Barbatii...of...

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Barbatii...of...

Mesajde Elena_1988 » Dum Mar 21, 2010 3:49 pm

Ce fel de barbati aleg sa mearga la saloanele de masaj erotic, ce parere aveti despre ei ??
Zilele trecute, din intamplare am gasit in buzunarul scaunului de la masina prietenului meu, cu care am o relatie de 5 ani, o carte de vizita (facand reclama la un salon de masaj) , cd l-am intrebat mi-a spus foarte nepasator, ca este de ceva timp cartea de vizita acolo si ca nu mai stie cum a aparut acolo. Voi ce credeti, minte ?? A sost la masaj sau nu ???
Eu una, nu stiu ce sa mai cred....
Avatar utilizator
Elena_1988
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Joi Feb 11, 2010 2:05 am
Localitate: bucuresti

Re: Barbatii...of...

Mesajde kant emir » Dum Mar 21, 2010 5:53 pm

ajunge un thread pe aceasta inchipuita tema, da?

am inteles, te preocupa adunatul clientilor - sa fii sanatoasa, e ok cata vreme exista si o discutie la care nu te feresti sa participi

dar daca deschizi o mie de topice cu exact acelasi continut (cum ai facut azi: doua bucati, pe doua sectiuni diferite ale forumului, dar cu exact acelasi text, inclusiv greselile de scriere), e problema mare; tura asta s-a sters unul singur si ne prefacem ca nu e tot o smantana cu celalalt ("Ce fel de fete ... "), dar sa nu te obraznicesti
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Re: Barbatii...of...

Mesajde eliana » Lun Mar 22, 2010 11:22 am

merge sters?

sau unit cu celalalt?
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Re: Barbatii...of...

Mesajde Daimon » Lun Mar 22, 2010 1:01 pm

merge sters/inchis/mutat orice

de dragul discutiei: elena_1988 : din moment ce tu nu vezi nimic rau in a vinde. nu vad din ce motiv, subit ti se pare el nashpa pt simplul fapt ca ar cumpara si din alta parte.

vezi si tu partea pozitiva, studiaza omu concurenta si poate o sa iti dea sfaturi utile ;)
Ultima oară modificat de Daimon pe Lun Mar 22, 2010 2:00 pm, modificat 1 dată în total.
Motiv: test
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara


Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori