Andrea Antonescu in Playboy

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Andrea Antonescu in Playboy

Mesajde dadius » Joi Iun 20, 2002 12:11 pm

Cate poate sa faca un om in cativa ani nu? De la lansare pana acum ceva vreme Andre au avut vanzari foarte mari la Media Services si s-au umplut de bani si de fani.Dar vremurile acelea incet, incet au trecut.Asa ca fetele s-au despartit (sper ca de data asta pe bune si definitiv).Au crescut si ele, dar si figurile din cap.Cea blonda are un gram de voce asa ca vrajala va mai tine putin (sunt altii in spate care vor avea grija de asta).Ei.... da ce facem cu Andreea Antonescu? Ea nu prea a avut voce niciodata iar acum i s-a si schimbat din cauza varstei.Parca are voce de barbat (mai tinerel nu foarte batran).Asa ca singura solutie ar fi sa arate ceea ce multi vroiau sa vada la ea de mai multa vreme: sanii mari,curul, p***a.
Si uite ca o si face.Bravo ei! Ma gandesc acum la fanii ei (la baieti in special ) dintre care care unii sunt de varsta ei si s-au dezvoltat visand la ea si ascutandu-i muzica.Cred ca trebuie sa fie ceva super misto ca ca idolul tau (poate e prea mult spus) sa-ti indeplineasca visul, adica sa-ti arate tot ce vrei.Misto nu? Acum fanii (baieti) pot sa puna un cd cu Andre, apoi pot sa deschida revista cu imaginile fierbinti ale Andreei si in final pot sa-si traga si o LABA sanatoasa privind si ascultand trupa preferata (ma rog jumate din ea). Cred ca e dea dreptul cool.Si daca mai trag si o marihuana pot sa creada ca sunt chiar cu Andreea in pat!
In incheiere as vrea sa spun ca ar trebui si cealalta andrela sa apara in Playboy si atunci voi fii nevoit sa spun ca Andrelele isi respecta si isi iubesc fanii la modul cel mai pro'fund.
In rest cred ca ,pana le voi vedea pe: Alicia Keys,Withney Huston,Celine Dion,Mariah Carey etc in Playboy...... ,va trebui sa ma multumesc DOAR CU MUZICA SI CU VOCILE LOR! Voi ramane insa in continuare indignat fata de ce se intampla in Romania.

Semneaza al vostru Jeam Beam.
Spune-mi ce muzică asculţi, ca să îţi spun câţi sunteţi de mulţi!
Avatar utilizator
dadius
 
Mesaje: 779
Membru din: Dum Iun 16, 2002 11:00 pm

Re: Andrea Antonescu in Playboy

Mesajde tre » Joi Iun 20, 2002 4:14 pm

eu nu mai gasesc playboyu cu antoneasca....
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Joi Iun 20, 2002 5:48 pm

Io zic ca asta cu Playboyu' e prima initiativa laudabila si de bun simt a Andreei A. ! :D
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde tre » Joi Iun 20, 2002 11:45 pm

Initial trimis de bhuttu
Io zic ca asta cu Playboyu' e prima initiativa laudabila si de bun simt a Andreei A. ! :D

na apai...bine zishi tu bhuttule!
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Mesajde stefan » Joi Iun 20, 2002 11:46 pm

Initial trimis de bhuttu
Io zic ca asta cu Playboyu' e prima initiativa laudabila si de bun simt a Andreei A. ! :D


Da, s-a apucat sa saboteze Playboy-u din interior, stricandu-le reputatia! Ce dracu bai, urata aia... Poate multi adolescenti o sa fie super-excitati etc, dar sper ca macar cativa sa se uite mai atenti si poate sa le treaca prin cap ca LABA are o limita si ea...
subpolar homesick fane

"This here post might offend you some
If it doesn't it's because you're dumb"
stefan
Junior Member
 
Mesaje: 2282
Membru din: Dum Feb 24, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde bhuttu » Vin Iun 21, 2002 12:01 am

Ba fane... mie imi place. Da' e vorba de gusturi la femei pana in final, ce dracu'!
Si inca o treaba: te-oi pricepe tu la Beatles, da' la Andre soto te fac ;) !
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

cda tot e forumul de barfe

Mesajde Aliosha » Vin Iun 21, 2002 12:04 am

Mai rea ca Daniela Gyorfy nu e... aia e the lowest low.
Fata asta de la Andre are o fatza incredibil de antipatica. Emana asa o rautate amestecata cu prostie.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Re: cda tot e forumul de barfe

Mesajde stefan » Vin Iun 21, 2002 12:21 am

Initial trimis de Aliosha
Mai rea ca Daniela Gyorfy nu e... aia e the lowest low.


Nu stiu, n-am vazut.


Fata asta de la Andre are o fatza incredibil de antipatica. Emana asa o rautate amestecata cu prostie.


Problema e ca atunci cand era langa ailalta din Andre, alaturarea ii era (zic eu) favorabila lu Antoneasca, ailalta fiind _mai_ urata. Acum n-o sa mai poti sa zici: "hai ma, ca fata de aia...". Totusi, we'll always have Daniela Gyorfy, right? :) Ca termen de comparatie, I mean.
subpolar homesick fane

"This here post might offend you some
If it doesn't it's because you're dumb"
stefan
Junior Member
 
Mesaje: 2282
Membru din: Dum Feb 24, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Aliosha » Vin Iun 21, 2002 12:24 am

Clar. Eu n-am zis ca e urata(frumoasala fatza nu e sub nici o forma) ci doar ca are o fatza antipatica. Asa mis e para mie....
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

poze?

Mesajde biju » Vin Iun 21, 2002 12:31 am

aveti idei de unde as putea lua pozele(online bineinteles) , ca bani nu as da pe asea ceva?
biju
 

Mesajde Aliosha » Vin Iun 21, 2002 12:39 am

Se gasesc la siteul playboy:
http://www.playboyromania.ro/
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Vin Iun 21, 2002 1:36 am

Imi vine sa mor cand vad totzii ciutanii de 14-15 pe la chioscuri disperatzi sa isi ia pleiboi k "ie cu aia de la andre".....ce draq o pun pe distrusa aia in playboy?nici nu a trecut un an de cand a murit tasu shi deja gata,aparem in playboy...ce conteaza?banii sa iasa..Penibil!

P.S.macar dak ar fii cantat ceva...da asa Zero(0) Tolerance!
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

bine zis!

Mesajde dadius » Vin Iun 21, 2002 6:47 am

Initial trimis de stefanp


........ dar sper ca macar cativa sa se uite mai atenti si poate sa le treaca prin cap ca LABA are o limita si ea...


Asa e
Spune-mi ce muzică asculţi, ca să îţi spun câţi sunteţi de mulţi!
Avatar utilizator
dadius
 
Mesaje: 779
Membru din: Dum Iun 16, 2002 11:00 pm

Mesajde K-gula » Vin Iun 21, 2002 12:08 pm

ce naiba sa vezi la ea? o tata mai mare decat cealalta? nici nu am putu sa ma uit la tot editorialul ei. este inimaginabil de infecta. acra este cuvantul magic.

K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Vin Iun 21, 2002 12:15 pm

am pus si eu stire pe portal cu ea http://www.fanclub.ro/portal si vreau sa zic ca pozele ei sunt chiar reushite... ;i
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Game Over » Vin Iun 21, 2002 12:39 pm

Cred ca are o singura poza asha mai de Doamne ajuta, aia' cand sta cu spatele shi ne arata poponeanta! :D
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Mesajde MadMax » Vin Iun 21, 2002 3:46 pm

Pai na...asta e cu "artistele" de pe la noi...Azi maine o vedem si pe vreuna de la Bambi prin Playboy...
Avatar utilizator
MadMax
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Mar Apr 16, 2002 11:00 pm

Mesajde tre » Vin Iun 21, 2002 9:24 pm

ba fratilor....

1. era vorba exclusiv de placerea (neplacerea pt unii) de-a vedea o tipa goala... nu neaparat pt laba ci pur si simplu. (nu puteti sa va uitati la muieri despuiate fara sa dati una mica? :D )

2. tipa asta goala se-ntampla sa fie andreea antonescu si, fiecare dintre noi (aproape fiecare), macar un moment s-a gandit la ce-ar ascunde pe sub haine. pana la urma pana si pe teo sau mihaela tatu as vrea sa le vad in fundu gol, de curiozitate.

3. don'shoara andreea e superdotata in materie de innebunit masculii.
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Sâm Iun 22, 2002 6:46 am

Initial trimis de tre cool
ba fratilor....

pana la urma pana si pe teo sau mihaela tatu as vrea sa le vad in fundu gol...


Perversule :D
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Sâm Iun 22, 2002 7:52 am

Initial trimis de tre cool
ba fratilor....

1. era vorba exclusiv de placerea (neplacerea pt unii) de-a vedea o tipa goala... nu neaparat pt laba ci pur si simplu. (nu puteti sa va uitati la muieri despuiate fara sa dati una mica? :D )

2. tipa asta goala se-ntampla sa fie andreea antonescu si, fiecare dintre noi (aproape fiecare), macar un moment s-a gandit la ce-ar ascunde pe sub haine. pana la urma pana si pe teo sau mihaela tatu as vrea sa le vad in fundu gol, de curiozitate.

3. don'shoara andreea e superdotata in materie de innebunit masculii.


Nici eu n-as fi spus-o mai bine :D Si vedeti ca nu e vorba de intors complimente aici...
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Fuck Andreea Antonescu

Mesajde xAndra » Sâm Iun 22, 2002 10:54 am

Ma enerveaza faptul s-a facut atata valva cu aparitia in Playboy a unei tiganci ce e Andreea Antonescu, cu tatele mari si fara nici un pic de talent muzical.Culmea este ca au dat-o chiar si la stirile pro-tv de paca ar fi o prblema de interes national...
Majoritatea fanilor ei sunt copii, in general baietei care la vederea curului ei o iau razna :sperm: .Oricum pe seama lor cred ca Playboy-ul a facut o gramada de bani.
xAndra
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Iun 08, 2002 9:58 am
Localitate: ab

Mesajde TOXIC » Sâm Iun 22, 2002 12:55 pm

Anotonescu cred ca o sa falimenteze revista asta, parca playboy.
e super super super super super super super super super NASHPA.v chhh ;P
TOXIC
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Joi Iun 13, 2002 10:59 pm

Mesajde J.A.Tiranu » Sâm Iun 22, 2002 2:51 pm

Ba nu stiu, mie mi se pare buna de pu.. . Fata o strica nitelus(dar nu e urata)
Ce ma oftica.....30000$? Aia are acum 30000$ doar asa ca a pozat goala? Macar s-o fi postit fotografii, si sa-i fi dat sloboz
;a ;a ;a ;a ;a :(
J.A.Tiranu
Junior Member
 
Mesaje: 184
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 1:11 am
Localitate: Somewhere over the rainbow

Mesajde Josefine^ » Sâm Iun 22, 2002 6:53 pm

n-am cumparat revista in cauza,dar m-ati facut curioasa,asa ca m-am inscris la site-ul pleiboi ca sa vad si eu ce e pe acolo... :p
Avatar utilizator
Josefine^
Junior Member
 
Mesaje: 208
Membru din: Mar Mai 07, 2002 11:00 pm

Mesajde tre » Sâm Iun 22, 2002 7:13 pm

j.a. tiranu ai dreptate, ii buna de p!@a....sau de mai multe...cine stie. :D:D
o alta concluzie nasoala la care-am ajuns e ca cu aproape 1 mld. lei (30.000$) nu mai poti sa-ti iei masina ca lumea. :D

josephine la plaiboi.ro nu-ti da decat vreo 2-3 poze ;).
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Josefine^ » Sâm Iun 22, 2002 7:20 pm

cu alte cuvinte...been there,done that...
oricum,nu mi s-a parut cine stie ce...
Avatar utilizator
Josefine^
Junior Member
 
Mesaje: 208
Membru din: Mar Mai 07, 2002 11:00 pm

mda

Mesajde n3aGabitz » Sâm Iun 22, 2002 9:18 pm

deci numarul cu AndreEA e de departe (alaturi de ala cu anda adam in formula noua) cel mai bun. Cine nu inteleg asta e, nimeni nu e perfecta. Ma intreb insa filozofii astia care le leagha de partea muzicala a andreei, cand se uita in revista se uita sa vada vocea ei sau tatele si curu? indiferent ce e in viata particulara din moment ce a pozat in playboy e mai mult sau mai putin MODEL (nu vedeta fotomodel...model). capisce? ok!

Xandra nu avea tu grija la "baietii" care o asculta....defapt daca stau si ma intreb, care e problema ta? ca are atata popularitate? bravo ei ca are, si-a atins scopul asa cum a vrut!
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde tre » Sâm Iun 22, 2002 10:11 pm

bai care-ati cumparat playboy-u va rog scantati si voi pozele si puneti-le pe net ca eu nu mai gasesc pe nicaieri sa cumpar!!!
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Mesajde J.A.Tiranu » Sâm Iun 29, 2002 3:40 pm

http://nydaz.cjb.net/, incercati aici, sunt toate pozele cu Andreea si nu numai.......
undeva la marea neagra ..... lucrurile se contrazic
J.A.Tiranu
Junior Member
 
Mesaje: 184
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 1:11 am
Localitate: Somewhere over the rainbow

Parere

Mesajde demonxxus » Mar Iul 02, 2002 12:47 am

Nu sunt atotstiutor si nici nu am pretentia ca am dreptatea absoluta dar din ce am citit aici mi se pare ca suntem depasiti ca natiune. Ne depasesc faptele minore. (Si minori - care nu au voie cu playboy). Ce atata scandal ca a pozat aia. Cui strica personalitatea? Pustilor labagii? Daca nu era ea erau alte poze. Ca nu are talent artistic ? Si ce daca. Pozele o pun in valoare. Aia de la Playboy sunt artisti. Isi stiu meseria. Si e normal sa ia ceva bani, pentru ca are cei mai multi fani dintre cele ce au pozat in revista. Restu le-a ridicat Playboy-ul. Asta a pozat in Playboy doar cand a decazut artistic. Atat.
Nimic, nimic nu poate schimba lumea!!
Avatar utilizator
demonxxus
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Vin Iun 07, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 56 vizitatori