Degetele mele murdare

...pentru cei carora le place sa scrie

Mesajde ZOROX » Sâm Apr 07, 2007 2:52 pm

M-am intors cu emotzia sfintzeniei Sf. Electrica.

Multumesc adminilor pt redarea mea mie insumi.

Respect persoanele care sunt bune la suflet si pt care floricele inca cresc prin coltzuri de bordura.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde ZOROX » Mar Apr 10, 2007 5:57 pm

Unii oameni muncesc ca chiorii o viatza doar sa le fie coliva mai luxoasa.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde ZOROX » Vin Apr 20, 2007 10:47 am

- Yes dear, I was burning it*in Hotel Intercontinental the other day when suddenly these people gathered outside ,in front of the National theatre and this retired singer -Base- was giving autographs and hugging all these poor bulgarians.
Yeah ,I`m in Europe , I've some business .
Yeah ,it's nice seeing all this people still paying attention to such an old artist.
Ummm .ihmm..
Ok ,see u home. Love u .


*o ardeam
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde ZOROX » Sâm Apr 21, 2007 8:06 pm

Cu muia ridicata in amvon ,striata ca un durex performa imi tot injur umbra mea perfecta cu fatza ei de afro-american.
Umbra mea e o cioara deci vreau sa iasa soarele din asfalt sa ma reflect in cer sa fiu albastru pana la ultima reflexie.
Prin sinucidere tot o urc io undeva ,fie la etaj la Mina Minovici ,fie in Rai. Prefer morga ca in Paradis cred ca flegmele sunt
interzise ,d-asta toti ingerii sunt crispatzi.

As vrea sa va vad cuvintele cum prind fatza sa-mi bag pula-n gura lor ,daca ar avea expresie ar fi cele mai urate
zdrentze de la aparitia foamei incoace.
Ar merge toate curvele de vorbe cu cagula pe ochi de urate si ipocrite ce sunt si la decapitare s-ar bloca in lama ca bisturiu-n
oase.
Pacat ca gurile nu deseneaza. PAcat.
Nu vedem ca blocurile astea de beton ni s-au urcat la creier,trebuia sa ma nasc acum vreo 2000 de ani pe timpu' lu' Gladiatoru'
sa fiu la curtea aia a lui cu copaci si sa citesc Aristotel caci astia de la O-zone nu-mi plac cum nu-mi place nici Andreea Balan

Raman in asteptarea biletzelului otravit...
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde ZOROX » Sâm Apr 28, 2007 9:16 pm

Ma uitam prin crapatura ochelarilor mei fosforescenti,de petrecere de copil de clasa a 2-a la ei cum se futeau si-mi curgea popcorn din gura. Sarbatoritul si parintii lui ma tot trageau de maneca sa vin sa-i incant si sa o fac pe clovnu sa-l destind pe baiatu lor. Io nu voiam sa-l bucur pe copil .Io voiam sa-i vad cum se fut.
Si ma uitam la ei cum se fut cu perversitatea medicului care vine acasa dupa ce a facut o operatie si mananca bonboanele scumpe din Germania si trage tzigarile Kent primite spaga.Si-mi placea asta.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde ZOROX » Lun Mai 07, 2007 10:23 pm

Coaie ,ma tem ca am mai multi centimentri in pula decat ai tu ani.
Cum te simti ca ma iei mai des in gura decat iei pasta de dinti .Ho ! S-o ardem chill ,da-te-n kil in pula mea . Ho ! Esti un copil penibil in pula mea ! Ho ! Sugi pula in pula mea HO ! O cunosc pe ma-ta cu fix 9 luni dinaintea ta.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde ZOROX » Vin Mai 11, 2007 10:49 pm

Deci noi suntem copiii dumnezeului de mana a 2-a si dumnezul unu a fost baiat de treaba si a avut un copil care era rasfatzat si era dumnezeul nostru si dumnezeul adevarat ne-a dat pe ma-sa lu fi-su cum dadea tziriac tatal bancile pe mana lu fi-su si io's beat PULA si doar sunt un Futox pe locomania siu-un zorox pe fanclub si un betziv futucios pe pe lumea reala si injur pe dumnezul asta de kkt care fi-su isi bate joc de noi ca e rasfatzat si tastele imi curg printre degetele mele murdare si alcoolice bagamiash pulan ea de arta si in curand ma apuc de hip-hop si o sa cand cu slim shady si -o sa fut tarfe fine prin cluburi dulci si ideea sa pierdut
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde ZOROX » Vin Mai 11, 2007 10:54 pm

dar post-ul de mai sus o sa-l construiesc mai tarziu in noapte cand o sa fiu lucid . Faza era ca noi suntem elevii Dumnezeului secund ,un Dumnezeu jr. , un dumnezeu rasfatzat.
O sa fac o piesa pe treaba asta . de Jip -Jop . o melodie frumoasa va fi.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde ZOROX » Vin Mai 11, 2007 10:58 pm

Faza era ca dumnezeu a avut un copil si ala ne conduce pe noi acuma cum conduce un kkt in BMW un concern de clatite ,pula mea .Inca-s beat si Futox ala de sunt uneori e la fel de beat . Ma urasti ,jurnale. curva dracu
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde ZOROX » Vin Mai 11, 2007 10:58 pm

sugi pula in pula mea cu pula pe gura pe post de pula am incheiat aicea curge`mi`ar venele
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde ZOROX » Mie Iun 25, 2008 6:09 pm

sa-mi bag pl in toti jurnalistii care se scobesc in pula sa mai nascoceasca ei un motiv sa blameze politicienii cu jumatate de gura. mars, futu-va de frustrati.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde ZOROX » Mar Feb 24, 2009 6:34 pm

cristi minculescu (rocheru cu ficatu in ace, de la boala oculara - iris) va primi 80 de mii de euro !!!! de la statul roman pentru transplantul care sper ca nu-i va salva viata. Nu-mi vine sa cred, adica dam 80 de mii de euro si riscam sa-i ascultam muzica in continuare? asta chiar nu vrea sa moara dracu odata ? ca iris a murit demult. acu vreo 20 de ani mai exact. si cine plm a hotarat ca ciroticu asta sa primeasca banii astia ?! doar pentru ca e vedeta ? copiii care mor de foame nu primesc 80 de mii de euro. lor li se va pune muzica tip Iris la casetofon cand au stomacu gol.

Cristi, omoara-te tati, economisim o gramada de bani. nu fi nebun. uite, ascultam toti iris inca 5 minute dupa stabilirea decesului. facem acest compromis.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde ZOROX » Mie Feb 25, 2009 4:28 pm

a aparut si tigara electronica, e-tigara, e-fum, e-orice. costa 200 de euro. futu-i in gura de bogati, cum fac ei totul sanatos. baga cocaina, nu heroina, fumeaza electronic, nu baga tutun. decat sa dau 200 de euro sa simulez un viciu (?!) sau ca sa ma las de tutun, prefer sa ma impusc in gat. adica pana unde pula mea merge confortu asta. hai sa renuntam la fumat fara proteze, suporturi de legat la mana, pastile si alti substituti. e penibil. cat de slab tre sa fii sa nu poti sa te lasi de fumat fara interventie divina si alte porcarii.


mare grija la e-cancer !
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde ZOROX » Dum Noi 22, 2009 5:50 pm

toti prostii voteaza. m-am saturat de ei. ar trebui sa fie un proces ceva mai exigent, sa faca BEC un test grila de o suta de intrebari din campu politic pe care sa-l dai inainte de votarea propriu-zisa. daca rezolvi 60 sa ai dreptu la vot. altfel, mars in plm!

daca nu, propun sa se legalizeze votu de la varsta de 7 ani. cu ce e mai prost un copil de 7 ani decat un tzaran de 22?

de ce 7 ani ? din pricina fundalului metaforic al celor 7 ani de acasa. macar copiii astia sa nu-l mai voteze niciodata pe vadim.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde ZOROX » Mar Noi 24, 2009 10:59 pm

mi-e scarba de forumuri, crek renunt definitiv. ce e forumu pana la urma? o adunatura de imbecili pe care poti sa-i injuri relaxat. forumul este mediocritate. niciodata un om cu adevarat inteligent n-o s-o arda pe grupuletze de retardati care-si dau cu parerea despre cacaturi inutile. ma pis pe absolut toti cretinii forumisti.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde ZOROX » Sâm Dec 05, 2009 2:24 am

sa ma slobozesc pe fetzele romanilor care au impresia ca ne poate salva un roman de origine germana. ce daca e neamtz, idiotilor? e unu singur. daca schimbam tot guvernu cu nemtzi ar fi fost ceva. plus ca ala a trait in romania, a fost corupt de romania, degeaba are muci nemtzesti in el ca deja s-a degradat.

sa va fut in gura daca-l votati pe mirciulica din cauza asta. sau din orice cauza.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde ZOROX » Sâm Dec 05, 2009 9:08 pm

ce bine ma simt sa-mi bag pula. nu m-am mai simtit asa de bine de un an. de vreo 2 saptamani doar beau, fumez si fut. marijuana chiar face minuni pt suflet!
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde ZOROX » Dum Dec 06, 2009 1:18 pm

am fost sa votez cu gandu de a ma pisha in baia sectiei. sa-mi bag pula ! pishatul m-a facut sa merg la vot ! ce metafora! am intrat, am pus stampila pe Basescu evident, dupa care m-am pisat eliberator. m-am spalat pe maini de aceste fapte reprobabile (pishatul si votarea) si acum incerc sa uit.
-------------------------------------------------------
si o dedicatie pt geoana:

http://www.youtube.com/watch?v=YXUXyJvjrRA
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde ZOROX » Lun Dec 07, 2009 4:01 pm

aplauze pt basescu. a realizat imposibilu. nici acum nu-mi vine sa cred. nu stiu cum plm a facut da' a reusit. el cu nasul (radu moraru) vs restu lumii. 2 aurolaci care nu se lasa. n-ai ce sa mai spui. bravo baieti ! i-ati slobozit portocaliu pe multi idioti. dar cel mai plin de portocaliu vascos la ora asta este geoana, papusica asta imbecila atarnata de psd-isti la geam, de sarbatori. cum pula mea sa-l votezi pe geoana, ce-i in capu a 5 milioane de romani? io l-am votat pe basescu tocmai ca m-a jignit PSD-ul ca s-a afisat cu un asemenea personaj. inteleg ca-s niste mizerii umane da' n-au gasit un alt om sa-l promoveze decat pe geoana? pai sa ma slobozesc pe ochii lor ca nu-s chiar atat de tampit sa-l votez pe geoana. stiu ca psd-ul vede in romania un popor de trepanati care stampileaza pt niste mici si un pahar de bere, cam asta si suntem. doar ca mai sunt cateva sute de mii de oameni in tzara si strainatate care s-au slobozit pe pomana voastra.

dedicatie pt geoana

i feel you, Geoana (via radu)

http://www.trilulilu.ro/superdumnezeu/2d6918b991a781


ANTHONY:
I feel you, Johanna, I feel you
Do they think that walls can hide you?
Even now I'm at your window
I am in the dark beside you,
Buried sweetly in your yellow hair, Johanna…

SWEENEY TODD:
And are you beautiful and pale,
With yellow hair, like her
I'd want you beautiful and pale,
The way I've dreamed you were, Johanna...

ANTHONY:
Johanna...

SWEENEY TODD:
And if you're beautiful, what then,
With yellow hair, like wheat?
I think we shall not meet again —
My little dove, my sweet Johanna…

ANTHONY:
I'll steal you, Johanna…

SWEENEY TODD:
Goodbye, Johanna.
You're gone, and yet you're mine.
I'm fine, Johanna, I'm fine!

ANTHONY:
Johanna…

BEGGAR WOMAN:
Smoke! Smoke! Sign of the devil! Sign of the devil!
City on fire!
Witch! Witch! Smell it, sir! An evil smell!
Every night at the vespers bell —
Smoke that comes from the mouth of hell —
City on fire! City on fire!
Mischief! Mischief! Mischief...

SWEENEY TODD:
And if I never hear your voice,
My turtledove, my dear,
I still have reason to rejoice:
The way ahead is clear, Johanna...

JOHANNA:
I'll marry Anthony Sunday
Anthony…Sunday…

ANTHONY:
I feel you…

SWEENEY TODD:
And in that darkness when I'm blind
With what I can't forget —

ANTHONY:
Johanna…

SWEENEY TODD:
It's always morning in my mind,
My little lamb, my pet, Johanna…

JOHANNA:
I knew you'd come for me one day…
Come for me…one day…

SWEENEY TODD/ANTHONY:
You stay, Johanna — Johanna…

SWEENEY TODD:
The way I've dreamed you are
Oh look, Johanna — a star!

ANTHONY:
Buried sweetly in your yellow hair…

SWEENEY TODD:
A shooting star!

BEGGAR WOMAN:
There! There! Somebody, somebody look up there!
Didn't I tell you? Smell that air! City on fire!
Quick, sir! Run and tell!
Warn 'em all of the witch's spell!
There it is, there it is, the unholy smell!
Tell it to the Beadle and the police as well!
Tell 'em! Tell 'em! Help! Fiend!
City on fire! City on fire!
Mischief! Mischief! Mischief...Fiend . . .
Alms…alms...for a miserable woman…

SWEENEY TODD:
And though I'll think of you, I guess, until the day I die,
I think I miss you less and less as every day goes by,
Johanna...

ANTHONY:
Johanna...

JOHANNA:
With you beside me on Sunday,
Married on…Sunday…

SWEENEY TODD:
And you'd be beautiful and pale,
And look too much like her.
If only angels could prevail,
We'd be the way we were, Johanna...
ANTHONY:
I feel you...Johanna…

JOHANNA'S VOICE:
Married on Sunday…married on Sunday ...

SWEENEY TODD:
Wake up, Johanna! Another bright red day!
We learn, Johanna, to say goodbye!

ANTHONY:
I’ll steal you!
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde ZOROX » Sâm Dec 26, 2009 10:36 am

de cand eram mic am vrut sa dau la muie. cum nu credeam in mos craciun, nu credeam nici in Muie prea mult. oh tu gura feminina, mecanism de supt pula, cand te voi gasi sub brad? stateam cu ochii lipiti de geam an de an si asteptam sa cresc mare sa primesc acest cadou matur pe care nu poti sa-l simulezi nicicum prin laba. asta e drama muiei, e greu de falsificat. poti sa multumesti cu Adibao in loc de Adidas, cu Mike in loc de Nike dar cu Nu-e in loc de Muie nu poti sa te obisnuiesti.

insa anu asta, Mos Craciun a existat si pt mine. Prin intermediul alcoolului, prietena mea s-a dedat la sex oral. Nici macar n-am fortat-o cum fac adesea. Am sarbatorit fericiti!

Craciun fericit tuturor !
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Anterior

Înapoi la Scrieri, ganduri si jurnale

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron