Fete...cu Fete

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

Re: hmmmm

Mesajde cool-girl » Lun Mai 20, 2002 5:49 pm

Initial trimis de Unregistered
nu'sh cat de sexy.. sunt 2 femei dandu-si limbi.. dar pe mine.. una ma deszgusta .. stiu ca e visul oricarui barbat.. dar io nu cred ca "m-ash" atinge vre-odata de vre-o femeie.. pai.. atunci de ce dreq mai sunt barbatzi.. ?


asta eram tot io.. uitasesi sa ma loghez...
life is a shit.. and we are full of life
cool-girl
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:12 pm
Localitate: in ceatza

???

Mesajde Joao » Lun Mai 20, 2002 9:52 pm

pai si-ti-ar place mai mult 2 barbati pupandu-se?
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Re: ???

Mesajde cool-girl » Lun Mai 20, 2002 10:35 pm

Initial trimis de Joao
pai si-ti-ar place mai mult 2 barbati pupandu-se?


nu ; asta nu presupune ca trebuie sa-mi placa.... sa vad doua lezbience.. omule.. lasa si tu lumea,.. sa-si dea si ei cu parearea.. nu mai fi asha "rau.".....
life is a shit.. and we are full of life
cool-girl
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:12 pm
Localitate: in ceatza

Mesajde MissBugMafia » Sâm Mai 25, 2002 10:29 pm

Deci nu ii inteleg pe homosexuali....cum poti prefera ceva mare si paros, pe langa ceva frumos si umed? :)
Si mai ales pe transsexuali....daca tot se fac sa arate ca femeile, aia care se uita la ei, de ce nu se uita la femei???????

:rolleyes:
Codrutza
Avatar utilizator
MissBugMafia
Junior Member
 
Mesaje: 225
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Re: Re: ???

Mesajde Joao » Dum Mai 26, 2002 1:27 pm

Initial trimis de cool-girl


nu ; asta nu presupune ca trebuie sa-mi placa.... sa vad doua lezbience.. omule.. lasa si tu lumea,.. sa-si dea si ei cu parearea.. nu mai fi asha "rau.".....



nu inteleg nimic!:con: ;P
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Re: hmmmm

Mesajde qeru » Mar Mai 28, 2002 2:06 am

Initial trimis de Unregistered
nu'sh cat de sexy.. sunt 2 femei dandu-si limbi.. dar pe mine.. una ma deszgusta .. stiu ca e visul oricarui barbat.. dar io nu cred ca "m-ash" atinge vre-odata de vre-o femeie.. pai.. atunci de ce dreq mai sunt barbatzi.. ?

ca sa se uite la tine cum tzi-o tragi cu alta;b cit poate shi el saracu, ca pe urma intervine :N
Avatar utilizator
qeru
Junior Member
 
Mesaje: 162
Membru din: Mar Mai 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Syke » Vin Mai 31, 2002 9:33 pm

To put it simple, barbatul este "un desert copios dupa niste aperitive sarace", cam asa ar sta lucrurile. Si daca credetzi vreunul din voi ca atzi rezista sa vedeti 2 femei in fatza voastra si nu intervenitzi, atunci avetzi "ballz of steel"
Syke
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Mai 31, 2002 12:25 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Joao » Sâm Iun 01, 2002 1:53 pm

Initial trimis de Syke
To put it simple, barbatul este "un desert copios dupa niste aperitive sarace", cam asa ar sta lucrurile. Si daca credetzi vreunul din voi ca atzi rezista sa vedeti 2 femei in fatza voastra si nu intervenitzi, atunci avetzi "ballz of steel"


subscriu,sau no ballz at all!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde marian jan » Sâm Iun 01, 2002 3:58 pm

Initial trimis de SOD

sa ti-o tragi cu lesbiene cred ca e in top 5 al fanteziilor fiecarui barbat.
HEI,LESBIENELOR,NOI BARBATII, VA IUBIM!!!!!!


eu cred ca gresesti cand spui ca e in top 5.cum draq sa fie inn top 5?eu cred caa e TOP 1 ;)
:)) :))
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde cool-girl » Mar Iun 04, 2002 7:42 am

Initial trimis de popalin


eu cred ca gresesti cand spui ca e in top 5.cum draq sa fie inn top 5?eu cred caa e TOP 1 ;)
:)) :))



sa intzeleg ca esti de acord s-o vezi pe prietena ta... facand "sex" cu o alta femeie.. in timp ce tu stai si o admiri..? hai sa fim seriosi...
life is a shit.. and we are full of life
cool-girl
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:12 pm
Localitate: in ceatza

Mesajde marian jan » Mar Iun 04, 2002 2:35 pm

Initial trimis de cool-girl



sa intzeleg ca esti de acord s-o vezi pe prietena ta... facand "sex" cu o alta femeie.. in timp ce tu stai si o admiri..? hai sa fim seriosi...




da,cool-girl,as fi de acord.si prietena mea e de acord.insa nu am gasit inca fata potrivita.vorbesc serisos.ce zici,imi trimiti o poza cu tine?;)
psde ce ai pus cuvantul sex intre ghilimele?
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde cool-girl » Mie Iun 05, 2002 12:59 am

Initial trimis de popalin




da,cool-girl,as fi de acord.si prietena mea e de acord.insa nu am gasit inca fata potrivita.vorbesc serisos.ce zici,imi trimiti o poza cu tine?;)
psde ce ai pus cuvantul sex intre ghilimele?



am pus cuvantu "sex" intre ghilimele.. pt ca nu ma refreream la.. lezbiencele adevarate.. iar daca vrei o poza cu mine.. nu ma dernajeaza sa-tzi tmit.. dar.. asta nu in seamna.. ca ash face sex .. cu o femeie.. nu atata timp cat exista barbatzii.. :)
life is a shit.. and we are full of life
cool-girl
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:12 pm
Localitate: in ceatza

intrebare

Mesajde Serano » Mie Iun 05, 2002 3:29 pm

Voi nu realizati ca majoritatea femeilor gandesc despre sexul intre ele la fel cum ne gandim noi la homosexualitate?

Mi-e cel putin mi se pare foarte normal si foarte frumos ca o fata sa spuna ce a spus cool-girl. Ca sunt anumite lucruri pe care noi le vrem insa nu orice fata este de acord deasemenea este normal.

Oricum dorinta asta se poate analiza dpdv psihologic f mult dar in principiu este placuta barbatilor ptr ca acest gen de sex e considerat ca ar fi practicat de femei care nu au avut parte de barbati de mult timp... si simti ca tu lipsesti de acolo... :)
cam asta ar fi!
Serano
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Joi Mai 30, 2002 12:47 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde marian jan » Mie Iun 05, 2002 3:33 pm

iti spun,pe fete le atrage gandul unei nopti fierbinti cu o alta fata cu mult mai mult....
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

sigur?

Mesajde Serano » Mie Iun 05, 2002 3:41 pm

Atunci sa spuna fetele daca este cum zici tu!
Serano
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Joi Mai 30, 2002 12:47 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde marian jan » Mie Iun 05, 2002 3:51 pm

sa spuna....
eu spun ca la o fata din 5 exista aceasta dornita ascunsa.
spun ca la fete exista dorinta petrecerii unei nopti cu o fata cu mult ma mult decat la un baiat cu un baiat.
e simpla curiozitate la ele.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Serano » Mie Iun 05, 2002 3:59 pm

Initial trimis de popalin
sa spuna....
eu spun ca la o fata din 5 exista aceasta dornita ascunsa.
spun ca la fete exista dorinta petrecerii unei nopti cu o fata cu mult ma mult decat la un baiat cu un baiat.
e simpla curiozitate la ele.


In primul rand baietii care au dorinta de "a-si petrece noaptea" cu alt baiat sunt exceptii si sunt bolnavi.
Deci nu e o performanta ca o fata sa-si doreasca sa aiva relatii de genu' asta decat un baiat. In plus mai e si chestia ca ele sunt "sexul frumos" care o consider in mare parte adevarata.
Oricum cred ca daca maine as deveni femeie as fi cu siguranta lesbiana! :cool:
Serano
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Joi Mai 30, 2002 12:47 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Fete...cu Fete

Mesajde Vizitator » Vin Iun 07, 2002 4:45 pm

Initial trimis de venusiana
ce parere aveti despre lesbiene...?
sau despre fetele care se initiaza tot cu fete?


mie mi se pare mult mai "frumos" sa vad doua fete impreuna ..decat doi baieti ....asta mi se pare dezgustator!


draga cea mai treaba dintre treburi e asta care ai adus-o tu in discutie....nu exista ceva mai frumos decat doua femei care fac dragoste,sex,sau pur si simplu se fut una pa ailalta.femeia este cea mai frumoasa opera de arta,spunea cineva odata,atata timp cat nu e grasa,stirba,cu mustata,cu par pe picioare/subrat,si se spala regulat la fiecare 8 ore.deci venusiana draga(un nume fermecator dealtfel)bag seama ca te bat ganduri.....da daca se intimpla draga si te incadrezi in standardele de mai sus ......fa si tu niste poze sau mai bine un filmulet.....macar pentru arhiva asa......
Vizitator
 

Re: Re: Fete...cu Fete

Mesajde Aragorn » Sâm Iun 08, 2002 6:13 am

Initial trimis de homofob#1


nu exista ceva mai frumos decat doua femei care fac dragoste,sex,sau pur si simplu se fut una pa ailalta.


Eu cred ca gresesti mult in ceea ce ai scris mai sus...
Poate vrei sa zici ca nu e nimik mai frumos decat TU sa o faci cu doua tipe care intre timp si-o fac si intre ele :D..am dreptate?
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

hmmmmmmmm

Mesajde angel4hell » Mar Iun 25, 2002 1:49 am

Initial trimis de popalin
iti spun,pe fete le atrage gandul unei nopti fierbinti cu o alta fata cu mult mai mult....

nu stiu daca pe toate fetele le intereseaza lesbianismul...oricum bisexualitatea este discutabila....shi asha cum baietzii viseaza la un 3 some ..(2 fete shi ell:))...asha shi noi fetele ne gandim cum ar ieshi un sex in trei....oricum e tentant a dreq...:lol:
transpir...deci exist...;D
angel4hell
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Lun Iun 24, 2002 11:19 pm
Localitate: hop shi io pe undeva

Mesajde Joao » Mar Iun 25, 2002 9:26 pm

subscriu la ultimele 2
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Aragorn » Mar Iun 25, 2002 11:14 pm

Ma Joao ce mesaj e ala de sus? Asa am putea fiecare sa zicem ca subscriem la ce a zis altu' si umplem forumul de kkt :D
Asa ca te rog eu mult scrie si tu mai elaborat.
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

ai dreptate

Mesajde marian jan » Mie Iun 26, 2002 1:51 am

Initial trimis de angel4hell

nu stiu daca pe toate fetele le intereseaza lesbianismul...oricum bisexualitatea este discutabila....shi asha cum baietzii viseaza la un 3 some ..(2 fete shi ell:))...asha shi noi fetele ne gandim cum ar ieshi un sex in trei....oricum e tentant a dreq...:lol:



nu le intereseaza pe toate,normal,pentru ca nimic nu poate fi generalizat.dar voiam sa spun ca unei fete din 5 i se pare ceva interesant o noapte cu o alta fata,in timp ce unui baiat i se pare ceva dezgustator sa........uh,nu pot sa ma gandesc...intr-adevar,visul meu cel mai mare e sa fiu cu doua intr-o noapte fierbinte de vara :) .
la ce te gandesti cand spui "sex in trei":la tine si doi baieti sau la tine,o fata si un baiat?
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Aragorn » Mie Iun 26, 2002 3:48 am

Mie personal mi se pare ca daca o tipa si-o trage cu doi odata e o CURVA, iar daca un barbat o face cu doua, e o chestie normala !!!
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde marian jan » Mie Iun 26, 2002 9:40 am

frate,mentalitate de cacat!cati ani ai?100?
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Aragorn » Joi Iun 27, 2002 4:28 am

Ba omule daca tie ti-ar place sa o futi pe una cand o fute si altu atunci n-ai decat...dar mie personal imi displace de tot ideea.
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: ai dreptate

Mesajde angel4hell » Joi Iun 27, 2002 11:54 am

Initial trimis de popalin



nu le intereseaza pe toate,normal,pentru ca nimic nu poate fi generalizat.dar voiam sa spun ca unei fete din 5 i se pare ceva interesant o noapte cu o alta fata,in timp ce unui baiat i se pare ceva dezgustator sa........uh,nu pot sa ma gandesc...intr-adevar,visul meu cel mai mare e sa fiu cu doua intr-o noapte fierbinte de vara :) .
la ce te gandesti cand spui "sex in trei":la tine si doi baieti sau la tine,o fata si un baiat?

la mine cu 2 baietzi??????.....:bleah:.... cred ca voi trece peste experientza asta:)....shi am spus ca nu m-as "arunca" la lesbianism...fiindca deshi vreu sa incerc multe chestii noi...sunt addicted to men... tocmai de asta la un 3 some ash fi eu...el shi o alta FATA!!!
angel4hell
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Lun Iun 24, 2002 11:19 pm
Localitate: hop shi io pe undeva

bah bobo!

Mesajde Joao » Joi Iun 27, 2002 9:20 pm

daca o fac 2 cu una,se chema ca-s bisexuali?
daca o fac doua cu 1,se cheama ca-s lesbience?
eu zic ca nu,e doar o incercare,pt bisexualitate tre sa iei lapu in rcu de la celalalt,parerea mea,iar ca sa fii lesbiana tre sa o faci doar cu o femeie,nu cu una si un barbat(atunci intri la bisexuali)!
parerile mele!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde PuturOSU` » Sâm Iul 06, 2002 9:36 pm

frumoasa treaba.....am doua prietene care se saruta una cu alta cxa sa - si arate cum saruta prieteni lor!
Nu conduc pe nimeni dar sunt un lider ,si-mi place sa cred ca sunt un om liber!
PuturOSU`
Junior Member
 
Mesaje: 86
Membru din: Vin Iul 05, 2002 2:22 pm
Localitate: north pole

Mesajde angel4hell » Dum Iul 07, 2002 12:25 am

Initial trimis de PuturOSU`
frumoasa treaba.....am doua prietene care se saruta una cu alta cxa sa - si arate cum saruta prieteni lor!


astea sunt doar de fitze....am vazt shi eu gagici care prin discoteca se sarutau de spuneai ca shi-au intalnit marea dragoste... asta doar sa impresioneze/shocheze... sau fiindca aveau prea mult alcool/pastile in sange...
transpir...deci exist...;D
angel4hell
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Lun Iun 24, 2002 11:19 pm
Localitate: hop shi io pe undeva

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron