Ce credeti despre videochat?

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Re: Ce credeti despre videochat?

Mesajde Just Me » Dum Mai 09, 2010 2:21 pm

Eu am auzit intai de 23%. acum vad ca e 25. Da' ma rog! Tot bataie de joc se numeste!
"The rest is silence!"
Avatar utilizator
Just Me
Junior Member
 
Mesaje: 31
Membru din: Dum Apr 25, 2010 7:06 pm

Re: Ce credeti despre videochat?

Mesajde vscmedia_net » Vin Dec 16, 2011 2:45 pm

Videochatul a ajust stiinta deja. De cand cu criza trebuie sa ai cap sa faci bani din meseria asta incat sa merite sa o faci. Bine acum fata de alte joburi oricum se gastiga mai bine dar nu se mai imbogateste nimeni. Insa duci un trai bun si iti poti vedea de viata in loc sa iti petreci tot timpul incercand sa strangi banii de chirie luna asta.
Fara training si suport tehnic nu se prea mai face treaba. Studiourile ofera asta si abea acum cand s-a domolit piata se vede adevarata valoare a unui studio. Cat de bine isi antreneaza si isi motiveaza modelele. Studiol nostru incearca pe langa training si suport tefnic, sa ofere modelelor o libertate de gandire. Nu amgajam animale de lucru ci oameni inteligenti si seriosi.
Dar vorba multa saracia omului asa ca www.linksprenicaieri.ro explica mai multe. :hatoff
Avatar utilizator
vscmedia_net
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Dec 16, 2011 2:38 pm

Re: Ce credeti despre videochat?

Mesajde kant emir » Dum Dec 18, 2011 1:17 am

vscmedia_net scrie:Videochatul a ajust stiinta deja. De cand cu criza trebuie sa ai cap

Cap? Stiinta?



Ma lasi?
Studiol nostru incearca pe langa training si suport tefnic, sa ofere modelelor o libertate de gandire. Nu amgajam animale de lucru ci oameni inteligenti si seriosi

Bine ca nu-s "'telijentzi si cu umor", ca m-as fi intrebat daca chiar vrei sa-i angajezi.
Si cu libertatea de gandire cum e? Ca eu nu-mi pot imagina decat ceva in genul asta: "arata ca o curva, poarte-te ca o curva, vorbeste ca o curva - prosteste-l pa impotent sa cotizeze; in vremea asta esti libera sa te gandesti la orice".
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Re: Ce credeti despre videochat?

Mesajde kant emir » Vin Dec 30, 2011 5:36 am

kant emir scrie:sa inteleg ca te-am dezamagit? trebuie sa ma sinucid?


(mare smecherie: foarte bine, nu mai raspunde! ca sa nu mai spun ca lista useritelor dezamagite de userul meu este lunga si stufoasa, cam cum era coada ursului inaintea episodului cu vulpea - deci nu ma misca deloc suspinele tale)

Care va sa zica am dezamagit-o si pe fetisoara asta!
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Re: Ce credeti despre videochat?

Mesajde Daimon » Dum Ian 08, 2012 1:21 am

dezamagit-orule.

da' de unde ai tras tu concluzia ca e indubitabil fata?

the rest is silence!
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Re: Ce credeti despre videochat?

Mesajde kant emir » Dum Ian 08, 2012 2:28 am

Pai daca reciteai paginile (pe mine m-a amuzat sa recitesc) anterioare, vedeai ca nu incape indoiala.
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Re: Ce credeti despre videochat?

Mesajde vscmedia_net » Mie Apr 04, 2012 10:21 am

Fetelor....lasati barbatii sa spuna ce vor...sunt sigura ca si ei au conturi de membri pe site-uri de videochat.....shhhhh sa nu le spuneti ca stim....ei nu au inteles nici pana azi ca noi, femeile, trebuie si vrem sa fim independente....nu mai bagati in seama toate remarcile nepoliticoase (sa nu le spunem jignitoare)....hai putin curaj si sa mergem la treaba ca avem nevoie de bani sa-i sustinem si pe ei (financiar) :)

http://www.fanclub.ro are toate raspunsurile!!!!
Ultima oară modificat de kant emir pe Joi Apr 05, 2012 8:08 am, modificat 1 dată în total.
Motiv: reclama
Avatar utilizator
vscmedia_net
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Dec 16, 2011 2:38 pm

Re: Ce credeti despre videochat?

Mesajde florinake2012 » Mar Dec 25, 2012 11:31 pm

Cred ca multe fete din ziua de azi traiesc din videochat si considera ca este o slujba obisnuita
florinake2012
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Dec 25, 2012 11:18 pm

Re: Ce credeti despre videochat?

Mesajde eliana » Lun Feb 04, 2013 7:09 pm

Si nu ti se pare totusi ceva similar cu prostitutia?
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Re: Ce credeti despre videochat?

Mesajde charmstudios » Mar Mai 06, 2014 8:25 am

Trage cu ochiul in cel mai bun studio de videochat din Bucuresti http://fanclub.ro/ :hatoff
Ultima oară modificat de kant emir pe Mie Mai 07, 2014 2:32 pm, modificat 1 dată în total.
Motiv: reclama
charmstudios
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Mai 06, 2014 8:24 am

Re: Ce credeti despre videochat?

Mesajde emily69 » Mie Mai 27, 2015 2:56 pm

Buna. Vreau sa iti spun ca si eu practic videocat si merge foarte bine. Nu este nevoie sa apelezi la un studio, poti face chiar si in intimitatea casei tale. Eu am inceput pe acest site Bongacams si Chaturbate. Dupa parerea mea este un job ca oricare altul.
Ultima oară modificat de kant emir pe Mie Mai 27, 2015 9:58 pm, modificat 1 dată în total.
Motiv: reclama
emily69
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Apr 02, 2014 2:37 pm

Re: Ce credeti despre videochat?

Mesajde bfdzizu » Mie Oct 28, 2015 4:44 pm

Fiercare stie ce este mai bine pentru el.
bfdzizu
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Vin Oct 26, 2012 10:37 pm

Anterior

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron