versuri macar gramatical corecte, n-aveti sens...
N-aveti capacitatea sa intelegeti ca poate exista si critica constructiva, si va incapatanati sa convingeti pe toti ca la voi chiar nu mai e loc de mai bine.
Have a nice cup of shut the fuck up, chiar ma calca pe nervi oamenii care nu-si vad lungul nasului (poate e din cauza clamelor de par pe care din motive inexplicabile le tin in gura)
i wish i could help, but i don't want to
Avatar utilizator
wednesday
 
Mesaje: 864
Membru din: Mar Noi 04, 2003 12:00 am

mekanik sef

Mesajde mekanoid » Dum Feb 25, 2007 4:53 pm

A fost actualizat site-ul trupei la galeria foto cu imagini de la concertele sustinute de Mekanik Sef in Club A din 2003 si pana la sfarsitul lui 2005 la lansarea albumului Insomniac.

''Nu mor caii cand vor cainii''
Nichita Stanescu

''You must fight ignorance, injustice,hypocrisy and your own demons.''
Mekanik Sef

http://www.mekaniksef.ro
mekanoid
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Ian 03, 2007 6:40 am
Localitate: Industrial Zone

Mesajde whatever » Dum Feb 25, 2007 5:13 pm

alo, baiatu idiot, lista cu concerte ? ceva ?
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde neatza » Dum Feb 25, 2007 5:41 pm

luciane, ia explica si mie cum din toata galeria aia de poze numa una singura e cu public. unde sunt popoarele alea de fani despre care vorbeai tu?

nu e asa ca la club a, la lansarea albumului au fost 20 de oameni? si nu e asa ca intrarea a fost libera? si nu e asa ca si la celelalte concerte prezente pe saitu vostru tot intrare libera a fost?

si nu e asa ca in toamna lu 2006, la poiana brasov, tot la un concert moca au fost momente lungi cand in fata scenei unde va produceati se afla suma de fix 0 (zero) spectatori?

sau, ca sa reformulez, nu e asa ca trupa cara a cantat inaintea voastra (Compact C) a avut mai mult public, respectiv vreo 70 de oameni?

si ca sa vezi ca nu sunt om rau, bag filmarea cand erau 20 acolo. in functie de ce raspunzi, bag si restu.

http://www.another.ro/muzica/video/
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

mekanik sef

Mesajde mekanoid » Dum Feb 25, 2007 5:46 pm

A fost actualizat site-ul trupei la galeria foto cu imagini de la concertele sustinute de Mekanik Sef in Club A,din 2003 si pana la sfarsitul lui 2005 la lansarea albumului Insomniac.

''Nu mor caii cand vor cainii''
Nichita Stanescu

''You must fight ignorance,injustice,hypocrisy and your own demons''
Mekanik Sef

http://www.mekaniksef.ro
mekanoid
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Ian 03, 2007 6:40 am
Localitate: Industrial Zone

Mesajde neatza » Dum Feb 25, 2007 5:49 pm

pai asta ai mai zis o data. altceva mai noi ai?

PS: cu scuzele de rigoare, filmarea aia este varianta comprimata a uneia de buna calitate. am zis sa nu ocupe mult loc pe site.
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde shiona » Dum Feb 25, 2007 6:56 pm

woi...70 de oameni zici? mi s-au parut mai putini
eniuei...m-am uitat pe pozele de la asa-zisele concerte din club a si imi pareti penibili
am ascultat melodiile si mi-am pus mainile in cap, copii fidele rammstein ca si linie melodica cu versuri cu un mesaj atat de adanc, incat nici pana la ora asta nu am reusit sa-i dau de cap[tre' sa recunosc ca am depus un efort prea mare de gandire, i think i need a rest]
"Ar trebui pus un gratar la intrarea in orice suflet.Ca sa nu se bage nimeni in el cu cutitul." M Sorescu
Avatar utilizator
shiona
Junior Member
 
Mesaje: 385
Membru din: Vin Iul 01, 2005 11:00 pm

Mesajde basstard » Dum Feb 25, 2007 10:07 pm

mekanoid scrie:A fost actualizat site-ul trupei la galeria foto cu imagini de la concertele sustinute de Mekanik Sef

Un lucru de laudat. Cum la respetivele concerte nu au fost martori, in cazul in care vreun psihiatru vrea sa studieze comportamentul vostru are material.

mekanoid scrie:''Nu mor caii cand vor cainii''
Nichita Stanescu

"Amice, esti idiot"
Eyewitness
mekanoid scrie:''You must fight ignorance,injustice,hypocrisy and your own demons''
Mekanik Sef

"You must suck my dick"
Inginer Konstruktor
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

mekanik sef

Mesajde mekanoid » Mar Feb 27, 2007 6:48 pm

Tudore,aka neatza aka, AKM, prezinti date total eronate de la concertele din clubA ale trupei Mekanik Sef. Dar deoarece ai declarat aici ca ai ceva personal impotriva trupei si a lui Lucian Ion aceasta dezinformare este de inteles.Sunt prezentate in galeria foto imagini de la interviurile trupei cu oameni din radio (Nelu Stratone, Florin Silviu Ursulescu) sau TVR (Doru IONESCU) Pozele au fost facute de catre org.din club A si prezinta doar trupa pe scena. Acolo unde se vede sala goala sunt imagini de la probele de sunet cu ore inainte de concert.Daca nu ar fi avut spectatori Mekanik Sef n-ar fi fost invitati sa cante in clubA mai mult de o data.Fotografiile se gasesc si pe site-ul http://www.cluba.ro la arhiva foto 2003, 2004, 2005.
Filmarea cu Mekanik Sef din Poiana Bv. pe care ai pus-o pe site-ul tau este de la piesa Salveaza-te de pe albumul Insomniac.

In alta ordine de idei reamintesc celor interesati ca puteti asculta albumul ''Cel mai viu'' al trupei Mekanik Sef on line pe http://www.radio3net.ro (arhiva Rock,litera M) unde puteti sa si votati trupa. Multam celor care deja au votat. Fara suportul vostru ar fi si mai greu.
''You must fight ignorance,injustice,hypocrisy and your own demons''.
Mekanik Sef.
http://www.mekaniksef.ro
mekanoid
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Ian 03, 2007 6:40 am
Localitate: Industrial Zone

Mesajde wednesday » Mar Feb 27, 2007 9:44 pm

http://www.cluba.ro/index1.php?page=html/photo/arhiva.htm
singura poza in care se vede si ..."publicul"
asta tot de la repetitie e?
ah, scuse' me - http://www.cluba.ro/index1.php?page=html/photo/arhiva.htm
aici pot estima intre 15-20
i wish i could help, but i don't want to
Avatar utilizator
wednesday
 
Mesaje: 864
Membru din: Mar Noi 04, 2003 12:00 am

Mesajde neatza » Mie Feb 28, 2007 10:00 am

Spre deosebire de tine, eu stiu ce vorbesc. Organizatorii de la club a nu fac la concerte poze cu sala atunci cand ea e goala. In schimb, cand sala e plina, o sa gasesti si poze cu asta. Faza ca v-au chemat “de mai multe oriâ€Â
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde mekanoid » Mie Feb 28, 2007 5:39 pm

Auzi Tudore,
Eu n-am deschis tread-ul asta ca sa iti vershi tu aici laturile.
Batzi campii rau de tot. Parerea ta si a catorva prieteni de-ai tai despre Mekanik Sef o stim cu totii. Shi I don't give a fuck ce crezi tu despre trupa.
Repeti aceleasi jignri si interpretari false over and over.Nu-ti place Mekanik Sef . Foarte bine nu te obliga nimeni s-o asculti. Lasa-ne omule si vezi-ti de reclama pe care ti-o faci pe toate gardurile (zidurile)
Si nu mai posta cand esti sub influenta alcoolului ca ai dat-o in limbajul de mahala si ti-ai aratat adevarata fatza si adevaratul caracter de individ josnic,incult,inganfat,egomaniac,si invidios pe cineva caruia putzin ii pasa de parerile tale total subiective.
Trupa Mekanik Sef are drumul ei pe care si-l face asa cum vrea.
Ce vrei tu ma de fapt ? Sa-ti dea tie raportul?
Asteapta tu asta mult si bine.Vezi sa nu faci varice.
Nu o sa te injur pentru ca atunci ar fi oprit acest topic si eu stiu ca tu asta urmaresti dar iti promit ca intr-o zi ai sa te intalnesti fata in fata cu Lucian Ion si o sa vedem atunci daca mai esti asa cocosh.
mekanoid
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Ian 03, 2007 6:40 am
Localitate: Industrial Zone

Mesajde baixinho© » Mie Feb 28, 2007 6:55 pm

mekanoid scrie:Nu o sa te injur pentru ca atunci ar fi oprit acest topic si eu stiu ca tu asta urmaresti dar iti promit ca intr-o zi ai sa te intalnesti fata in fata cu Lucian Ion si o sa vedem atunci daca mai esti asa cocosh.

acest thread nu va fi inchis. altfel, cum ne-am mai distra si noi?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde whatever » Mie Feb 28, 2007 7:46 pm

mekanoid scrie:dar iti promit ca intr-o zi ai sa te intalnesti fata in fata cu Lucian Ion si o sa vedem atunci daca mai esti asa cocosh.


o da ! Ce epic a sunat mai Luciane. Totusi, cine naiba te crezi, Chuck Norris ?
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde Shaki » Mie Feb 28, 2007 9:07 pm

baixinho © scrie:acest thread nu va fi inchis. altfel, cum ne-am mai distra si noi?
indubitabil, dar incepusem sa cred ca mai bine il mutam pe kterinci :D
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde basstard » Mie Feb 28, 2007 11:51 pm

mekanoid scrie: de individ josnic,incult,inganfat,egomaniac,si invidios

fute-le tu pe toate ma, sa crape dusmanii de ciuda.

Luciane, nu am crezut ca prostia si ridicolul pot ajunge la un asa nivel, bati orice record...
Arata-mi si mie un loc in care cineva zice pe romaneste ca ii place mekanic chef.
Toti suntem ignoranti si subiectivi, numa tu le stii pe toate.

Du-te de unde ai venit si inchide fermoaru.
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

Mesajde neatza » Joi Mar 01, 2007 9:24 am

mekanoid scrie:Batzi campii rau de tot.


... si campii: au, au, au... mekanik sef e trupa mea!

ce e ba? acu vrei sa sari si la bataie? sau credeai ca o sa ma scap pe chilot daca ma iei mai dur?

ba baiatu, iti explic o treaba: scrisul meu aici nu are nici o legatura cu reclama mea. are legatura cu trupa ta. atat timp cat tu vei sustine ca mekanik sef e "cea mai tare, mai bengoasa si mai valoroasa trupa de industrial din romania", eu voi fi langa tine demonstrand contrariul.

cu atat mai mult, de cate ori vei mai avea tupeul jegos de a declara despre anumite trupe ca sunt "inexistente", de atatea ori eu voi fi acolo si iti voi demonstra (din nou) cat de existenta e trupa ta.

asta ca sa intelegi despre ce e vorba.

si ca sa intelegi si mai bine, aseara am vorbit cu un om cu care te mandreai ca ai stat pe langa el (nu-ti zic cine pentru ca in tembelismul tau ai fi in stare sa il ameninti si pe el cu cafteala). si l-am intrebat pe omu ala ce parere are despre mekanik sef. dialogul a fost urmatorul

- ce zici de mekanik sef? ca am inteles ca sunteti prieteni...
- sunt ok baietii... baieti buni asa...
- nu ba, ziceam de muzica
- mm... aaa... sunt ok
- adica si tu esti de acord cu ce zic ei ca sunt singura si cea mai valoroasa trupa de industrial din romania?
- nu, nu, nu... asta e o prostie! au declarat ei asa ceva?
- da
- nasol

iar asta e unul dintre putinii oameni care va apreciaza.

in concluzie, threadul asta nu va fi inchis. eu unul ma distrez bine si sunt sigur ca nu sunt singur. considera treaba asta ca pe un hobby al meu. ma trezesc dimineatza, imi fac o cafea, aprind o tigare si cat sta consoarta la baie, ma destind citindu-ti fabulatiile.

asa ca... go, baby, go! Make my day!
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde Rockeru'Somer » Joi Mar 01, 2007 9:52 am

bai, cacanarule, carnat imbacsit (stii cum se citeste cuvantu' asta?), dragul meu lucian!
la faza cu cafteala, ma bag, sa ma pis pe tine, neatza face asta zilnic, aici, la figurat. cand vei veni in romania, sa-l bati pe netrebnicul asta (asta ai putut sa pronunti?) sa ma chemi si pe mine, da?
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde baixinho© » Joi Mar 01, 2007 10:00 am

bre, acuma pe bune, incercati sa nu va mai insultatzi. nu de alta, dar imi piere buna dispozitzie pe care mi-o auto-provoc singur eu insumi recitind unele posturi scrise pe acest thread.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Joi Mar 01, 2007 11:36 am

Arata-mi si mie un loc in care cineva zice pe romaneste ca ii place mekanic chef.

io caut si in alte limbi cas delicat

luciane, batel bre pe neatza asta. auz tu la el sa se ia de voi. futui duda
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Joi Mar 01, 2007 12:02 pm

Bai mekanoidule mongoloidule, io ma pish pe muzica voastra din start daca la argumente de astea ajungi tu. Adica vii tu si ne bati sa ne bagi mintile-n cap? Ia mai du-te-n plm de mekanik prost ce esti! Sa treci pe la Cluj cand vii sa ma bati si pe mine daca te tine pl.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

mekanik sef

Mesajde mekanoid » Joi Mar 01, 2007 6:22 pm

neatzo,
N-a vorbit nimeni de cafteala.
O intalnire fatza in fatza .
Argumente si contra argumente la asta m-am referit.
Sa vina si prietenul ala de care ai pomenit sa fie martor.
mekanoid
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Ian 03, 2007 6:40 am
Localitate: Industrial Zone

Mesajde neatza » Joi Mar 01, 2007 8:38 pm

adica vrei mai multe argumente decat astea pe care ti le-am dat? ce anume te intereseaza?

sau facem altfel: zi tu ce informatii eronate am dat eu. punctual. ia cu copy/paste ce zici tu ca nu e adevarat si scrie dedesubtul citatului "asta e minciuna" sau "asta e fals" sau "asta nu e adevarat"

sunt foarte curios ce ti se pare tie ca nu am argumentat suficient.

PS: mie asta imi suna a bataie. si dupa cum s-a vazut mai sus, nu numai mie.

mekanoid scrie:iti promit ca intr-o zi ai sa te intalnesti fata in fata cu Lucian Ion si o sa vedem atunci daca mai esti asa cocosh.


asa ca pe viitor te sfatuiesc sa iti alegi cuvintele mai cu grija. In asa fel incat sa exprime exact ceea ce vrei.
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

mekanik sef

Mesajde mekanoid » Vin Mar 02, 2007 7:33 pm

Tudore,
Eu am facut asta deja aici.Nu vreau sa ma repet.
Asta e ultima mea postare pe acest forum.
Pentru cei interesati, de activitatea pe viitor a trupei Mekanik Sef intrati pe http// mekaniksef.myforum.ro

''You must fight ignorance,injustice,hypocrisy and your own demons''.
Mekanik Sef

http://www.mekaniksef.ro
mekanoid
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Mie Ian 03, 2007 6:40 am
Localitate: Industrial Zone

Mesajde neatza » Vin Mar 02, 2007 11:06 pm

Ei ce sa-ti zic! Mare scofala ca nu mai scrii tu aici! Vii cu ifose d-astea de virgina ca “e golani astia, nu mai vorbesc cu iei ca-mi face buba.â€Â
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Re: Mekanik Sef

Mesajde electroblogro » Mie Ian 04, 2012 10:11 pm

avem o scena de muzica industriala foarte bine dezvoltata la noi. pacat ca nu e indeajuns apreciata. am incropit un articol cu o buna parte dintre acestea aici: http://www.electroblogro.com/2011/05/de ... lists.html
electroblogro
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Iul 02, 2011 1:27 pm

Re: Mekanik Sef

Mesajde Daimon » Dum Ian 08, 2012 2:57 pm

interesant si curajos demersul tau. felicitari pentru munca.
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Rock

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori