Ce-a patit tseposu???

Totul despre muzica rock

Mesajde tseposu » Sâm Oct 06, 2001 1:26 pm

DANA, da' sa vezi faza: dupa Irisu' de aseara cred ca mi-am spart nasul!!! bai, si sunt plina de vanatai pe maini! ce draq am facut aseara????? ofer recompensa pt orice informatii care pot dezlega misterul...
tseposu
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Lun Aug 06, 2001 6:58 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Rockeru'Somer » Sâm Oct 06, 2001 5:48 pm

Initial trimis de tseposu
DANA, da' sa vezi faza: dupa Irisu' de aseara cred ca mi-am spart nasul!!! bai, si sunt plina de vanatai pe maini! ce draq am facut aseara????? ofer recompensa pt orice informatii care pot dezlega misterul...

nu detin informatii de acest gen!
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Spitalu de urgenta

Mesajde alina » Sâm Oct 06, 2001 11:43 pm

care dintre voi ajuns acolo hai nu va fie rusine
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm

fata cu tsepi

Mesajde curly » Dum Oct 07, 2001 9:42 pm

Initial trimis de tseposu
DANA, da' sa vezi faza: dupa Irisu' de aseara cred ca mi-am spart nasul!!! bai, si sunt plina de vanatai pe maini! ce draq am facut aseara????? ofer recompensa pt orice informatii care pot dezlega misterul...

Cat imi dai?
rau de gura!
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Mesajde alina » Dum Oct 07, 2001 9:49 pm

numa la maritis si la $$$ iti sta capul
addio pirata!
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm

ha ha ha

Mesajde Vizitator » Dum Oct 07, 2001 10:28 pm

mai alina
in afara de faptul ca bausei berile alea, cine stie pe cine ai batut tu ca sa ajungi la noi, prin multime

si capul ala in nas l-ai luat de la o tipa din randul 1
Vizitator
 

Mesajde gaga » Lun Oct 08, 2001 7:24 am

In completare mentionez ca tipa care a pocnit-o pe tzep a fost arsa cu tzigara de moi. Vanatai am si eu dar sunt de la tipii cu care am topait mai incolo pe care-i stiam de altundeva (nu mai stiu de unde). Si mai e posibil sa mai ai nishte vanatai de la shomi si frati-su (de aia nu ati dormit toata noaptea?) LOL.

p.s. Aline, te-a tinut efectul cafelei cu sare pana a doua zi?
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

ASADAR...

Mesajde tseposu » Lun Oct 08, 2001 1:41 pm

din informatii pe care le-am primit din anumite surse (care nu pot fi dezvaluite, bineinteles), treaba ar sta cam asa:
1. la spitalu' de urgenta n-am ajuns, alina, dar l-am auzit ,asa, ca-ntr-un vis... sambata noaptea (oare unde eram???)
2. cica fiara din mine s-a dezlantuit, intr-adevar, vali, dar nu cred ca lumea ar vrea sa afle... (apropo, ti s-a dezumflat ochiul?)
3. la nevoie nu poti conta decat pe dana, care stie exact unde si cum sa loveasca (si mai ales pe cine!)
4. oficial, schoomi nu detine informatii, dar... (in fond, contul meu de la banca a scazut ingrijorator)
5. curly, se vede ca sunteti frati!!! intai descrie marfa, ca sa vedem daca batem palma!...

si pt a-mi acoperi blancurile de memorie care se pare ca sunt contagioase (mama, dana, ce ma fac daca ne mai intalnim??? cum naiba mai fac eu scoala?), lista asteapta completare.
tseposu
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Lun Aug 06, 2001 6:58 pm
Localitate: bucuresti

Misteru-nvaluie pricina deci, cautati gaina.

Mesajde gaga » Lun Oct 08, 2001 1:56 pm

Initial trimis de tseposu
la nevoie nu poti conta decat pe dana, care stie exact unde si cum sa loveasca (si mai ales pe cine!)

curly, se vede ca sunteti frati!!! intai descrie marfa, ca sa vedem daca batem palma!...


Tzep, ai grija ca ce te-am invatat este lovitura secreta. Daca o dezvalui unui barbat imi pierd puterile de vrajitoare... Oricum nu o aplica pe aceeasi persoana ca se supara si ne baneaza pe-amandoua. Sau il lasa pe kicku fara usa la camera ca parca in ea s-a proptit.

Cat despre curly ai grija ca si pe mine a vrut sa ma tapeze de bani ca sa-mi ofere o informatie pe care o stiam deja de al alin. Vezi ca-s mari jmecheri oltenii astia.

p.s. spitalu' de urgenta pe care l-ai auzit era din vina lui Andrei, de-aia ti s-a facut rau, nu de la tzuica.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Promit solemn!!!

Mesajde tseposu » Lun Oct 08, 2001 2:07 pm

dana, secretul va intra cu mine in pamant

blancurile alea se micsoreaza... danke! si inca o data danke pt ca m-ai pus in garda. ai dreptate, cu fratii nu-i de glumit!
tseposu
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Lun Aug 06, 2001 6:58 pm
Localitate: bucuresti

Re: Promit solemn!!!

Mesajde gaga » Lun Oct 08, 2001 2:14 pm

Initial trimis de tseposu
dana, secretul va intra cu mine in pamant

blancurile alea se micsoreaza... danke! si inca o data danke pt ca m-ai pus in garda. ai dreptate, cu fratii nu-i de glumit!


De fapt cu nici unul nu-i de glumit. btw, camd ne mutam la kickass acasa (da vezi sa nu-i spui si lui ca el nu stie). Ai vazut ca are si curte ca lumea daca a intrat si bmw-ul.

p.s. esti la vali la faculta?
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde tseposu » Lun Oct 08, 2001 2:34 pm

nu, sunt la un net care merge ca pixu', am scris cateva mailuri si am dat pe forum, dar plang langa el de incet ce merge

ne mutam in seara asta daca te lasa al tau. sau in curand. cum ramane cu propunerea aia a ta?... stii tu, de duminica, dupa ce ai vorbit stii tu cu cine... ei, stii la ce ma refer? (vezi sa nu ne prinda dusmanii, ai grija cum imi scrii)
tseposu
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Lun Aug 06, 2001 6:58 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde gaga » Lun Oct 08, 2001 2:48 pm

Initial trimis de tseposu
nu, sunt la un net care merge ca pixu', am scris cateva mailuri si am dat pe forum, dar plang langa el de incet ce merge

ne mutam in seara asta daca te lasa al tau. sau in curand. cum ramane cu propunerea aia a ta?... stii tu, de duminica, dupa ce ai vorbit stii tu cu cine... ei, stii la ce ma refer? (vezi sa nu ne prinda dusmanii, ai grija cum imi scrii)


Sa mor io daca mai tin minte cu cine am vorbit. Da de mutat ne mutam ca sa-i implinim viata stii tu cui ca sa nu se mai intalneasca cu foste gagici tafnoase care au zis stii tu ce la telefon despre noi. Las ca-l invatam noi minte pe fraier, ce daca-i mare. Mai erau unii mari si ai vazut ce usor se fac afise pe jos. hehehe

p.s. fara gluma, nu mai pupam noi invitatii la kicku dupa ca i-am lasat casa vraiste si a trebuit sa se roage de noi ca sa plecam. Ca daca nu avea frozen treaba mai plecam la sfantu' asteapta ca mai era tzuica.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Rockeru'Somer » Lun Oct 08, 2001 9:21 pm

Initial trimis de DANA
In completare mentionez ca tipa care a pocnit-o pe tzep a fost arsa cu tzigara de moi. Vanatai am si eu dar sunt de la tipii cu care am topait mai incolo pe care-i stiam de altundeva (nu mai stiu de unde). Si mai e posibil sa mai ai nishte vanatai de la shomi si frati-su (de aia nu ati dormit toata noaptea?) LOL.

p.s. Aline, te-a tinut efectul cafelei cu sare pana a doua zi?

curly a dormit langa tzep asa ca nu stiu ce-au facut ei ,si asa eu am adormit primu' ei tot vorbeau cand eu m-am culcat....
cafeaua e trasnet!
cand imi voi dechide vreo cafeneau o sa te iau la bar!normal ca o sa-ti pun un calculatyor mai bun ca astia de la ciunga srl
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

ihi

Mesajde curly » Lun Oct 08, 2001 9:35 pm

sunt prieten de pahar cu bin laden si am descoperit virusul antiSIDA,deci ma voi casatori cu cleopatra!
......asta am inteles yo din ce vb tsep cu dana
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Re: ihi

Mesajde Rockeru'Somer » Lun Oct 08, 2001 10:43 pm

Initial trimis de curly
sunt prieten de pahar cu bin laden si am descoperit virusul antiSIDA,deci ma voi casatori cu cleopatra!
......asta am inteles yo din ce vb tsep cu dana

sa vezi ce scheme de lupta ii preda dana alinei...scheme de judo...vali stie cume sa dai cu capu'-n-usa!are si poza in momentul ciocnirii!vin ele pozele!
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde gaga » Mar Oct 09, 2001 7:38 am

CURLY - ai inteles pe draq n-ai inteles nimic fiindca nu erai acolo.

SCHOMERE - eu am dormit cu frozen si kicku (kiku pe fotoliu ca e prea mare). Iar frozen care a cazut cel mai greu (tine frate asta la bautura, sa nu-l mai chemati ca e paguba la casa omului) cum spuneam, a cazut cel mai greu da a cazut ca lemnu'. S-a si trezit ultimul si nu l-am trezit dimineata pana nu am terminat toata berea ramasa ca ramaneam fara.

TZEP - shomeru' e ofticos ca pe ei nu i-am lasat sa vada ce te-am invatat.

p.s. Aline zi-mi unde sa-ti trimet bani ca vreau si eu toate pozele!
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Rockeru'Somer » Mar Oct 09, 2001 10:10 am

p.s. Aline zi-mi unde sa-ti trimet bani ca vreau si eu toate pozele!
[/B][/QUOTE]
pozele vor aparea joi sau vineri...am o rugaminte la:dana,kickass si vali....
trimiteti-mi adresele voastre sa va trimit in recomandate pozele dar cu conditia sa mi le trimiteti inapoi,le scanati si apoi back la mine..,dumi@rockmania.org
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde Rockeru'Somer » Mar Oct 09, 2001 10:18 am

SCHOMERE - eu am dormit cu frozen si kicku (kiku pe fotoliu ca e prea mare). Iar frozen care a cazut cel mai greu (tine frate asta la bautura, sa nu-l mai chemati ca e paguba la casa omului) cum spuneam, a cazut cel mai greu da a cazut ca lemnu'. S-a si trezit ultimul si nu l-am trezit dimineata pana nu am terminat toata berea ramasa ca ramaneam fara.

eu stiu cum am dormit toti,ca m-am trezit primu':la etaj eu(fotoliu),vali(canapea),tzep(fotoliu)....
in camera....pe fotoliu kickass,iar in pat dana cu frozen....gata cu dilemele...unde erau prietenii lu' kickass?
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde gaga » Mar Oct 09, 2001 10:32 am

Aline ai memorie. Si eu tin minte unde am dormit da' vali era lovit la cap si nu mai stie. hihihi. Prietenii lui kicku erau la separeu (usa aia din camera voastra).

Eu vreau un set de poze in original de-aia zic sa-ti trimit banii. Adresa ti-o dau pe mail da' care-i mailul tau, nu mai e ala cu rockeru_shomer@nustiuce? Da-mi un telefon mai bine.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

ha ha ha

Mesajde Vizitator » Mar Oct 09, 2001 10:00 pm

lovita la cap erai tu!!!!!!!!!!1


alin, trimite-mi mie pozele shi eu le scanez si le trimit la toti (ai adresa mea)
Vizitator
 

Re: ha ha ha

Mesajde DEATHANGEL » Mar Oct 09, 2001 11:07 pm

Initial trimis de vali
lovita la cap erai tu!!!!!!!!!!1


alin, trimite-mi mie pozele shi eu le scanez si le trimit la toti (ai adresa mea)


Plecaciuni pentru Rockeru'Somer care m-a uns la inima cu vorbele frumoase care le- a spus despre mine. Si de asemenea tuturor celor dusi si nedusi la BETIE! Vali, multam' ai face un lucru gigea!
Avatar utilizator
DEATHANGEL
Junior Member
 
Mesaje: 513
Membru din: Vin Aug 03, 2001 11:00 pm

Mesajde tseposu » Mie Oct 10, 2001 10:27 am

angel, pacat ca n-ai venit, a fost de coma... (alcoolica)
vreau sa vad mai repede pozele alea...
tseposu
Junior Member
 
Mesaje: 124
Membru din: Lun Aug 06, 2001 6:58 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde vali » Mar Ian 14, 2003 2:09 am

ce ai patit, tseposule?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde curly » Lun Feb 10, 2003 11:45 am

boceshte,ca i-am interzis sa calce pe la net... :no: altceva?sa-i zic ca eshti bine,nu?
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Mesajde vali » Mie Apr 09, 2003 6:35 am

transmite-i salutari de la noi si zi-i ca imi bag ceva in bagabontu ala cu care umbla acum :D
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde curly » Vin Apr 11, 2003 11:03 am

o sa-i transmit!
bagabontu mi-a zis sa nu te mai osteneshti,ca el are deja ce vrei tu sa-i bagi----cica sa vii sa pipai daca nu-l crezi pe cuvant!
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Mesajde vali » Dum Iul 17, 2005 7:21 am

ce tineri eram... :/
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Rockeru'Somer » Dum Iul 17, 2005 6:24 pm

tseposu a ramas tanara...
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde gaga » Lun Iul 18, 2005 9:37 am

Rockeru'Somer scrie:tseposu a ramas tanara...


We apologize for the inconvenience that this may have caused you and are requesting your patience and understanding as we work through the problem.

regards :D
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte


Înapoi la Rock

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron