formatia O-Zone

ce-a fost pe Muzici o data

formatia O-Zone

Mesajde olo » Dum Iun 02, 2002 12:35 pm

O-Zone: Ceva nou pentru Romania. Nu credeti?
olo
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mie Mai 22, 2002 12:04 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde djdiu » Mie Iun 05, 2002 6:01 pm

cred ca este cel mai super videoclip din Romania. Ce credeti? Am dreptate?
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

Mesajde SOD » Sâm Iun 08, 2002 12:24 am

eu cred ca sunt mai tari decat dl. problema.asa cum bruce lee il bate pe van damme, tot asa cred ca si o-zone il face pe problema asta!
ce mai,sunt tari de tot!ce costume,ce tatuaje,ce muschi,ce fete in spate acolo,ce videoclip,ce linie melodica,ce promovare,ce emblema de grup!totul degaja profesionalismul si ca urmare succesul baietilor!
ce dom'le ,vorbesc prostii!cred ca sunt mai tari decat akcent!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde djdiu » Sâm Iun 08, 2002 2:02 pm

Initial trimis de SOD
eu cred ca sunt mai tari decat dl. problema.asa cum bruce lee il bate pe van damme, tot asa cred ca si o-zone il face pe problema asta!
ce mai,sunt tari de tot!ce costume,ce tatuaje,ce muschi,ce fete in spate acolo,ce videoclip,ce linie melodica,ce promovare,ce emblema de grup!totul degaja profesionalismul si ca urmare succesul baietilor!
ce dom'le ,vorbesc prostii!cred ca sunt mai tari decat akcent!


Mr. SOD, din cate vad vtie nu iti pace nici un fel de muzica..Ce ai si cu formatia asta? Nu vezi ca incerc sa-i detroneze pe cei de la Akcent? Mie imi place videoclipul si gata.
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

Mesajde SOD » Sâm Iun 08, 2002 4:28 pm

cum dom'le poti sa-mi zici asa ceva cand eu am vorbit din tot sufletul? de ce ma hulesti? stii ca mi-am comandat un tatuaj identic cu cel al vocalistului de la o-zone? si in afara de asta ,e singura muzica care imi place!daca asta ascult ,asta e!alta muzica nu imi place si nu cunosc altceva mai bun de ascultat.
ce dracu domle,nu mai putem sa ne spunem parerile ca ne si certam?

baietii e tari rau,e bestiali! io cred ca baietii sparge topurile !cum spuneam,e mai tari ca akcent!

o-zone forever!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde djdiu » Dum Iun 09, 2002 10:42 am

MA rog...acum serios...zi adevarul. plz! Iti place sau nu?
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

Mesajde SOD » Lun Iun 10, 2002 7:01 pm

hai ma djdiu-ule,
ce dracu nu ma crezi?crezi ca fac misto?eu chiar vroiam sa te intreb daca nu cumva exista si fanclub pentru trupa?daca nu exista,nu vrei sa facem noi doi unu?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde djdiu » Mar Iun 11, 2002 4:45 pm

Initial trimis de SOD
hai ma djdiu-ule,
ce dracu nu ma crezi?crezi ca fac misto?eu chiar vroiam sa te intreb daca nu cumva exista si fanclub pentru trupa?daca nu exista,nu vrei sa facem noi doi unu?



O sa aiba si astia,nu-ti face griji...cat o sa fie trupa.Kiar si Etnic are fan club.
Cat despre ideea de a face noi un fan club,ideea cedeaza,eu sunt presedintele fan clubului Gaz Pe Foc, asa ca pe viitor sa nici numa intrebi. :)
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

Mesajde SOD » Mie Iun 12, 2002 5:59 pm

si eu ce draq fac acum?nu-ti dai seama ca m-ai distrus?si imi pusesem atatea sperante in tine!
m-ai intristat foarte tare.nici nu stiu daca sunt capabil sa mai fac ceva !si aveam atat de mult de invatat pentru bac........
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Ce va place...

Mesajde Snicks » Joi Iun 13, 2002 9:44 am

Ce va place la clipul ala... in fara ca sunt 4 crome foarte misot... adica... sunt foar 4.... si asta e tot.. si muzica nu mi se pare extraordoinara... si look-urile la fel
I have tasten the flash of... fallen angels
Snicks
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Joi Mar 07, 2002 2:58 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde gaga » Joi Iun 13, 2002 9:47 am

Cum bah SOD nu stiai ca diudiu e Gaz pe fire? Ai pierdut unele dintre cele mai frumoase momente de pe fanclub. Pacat pt. tine fiindca din cate te stiu eu ai fi putut atunci sa te inscrii in fanclubu gaz pe foc, acu' a devenit mai exclusivist asha. De cand cu bebelusha.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

o-zone

Mesajde olo » Joi Iun 13, 2002 5:08 pm

Intrebare pentru Snicks:
Consideri ca exista vre-un videoclip in Romania mai bun ca la
O-Zone?
olo
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mie Mai 22, 2002 12:04 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde djdiu » Vin Iun 14, 2002 11:15 am

Snicks, vrei sa zici ca clipul celor de la Bambi e mai buin decat al celor de la O-zone? Io nu cred! Ce zic ceilalti?
SOD, uite nu stim ca O-Zone nu va fi doar o formatie de o melodie, sau vor fi mai buni ca 3SE, asa ca un fan club la momentul actual nu e bun. Este un risc mare, daca ne uitam la alte formatii de 1 melodie. Dar stiti ce mi se pare ciudat? Cum au ajuns astia la Cat Music/ Media Services?
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

O-Zone

Mesajde olo » Vin Iun 14, 2002 9:03 pm

De ce ti se pare ciudat, Djdiule? Consideri ca nu meritau sa ajunga la Media Srevices/Cat Music?
olo
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mie Mai 22, 2002 12:04 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde SOD » Sâm Iun 15, 2002 8:47 am

1.cred ca daca baietii astia se tin de treaba au toate sansele sa plece la o casa de discuri din afara

2.poate la anul concureaza ei pt. eurovision si cu siguranta vor castiga,aducand in romania mult ravnitul trofeu

3.daca nu fac fanclub o-zone ma sinucid! sunt nebun dupa ei.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Sâm Iun 15, 2002 9:59 am

sincer sa fiu nu ma incanta .. .. clipul e super najpa... e realizat pe computer si ma dispera.. nu cred ca va merge... parerea mea...
Oricum baietii au ideei .. e ceva nou in muzica romaneasca dar nu va tine ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde djdiu » Dum Iun 16, 2002 1:29 pm

Sandrino...in sfarsit exista o formatie care nu iti place. :PPP
olo...mah..cam repede au ajuns astia la Cat Music/ Media Services.
Nu ca nu meritau, dar totusi, cam repede.
SOD..deja exagerezi, nu cred ca esti asa fan..itzi batzi joc de oameni..sau ce suntem :))
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

Mesajde Anna|s » Dum Iun 16, 2002 4:48 pm

mie mi se par foarte banali, deci deloc extraordinari. look-ul lor nu intrece pe cel al altora, muzica lor la fel. iar faza ca ii va intrece pe akcent...nu cred. in nici un caz cu melodia asta.
aucun art ne peut egaler la vie!
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

O-Zone

Mesajde olo » Dum Iun 16, 2002 5:06 pm

Sandrino, consideri ca daca videoclipul e facut la calculator,inseamna ca e najpa? Esti ridicol! ( Cred ca ai auzit undeva ca daca e calculator ,atunci e rau- posibil ti-a spus vre-un rocker in legatura cu vocile prelucrate in computer)
Daca te-ai pricepe macar un pic sa lucrezi in programe 3D ,ai fi ramas impresionat o luna dupa vizionarea clipului O-Zone. Nu te-ai intrebat ,de ce in Romania nu s-a mai facut asa videoclipuri"la calculator"?
...Si...Sandrino, ai zis ca nu crezi in succesul trupei o-zone...
Asta depinde numai de ei! Ceia ce crezi tu de viitor nu intereseaza pe nimeni ,doar nu esti Nostradamus....
olo
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mie Mai 22, 2002 12:04 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde sandrino » Lun Iun 17, 2002 10:09 am

olo ohohoho .. extraordinar.. ti-a sarit mustarul :)) lool .. .. hai mai sa fim seriosi .. daca ala e clip klumea .. . eu ma ;a ...
Tu nu ai vazut ce voci au .. etc etc.. toate is de prost gust .. fie nu mai zic nimic ca degeaba zic.. ... mi-e unul nu-mi place si cu asta basta ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

O-Zone

Mesajde olo » Lun Iun 17, 2002 10:40 pm

Sandrino, intradevar numai spune nimic, ca degeaba spui ,daca nu aduci argumente...
olo
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mie Mai 22, 2002 12:04 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde djdiu » Mar Iun 18, 2002 6:19 pm

Kiar k clipu` e bun.. dar altceva e bun de aruncat la gunoi. Cred ca nu voi mai zice nika pe forumu` asta doar ca ii arunc la gunoi!!!!! Pacat de clip...:(((((((
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

O-Zone

Mesajde olo » Joi Iun 20, 2002 1:35 pm

Djdiu,arunca-te pe tine la gunoi, desteptule...
olo
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mie Mai 22, 2002 12:04 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde SOD » Vin Iun 21, 2002 6:12 pm

o-zone!o-zone!o-zone!
uite-asa am visat ca strigau 250.000 de fani dezlantuiti pe Wembley,la concertul sustinut de formatia mea preferata din romania,O-Zone,in deschidere la Flying Steps.
m-am sculat plin de transpiratie.Djdiu-ule,nu crezi ca odata si odata trebuie sa pleznim un concert mare si sa le aratam la ingratii astia de pe fanclub ca formatia noastra are valoare?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde djdiu » Sâm Iun 22, 2002 3:53 pm

SOD, formatia noastra? Ma cam mira. Si olo ...de ce sa ma arunc pe mine la gunoi.
Stiti ce m-ar interesa ? Daca O-Zone canta live.
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

O-Zone

Mesajde olo » Sâm Iun 22, 2002 10:11 pm

daca o-zone cinta live ramane de vazut.Nu prea am auzit de concerte cu ei,nici informatie despre trupa... straniu.
olo
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Mie Mai 22, 2002 12:04 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde sandrino » Dum Iun 23, 2002 9:39 am

Slabe sanse sa cante live :) ...
Si sunt sigur ca primul argument pe care il au este ca au prea multa miscare scenica :) ... si al doilea ar fi ca nu au aparatura necesara ptr. a canta live .. asa face spune fiecare formatie .. deci e clar...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde djdiu » Sâm Iun 29, 2002 4:20 pm

sigur nu canta live....dar s-ar putea ca in timpul unuui concert sa nu aiba atata miscare scenica..
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

Mesajde AMIRA SIMONA » Dum Iun 30, 2002 11:01 pm

hmm,nu pot sa zic ca aceasta formatie e cine stie ce.Mie mi se pare ca ei sunt afoni.Si nu vi se pare ca solistul ala brunet seamana cu Adi de la Akcent?
AMIRA SIMONA
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Mar Iun 25, 2002 10:22 pm
Localitate: Romania,Bucuresti

Mesajde djdiu » Vin Iul 12, 2002 12:24 pm

O-Zone sunt din Chisinau..si daca nu ati observat ii cam da despe tv si radio da` numa` ca in reviste..
Si un fan club O-zone:
CP 17 OP 1 loc. Satu Mare !!!!
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

Următorul

Înapoi la De pe muzica

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori