Concurs Absolut

Concurs Absolut

Mesajde matei_radu » Mie Apr 04, 2007 2:34 pm

Se organizeaza si in Romania primul concurs Absolut Vodka. Descoperi in viata de zi cu zi forma sticlei de Absolut, o fotografiezi si o trimiti la concurs.
matei_radu
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Apr 04, 2007 2:32 pm
Localitate: Bucuresti

Concurs Absolut

Mesajde matei_radu » Vin Apr 13, 2007 10:23 am

am mai gasit ceva interesesant pe net, despre acest concurs:

"Umbli cu aparatul foto prin oras pandind instantanee geniale. Ai vazut anuntul?! Pierdut forma Absolut, icon cultural de peste 100 de ani, protagonist in 1500 de printuri. Gasitorului recompensa! Concursul dureaza de pe 15 aprilie pana pe 10 iunie."

Suna foarte interesant.. mai stie cineva ceva?
matei_radu
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Apr 04, 2007 2:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde baixinho© » Vin Apr 13, 2007 12:58 pm

asta e reclama, nene.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Lansare Concurs Absolut

Mesajde matei_radu » Lun Apr 16, 2007 10:49 am

Concursul ABSOLUT vine pentru prima data in Romania. “Find The Absolut Shapeâ€Â
matei_radu
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Apr 04, 2007 2:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde baixinho© » Lun Apr 16, 2007 8:47 pm

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, ASTA E RECLAMA LA BAUTURI ALCOOLICE. matale pricepi?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Concurs Absolut

Mesajde matei_radu » Lun Mai 14, 2007 10:35 am

A trecut o luna de la inceperea concursului si se pare ca se bucura de multi participanti. Au fost postate multe poze bune, altele mai putin bune, unele superbe. Abia acum vad ca au inceput sa apara fotografiile mai rafinate, cu substrat, care te lasa masca. http://www.absolutshape.ro
matei_radu
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Apr 04, 2007 2:32 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde baixinho© » Lun Mai 14, 2007 11:58 pm

ia o pauza pana imi aduc aminte, ca vad ca te faci ca ploua.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am


Înapoi la Topuri, concursuri, jurnale si productii diverse

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator