tenis de masa

vechiul forum de sport

Moderator: baixinho©

Mesajde Diana0724 » Vin Apr 07, 2006 8:03 am

ccip scrie:Salut Vali cu masina cu motor GTI,

Daca inca mai esti interesat de un Primorac ma poti contacta pe adresa de e-mail expusa tot pe pagina 3. Am unul intact, in cutie. Daca vrei sa-l cumperi (dupa ce-l vezi, bine-nteles) vei putea face asta la acelasi pret ca la Buzau, iar daca vrei sa-l iei de la reprezentanta de la Buzau, poti face si asta cand iti iei mingi, numai ca acolo au momentan Primorac numai cu priza dreapta(STraight), cel pe care ti-l pot da eu este cu priza evazata (FLared), depinde de preferinte, tu stii ce priza ti se potriveste mai bine.



Spune-mi te rog si mie unde este acea reprezentanta butterfly in Buzau. Ai o adresa sau un numar de telefon? Ma intereseaza si pe mine o paleta ...
Diana0724
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Apr 05, 2006 9:50 am
Localitate: Ploiesti

Mesajde baixinho© » Vin Apr 07, 2006 8:33 am

Diana, pe viitor incearcă să nu mai scrii două posturi consecutive in mai puţin de trei ore. editează-l pe primul.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Stiu eu un club de tenis de masa

Mesajde bladecris » Dum Sep 24, 2006 9:12 pm

Care este in cautare de noi jucatori, si este deschis, de asemenea pentru amatori. Nu este scump si va puteti distra :).
Pentru detalii, imi puteti trimite un mail. (blade_fastandfurious@yahoo.com)
bladecris
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Sep 24, 2006 9:05 pm
Localitate: Bucurestui

site-ul circuitului national pentru amatori

Mesajde filo-or » Lun Feb 05, 2007 10:40 pm

Cine doreste sa participe intr-un circuit national de tenis de masa pentru amatori acum are posibilitatea.

Aveti aici link-ul pentru informatii:
http://www.amatour.filo.ro
filo-or
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Lun Apr 18, 2005 11:34 pm
Localitate: oradea

Pt. cine cauta echipament de calitate

Mesajde Gruba » Sâm Mar 31, 2007 5:32 pm

Parerea mea e ca cea mai buna modalitate de a achizitiona echipament de calitate este sa mergi la sediul federatiei de tenis de masa in Bucuresti.Este acolo un domn (nu dau nume sa nu se spuna ca fac reclam),care vinde dupa catalog produse personalizate Stiga si Butterfly.Eu de la dansul ma aprovizionez.Nu eu personal(nu sunt din Bucuresti),ci trimit un var de al meu care locuieste in capitala.Platesti cu 5-10 dolari mai mult decat in magazin dar ai avantajul de a cumpara o paleta potrivita stilului tau de joc.Primesti sfaturi pretioase in alegerea ta ,de la pers. respectiva.Eu am folosit multa vreme stiga,dar de 4 ani am schimbat pe Butterfly.Parerea multora,cea mai performanta marca in domeniu.Avantajul e ca poti alege un blade(baza de lemn sau carbon a paletei) si un rubber(materialul care acopera paleta),in functie de stilul de joc.Eu am cumparat initial un blade Kreanga Carbon 170 dolari,si un rubber Bryce FX grosime 2.1 la 50 dolari,dar nu puteam sa o controlez desi sunt jucator de atac si blocking.Mergea ca din tun dar aveam probleme la retur din joc cu efect.Asa ca am schimbat pe un blade grubba carbon cu rubber bryce 2.1 (total 120 $),si totul e ok acum.Combinatia dintre bryce(atac+) si grubba(all++) pastreaza viteza la atac si da mai mult control pe retur.Diferenta dintre o paleta cumparata din magazin si una personalizata la care dai jos fetele jos si le lipesti doar cand joci, e imensa.Pt.2 dolari primesti si 2 flacoane de speed glue(pt lipirea fetelor pe paleta cu 20 minute de joc;amplifica efectul si viteza).
Gruba
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Mar 31, 2007 4:54 pm
Localitate: romania

Mesajde filo-or » Mar Mai 01, 2007 9:58 pm

Hahahaa

Si de unde sa stie asa de bine ala de la federatie care e stilul tau de joc daca nu te-a vazut ?

Cele mai bune locuri de unde se compara material profesional (mai ales) sunt locurile de unde se ia cel mai ieftin (evident, nu?)...........si va zic ca cumpar cam 10 lemne si 30-40 de fete pe an (pentru mine si prietenii mei).
filo-or
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Lun Apr 18, 2005 11:34 pm
Localitate: oradea

Jucatori ...

Mesajde io_gregorio » Vin Aug 31, 2007 7:00 pm

Salut !
Nu am cu cin` sa joc un TABLE TENNIS ...si tare am chef :)) -problema intalnita la multi dintre voi probail ...

In general vin la IDm si joc . Asa ca cine joaca la un nivel destul de profi` , astept sa ma contacteze ..si eventual sa si jucam .
PALETA : lemn *Tibhar /Samsonov , fete : Butterfly / D13L (forehand & backhand) .
0721.500.087 / je_davidov@yahoo.com

Bafta !
io_gregorio
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Aug 31, 2007 6:36 pm
Localitate: Bucuresti

Selectie copii 7 - 13 ani

Mesajde bladecris » Joi Noi 06, 2008 12:15 pm

In zilele 15, 16, 22, 23, 29, 30 noiembrie orele 9 – 12 Clubul Sportiv T.T Team organizează la Tenis de masă selecţie de copii băieţi şi fete clasele a I – a II – a V – a VI – a.
Sală cu dotare de inaltă performanţă robot, antrenor cu 2 licenţe internaţionale.
Adresă Blvd Tineretului nr 8 - 10, mijloace de transport 313, 381, 176, staţia Palatul Copiilor, metrou staţia Tineretului.
Contact: Mazilu Titel 0724309317
bladecris
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Sep 24, 2006 9:05 pm
Localitate: Bucurestui

Mesajde ZOROX » Joi Noi 06, 2008 12:40 pm

si de unde stiu io ca n-o sa-mi f*ti copiii ?
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde Daimon » Vin Noi 07, 2008 11:19 am

ah, deci asta ti-a facut profesorul tau de tenis de masa ! acuma inteleg multe. trebuia sa zici de la inceput, aveam mai multa intelegere pt tine.

sorry man, ma bucur ca macar incerci sa treci peste episodul asta traumatizant, la un moment dat poate o sa si reusesti :)
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde ZOROX » Vin Noi 07, 2008 3:05 pm

daimon, ban-ul pe loco expira curand. ~p credeam ca lucrezi la umor in mini vacanta acordata. m-am inselat.
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde Daimon » Vin Noi 07, 2008 7:37 pm

esti obositor de previzibil
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Necko » Sâm Noi 08, 2008 8:31 am

[quote="bladecris"]... antrenor cu 2 licenţ]

care se cheama cum? daca se poate spune.
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde ZOROX » Sâm Noi 08, 2008 11:19 am

il cheama Futcopii
ZOROX
Junior Member
 
Mesaje: 535
Membru din: Joi Dec 14, 2006 12:00 am

Mesajde Daimon » Vin Sep 25, 2009 1:13 pm

Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde baixinho© » Lun Sep 28, 2009 12:06 am

pe perechi, nu pe echipe.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Re: tenis de masa

Mesajde marius_dss » Sâm Dec 04, 2010 12:24 pm

vreau sa trec la urmatorul nivel in tenisul de masa si as dori un sfat pentru achizitia unei palete mai pro-lemn + fete care sa poata fi adaptata stilului de atac. buget undeva 5-700 ron
De cand mă ocup cu filmare nunta hd nu mai am timp de jocuri
marius_dss
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Noi 29, 2010 7:58 pm
Localitate: bucuresti

Re: tenis de masa

Mesajde aezakmi » Joi Iul 07, 2011 1:22 pm

Va multumesc pentru continut informativ si util! Daca ar fi sa-mi expun parerea - acest site e foarte interesant - (as vrea sa fac reclama la ceva, dar nu se poate!). Acesta este un serviciu foarte bun, am fost placut surprins de operativitatea cu care mi s-au transferat banii pe cont. Va doresc mult noroc!







adica editat
Ultima oară modificat de kant emir pe Vin Iul 08, 2011 12:05 pm, modificat 1 dată în total.
Motiv: reclama
aezakmi
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Joi Iul 07, 2011 1:20 pm

Re: tenis de masa

Mesajde Cursuri tenis de masa » Mie Noi 06, 2013 10:23 pm

Numele meu este Mazilu Titel, sunt antrenor de tenis de masa (2 licente internationale, Franta si Spania) la Viva Sport Club (conditii bune), am 2 echipe de seniori, care vor promova in divizia A si in Superliga.
Predau cursuri de tenis de masa pentru toate varstele si toate nivelurile. Bucuresti.
Mai multe detalii la 0724309317.
Cursuri tenis de masa
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Noi 06, 2013 10:18 pm

Re: tenis de masa

Mesajde sex_shop_love » Vin Noi 21, 2014 11:15 am

si mie imi place tenisul...
www.sexshoplove.ro - Sex Shop
Avatar utilizator
sex_shop_love
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mai 15, 2012 2:10 pm
Localitate: oradea

Anterior

Înapoi la Sport

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron