Dezvirginarea

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde kant emir » Dum Oct 04, 2009 1:51 pm

nu cred ca glumele sau ironiile au omorat pe cineva

si nici de prea multa ursuzenie ofticata n-a crapat niciunulu; uite, e plina lumea de ei


(da' poate ca habar nu ai, poate ca omul chiar o fi reusit sa introduca degetul pana la urma)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Necko » Lun Oct 05, 2009 10:22 am

io nu ma gindesc decit la fata aia, saraca, sa ajunga sa fie dezvirginata de un deget! ce penibil!
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde kant emir » Lun Oct 05, 2009 4:27 pm

daca tot se dezvolta slujba degetelor (ati auzit de finger-skate? e o jucarie mititica, cu roticele minuscula cu care se fac scheme ca si cu un skate-board adevarat. numai ca nu cu picioarele, ci doar cu degetele; plus dansat, plus altele) eu zic sa ne gandim drepturile minoritatilor degetiste ("digitale")

sa facem finger-parade (iar patriarhia si becali sa organizeze o contra-manifestatie, ceva gen penis-parade la care sa strige "jos degetul!" sau mai bine altceva, ca asta cu "jos" s-ar putea sa le convina) , sa luam in calcul posibilitatea casatoriei intre degete de acelasi fel, sa aiba dreptul sa adopte (bine, cu oarecare discernamant: n-o sa permitem unui inelar sa adopte un deget mare, sau degetul mic sa-l adopte pe ala rusinosul)




tibiii, frateee, lasa degetului slujbele semnatului si scobitului in nas

(acuma nu-ti pune mintea cu fatuca, daca ai gasit-o mai nestiutoare - poate pui si de-o orgie, la care degetul-alfa sa invite si alte degete; btw, cu penisul ce faci, il surghiunesti in bucatarie*?)







(aloo, tibi: glumim, da?)


* cazuri cunoscute:

- la restaurantul x, un client comanda macaroane cu branza; primeste, incepe sa manance, dar observa o gramada de fire de par aspru prin farfurie. Fara sa mai cheme chelnerul, se duce la bucatar (un negru vanjos), sa-l certe direct si fara intermediari -cand colo, il gaseste amestecand in cazanul de macaroane cu ditai socoteala (ca dupa standardele rasei afro): "aoleu, ce dumnezeu faci acolo? nu aveti un linguroi, un polonic, un ciomag, o bucata de teava sa amestecati macaroanele, trebuie sa-ti bagi nerusinarea?" "ba, polonice este, linguroaie este, da' cu branza stam mai prost"

- se duce acelasi client grasut la restaurantul y, si nu mai comanda macaroane cu branza (ramasese el cu o oroare de preparatele calde cu branza; cred ca e de inteles), ci comanda ardei umpluti; fireste, nelipsitele fire de par aspru si cret: din nou la bucatarie, din nou un bucatar vanjos care lua cu o ligura umplutura si o turna in ardei (ardeii erau asezati pe masa, cu gura in sus, aliniati frumos, ca niste soldati disciplinati), pana se umplea si se facea si mot, dupa care trecea la urmatorul si tot asa. cu o singura mana facea slujba asta, pentru ca cealalta era in ghips si legata de gat; "- da' de indesat cum indesi umplutura in ardei, ca vad ca nu poti folosi decat o mana! sau... aaaa"
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Invincible » Lun Oct 05, 2009 6:38 pm

loale. ce delir!
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde antonia89 » Mie Oct 21, 2009 4:25 pm

eu zic sa mai astepti putin.sa ai rabdare cu ea.mai ales ca e prima data....oricum,succes :)
Avatar utilizator
antonia89
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mar Oct 20, 2009 11:00 pm

Mesajde kant emir » Mie Oct 21, 2009 5:19 pm

tare ma tem ca n-a asteptat
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde maximilian » Sâm Oct 24, 2009 3:49 pm

mie mi se pare ca are dreptate userul care a deschis topicul. omul nu stie ce sa faca si cauta o idee. nu mi se pare anormala problema lui. in plus nu a intrat in gasca, ca sa zic asa.

cred ca merge cu un analgezic mai puternic(probabil merge un ketorolul) si ajutat de ceva efect placebo (aici e contributia lui in convingerea partenerei ca medicamentul va reduce din durere). presupun ca e si un prag psihologic care trebuie depasit si de asta zic ca efectul placebo conteaza.
Avatar utilizator
maximilian
Junior Member
 
Mesaje: 134
Membru din: Vin Oct 23, 2009 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde eliana » Lun Oct 26, 2009 12:43 pm

nu cred ca zice nimeni ca chazzzclau nu are dreptate.


pe de alta parte, daca ar fi avut putin rabdarea sa citeasca forumul, ar fi gasit aici multe alte subiecte care sa trateze tematica problemei lui.


inca o data, nerabdarea nu e buna, si graba strica in cele mai multe dintre cazuri. :) mai ales in ceva atat de delicat si de intim.

se pare ca barbatii nu inteleg una dintre nevoie fundamentale ale femeii: relatia sexuala nu este o modalitate de apropiere, ci o consecinta a acesteia.


in masura in care o fata/femeie, nu are deschiderea si apropierea emotionala de partener, relatia sexuala e mai degraba impusa si seamana a orice altceva si nu a dovada de iubire.
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde Daimon » Lun Oct 26, 2009 1:30 pm

daca nici barbatii nu inteleg nevoile unei femei, ce sa ceri de la copiii astia de 16-18 ani ?

din pacate nici copilele nu-s constiente de importanta momentului, asa ca de multe ori raman cu traume pe care le duc cu ele ani de zile, traume de care poate le scapa cineva la un moment dat (in cazul fericit).
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde maximilian » Lun Oct 26, 2009 2:02 pm

paprerea mea e ca o relatie de amicitie poate trece printr-o faza de relatie fizica daca cei 2 se plac si doresc sa fie impreuna cu toate ca intre ei nu exista inca sentimentul. in cazul asta eu cred ca o relatie fizica apropie cei 2 parteneri in cazul in care isi doresc sa aiba o relatie. e altceva fata de sexul de dragul sexului.

si pun pariu spre deosebire de ce susti tu ca amandoi isi doresc in cazul de care vorbeam ca amandoi isi doresc o relatie fizica. in cazul asta femeia nu poate fi considerata o curva ptr ca e normal. deci stai linistita. curvele sunt alea pe bani sau care fac sex de dragul sexului.
Avatar utilizator
maximilian
Junior Member
 
Mesaje: 134
Membru din: Vin Oct 23, 2009 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde eliana » Lun Oct 26, 2009 3:41 pm

[color="Red"]@maximilian[/color] - in primul rand, te rog daca ai ceva de completat la un post de-al tau, sa folosesti butonul edit. postarile consecutive in mai putin de 3 ore nu sunt acceptate. pe cele de dinainte le-am unit eu. singura exceptie este daca a mai postat cineva dupa tine.


si acum sa iti raspund:

psihicul femeii presupune asa: sexul este o dovada a apropierii, nu o cauza. ca tu presupui altceva, ok. asta nu inseamna ca e corect. :)


o relatie de amicitie + sex nu mai e relatie de amicitie. e o relatie in toata regula.

apoi, eu nu am mentionat cuvantul curva. tu il aduci in discutie, si vad ca o faci aiurea.

nu stiu ce varsta ai tu, dar iti pot sustine cu argumente urmatoarele:

- fraieri sunt barbatii care catalogheaza femeilem dezinhibate dpdv sexual ca fiind curve. pentru ca daca au nevoie de femeile alea, eu zic ca si eu sunt la fel de murdari precum le considera ele pe femeile alea.

- gresit e sa etichetezi, pentru ca habar nu ai tu de motivele pentru care o femeie face anumite alegeri. daca ei ii place sexul (nu discutam cazurile patologice, si ele au locul lor), e treaba ei, si orice barbat care se uita toata ziua dupa femei ar merita sa fie tratat cum tratati voi astfel de femei. ok? si daca femeia aia face sex pe bani, iarasi e problema ei, si oricine apeleaza la serviciile ei e tampit daca o desconsidera. si asta pentru ca nu esti tu ala in masura sa judeci. nici tu nici nimeni.

poti condamna practica dar nu si practicantul. adica poti zice ca e gresit sa faci ceva, dar omul care face acel lucru merita toata intelegerea si ajutorul.
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde maximilian » Lun Oct 26, 2009 3:52 pm

in primul rand scuze de incalcarea regulior foumului. nu sunt familiarizat cu practicile de pe acest forum.

sexul in cazul descris de mine nu este o cauza, ci vine din dorinta de a avea o relatie, deci e un efect.
m-am referit la relatia de amicitie ca pas premergator, cei doi amici placandu-se foarte mult, dar fara a fi aparut inca iubirea intre ei, isi doresc aiba o relatie(si prin asta nu ma refer la o relatie fizica ci la faptul de a fi impreuna, prieteni). iubirea poate veni sau nu. relatia fizica, zic eu, ii apropie.

mie nu-mi plac curvele.
Avatar utilizator
maximilian
Junior Member
 
Mesaje: 134
Membru din: Vin Oct 23, 2009 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde anjin-san » Lun Oct 26, 2009 3:54 pm

mie mi se pare ca aci are maximilian dreptate. adica o femeie poa' sa vrea sa faca sex cu un barbat chiar daca nu-l iubeste si nu se implica emotional. pur si simplu ii place aspectul acelui barbat si se culca cu el. e ceva gresit aici? nu cred. e alegerea ei. punct. (P.s. yo sunt dispus sa fac sex fara implicare emotionala. aviz amatoarelor. conditii: aspect fizic placut -adica sa fie bune- tinere si cam atat. astept p.m-uri)

p.s.2 cre'ca nu sunt pe caterinci, dar cererea mea este serioasa si sper sa nu-mi fie modificat postul :D
Avatar utilizator
anjin-san
 
Mesaje: 1045
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm

Mesajde maximilian » Lun Oct 26, 2009 3:58 pm

eu nu m-am referit la situatia in care cei doi au o atractie fizica unul ptr celalalt si vor sa fie impreuna ca sa faca sex. pur si simplu fiecare il gaseste pe celalalt ca fiind o persoana minunata cu care vrea sa imparta viata.
Avatar utilizator
maximilian
Junior Member
 
Mesaje: 134
Membru din: Vin Oct 23, 2009 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde eliana » Lun Oct 26, 2009 4:10 pm

maximilian, cu tot respectul.

termina cu acel cuvant, pentru ca habar nu ai cata suferinta se ascunde in spatele lui. trebuie sa fii cel putin limitat si ingust in vederi, pentru a nu intelege ca:

1. femeile alea in general nu ajung acolo din proprie vointa, ci sunt efectiv vandute. apoi multora nu le mai pasa.

2. daca femeii ii vine meseria ca o manusa, cu ce e mai prejos decat o alta care isi vinde trupul numai in paginile revistelor? e treaba ta sa dai verdicte? nu stiu, dar mi se pare ca nu.

ah, da. mai, tu esti cam confuz.

ori sunt amici si se gasesc minunati (ceea ce miroase a dragoste).

ori nu se iubesc si fac sex, ceea ce seamana pur si simplu a sex de placere.

si apoi, ce legatura au prostituatele cu virginele?


anjine, potoleste-te, taica.
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde anjin-san » Lun Oct 26, 2009 4:11 pm

"anjine, potoleste-te, taica." by eliana

da nu facui nimic (inca, poate poate, cine stie :D )
Avatar utilizator
anjin-san
 
Mesaje: 1045
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm

Mesajde maximilian » Lun Oct 26, 2009 4:19 pm

in sinea sa acest cuvant nu are nicio problema. problema e cu ce se ascunde sub el. cum sa califici ceva rau, dupa parerea nu numai a mea, ci a majoritatii, ca fiind bun (te intreb pe tine eliana). eu nu am ceva cu ele in sensul ca imi vine sa le bat sau mai stiu eu ce. mie mi s-a parut ca impresia asta ti-ai lasat-o. toti facem greseli si avem probleme, dar asta nu inseamna ca trebuie sa facem din ele un standard de normalitate.
Avatar utilizator
maximilian
Junior Member
 
Mesaje: 134
Membru din: Vin Oct 23, 2009 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Daimon » Lun Oct 26, 2009 4:22 pm

eu nu pricep de ce nu se discuta aici despre dezvirginare ?!

si da, nu pricep nici eu de ce s-a referit maximilian la prostituate.
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde maximilian » Lun Oct 26, 2009 4:29 pm

de acord. propun sa continuam, daca e cazul, discutia pe un alt topic, adecvat.
Avatar utilizator
maximilian
Junior Member
 
Mesaje: 134
Membru din: Vin Oct 23, 2009 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde eliana » Lun Oct 26, 2009 4:44 pm

dar unde am enuntat eu un standard de normalitate?


stii care ar putea fi acel standard?

de fiecare data cand intalnesti ceva ce nu e tocmai bun, tocmai ok, tocmai normal...sa nu judeci omul dupa greselile lui.

sa nu generalizezi. sa nu ii iei pe toti dupa aceeasi masura.
sa iei fiecare caz in parte, si sa nu judeci OMUL, ci FAPTELE. faptele pot fi rele, dar omul poate fi bun.

asta e de fapt, modul in care tu poti ramane NORMAL.
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde maximilian » Lun Oct 26, 2009 4:57 pm

eliana, acel om bun cu fapte rele eu zic ca te va dezamagi si nu vei mai dori sa ai de-a face cu el.
acuma, poate tu vorbesti gandindu-te la un anumit caz si eu nu inteleg ce vrei sa spui tu exact.
Avatar utilizator
maximilian
Junior Member
 
Mesaje: 134
Membru din: Vin Oct 23, 2009 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde eliana » Lun Oct 26, 2009 5:25 pm

nu e relevanta dezamagirea mea neaparat.

nu ma refer la un caz anume, ci la faptul ca generalizarea gen:

daca X face actiunea Y rezulta ca X este devalorizat, un sub-om. o creatura cu care te poti sterge pe picioare.


poate prejudicia oameni care de fapt, sunt victime. victime ale imprejurarilor, si/sau care pot fi reabilitati. sau care au fost etichetati gresit de la bun inceput.
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde maximilian » Lun Oct 26, 2009 5:32 pm

eu nu zic ca trebuie sa faci rau persoanei respective. trebuie sa-i respecti drepturile. dar atunci cand vine vorba sa-mi aleg partenera, ptr mine "ele" sunt excluse, ptr ca nu-mi plac.
Avatar utilizator
maximilian
Junior Member
 
Mesaje: 134
Membru din: Vin Oct 23, 2009 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde eliana » Lun Oct 26, 2009 5:38 pm

mai dar tu deja te indepartezi teribil de tare.

in primul rand amintesti de prostituate. fara legatura cu dezvirginarea.


apoi amintesti de faptul ca TU nu ti-ai alege partenera din aceasta categorie. dar care e legatura cu subiectul? :)

sau mai exact, cum ai putea tu sa dezvirginezi o prostituata?


in spiritul echitatii: fii atent cand dai send unui post. e important sa ai ideile coerente, si care se pot deduce logic una din cealalta. :)
si nu te supara ca insist, o fac de dragul discutiei.


daca i se pare cuiva ca offtopicul e evident, putem face split. careva?
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde maximilian » Lun Oct 26, 2009 5:43 pm

nu te supara, dar eu am continuat discutia cu tine dupa cum ai continuat- si tu ptr a ajunge la rezultat. am zis ca ar fi bine sa discutam in alta parte. uitasem pana la momentul ala de off-topic, scuze.
Avatar utilizator
maximilian
Junior Member
 
Mesaje: 134
Membru din: Vin Oct 23, 2009 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Re: Dezvirginarea

Mesajde darckk » Dum Ian 10, 2010 2:19 pm

sal all am o intrebare...eu sunt virgin si ea e virgina peste putin timp o sa facem sex pt prima oara vreau sa stiu dak ar putea aparea probleme dupa dezvirginare :D ms.
darckk
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Ian 10, 2010 12:00 am

Re: Dezvirginarea

Mesajde kant emir » Lun Ian 11, 2010 4:43 am

peste putin timp o sa facem sex


optimistule


dak ar putea aparea probleme dupa dezvirginare

pai insasi dezvirginarea e o mare problema pe cale sa apara; ce-o mai fi dupa... cui naiba ii mai pasa? go for it
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Re: Dezvirginarea

Mesajde darckk » Lun Ian 11, 2010 7:27 pm

aham bn ms..... :banana:
darckk
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Ian 10, 2010 12:00 am

Re: Dezvirginarea

Mesajde anjin-san » Lun Ian 11, 2010 7:39 pm

inca nu........?
Avatar utilizator
anjin-san
 
Mesaje: 1045
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm

Re: Dezvirginarea

Mesajde MYKA » Vin Ian 15, 2010 11:07 pm

Lasa-l naiba de deget , baiete..Ca ai si tu unghii , nu???Normal c-o doare, frate.
Avatar utilizator
MYKA
Junior Member
 
Mesaje: 115
Membru din: Mar Iun 23, 2009 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori