Conteaza pentru el daca ea e virgina?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde memetshot » Mie Sep 28, 2005 4:54 pm

ea care?
normal ca conteaza. o sa simta alfel fiorul fiecarei lovituri. Himenul ei o sa tremure de emotii la fiecare intepatura.
plus ca putem vinde pe net filmulet: craioveanca fierbinte si virgina masochizata de bucuresteanca sadica shadreaq, detinatuare de cultura de napi salbatici
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Amaterasu » Mie Sep 28, 2005 6:29 pm

io va dau filmuletz da` vreau sa stiu ce-mi iese la asta... uite afacere: va dau film cu craioveanca spencuita si voi imi dati film cu gigi spencuit de vicisitudinile vietii si de titina. facem dil!?
Sunt ura falselor feline, surprinse-n perne adormite...
Oderint dum metuant.
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Ramuna » Mie Sep 28, 2005 8:14 pm

"facem dil!?"

daca ai afaceri de incheiat, sa le inchei cu mine :D
inca ma mai ustura pielea de pe locul de unde te-ai rupt tu
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Mesajde Amaterasu » Mie Sep 28, 2005 8:39 pm

nu, nu-mi permit ca`s vulgara si cu grad celsius de cultura. asa ca doo cuv: es-clus! (c.)

+

tot pe secse te gasesti mai?! de ce nu vrei tu sa asculti de vb buna si sa te duci pe melaguri mai calduroase si mai putin daunatoare?!
Sunt ura falselor feline, surprinse-n perne adormite...
Oderint dum metuant.
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Ramuna » Mie Sep 28, 2005 9:11 pm

ete ma gandeam sa mai stau un pic pe aici ca se gasesc oameni primitori care au prins drag de mine si mi-e greu sa plec si sa ii las asha... ar fi prea urat din partea mea
si... m-am razgandit... nu mai vreau sa mai incheiem nici o afacere ca mi-e ... oroare de oamenii vulgari si cu... temperatura
inca ma mai ustura pielea de pe locul de unde te-ai rupt tu
Avatar utilizator
Ramuna
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Aug 29, 2005 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mie Sep 28, 2005 9:19 pm

bah ma scuzatzi ca intervin asa, inoportun, da pan la urma cum ie? conteaza pentru el daca ea e virgina sau nu?ca a trecut atata tinp de cant atz facut threadu asta si io tot n-am aflat:D
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde sin ella » Mie Sep 28, 2005 9:22 pm

stai domne, ce te grabesti asa :zambet:? toate la vremea lor. inca nu se stie exact cine e el... n-ai auzit ca graba strica treaba?

de ce nu vrei tu sa asculti de vb buna si sa te duci pe melaguri mai calduroase si mai putin daunatoare?!


Ramuna, Amaterasu chiar iti vrea binele. Eu iti recomand cu caldura threadul de literatura. Sunt subiecte foarte interesante si moderatori simpatici si primitori, nu nevricosi ca si astia de pe aici ~p~p~p. :ban:
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde MiG29 » Mie Sep 28, 2005 9:38 pm

deci daca nu se stie inca cine e el, cine jtie cat mai dureaza pana aflam cine e ea~p
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Amaterasu » Mie Sep 28, 2005 10:07 pm

bre, ia hai roiu!

ori rasp la intrebari frumos ori uschiala pe kterin caca m-am nervat f tare si acu acu devin vulgara iar!

kantemire, te astept la cotitura! :D
Sunt ura falselor feline, surprinse-n perne adormite...
Oderint dum metuant.
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Mesajde sin ella » Mie Sep 28, 2005 11:16 pm

asa imi place! cineva trebe sa-i puna pe obraznicii astia la punct. mai ales pe kant emir, rebelu si zdurlubaticu stricator de threaduri :zambet:.

is cuminte :)?
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde kant emir » Joi Sep 29, 2005 5:55 am

Amaterasu scrie:
kantemire, te astept la cotitura!

Iacatamas! ceva noutati despre pedepse?
(chiar si tu, sinelo?)
ramunico, asa ie!
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde vali » Joi Sep 29, 2005 7:19 am

sin ella, escepsional de cuminte. tocmai d-aia am mancat florile alea şi nu te-am mai sunat.

io zic ca dacă baiatu e de la ţară, e normal ca fata să fie neincepută. dacă e de la oraş, ori a venit recent de la ţară, ori e şi el neinceput, situaţie in care fata mai bine se duce pe campii...nu mai trăim pe vremea lu bunica, sexu e un lucru frumos, trebuie experimentat, trebuie plăcut, trebuie compatibilitate intre parteneri inainte de măritiş, nu să o iei şi să vezi că e scandură sau că o are mică. părerea mea.

ramuna, cum să iţi explice nenea ţie să inţelegi mai uşor. sexu e o chestie sublimă, e cea mai frumoasă senzaţie pe care o poţi avea singur sau dimpreuna cu o persoană, iţi dă furnicături peste tot, e ca şi cum ai manca ciocolată in timp ce faci o baie fierbinte intr-o zi de iarnă, in alea 10-20 de secunde simţi că zbori, simţi că eşti invincibil, simţi cum iţi tremură tot corpul, e ca şi cum ai fi purtat de sclavi pe brate pană la oceanul pur să faci tu primul baie in el. incearcă, de preferat cu un partener (prietenii ştiu de ce, şi dupa aia ne spui cum a fost). nu incerca cu un partener virgin, o să fie mai mult sange decat orgasm.

Nanuka scrie: Faci cam mult tam tam pe tema virginitatii. Se uita repede, crede-ma.

hai bre, aici ieftineşti experienţa. toţi ne aducem aminte de prima oară, chiar dacă eram noi beţi sau dacă o imbătasem pe ea să nu mai facă mofturi.

ps: ramuna, ştiu că nu vezi mesajul ăsta, dar noi te iubim oricum.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde gigica » Sâm Oct 01, 2005 8:43 pm

@ zoso- eu nu am inteles nimic din postul tau. Ce relevanta are de unde e baiatul si de unde e fata???? Si apoi, care e faza cu scandura? Huh?
Toti ne aducem aminte de prima oara, adevarat, numai ca unii isi aduc aminte cu placere si altii nu ;)
Mai aiurea e ca daca ea e virgina nu prea are cum sa il pacaleasca...ca se vede dupa :D
Daca nu e si fudul, prostul nu e prost destul :D
Avatar utilizator
gigica
Junior Member
 
Mesaje: 94
Membru din: Mie Aug 31, 2005 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Dum Oct 02, 2005 6:28 am

Mai aiurea e ca daca ea e virgina nu prea are cum sa il pacaleasca...ca se vede dupa


mai najpa ie invers, sa nu fie virjina si sa-l pacaleasca ca ie :D
eventual isi pune o lama jilet in fofo, poate-l pacalejte ~p
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Inferno » Dum Oct 02, 2005 9:59 am

:n: interesanta idee. iti dai seama cate virgine ar fii pe centura daca s-ar practica asta?
Inferno
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Dum Iul 31, 2005 12:55 pm
Localitate: Stanga, la dreapta, fata-n spate cu politia

Mesajde gigica » Dum Oct 02, 2005 11:45 am

Pai alea de pe centura nu prea pot sa pacaleasca pe nimeni.
Dar e misto ideea cu gilette-ul la fofo ~p
Daca nu e si fudul, prostul nu e prost destul :D
Avatar utilizator
gigica
Junior Member
 
Mesaje: 94
Membru din: Mie Aug 31, 2005 11:00 pm

Mesajde dinu » Lun Oct 10, 2005 6:55 pm

Io zic ca virginele nu ie femei, decat un botz de huma sufletzita cu ochi si, eventual, tzatze. Cu toate ca daca e virgine si are tzatze misto, inseamna ca sau are 15 ani, sau e grase. De unde rezulta ca virginele n-are tzatze, qed.
dinu
Junior Member
 
Mesaje: 843
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde pacha » Mar Oct 11, 2005 3:24 pm

Tocmai am citit in ziarul local ca fetele incep viata secsula de la 12 ani.Asa incat nu mai pariati pe situatia lui R.
Iar la chestia cu uitatu sa stiti ca Nanuka are dreptate.Nici nu-mi mai amintesc cand am f00tut ultima virgina.
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde Sică » Mar Oct 11, 2005 3:28 pm

nu toate incep viata sexuala la 12 ani :) mie mi se pare cam exagerat sa incepi de la 12 ani viata sexuala la 12 ani trebuie inca sa te bucuri de putina copilarie care ti-a ramas ca de futae ai timp in fine am multe pretene care si-au inceput viata sexuala la 16-17 ani deci eu as spune ca asta este varsta cea mai intanlita la fete la care isi incep viata sexuala
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Mar Oct 11, 2005 3:31 pm

pe mine chiar ma uimesc fazele astea cu pierdut virginitatea la 12 ani, poate ca eram eu mai handicapata... dar eu atunci inca mai jucam flori, fete sau baieti si leapsa...

on topic: nu cred ca mai conteaza atat de mult, s-au dus vremurile in care el trebuia sa scoata asternutul pe geam dimineata....
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde Sică » Mar Oct 11, 2005 3:58 pm

asta spuneam si eu, acum 7 ani cand aveam 12 ani nici nu stiam ce ii ala sex si cand ii aud pe astia ca la 12 se freaca nu imi vine sa cred, pai la 12 ani trebuie sa te distrezi sa te bucuri de copilarie nu sa te freci
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

read me

Mesajde lawless » Joi Feb 15, 2007 9:07 am

Cruela scrie:Eu nu mai sunt virgina si i-as ruga pe baieti sa scrie aici si sa imi spuna daca pentru ei conteaza atat de mult daca ea este virgina si daca relatia are mai multi sorti de izbanda daca ea e virgina si EL e primul din viata ei...


Sa stii ca pentru un baiat care e vingin conteaza foarte mult ca si fata sa fie virgina deoarece aici intervine orgoliul baiatului iar in cazul in care pt el nu conteaza pun pariu ca vrea sa profite ca sa se culce si el cu o fata si de obicei relatiile de acest gen nu tin prea mult; iar daca ar tine mai tarziu (peste ani) daca apare cumva o cearta el ar putea sa-i spuna ei ca e curva si nu cred ca o sa fie bine dupa asta
lawless
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Feb 15, 2007 8:57 am
Localitate: iasi

Mesajde kant emir » Joi Feb 15, 2007 9:52 am

iar daca ar tine mai tarziu (peste ani) daca apare cumva o cearta el ar putea sa-i spuna ei ca e curva si nu cred ca o sa fie bine dupa asta

da' pentru asta e nevoe de un virgin fuarte prost si fuarte ovticat si ranchiunos la ecstrem - cine drec se incurca cu asemenea dobitoc?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde ZOROX » Joi Feb 15, 2007 1:14 pm

"cine drec se incurca cu asemenea dobitoc? "

Prietena mea...
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde alex@ » Joi Feb 15, 2007 6:51 pm

eu nu cred ca in timpurile de azi mai e important virginitatea mai ales ca se poate intampla ca fata sa se certe cu primul ei barbat;si atunci ce o sa faca, o sa se calugareasca din cauza ca la barbati le e frica ca femeia sa nu mai fie virgina pt ca o cred prea versata?
Eu nu sufar de nebunie.......ma bucur de ea in fiecare minut.
Avatar utilizator
alex@
Junior Member
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Aug 24, 2006 11:00 pm

atentie!

Mesajde SEFU_SCARII » Vin Feb 16, 2007 11:15 am

da , este important daca este virgina, si un pic mai mulatra asa...tu crezi ca e de la solarium( tzeapa). ca a doua zi dupa ce nu mai e virgina sa te trezesti cu tarafu la usa si cu bulibasha in prag: Haoleu mancatzas mi-ai deflorat fata, ia-o de nevasta!!! ai belit pula.
asta chiar s-a intamplat, nu vb aiurea :)
vigilenta la betie!
SEFU_SCARII
Junior Member
 
Mesaje: 218
Membru din: Mie Iul 23, 2003 10:22 pm
Localitate: Europa Româneascã

Mesajde pacha » Dum Feb 18, 2007 9:45 pm

Las-o ascunsa-n scara!.
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde M@rLanU^^ » Vin Apr 06, 2007 4:11 pm

chestia cu fata sa fie virgina mi se pare irelevanta. daca intre parteneri exista anumite sentimente nu cred ca mai conteaza dk sunt virgini sau nu.

pentru mine nu conteaza daca fata este virgina sau nu. nu caut fete cu un iq mai mic de 10 pe car esa lefut si atat.Am trecut de varsta aia si singurul lucru pe care il caut acum la o fata e personalitatea si felul ei de a fi. nu ma intereseaza daca e virgina sau daca s-a futut cu jjjjdemii de garizi. ca sa poti sa incepi o relatie serioasa nu tre sa te agati de trecut, traim in prezent si asta conteaza.

in concluzie faptul ca o fata este virgina sau nu nu are nici o relevanta pt un baiat normal care cauta mai mult decat un futai.

inca ceva... de ce o fata care a avut relatii sexuale cu mai multi baieti e considerata curva, pe cand un baiat care a futut jjjjjdemii de fete e mare jmecker, un adevarat gigolo. nu credeti ca e putin cam deplasat?
A invidia inseamna a te recunoaste inferior
Avatar utilizator
M@rLanU^^
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Apr 05, 2007 11:00 pm

Mesajde M@rLanU^^ » Vin Apr 06, 2007 4:22 pm

Cruela scrie:Nu sunt mandra pentru faptul ca nu mai sunt virgina... Din cauza asta am probleme cu prietenul meu care imi reproseaza tot timpul faptul ca el nu a fost primul meu. Am deschis subiectul acesta din cauza problemelor pe care le-am avut cu prietenul meu din aceasta cauza...


[-X ce tie nu-ti place altuia nu-i face

ce drept are prietenul tau sa iti reproseze ca nu ai fost virgina cand te-ai cuplat cu el?

de ce nu ii pui si u aceeasi intrebare? nu ar trebui sa ai si tu pretentia ca el sa fie virgin si ca tu sa fii prima lui fata?

nu te cunosc, dar daca e destul de nenorocit ca sa iti reproseze asa ceva, inseamna ca nu te merita. poti sa gasesti ceva mult mai bun :calm:
A invidia inseamna a te recunoaste inferior
Avatar utilizator
M@rLanU^^
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Apr 05, 2007 11:00 pm

Mesajde kant emir » Dum Noi 08, 2009 3:01 am

o mai fi virgina Ramuna? ca n-a mai intrat de o gramada de vreme (adica ar cam fi avut vreme sa rezolve ce era de rezolvat): Last Activity: 23-04-2006 22:44

si tare si asta:

Z scrie:"cine drec se incurca cu asemenea dobitoc? "

Prietena mea...





[color="White"](sa vedem ce zice smilicibilu cel ingorat si ignorabil ca vorbesc cu useri absenti si ca dezgrop treaduri vechi, care pe el - vaivaivai! - nu l-am lasat; da' oare chiar vorbesc cu useri absenti?)[/color]
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron