Ai sa vorbim cum sa putem tine o relatie de prietenie pe lunga durata!!!!!!!!!

De-asa vremi se-nvrednicira cronicarii si rapsozii...

Ai sa vorbim cum sa putem tine o relatie de prietenie pe lunga durata!!!!!!!!!

Mesajde Dr_Sic » Vin Sep 28, 2001 3:24 pm

Pai daca va intereseaza acest subiect atunci va rog sa imi scrieti si sa ma intrebati despre cum ati vrea sa aveti o relatie de lunga durata.Pa!.........si astept raspunsul vostru.
Dr_Sic
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Sâm Sep 08, 2001 11:00 pm

prietena mea

Mesajde Vizitator » Sâm Sep 29, 2001 4:06 pm

asa vrea sa am o prietena care sa ma iubeasca mult
dar nu prea o gasesc
Vizitator
 

PRIETEN

Mesajde Vizitator » Sâm Sep 29, 2001 8:21 pm

SAL
Vizitator
 

salutari

Mesajde Dr_Sic » Mie Oct 03, 2001 9:24 am

Pai bai omule ce sa zic acuma doar ca sa-mi specifici si mie ce fel de fata preferi,cum ai vrea sa arete,si mai multe chestii de astea............ok.Astept raspunsul tau.Pa!
Dr_Sic
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Sâm Sep 08, 2001 11:00 pm

Mesajde adriana » Dum Oct 07, 2001 11:18 pm

Este foarte greu sa ai o prietenie pe lunga durata pentru ca, la un moment dat, este obligator o atractie deci devine imposibil!!
adriana
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Dum Sep 16, 2001 7:02 pm

Mesajde samadau » Mar Oct 09, 2001 12:58 am

Initial trimis de adriana
Este foarte greu sa ai o prietenie pe lunga durata pentru ca, la un moment dat, este obligator o atractie deci devine imposibil!!
nu chiar imposibil.Depinde ce fel de relatie(ex:pe net sau ...
samadau
 

Vreau si eu o fata Klumea!...

Mesajde Vizitator » Sâm Oct 20, 2001 6:45 pm

As vrea sa am o prietena loiala care sa ma iubeasca foarte mult... una cuminte si frumoasa!!!
Vizitator
 

Re: Ai sa vorbim cum sa putem tine o relatie de prietenie pe lunga durata!!!!!!!!!

Mesajde Sory » Dum Oct 21, 2001 6:29 pm

Pey,...in primul rand trebuie ca ambele persoane sa tina una la alta.
Continua tu. :))
asorina@home.ro Scrie-mi. Impreuna cu un asl!
io: 16 f buc.
ciao,
Sorina
Sory
 

Relatii prietenesti

Mesajde Vizitator » Joi Noi 01, 2001 2:42 pm

Salut ma numesc Daniela si doresc sa am multi prieteni. Cine este interesat sa aiba o pritenie sincera si de lunga durata.
Vizitator
 

buna draga

Mesajde Vizitator » Sâm Noi 03, 2001 9:43 pm

Buna frumoaso.vreau Sa fac cunoí¾tinta cu tine.Eu sí½nt acum í½n TURCí
Vizitator
 

Salutari de la Dr_Sic!!!!!!

Mesajde Dr_Sic » Dum Noi 04, 2001 2:10 pm

Eu sunt Dr_Sic ......... un baiat simpatic si daca te-ar interesa sa vorbesti cu mine atunci am sa te rog sa ma cautiiiiInformatii de spre mine gasesti tot pe aces sait....... ok
Astept raspunsul tau cat mmai repede!!!!!!!
Pa si te pup dulce !!!!!!!!!
Dr_Sic
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Sâm Sep 08, 2001 11:00 pm

Salutari de la Dr_Sic!!!!!!

Mesajde Dr_Sic » Dum Noi 04, 2001 2:13 pm

Va salut pe toti care ati intrat pe acest subiect!!!!!!!!Am sa-l rog pe anonimul sa-mi scrie si mie un mail cat mai repede posibil si redtu care mai aveti probleme cu dragostea am sa ma rog ca sa ma contactati ca sa va pot raspunde !!!!!!!!!
Pa si va pup pe toti !!!!!!!!!!
Dr_Sic
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Sâm Sep 08, 2001 11:00 pm

Re: Salutari de la Dr_Sic!!!!!!

Mesajde Daniela » Lun Noi 05, 2001 10:38 am

[quote]Initial trimis de Dr_Sic
[B]Va salut pe toti care ati intrat pe acest subiect!!!!!!!!Am sa-l rog pe anonimul sa-mi scrie si mie un mail cat mai repede posibil si redtu care mai aveti probleme cu dragostea am sa ma rog ca sa ma contactati ca sa va pot raspunde !!!!!!!!!
Pa si va pup pe toti !!!!!!!!!!
salut de la Daniela
As vrea sa am si eu o prietenie cu tine. Na poti gasi la:
sdanutsa@yahoo.com
Daniela
 

Re: ai gasit-o

Mesajde crina6 » Vin Noi 09, 2001 11:26 am

Initial trimis de Anonim
As vrea sa am o prietena loiala care sa ma iubeasca foarte mult... una cuminte si frumoasa!!!
crina6
 

mah fratilor eu nu inteleg un lucru

Mesajde micutzu » Vin Noi 09, 2001 7:00 pm

:( :confused:
Mah ziceti-mi shi mie un lucru de un an in coace eu tot de una scap shi de alta dau toate au preten prin strainatate shi umbla cu mine shi cind incep sa pun shi eu putin suflet in relatie ele imi zic :
Vezi shi stii ca am shi eu un prieten prin Italia ,Israel ,shi asa mai departe shi stii ca trebe sa terminam ca vine el acasa w.
no ce sa ma fac eu acuma ?????????!!!!!!!!
Acuma de 2 luni am intilnit una buna de tot am stat cu ea 2 luni shi luni seara am aflat ca vine in 3 decembrie pretenu din italia zicetii shi voi ce sa mai fac eu ca eu timpesc daca mai continui asa ...
Astept sfaturile voastre .......... va multumesc anticipat !!
va salut shi astept mesajele de la voi
micutzu
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Joi Sep 20, 2001 5:25 pm
Localitate: Romania,Salaj,Zalau

nu putemmmmmmmmm

Mesajde CADYMAN » Lun Noi 19, 2001 2:50 am

Nu cred ca ca va fii posibila asa ceva vreodata mai ales cand se intmpla ce se intampla in ziua de azi cu lumea si cu persoanele care joaca foarte mult teatru.Cum poti sa te gandesti la o relatie de lunga durata daca ea nu exista???Sau daca persoana de langa tine nu te iubeste!!!Spune-mi tu asta Dr_Sic!! raspunde-mi la intrebarea asta"DE CE tre` sa suferi atunci cand iubesti?"Si dupa ce imi raspunzii vom mai discuta despre relatiile de lunga durata
Cu respec cadyman
by CADYMAN
CADYMAN
Junior Member
 
Mesaje: 72
Membru din: Lun Sep 03, 2001 9:14 pm
Localitate: braila/romania

Salutari de la Dr_Sic!!!...pentru micutu !!!!

Mesajde Dr_Sic » Vin Noi 23, 2001 9:54 am

Mai omule se pare ca situatia ta este cam disperata dar sa stii ca si tu esti cam disperat cu fetele!!!!!Ar trebui sa ai si tu mai multa grija cu fetele deoarece odata si odata nu vei mai avea nici una.Te rog i-am acest sfat ca de la un prieten de-al tau apropiat.....ok!
Pa!....si astept raspunsul tau !!!!
Dr_Sic
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Sâm Sep 08, 2001 11:00 pm

Salutari CADYMAN !!!!

Mesajde Dr_Sic » Vin Noi 23, 2001 10:04 am

Salut si ma bucur ca ai abordat subiectul asta!!!Pai ce zic ca doar am avut si eu o intamplare neplacuta cu o fata chiar acum de curand si cu care ma-m despartit momentan.Ea mi-a spus ca ma iubeste dar nu ma iubeste asa de mult cum o iubesc eu pe ea!!!!!Iar asta masat fara cuvinte si am ramas putin socat!!!!Despre tine ce sa zic ....... ca o sa gasesti o MAREA IUBIRE intr-o zi dar iti spun sa ai foarte mare grija pe cine vei alege ca sa fie marea taiubire deoarece sar putea ca mai tarziu sa fi dezamagit cum am fost eu !!!!!Te rog daca citesti mesajul asta sa-mi si si raspunzi !!!!Pa !......si mai vorbim si daca mai ai probleme apeleaza la mine !!!
Dr_Sic
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Sâm Sep 08, 2001 11:00 pm

Re: mah fratilor eu nu inteleg un lucru

Mesajde Mirela » Vin Noi 23, 2001 3:18 pm

de ce nu-ti faci o prietene in strainatate--ca sa le poti spune tu lor "tre'sa vina prietena si tre'sa terminam"...??????
e doar o sugestie....
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Re: nu putemmmmmmmmm

Mesajde Mirela » Vin Noi 23, 2001 3:20 pm

"DE CE tre` sa suferi atunci cand iubesti?"
pentru ca asa poti pretui mult mai mult dulceatza,tandretzea si binecuvantarea care se ascund in spatele dragostii.....
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Re: Ai sa vorbim cum sa putem tine o relatie de prietenie pe lunga durata!!!!!!!!!

Mesajde adriana » Dum Noi 25, 2001 8:44 pm

Initial trimis de Dr_Sic
Pai daca va intereseaza acest subiect atunci va rog sa imi scrieti si sa ma intrebati despre cum ati vrea sa aveti o relatie de lunga durata.Pa!.........si astept raspunsul vostru.


Buna, am un prieten in Romania si comunicam prin mirc in fiecare saptamana. Problema este ca imi place extrem de mult de un baiat din clasa mea dar nu stiu daca il interesez, habar n-am!! Si prietenul meu din Romania a venit sambata trecuta dar acum 2 saptamani na venit si l-am cam uitat!!! adica in saptamana ma gandesc la cel din clasa mea si, sambata, cand vorbesc cu cel din Romania, simt ceva dar nu stiu ce dar stiu in orice caz ca nu mai tin la el cum am tinut acum 3 luni!!!!Nu stiu ce sa fac: sa astept pana la vara si sa ratez orice ocazia sau sa-mi traiesc viata si dupaia vedem!!!
Astept sfaturile voastre, diana.tothezan@wanadoo.fr
adriana
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Dum Sep 16, 2001 7:02 pm

Re: Salutari de la micutzu pentru Dr_Sic!!!!!

Mesajde micutzu » Mar Noi 27, 2001 9:50 pm

Initial trimis de Dr_Sic
Mai omule se pare ca situatia ta este cam disperata dar sa stii ca si tu esti cam disperat cu fetele!!!!!Ar trebui sa ai si tu mai multa grija cu fetele deoarece odata si odata nu vei mai avea nici una.Te rog i-am acest sfat ca de la un prieten de-al tau apropiat.....ok!
Pa!....si astept raspunsul tau !!!!

:D Da mah ce sa fac statia s-a cam dus adaptoru la ea shi trebe sa fac rost de altu iar in legatura cu mine mah acuma sunt toate bune shi frumoase shi sar putea sa vin la BV de craciun sau rev dar mai vorbim noi ok mah trimite-mi adresa ta de e-mail shi sa imi zici cind esti intr-o seara pe net adica pe m-irc sa vorbim ok bey
va salut shi astept mesajele de la voi
micutzu
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Joi Sep 20, 2001 5:25 pm
Localitate: Romania,Salaj,Zalau

Salut Daniela!

Mesajde Alin Silviu » Joi Noi 29, 2001 6:09 pm

Initial trimis de Daniela
Salut ma numesc Daniela si doresc sa am multi prieteni. Cine este interesat sa aiba o pritenie sincera si de lunga durata.

Salut Daniela . Eu sunt Alin si daca vrei sa gasesti un prieten si in mine te rog sa -mi scrii pe adresa Dj_silver1983yahoo.com.
Alin Silviu
 

Mesajde adriana » Joi Dec 06, 2001 11:21 pm

Initial trimis de samadau
nu chiar imposibil.Depinde ce fel de relatie(ex:pe net sau ...


Pai daca e vorba despre o relatie de dragoste, e foarte greu sa traiesti departe de persoana iubita pentru ca sigur ai oportunitati sa cunosti pe altcineva!! Zic asta pentru ca mi sa intamplat mie: asta vara am cunoscut un baiat si m-am indragostit de el dar, din septembrie, am cunoscut un altul care e in clasa mea si trebuie sa spun ca-mi place de el rau de tot si ma simt foarte vinovata dar n-am ce face, asta-i viata, pur si simplu!! Ce parere ai, sunt egoista?Mai ales ca m-antreb daca trebuie sa-mi traiesc viata sau sa astept un an, adica imi place de baiatul din clasa mea dar tot timpul ma gandesc la celalalt si nu stiu ce sa fac!!!
adriana
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Dum Sep 16, 2001 7:02 pm

Re: Vreau si eu o fata Klumea!...

Mesajde adriana » Joi Dec 06, 2001 11:22 pm

Initial trimis de Anonim
As vrea sa am o prietena loiala care sa ma iubeasca foarte mult... una cuminte si frumoasa!!!


Si tu, n-ar trebui sa o iubesti, doar ea sa te iubeasca????????
adriana
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Dum Sep 16, 2001 7:02 pm

de ce suferim din dragoste?

Mesajde kry$ » Sâm Dec 08, 2001 8:59 am

Cred ca intrebarea asta ne framanta pe foarte multi dintre noi....
motive sunt o gramada(majoritatea puerile,chiar prostesti),dar asta ne face sa pretuim si mai mult relatia respectiva.
Sfatul meu ar fi:invatati cat mai mult din greselile altora si cat mai putin din greselile voastre!
eu asta incerc sa fac.......
kry$
Junior Member
 
Mesaje: 20
Membru din: Mar Aug 21, 2001 12:09 pm
Localitate: cu sufletul sunt alaturi de toti cei care au nevoie de mine!

cea ce nu intelegi

Mesajde felixy » Joi Ian 03, 2002 8:44 am

Poate ca-ti voi spune ce deja alti au facut-o,dar alt raspuns,alt sfat , nu gasesc.
Cand iti faci o prietena ar fi cazul s-o intrebi cate ceva despre ea.De ex:daca are prieten!
Ce ai patit tu ,s-a mai intamplat unor prieteni de-ai mei.Si lor le-am spus scelasi lucru.
Capul sus!
Pastram legatura!
felixy
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am
Localitate: Romania.giurgiu

Re: Re: Ai sa vorbim cum sa putem tine o relatie de prietenie pe lunga durata!!!!!!!!!

Mesajde felixy » Joi Ian 03, 2002 8:51 am

Initial trimis de adriana


Buna, am un prieten in Romania si comunicam prin mirc in fiecare saptamana. Problema este ca imi place extrem de mult de un baiat din clasa mea dar nu stiu daca il interesez, habar n-am!! Si prietenul meu din Romania a venit sambata trecuta dar acum 2 saptamani na venit si l-am cam uitat!!! adica in saptamana ma gandesc la cel din clasa mea si, sambata, cand vorbesc cu cel din Romania, simt ceva dar nu stiu ce dar stiu in orice caz ca nu mai tin la el cum am tinut acum 3 luni!!!!Nu stiu ce sa fac: sa astept pana la vara si sa ratez orice ocazia sau sa-mi traiesc viata si dupaia vedem!!!
Astept sfaturile voastre, diana.tothezan@wanadoo.fr

Vreau sa te intreb cate ceva despre mirc.CE trebuie sa fac ca sa il am !
Te rog din suflet sa-mi raspunzi!
felixy
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am
Localitate: Romania.giurgiu


Înapoi la Antichitati

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 8 vizitatori

cron