de ce va place Alicia Keys?

Forumul asociat fanclubului Alicia Keys

de ce va place Alicia Keys?

Mesajde zuza » Mie Iul 31, 2002 6:52 pm

Cred ca titlul spune tot. Mie imi place de ea ca isi compune singura muzica, ca e dulcica si pt ca are cea mai frumoasa voce pe care am auzit-o vreodata.:D
Cel mai frumos lucru care i se poate intampla unei persoane este sa fie iubit si sa invinga. Insa sa iubeasca si sa fie invins este al doilea lucru frumos care i se poate intampla
zuza
Junior Member
 
Mesaje: 265
Membru din: Lun Iul 08, 2002 4:38 am
Localitate: yep, still there

Mesajde Jasmine » Mie Iul 31, 2002 8:21 pm

mie nu-mi place in mod extra special..e dragutzica si are o voce foarte buna!! :)

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde axeandra » Lun Aug 05, 2002 9:33 pm

oau
nu ma asteptam sa se vb atata despre ea
dc imi place mie?
cred ca am spus deja ....e ff dulcica, e frumoasa foc, are o voce f buna, canta la pian bine, are mel bune si nu a fost nevoie sa poarte fuste pana sub fund, si bluze transparente ca sa se remarce, cum, hai sa fim seriosi, au facut-o atatea
Avatar utilizator
axeandra
Junior Member
 
Mesaje: 128
Membru din: Joi Iun 27, 2002 11:00 pm

de jmecher

Mesajde sentyment » Mar Aug 06, 2002 5:44 am

Sincer, nu ma dau in vant dupa dansa...imi place cum arata, si poate si vocea..prefer alta muzica. Dar ma rog, vad ca ai zeificat-o..
sentyment
 

Mesajde axeandra » Mar Aug 06, 2002 9:18 pm

cine a zeificat-o?
btw.....e f fain machiata
Avatar utilizator
axeandra
Junior Member
 
Mesaje: 128
Membru din: Joi Iun 27, 2002 11:00 pm

Mesajde M@X » Vin Aug 09, 2002 6:34 pm

Adevarul este ca fara sau cu machiaj , stie sa cinte si nu bate cimpii la note , asa ca este marfa .
M@X
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Vin Mai 31, 2002 12:54 am
Localitate: Canada-Toronto

Alicia Rules !

Mesajde Reefa » Sâm Aug 24, 2002 12:04 pm

e tipa care emana cea mai senzuala feminitate !

trup/voce/texte = +10/+10/+10 the no 1 artist
Fişiere ataşate
photo3.jpg
photo3.jpg (13.8 KiB) Vizualizat de 2553 ori
Reefa
 

Mesajde dadius » Sâm Sep 14, 2002 12:52 pm

sper ca macar unul din cei de mai sus au ascultat tot albumul!!!

de ce imi place? pentru ca in afara de cele cateva clipuri restul pieselor de pe album bat spre jazz la greu. au instrumente putine dar cu toate astea suna beton. nota 10 pt compozitie si pentru aranjamentul muzical.

God bless America.
Spune-mi ce muzică asculţi, ca să îţi spun câţi sunteţi de mulţi!
Avatar utilizator
dadius
 
Mesaje: 779
Membru din: Dum Iun 16, 2002 11:00 pm

Mesajde axeandra » Sâm Sep 14, 2002 8:57 pm

dadius? nu stiu exact care-s mel de pe album, eu am ascultat totusi destul de multe, cam cate am gasit si eu.....totusi poate ne mai zici si noua una doua melodii misto....
o idee fara argumente e atat de schioapa incat nu poate face decat un singur pas: acela al prabusirii
Avatar utilizator
axeandra
Junior Member
 
Mesaje: 128
Membru din: Joi Iun 27, 2002 11:00 pm

Mesajde aracely » Mar Noi 12, 2002 7:41 pm

mie a inceput sa-mi placa alicia de foarte putin timp, mai exact de cand am auzit "gangsta lovin" cu eve.... si tocmai atunci am realizat cat de super canta si cat de bine arata, si se makiaza, si se imbraca....ce mai .. e super fata!!!!!!
aracely
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Lun Noi 04, 2002 4:37 pm
Localitate: pe unde pot...

Mesajde usualflow » Joi Ian 16, 2003 1:42 pm

mie nu mi-a placut Alicia de la inceput. dupa ce am vazut-o la MTV music awords 2002 m-a impresionat prin finetze, prin felul in care a vorbit....nu stiu, are ceva....special. E frumoasa, dar nu e o frumusetze comuna..e talentata, canta la pian,...iar albumul suna foarte bine.
E singura solista care mi-a mai atras atentia in vreun mod dupa moartea lui Aaliyah.
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Lun Ian 27, 2003 10:51 pm

De ce imi place Alicia ? De ce sa nu-mi placa ? :D
Am simpatizat-o de la prima melodie pe care am auzit-o de-a ei ( Fallin`) .Recunosc ca nu am ascultat mai multe piese inafara de cele care au clipuri .... dar astea imi plac toate! E frumoasa,are voce,talent.... d-aia imi place !
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Lovely_angel » Mar Feb 18, 2003 1:09 am

Mie imi place super mult de ea!
Am facut rost de albumul ei...si imi place foarte mult...o admir pt. ca isi scrie singura piesele, si are niste piese super!
Si ca poate in acelasi timp sa cante live, si sa cante si la pian!
E frumoasa, desteapta...are toate calitatile posibile!
Love, love ,love...
Love, love, love...
La multi ani tuturor indragostitilor!
Lovely_angel
Junior Member
 
Mesaje: 71
Membru din: Dum Feb 16, 2003 3:14 am
Localitate: City of Angel's!


Înapoi la Alicia Keys

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron