Dezvirginarea

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Dezvirginarea

Mesajde chazzzclau » Lun Sep 21, 2009 3:19 pm

Salut, ma numesc Tibi si am o problema, as vrea sa imi dati cateva sfaturi daca se poate...
-problema este ca am o prietena care este virgina,sunt cu ea de 2 luni si vrem sa ne incepem viata sexuala amandoi dar de cate ori incercam zice ca o doare f tare si trebuie sa ma opresc ... trebuie sa mentionez ca nu am incercat pana acum sa ii introduc penisul ... am incercat doar cu degetul dar de fiecare data o doare tare si zice sa ma opresc! nu stiu exact cum as putea proceda in sensul acesta...va rog dati mi un sfat cum as putea sa o dezvirginez fara prea multe probleme... multumesc si astept raspuns! :nimic: :nimic:
chazzzclau
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Lun Sep 21, 2009 3:12 pm
Localitate: sibiu

Mesajde kant emir » Lun Sep 21, 2009 6:03 pm

orice forum are o functie de cautare (popular se cheama "search")

daca o foloseai, gaseai info

nu am incercat pana acum sa ii introduc penisul ... am incercat doar cu degetul dar de fiecare data o doare tare si zice sa ma opresc! nu stiu exact cum as putea proceda in sensul acesta...va rog dati mi un sfat cum as putea sa o dezvirginez fara prea multe probleme... multumesc si astept raspuns!


dupa parerea mea, ar trebui sa mai cresteti nitel, nu cred ca aveti varsta

pe urma: daca creatorul tau ar fi vrut sa folosesti deget, mainile si picioarele tale ar fi avut o gramada de penisuri, fara oase si fara unghii - nu-mi pot imagina cum ai fi tastat, cum te-ai fi scobit in dinti (sau cat de confortabil ti-ar fi sa mergi la dentist, stiind ca o sa-ti bage in gura o gramada de d'alea) si urechi, cum te-ai fi scarpinat pe dupa cap; singura unghie ti-ar fi crescut la loc ferit de privirile vrajmase

asa ca lasa degetul, ca e ageamiu la trebi dintr-astea; o sa-l folosesti cand virginitatea o sa fie subiect de vesela amintire


pe scurt: nu mai umbla la fofoloanca cu pricina o saptamana sau doua sau trei (nah, daca ai noroc, poate ca se si rezolva problema intre timp)

cand o fi sa umbli (presupunand ca e tot nerezolvat), nu mai face un scop din asta; dac-o fi sa se intample, o sa aflati amandoi

ar fi bine ca fata sa aiba incredere si sa vrea sa se iubesca cu tine, ar fi bine sa va faceti un obicei din a va giugiuli (pe la tara se cheam preludiu), din a va explora (repet, fara a face un scop din anihilarea virginitatii; doar asa, joaca, de placere) unul pe celalalt, din a va oferi, unul altuia, mici delicii si stimulente

si o sa vezi ca o sa mearga, usor si fara stres (iar daca o sa consumati si un strop de alcool - in masura in care obisnuiti, nu zic de abuz prostesc - o sa fie si curaj mai mult, si destindere mai multa)


stai linistit, tot omul a trecut prin asa ceva, si n-a murit nimeni de la asta
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde chazzzclau » Mar Sep 22, 2009 2:54 pm

nu puteai vb cum ai vb la sfarsitul textului fara partea in care te dai in spectacol?
chazzzclau
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Lun Sep 21, 2009 3:12 pm
Localitate: sibiu

Mesajde eliana » Mar Sep 22, 2009 3:16 pm

observ o mica urma de suparare?


omul ti-a dat raspuns, si a si glumit cu tine. nu vad de ce simti nevoia sa te superi.
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde chazzzclau » Mar Sep 22, 2009 7:25 pm

este o mica mare diferenta intre gluma si batjocura si cand te dai in petec ca esti prea plin de tine.... cum a vb el nu e gluma ...observa si tu diferenta!
chazzzclau
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Lun Sep 21, 2009 3:12 pm
Localitate: sibiu

Mesajde kant emir » Mar Sep 22, 2009 7:50 pm

papushel, ai deschis un subiect pe o tema care a mai fost discutata - nu te-a sanctionat nimeni, desi exista acest obicei

ai revelat oarece neindemanari (si nu zic numai de sex), ai cerut lamuriri si ai primit mai mult decat ai fi meritat

acuma ce ai fi vrut, sa primesti si flori? asta-i treaba, se mai si glumeste pe la noi (nu uita, ca tu ai primit informatiile cerute, da? si nu e directia de sanatate aici, sa te bati cu pumnul in piept ca ai platit taxe si ai drepturi); daca era batjocura, ar fi fost cu totul altfel (chiar te provoc sa evidentiezi partea insultator-agresiva, aia care te-a deranjat)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Ayala » Mar Sep 22, 2009 9:03 pm

eliana scrie:observ o mica urma de suparare?


omul ti-a dat raspuns, si a si glumit cu tine. nu vad de ce simti nevoia sa te superi.


omul l-a luat cu superioritate, e evident, s-a suparat si gata. de ce simti nevoia sa ne superi?


si inca il mai ia. cu papusel si papusea
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde eliana » Mar Sep 22, 2009 10:07 pm

Ayala scrie: de ce simti nevoia sa ne superi?


nu simt nici o nevoie, da' tu mereu vorbesti la plural despre tine?
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde kant emir » Mar Sep 22, 2009 11:19 pm

Ayala scrie:omul l-a luat cu superioritate, e evident
...
si inca il mai ia. cu papusel si papusea

pai daca e asa de evident, fa-te tu nitel avocatul napastuitului si hai sa dezbatem: cine e mai ofticos, cine nu mai incape de mistourile omului, cine ce vrei tu


dupa parerea "noastra", omul nu s-a purtat decat ca un prostut obraznicut



te bagi? papushea, te bagi?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde chazzzclau » Mie Sep 23, 2009 5:33 am

emir din emirate... lasa gargara cu papusel si papusea si nu te mai umfla in pene ... tu nu mi ai raspuns nimik la ce am cerut eu o parere si puteai sa fi doar serios si la obiect fara frazele de suprematie... cred ca tu aici esti un fel de God din timp ce si alti iti iau apararea desi ,si ei stiu ca nu ai dreptate... oricum ,bafta in continuare!
chazzzclau
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Lun Sep 21, 2009 3:12 pm
Localitate: sibiu

Mesajde Invincible » Mie Sep 23, 2009 6:47 am

chazzzclau, asta e stilul lui (desi inainte era si mai ampulicat) -multa gargara, putina informatie. Citeste-i poastarile inainte de 2008 si ai sa te dumiresti.
Iar daca mai stai pe aici, vei avea ocazia sa citesti ceva proza despre el. :D
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde Shaki » Mie Sep 23, 2009 8:10 am

chazzzclau, am o sugestie pentru tine: citeste posturile lui kanti din 2008, pe urma pe cele dinainte de 2008 (daca o fi fost inscris pe atunci), pe urma citeste-le pe cele ale tuturor userilor de diainte de 2008, pe urma incepe sa te legi de useri pentru ce au zis 2006. incet incet ai sa ajungi la 2001 si o sa capeti un fel de invincibilitate virtuala, nimeni nu va mai fi atat de tare ca tine, se va chema ca i-ai facut pe toti, chiar daca eventual oamenii respectivi or fi demult la casele lor, cu copii, ba chiar - te pomenesti - morti, saracii.

succes. si daca nu intelegi ce vreau sa zic, intreaba pe antepostatorul meu ;)
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde anjin-san » Mie Sep 23, 2009 8:25 am

daca zic pe aci ca am o pisica si vreau sa....... si nu stiu cum........ o sa-mi pierd respectul (daco-i avea) ce mi-l purtati nu? :D

nu ma luati in seama, azi nu sunt normal.
Avatar utilizator
anjin-san
 
Mesaje: 1045
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm

Mesajde kant emir » Mie Sep 23, 2009 12:57 pm

spoiler si avertsiment: [color="Red"]si acest post este scris, cel putin partial, la misto; prin urmare nu se recomanda constipatilor, ofticatilor, opăriţilor, invincibililor si neputincioşilor de orice fel[/color]


chazzzclau scrie: tu nu mi ai raspuns nimik la ce am cerut eu o parere si puteai sa fi doar serios si la obiect fara frazele de suprematie... cred ca tu aici esti un fel de God din timp ce si alti iti iau apararea desi ,si ei stiu ca nu ai dreptate... oricum ,bafta in continuare!


vezi cum esti? daca te luam de la inceput cu chestii gen esti prost, sau esti fraier, sau ai handicapuri serioase, te-ai fi suparat (nah, ai fi avut si motiv sa te superi, nu? indiferent de cat de adevarat sau neadevarat ar fi fost mesajul, te-ar fi insultat prin forma)

dar n-am facut-o (nici n-ar fi avut rost; am zis ca sa-ti dau o mana de ajutor, sa depasesti momentul - dar asta nu putea sa ma faca sa trec peste partea hazoasa a povestii; nici nu eram dator, nu?)

ai intrebat o chestiuta (care nu e foarte departe de ceea ce obisnuim sa catalogam drept ridicol), eu ti-am raspuns (e drept ca intr-o maniera bascalioasa, ca nu puteam sa ma tin serios la asa discutie); tu ce-ai facut? te-ai oparit, ca vai de mine, cine-s eu sa-mi permit sa ma iau de tine, sa fac misto de nenorocirea abatuta asupra ta


si vezi ca nu-i prea indicat sa te iei dupa Ayala, ca ea - desi nu-i invincibila - se baga doar sa tina partea celor cu care se identifica (adica "victimele" agresiunii si rautatii mele, nu cu neputinciosii. ea e foarte putincioasa, habar n-ai), dar mai rau te infunda decat sa te ajute
toarna gaz peste foc, desi se jura ca nu fura (am prins-o eu cu gasca in gură, deci ştiu)
si puteai sa fi doar serios si la obiect

ei uite ca n-am putut - da-ma in judecata, reclama-ma pe undeva!
fara frazele de suprematie...

ba pardon, ala cu suprematia e invincibilul; eu is numai cu bascalia
cred ca tu aici esti un fel de God

tot invincibilul (cu precizarea ca crede el)



copialule ofticos si suparacios, nu te-a poftit nimeni la vorba; ai intrebat, ti s-a raspuns (da, stiu, cu misto cu tot):
eu scrie:nu mai umbla la fofoloanca cu pricina o saptamana sau doua sau trei

adica pauza, sa treaca eventuala iritare si garantatul stres
eu scrie:nu mai face un scop din asta

adica incearca o alta abordare, care sa nu mai aduca crisparea asta (oare o s-o doara iar, oare o sa izbandim? oare o sa raman iar de fraier incapabil sa-si inceapa viata amoroasa? adica printre... miliardele de barbati care au reusit sa defloreze o femeie sau doua sau zece - asa cum este normal si banal si previzibil - n-o sa ma numar si eu?)



si mai reciteste si asta:
[quote="eu"]ar fi bine ca fata sa aiba incredere si sa vrea sa se iubesca cu tine, ar fi bine sa va faceti un obicei din a va giugiuli (pe la tara se cheam preludiu), din a va explora (repet, fara a face un scop din anihilarea virginitatii]



ei bine, prietene, daca tu nu esti in stare sa prinzi intelesul unor mesaje simple (da, povestite la misto) reiese ca neputinta ta (nici macar cu degetul! vaivaivai!) este cu mult mai extinsa: penis, degete ... etc ... pana la cortex


indicatie pretioasa: a se reciti primul paragraf, cel numit spoiler si avertisment
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Ayala » Mie Sep 23, 2009 9:12 pm

aca creatorul tau ar fi vrut sa folosesti deget, mainile si picioarele tale ar fi avut o gramada de penisuri, fara oase si fara unghii - nu-mi pot imagina cum ai fi tastat, cum te-ai fi scobit in dinti (sau cat de confortabil ti-ar fi sa mergi la dentist, stiind ca o sa-ti bage in gura o gramada de d'alea) si urechi, cum te-ai fi scarpinat pe dupa cap; singura unghie ti-ar fi crescut la loc ferit de privirile vrajmase


sunt convinsa ca si tu la 12 ani erai la fel de neajutorat, avantajul e ca ai avut timp sa uiti dar cu putina bunavointa iti dai seama cum te-ai fi simtit s ate ia cineva p-este picior in momentele vulnerabile


si vezi ca nu-i prea indicat sa te iei dupa Ayala, ca ea - desi nu-i invincibila - se baga doar sa tina partea celor cu care se identifica (adica "victimele" agresiunii si rautatii mele, nu cu neputinciosii. ea e foarte putincioasa, habar n-ai), dar mai rau te infunda decat sa te ajute
toarna gaz peste foc, desi se jura ca nu fura (am prins-o eu cu gasca in gură, deci ştiu)


iara le scoti din ciorapi, eu tin partea celor mai slabi sau in inferioritate numerica, nu neaparat ca ma identific cu ei, pt ca eu sunt un om puternic
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Mie Sep 23, 2009 10:34 pm

eu tin partea celor mai slabi sau in inferioritate numerica, nu neaparat ca ma identific cu ei, pt ca eu sunt un om puternic

rectificare: un om minunat

sau, mai bine, o femeie minunata - nu, nici asa; tu esti minunata si basta

ma lasi? adica si cu psihologiuţa asta care te sufoca, si cu invincibilismul asta robinhudesc, si cu restu

ca eu nu te cred
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Ayala » Joi Sep 24, 2009 9:00 am

ma gandeam ca o sa ma faci invincibila, vezi ca-s si desteapta? sua eti tu previzibil? puternic nu inseamna invincibil, bai, nimic nu stii, sunt puternica nu pentru ca nu ma invinge nimeni niciodata

pe tine te sufoca impresiile, ca nu mai vezi nimic, nu ti-am zis decat chestii pe care si un copil le poate intelege
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Mesajde Invincible » Joi Sep 24, 2009 9:42 am

nu ti-am zis decat chestii pe care si un copil le poate intelege

lasa-l fata ca la invins batraneatza. o tine pe-a lui chiar si dupa ce i se deschid oichii. iote, n-ai decat sa citesti pe pizza word.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

;)

Mesajde chazzzclau » Joi Sep 24, 2009 3:00 pm

eu nu mai zic nimik ca se pare ca uni ma inteleg iar alti nu... si are dreptate prietenul deaspupra... el nu stie nimik doar sa faca bascalie si sa scoata impresiile la suprafatza! Are impresia ca avanseaza dar el sta pe loc! of off
chazzzclau
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Lun Sep 21, 2009 3:12 pm
Localitate: sibiu

Mesajde eliana » Joi Sep 24, 2009 3:06 pm

chazzzclau, eu iti propun sa iei informatiile utile, si sa nu pui mult la suflet problemele astea...virtuale.

unii oameni te inteleg, altii nu. altii au tact, altii nu.

oricum, sfaturile emirului sunt bune pentru inceput, si poti sa te mai documentezi pe aici pe forum, au mai scris si altii despre asta. :)
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde Daimon » Joi Sep 24, 2009 3:08 pm

pe forum, pe net. suntem in 2009 nu in 1950, totusi.
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde eliana » Joi Sep 24, 2009 3:10 pm

mai da' toti va dati importanti. :P

lasati copilul in pace, in definitiv nu toti sunt asa priceputi ca voi. la cautat, informare, sau ce alte priceperi nebanuite mai aveti.

conflictul asta nu trebuia sa existe de la bun inceput.
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde anjin-san » Joi Sep 24, 2009 3:37 pm

chazzzclau scrie: el nu stie nimik doar sa faca bascalie si sa scoata impresiile la suprafatza! Are impresia ca avanseaza dar el sta pe loc! of off


n-am putut sa ma abtin (nu dati cu parul) dar am impresia ca sunt si altii care de fapt stau pe loc. adica nu prea avanseaza :D
Avatar utilizator
anjin-san
 
Mesaje: 1045
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm

Mesajde chazzzclau » Sâm Oct 03, 2009 8:05 pm

frate habar nai despre ce vorbesti!
chazzzclau
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Lun Sep 21, 2009 3:12 pm
Localitate: sibiu

Mesajde anjin-san » Sâm Oct 03, 2009 8:07 pm

chazzzclau scrie:frate......

adica yo, sau altcineva care a raspuns inainte? just curios
Avatar utilizator
anjin-san
 
Mesaje: 1045
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm

Mesajde Invincible » Sâm Oct 03, 2009 8:23 pm

cred ca i se adresa elianei :D
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde anjin-san » Sâm Oct 03, 2009 8:25 pm

smile =))
chazzclau, ai fugit bre, nu ne lamuresti? treaba ta deschid o ancheta serioasa :D
Avatar utilizator
anjin-san
 
Mesaje: 1045
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm

Mesajde kant emir » Sâm Oct 03, 2009 9:19 pm

frate habar nai despre ce vorbesti!

suna ciudat din partea cuiva care nu se descurca acolo unde toata lumea intra fluierand si alunecand


alo, tibi, vino-ti in in fire - bascalia nu e rautate, nu e violenta, nu e nimic rau

e doar bascalie, nu mai fi asa de constipat
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde chazzzclau » Dum Oct 04, 2009 1:09 pm

anjin-san scrie:adica yo, sau altcineva care a raspuns inainte? just curios


da,san ,despre tine vorbesc aici!
chazzzclau
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Lun Sep 21, 2009 3:12 pm
Localitate: sibiu

Mesajde anjin-san » Dum Oct 04, 2009 1:20 pm

iti prezint umilele mele scuze. :D (in caz ca am deranjat)
altfel spus nu cred ca glumele sau ironiile au omorat pe cineva.
Avatar utilizator
anjin-san
 
Mesaje: 1045
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron