National, FC National

Campionatul National, echipa nationala a Romaniei...

Mesajde MiG29 » Sâm Mai 25, 2002 11:17 pm

Moshule,bou ala de mircea sandu a zis clar campioana poa sa fie oriucine numa DINAMO nu...el a sperat k o sa iasa Otelu da cand s-a spart shi balonu de sapun facut pe asta a gasit un nou castigator ,adica fc national

Gigi Netoiu do something!!!!!!!
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Sâm Mai 25, 2002 11:28 pm

Imi aduc aminte de titlul castigat de steaua in detrimentul rapidului tot cu ajutorul Craiovei.

Gigi Netoiu o sa ajute Dinamo in ultima etapa. De fapt el ajuta Dinamo mereu. A incalcat orice regula a bunului simt cand a facut lucruri mai mult pentru dinamo decat pentru craiova asa ca din punctul asta de vedere stati linistiti.

Dinamo si-ar lua o palma morala daca ar pierde campionatul macar pentru blatul ala de la Ceahlaul.

Hai sa facem un calcul simplu : DACA CELE 3 PUNCTE NU LE ERAU DATA INAPOI CINE ERA ACUM CAMPIOANA ???
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Mai 26, 2002 9:40 am

Aliosha...campionatul nu mai depinde acum de Gigi Netoiu,Mitica Dragomir,Mircea Sandu,Viorel Paunescu sau Jean Padureanu.

Campionatul depinde numai si numai de F.C. National ! Daca ei isi doresc sa fie campioni...vor bate pe Craiova ! Asta e tot ! Depinde numai si numai de ei !

Hei,hei..Progresu ! :p
National,lupta National
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Dum Mai 26, 2002 9:20 pm

Ba da, campionatul depinde de aceshti mafiotzi! Chiar crezi k Natzionalul nu va avea un arbitraj potrivnic la Craiova???
Iar Oana, meciu vostru cu brashovul va fi oare la fel de dificil ca shi cel cu Argeshul sau Craiova, k io am auzit o declaratzie a lui Vasc ceva de genu "Mergem shi noi la bucureshti, asha, fara vreun interes obishnuit, sa jucam shi noi, pt dinamo conteaza mai mult victoria" -traducere- "de ce sa ii incurcam in lupta pt titlu"
BLAZONUL NU MAI ARE PIC DE VALOARE!!!
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Mai 26, 2002 10:05 pm

Nu o sa-i fure cu arbitrii...ca e o tzara intreaga cu ochii pe ei !
Si vorba astora de la Pro TV....publicul craiovean o sa tina cu FC National !
Cand e meciul La ce ora ? Pe ce program?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Bagheera » Dum Mai 26, 2002 10:43 pm

Oricum dobitocul ala de Sabin Ilie ar trebui executat ca Escobar de la Columbia, nu stiu daca va mai aduceti aminte de el. Dumnezeu sa-l ierte a fost un gest mai mult decat condamnabil si exagerez acum pt ca am ramas socat de usurinta cu care a ratat Ilie. Foarte bine ca ... a iesit BINE! :D
Bagheera
Junior Member
 
Mesaje: 450
Membru din: Vin Apr 26, 2002 11:02 pm
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Mirela » Dum Mai 26, 2002 10:53 pm

Bagheero...Andreas Escobar,vorba aia a murit ca un martir.Ilie nu merita tata atata atentie si compatimire....
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Mai 26, 2002 11:37 pm

Dupa cum a zis si comentatorul partidei,Emil Hossu Longin..Sabin Ilie este un superficial ! Nu numai la 11 m....dar si asa in general ..la tot jocul practicat de el !

Am vazut rep[ortaj de la Petrolul - Dinamo..cum se bucurau dinamovistii..deoarece credeau ca s-a terminat 1-1 in Cotroceni..si pomo cand au aflat ca a batut Nationalul..declarau ceva de genul : "nu stiu cum seaote asa ceva ! National nu merita sa ia campionatul ! ei numai la noroc joaca ! "
Ce curve dinamo astia ! Curve imputite !

Cat de mult imi doresc sa ia National campionatu' !
Hai National !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

hehehe

Mesajde AxL » Lun Mai 27, 2002 9:21 am

eee, io am fost la meci la petrolu dinamo. faza de oscar cand s-a anuntat ca a invins nationalu pana la urma :) super ! cainii au amutit linistiti :D acu depinde de national sa invinga la craiova desi cred ca nu are mai mult de 20% sanse... depinde cum se foloseste de ele. felicitari si galeriei petrolului care a facut o coregrafie destul de misto + mesajele care i-au facut de cacat pe caini :D : VA ASTEAPTA EUROPA... SA FACETI TARA DE RAS, CHAMPIONS LEAGUE. DIN AUGUST LA PRO TV - DRESAJ PE MAIDANELE EUROPEI si COPII . IMPORT DIN ITALIA . ORIGINALITATE=0 super misto.. mai ales ultimu` :D
Auzi cuvintele... dar întelegi sensul lor?
AxL
Junior Member
 
Mesaje: 161
Membru din: Joi Feb 21, 2002 10:40 pm
Localitate: Moksha !

nationalul trebuie sa ia acest campionat

Mesajde SOD » Lun Mai 27, 2002 6:37 pm

1.pentru ca nu are nici un trofeu
2.pentru ca a avut cel mai constant joc
3.pentru ca au bun simt si nu dau declaratii gen claudiu dragan&kirita
4.ca sa moara de ciuda domnul mister

trecand la lucruri serioase,daca nu ia nationalul campionatul,sansele stelei de a juca intr-o cupa europeana se diminueaza considerabil.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Lun Mai 27, 2002 6:52 pm

Galeria lu` Petrolu in loc sa isi vada de echipa aia a lor amarata shi vai de ea,incearca sa faca misto de Dinamo...

Acuma imi dau eu seama de ce vor totzii stelistii sa ia National campionatu...k sa prinda Steaua un loc in cupele europene....rau atzi ajuns fratzilor sa statzi la mana lu progresu....:D:D:D

HAI CRAIOVA!!!
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Lun Mai 27, 2002 7:54 pm

... si voi la mana Craiovei :p
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

hmmm

Mesajde AxL » Lun Mai 27, 2002 10:17 pm

Initial trimis de MiG29
Galeria lu` Petrolu in loc sa isi vada de echipa aia a lor amarata shi vai de ea,incearca sa faca misto de Dinamo...


aici nu e vorba de vazut de echipa lor... daca nu cunosti fenomenu ultras.. asta este .... imi pare rau... afla ca lupii galbeni au fost felicitati si de gruparea voastra - boys (dinamo) pentru prestatia de sambata. si asta inseamna ceva... pentru ca in afara de ult*ras (steaua) si boys (dinamo) alte reprezentatnte ale fenomenului ultra nu prea mai sunt in tara asta. deci asta e, mai urmareste si tu italia unde e patria ultraseriei. deci daca au fost felicitati si de adversari... iti dai seama ca nu au fost nici pe departe penibili... din contra - au aratat ca si privincia poate oferii spectacole de tribuna. (iar in astea intra si mesajele la adresa adversarului)
Auzi cuvintele... dar întelegi sensul lor?
AxL
Junior Member
 
Mesaje: 161
Membru din: Joi Feb 21, 2002 10:40 pm
Localitate: Moksha !

Mesajde MiG29 » Lun Mai 27, 2002 10:38 pm

Axl,tu spui k lupii galabeni au fost felicitati de boys...nu prea imi vine sa cred...cei din boys sunt cei mai exclusivisti shi mai radicali dintre fanii dinamovisti...ei sustin sus si tare k nu au relatii cu nimeni shi ii fac cu oua shi cu otet pe cei din galeria petrolului pe site-ul lor....
Shi oricum io ma referam la altceva...shi anume k in loc sa isi incurajeje echipa in timpul meciului ei au preferat la strige aproapre continuu M...Dinamo(cel putzin asta se auzea la televizor)
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde AxL » Mar Mai 28, 2002 10:48 am

Initial trimis de MiG29
Axl,tu spui k lupii galabeni au fost felicitati de boys...nu prea imi vine sa cred...cei din boys sunt cei mai exclusivisti shi mai radicali dintre fanii dinamovisti...ei sustin sus si tare k nu au relatii cu nimeni shi ii fac cu oua shi cu otet pe cei din galeria petrolului pe site-ul lor....


deci am vorbit personal cu cineva din boys si mi-a zis asta (nu-i dau numele ca nu ar fi frumos :D ) + ca au lasat mesaj chiar pe site-ul lu petrolu` (petrolul.go.ro la guest book). tocmai de asta ziceam de boys si ult*ras ca sunt cam singurele grupari mai apropiate de fenomen. si pe langa altele sunt in stare sa si recunosca un lucru facut bine.
Auzi cuvintele... dar întelegi sensul lor?
AxL
Junior Member
 
Mesaje: 161
Membru din: Joi Feb 21, 2002 10:40 pm
Localitate: Moksha !

Mesajde MiG29 » Mar Mai 28, 2002 1:19 pm

Atunci inseamna k shi la noi lucrurile evolueaza....ceea ce e de laudat.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Iun 01, 2002 5:05 pm

A inceput meciul din Banie !
Incredibi...publicul fluiera pe universitatea si ii aclama pe National ! N-am mai vazut asa ceva ! Bravo Craiova !
Si mi-au placut si pancardele la adresa lui Netoiu : "La revedere ,clovnule ! "

Bravo craioveni ! Fortza National ! :D

PS : ha,ha...publicul striga sugi pu**..cand degajeaza portarul craiovean !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Sâm Iun 01, 2002 5:09 pm

Da incredibil . Am luat foc. 30000 de oameni isi injura propria echipa. FORZA NATIONAL.

Dinamo tocmai a deschis scorul in celalat meci.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Sâm Iun 01, 2002 5:11 pm

Bogdan Arges Vintila sta cu mine in bloc pe Socului . La vara ma voi lua de el cu tupeu. Ce cauta el la distanta aia afara din poarta??????????????????????????????????????
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Sâm Iun 01, 2002 6:45 pm

Da-i doi pumni shi din partea mea! Ce parodie de portar!!! Din cauza lui a cashtigat Dinamo titlul...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Iun 01, 2002 6:56 pm

National isi merita sansa. Totul a depins de ei....si au dat cu piciorul.

Rapid & National merg in UEFA !
Iar Dinamo..lin preliminarii Champhions League !(:mad:
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde SOD » Sâm Iun 01, 2002 7:00 pm

nationalul a pierdut pe mana lui vintila si pe proasta organizare in teren a jucatorilor!in continuare sustin ca a fost blat ordinar!sabin ilie este un golan notoriu de teapa lui kirita.niste brute!
asa ca asta a fost!nationalul in uefa,iar steaua la curatat cartofi!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Sâm Iun 01, 2002 7:06 pm

poate la curatzat cartofi vor avea alde Neaga & Co mai mult succes. Natzionalul merita felicitat pt ce a facut, shi este pakt sa acuzam o echipa fara pretentzii k nu shi-a depashit conditzia. Vina e a stelei k nu a fost in stare sa fie ea principala contracandidata a lui Dinamo la titlu.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde SOD » Sâm Iun 01, 2002 7:12 pm

decret,
te rog nu ma provoca ca se strica threadul.daca vrei sa vorbim despre cine merita sa curete cartofi,pe forumul steaua.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Incotro?

Mesajde cutuma© » Dum Iun 30, 2002 10:54 am

Ma uit cu tristetze la ce se intampla in fotbalul romanesc.
In urma cu o luna threadul asta era plin de mesaje de incurajare pt bancari...toata tzara era alaturi de ei...intre timp au ratat un titlu, shi de-acolo s-a rupt firul.
Astazi, FC National este o echipa fara antrenor, probabil in curand vor ajunge shi fara preshedinte, shi la fel de probabil shi fara jucatori. Nimanui nu-i mai pasa de National. Atata timp cat erau un rival pt Dinamo erau buni, acum nu mai valoreaza nici cat o ceapa degerata.
Pacat, deoarece vicecampioana este in pragul desfintzarii, pacat de aceasta echipa frumoasa...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Iun 30, 2002 11:00 am

Ce vrei,mai decret ? Daca nu au mafia in spate...precum alte echipe din campionatul Romaniei !
Cine sa-i ajute si pe ei ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Dum Iun 30, 2002 1:03 pm

Da mai moshule, acum o luna roiau oamenii de afacere in jurul lor, acum se fac ca au uitat...RUSHINOS... In tzara asta domina ipocrizia...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

O noua echipa in Dinamoviada?

Mesajde cutuma© » Sâm Iul 20, 2002 9:37 pm

Nationalul risca sa devina ceea ce a fost craiova anul trecut shi anume o echipa sclava a cainilor roshii.
In lipsa unor alte surse financiare Iorgulescu a apelat la Netzoiu shi Cohn kre se pare k vor ajuta financiar dar shi cu jucatori gruparea bancara. La schimb cei 2 vor primi, ce altceva?, 6 puncte in lupta pt titlu. Traiasca Romania!
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Sâm Iul 20, 2002 9:39 pm

nu risca sa devina, chiar va deveni. si asa dinamo va avea 12 puncte asigurate (sase de la FC National si 6 de la Craiova). si cica sa mai joci in conditiile astea
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Sâm Iul 20, 2002 9:44 pm

E ca acum 20 shi ceva de ani cand furau ca-n codru. Dup'aia a venit Valentin Ceaushescu la Steaua shi am inceput sa furam shi noi...shi nu le-a mai convenit...stai sa-i vezi peste 2-3 ani cum o sa li se infunde shi cum or sa strige "hotzii". Parca shi vad...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Fotbal Intern

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori