cand un barbat nu are chef de sex?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Mesajde Levier » Sâm Dec 17, 2005 11:36 am

ca sa fac things foarte romanesti si simple...la laba sunt 2 persoane? :D....daca da atunci este "masturbare mutuala", si-o freaca-n grup, si da conform teoriei ce o stiu eu mai e un tip de sex, intercrural, cand penisul este stimulat cu ajutorul coapselor, il practica aia cu frica foarte mare de copchii..
oricum, sunt mai multe teorii, eu merg pe aia care spune ca oralul este sex...
Levier
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Vin Iul 08, 2005 10:38 pm
Localitate: sunt acolo, ba nu, dincolo

Mesajde pacha » Sâm Dec 17, 2005 11:52 am

" intercrural"
te rog scrie termenul in engleza.
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Sâm Dec 17, 2005 1:38 pm

si daca-mi spuneti repede, repede, de unde deduc eu din posturile voastre, cand nu are un barbat chef de sex, promit sa nu sterg posturile! :dir:

on topic:
eu pana acum nu am primit raspunsul asta: "nu am chef sa fac sex" dar nu-i timpul pierdut si probabil ca si barbatii au momente cand nu au chef, poate atunci cand sunt bolnavi, obositi, plictisiti de femeia respectiva, sau mai stiu eu ce...
oricum din cate am observat eu pofta vine mancand, asa ca si cheful poate veni pe parcurs...ul unei partide de sex oral facuta incet si cu placere, ca si cum savurezi o inghetata buna intr-o zi caniculara :D
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde Levier » Sâm Dec 17, 2005 6:58 pm

arthemis ai dreptate, de cele mai multe ori poti apela la tactica asta, DAR, mai exista si anumiti oameni catalogati intre noi barbatii drept dobitoci, care refuza sexul oral pe nush ce motiv, si mai sunt niste motive unele chiar din dorinta de a nu face, sau din lipsa dorintei de a face...am patit de doua ori sa danseze cineva lasciv si sexos in privat la petrecere si reactia sa fie "bun, da stii sa speli vasele?"

pacha... termenul este definit in engleza ca fiind "intercrural intercourse"
Levier
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Vin Iul 08, 2005 10:38 pm
Localitate: sunt acolo, ba nu, dincolo

Mesajde PeerGynt » Lun Dec 19, 2005 9:47 am

Arthemis, incearca sa locuiesti cu un barbat care are si serviciu. Un serviciu din ala care il stoarce de toate puterile. Vine omu acasa, are si el chef sa taca si doar sa se uite la televizor, si hop ca sari pe el ca tu vrei sex. Chiar crezi ca el mai are chef? Nu e vorba ca nu te iubeste sau ca nu te gaseste atractiva. Pur si simplu e prea obosit spiritual ca sa mai faca dragoste... asa, de un sex mecanic, merge...
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde sin ella » Lun Dec 19, 2005 9:54 am

are si el chef sa taca si doar sa se uite la televizor, si hop ca sari pe el ca tu vrei sex. Chiar crezi ca el mai are chef?


Ai si tu dreptatea ta, PeerGynt, dar nu-i asa ca daca ar sari pe el Shakira, J.Lo., vecina de la trei sau o prietena de-a nevestei se schimba datele problemei? :zambet: si cheful asta e ceva relativ... :adormit:

vedeti? poate si femeile chiar au migrene...
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde PeerGynt » Lun Dec 19, 2005 10:02 am

sin ella, eu sper ca niciodata n-s sa sara J.Lo. pe mine... sincer, tipa nu-mi place! Si nici dupa Shakira nu ma dau in vant, not my type. Dar totusi ai dreptate in ce spui. Evident, o chestie noua va scoate din pamant cheful barbatului. E oarecum firesc sa fie asa, nu? Dar dupa vreo 3 luni de locuit cu J.Lo. (ma refer aici la cei care viseaza la ea :n: ), s-ar duce naiba tot cheful...

Cat despre migrene: durerile adevarate de cap sunt atenuate atunci cand se face sex. Endorfinele eliberate in timpul activitatii sexuale au rolul de a le diminua. Dar, desigur, sin ella se referea la alt fel de dureri de cap... :n:
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Lun Dec 19, 2005 7:35 pm

Peer, am locuit cu un barbat care incepea munca la 9-10 dimineatza si termina pe la 12 noaptea, in cele mai fericite cazuri, niciodata nu am tras de el atunci cand abia se mai tara pana in cada, sau cand ma suna si-mi spunea " iubita, hai si ia-ma acasa ca io nu mai nimeresc nici usa de la birou" ci din contra, i-am facut un masaj, o cana de lapte, i-am lasat pana si telecomanda A-) , deci nu sunt absurda si nici nu imi place sa fac sex mecanic, pentru ca daca il vad pe el ca abia se mai tine pe picioare, mie sincer numai chef de sex nu-mi vine, dar daca au fost cazuri cand eu chiar am vrut sa facem sex, si asta pentru ca ma excita la nebunie starea in care era, ma excita ideea ca puteam detine controlul absolut fara nici un alt artificiu, si de fiecare data nimic nu-l revigora mai repede decat o partida de sex oral :n:
Poate ca asa era el, asta era lucru de care avea nevoie sa i se reincarce bateriile, poate ca la atlii nu functioneaza asa, dar sa zicem ca la el asta e punctul slab, sau si mai bine, punctul lui slab eram eu A-)
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde eyewitness » Lun Dec 19, 2005 7:41 pm

iubita, hai si ia-ma acasa ca io nu mai nimeresc nici usa de la birou


pentru ca daca il vad pe el ca abia se mai tine pe picioare, mie sincer numai chef de sex nu-mi vine


bre, tu esti sigura, sigura ca ierea la biuro? io asa-i spun nevesti-mi cand sunt in crajma si pun aia in juru meu scaunele pe mese :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Lun Dec 19, 2005 7:52 pm

bre io de la birou il luam, si parol acum, niciodata nu l-am luat machit de la munca, ca il laum de pe la bar cu baietii, asta-i partea a doua, dar cand zicea sa-l iau de la birou, acolo il gaseam, eu inca tind sa cred ca el muncea, si nu era secatuit de vlaga si alte alea de catre tanara domnitza, secretara :n:
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde PeerGynt » Mar Dec 20, 2005 10:57 am

Arthemis, sa zicem ca ai avut noroc :n: Daca acum nu mai esti cu tipul respectiv, eu zic sa va impacati repede, ca altul asa nu mai gasesti prea curand!
Fii insuti tu. Asta e de-ajuns
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde pacha » Vin Dec 23, 2005 1:25 pm

Io zic,in incheiere,ca daca el nu are chef trebuie lasat in pace.:)
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Re: cand un barbat nu are chef de sex?

Mesajde likurici » Mie Feb 03, 2016 11:01 am

Cand ii e somn dupa 12-13 ore de munca...
likurici
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Mie Iun 25, 2014 2:18 pm

Re: cand un barbat nu are chef de sex?

Mesajde aleshs5 » Mar Feb 23, 2016 8:34 am

Poate că nu a vrut sex cu fete sau poate că el este atât de gravă încât el nu `t ca si sexul
60 Second Panic Solution
Avatar utilizator
aleshs5
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Feb 23, 2016 8:25 am

Re: cand un barbat nu are chef de sex?

Mesajde kant emir » Mar Feb 23, 2016 6:41 pm

aleshs5 scrie:poate că el este atât de gravă încât el nu `t ca si sexul

aaaa, da, produce sens!
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Re: cand un barbat nu are chef de sex?

Mesajde costeld » Vin Sep 02, 2016 8:58 am

Pai daca nu mai are chef sa ia maxatin si o sa ii vina!
costeld
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mie Apr 01, 2015 9:14 am

Anterior

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron