deh....ca sa vezi...

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

deh....ca sa vezi...

Mesajde manelesux » Vin Oct 12, 2001 1:31 pm

"Mi-a facut placere sa particip la acest concurs shi mai ales sa fiu intr-o ambiantza atat de placuta shi familiara...Doresc numai bine tuturor romanilor shi sa nu uite sa fim unitzi oriunde ne-am afla"
(citat din Crina Perreira, cu ocazia lui Miss Bay Area nu shtiu cum...)
manelesux since 1918
manelesux
Junior Member
 
Mesaje: 466
Membru din: Mie Aug 01, 2001 10:02 am
Localitate: Ubiquitous

Re: deh....ca sa vezi...

Mesajde kris » Vin Oct 12, 2001 1:39 pm

Initial trimis de manelesux
"Mi-a facut placere sa particip la acest concurs shi mai ales sa fiu intr-o ambiantza atat de placuta shi familiara...Doresc numai bine tuturor romanilor shi sa nu uite sa fim unitzi oriunde ne-am afla"
(citat din Crina Perreira, cu ocazia lui Miss Bay Area nu shtiu cum...)


nu vreau sa fiu misogin... nu mereul... cu toate acestea de ce le cerem saracelor fete atat de mult? de ce avem impresia ca exista fete frumose, deshtepte shi cu bani? de ce credem ca un asemenea specimen exista, shi de ce il tot ashteptam? exista fete normale, fotomodele shi.... studente la politehnica... le prefer sincer pe cele normale. alea cel putzin nu te fac de ras pe plan internatzional :)
Avatar utilizator
kris
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Lun Aug 27, 2001 11:00 pm

Mesajde Vortex » Vin Oct 12, 2001 1:48 pm

Bah, logic, si mie imi plac fetele normale daca sunt si frumoase si destepte.

manelesux, ce ai vrut exact sa demonstrezi cu acel citat? Ca nu am inteles. Este legat de gramatica sau este un mesaj de pace aruncat peste ocean? Poti specifica?
tot ceea ce am scris reprezinta pareri pur personale. nu luati nici o vorba ca pe o ofensa, e doar o discutie.
Vortex
Junior Member
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Oct 04, 2001 12:00 pm
Localitate: Everywhere

Mesajde manelesux » Vin Oct 12, 2001 2:03 pm

Initial trimis de Vortex
Bah, logic, si mie imi plac fetele normale daca sunt si frumoase si destepte.

manelesux, ce ai vrut exact sa demonstrezi cu acel citat? Ca nu am inteles. Este legat de gramatica sau este un mesaj de pace aruncat peste ocean? Poti specifica?


BReh,vartejule,incercam shi io sa storc o lacrima din romanii de pe malu asta a oceanului.Daca nu tzi-am implut okiu de lacrimi, mea culpa, nu m-am uitat demult la telenovele shi nu shtiu unde trebe sa te ating ca sa te induioshezi.Sincer, nici nu vreau sa shtiu.Deci daca nu e bun, nu e bun shi asta e.Io mi-am facut datoria de patriot missile.
manelesux since 1918
manelesux
Junior Member
 
Mesaje: 466
Membru din: Mie Aug 01, 2001 10:02 am
Localitate: Ubiquitous

Mesajde Vortex » Vin Oct 12, 2001 2:15 pm

BReh,vartejule,incercam shi io sa storc o lacrima din romanii de pe malu asta a oceanului.

-unde vedeti dumneavoastra ocean? E Marea Neagra (sau Marea adunare nationala)

Daca nu tzi-am implut okiu de lacrimi, mea culpa, nu m-am uitat demult la telenovele shi nu shtiu unde trebe sa te ating ca sa te induioshezi.Sincer, nici nu vreau sa shtiu.

- mi se pare normal, doar esti un barbat normal nu d'ala pe care la adus ambasadorul la bucuresti drept sotie. Da sa sti ca m-ai induiosat/atins. Daca eram femeie plangeam...
tot ceea ce am scris reprezinta pareri pur personale. nu luati nici o vorba ca pe o ofensa, e doar o discutie.
Vortex
Junior Member
 
Mesaje: 159
Membru din: Joi Oct 04, 2001 12:00 pm
Localitate: Everywhere

Re: Re: deh....ca sa vezi...

Mesajde EXOTICA » Vin Oct 12, 2001 9:55 pm

Initial trimis de kris


nu vreau sa fiu misogin... nu mereul... cu toate acestea de ce le cerem saracelor fete atat de mult? de ce avem impresia ca exista fete frumose, deshtepte shi cu bani? de ce credem ca un asemenea specimen exista, shi de ce il tot ashteptam? exista fete normale, fotomodele shi.... studente la politehnica... le prefer sincer pe cele normale. alea cel putzin nu te fac de ras pe plan internatzional :)


Mah baieti....dati de draku'..lol
Ce tot aveti cu modeling-ul si cu aceste concursuri de miss...ca o iau personal...si nu stiu de ce?:)
Care e problema ca am dar acel articol in ziar..si care e proplema ca am participat la Miss Bay Area??? nu v-am zis ce premiu am primit..un bilet de avion US - Europa..:p
Dar...nu aveti si voi alte preocupari? cum ar fi...vestile despre avionul russesc care a fost shut down in marea Neagra?
Hint..hint...lasati naibi prostiile...tara arde si baba se piaptana...poate mai particip si in Noembrie la concursul de miss...dar mi-e frica ca ma scot astia la pensie...si iara comentati voi cate ceva pe aici:)
Exotique
EXOTICA
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Sep 04, 2001 5:36 am
Localitate: U.S.A, CA

Mesajde Orange » Vin Oct 12, 2001 10:39 pm

Miss Bay Area??? Nume predestrinat! Vrea sa insemne c-a "facut" toata zona golfului sau ca are ca teritoriu, precum vaduva neagra, tot golful??? Dilema!
Orange
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Vin Oct 12, 2001 10:29 pm
Localitate: Peste-tot-si-nicaieri

Mesajde EXOTICA » Sâm Oct 13, 2001 1:00 am

Initial trimis de Orange
Miss Bay Area??? Nume predestrinat! Vrea sa insemne c-a "facut" toata zona golfului sau ca are ca teritoriu, precum vaduva neagra, tot golful??? Dilema!


Orange mama...nu sti despre ce e vorba asa ca mai bine decat sa dai senzatia la toata lumea ca esti in ceata..mai bine te abtii.
Miss Romania Bay Area a fost un concurs care s-a sustinul nu pe tot golful ci pe noata california de nord. Acest spectacol a fost sponsorizat de mai multe companii printre care si Romania By Net.
In toate orasele mari din US s-a sustinut acelas concurs iar semifinalistele au mers pe gratis la Chicago unde a fost finala cu premiul cel mare...
Orange mama...mai trebuie sa te coci cat decat..
exo
EXOTICA
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Sep 04, 2001 5:36 am
Localitate: U.S.A, CA

Miss Bay Area! Bravo!

Mesajde Sendy » Sâm Oct 13, 2001 1:05 am

Mai Mane...sucks, faceti si voi misto ca muriti de ciuda si crapati de prostie!
Ati vrea voi o sansa ca asta miss Bay Area in California!!
Poate ca la voi in Ro se merge la astfel de concursuri de ...miss Caracal pe f***i!!! Asa ca hai sictir!


Sendy
Sendy
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Sep 20, 2001 2:33 pm
Localitate: San Francisco - California

ptr. manelux

Mesajde EXOTICA » Sâm Oct 13, 2001 1:37 am

Initial trimis de manelesux


BReh,vartejule,incercam shi io sa storc o lacrima din romanii de pe malu asta a oceanului.Daca nu tzi-am implut okiu de lacrimi, mea culpa, nu m-am uitat demult la telenovele shi nu shtiu unde trebe sa te ating ca sa te induioshezi.Sincer, nici nu vreau sa shtiu.Deci daca nu e bun, nu e bun shi asta e.Io mi-am facut datoria de patriot missile.


Draga "patriotule"...se pare ca nu ai nici cea mai vaga idee ce inseamna acest concept. Uite aici daca esti curios (am vazut ca te-ai interesat) adresa de la Casa Romana, comunitatea din Bay Area unde se petrec toate "minunatiile" inclusiv concursurile de miss: http://casaromana.org
Aici vin toate personalitatile ...pe care i-am si cunoscut personal...de la Familia regala, la Ion Caramitru...Divestis, Regizorul de la Paris Dicu Cocea,actori de toate genurile si toti cantaretii posibili pe care nici nu as fi putut sa-i intalnesc in RO daca locuiam acolo.(bine...avem gusturi, si ii lasam acasa pe aia care canta manele, sorry) :)

Mesajul meu nu cred ca avea nici o gresala gramaticala, dar manelux s-a nascut cu o gresala la cap care din pacate este ireparabila. Si in cele din urma...draga Miss Piranda...opsss, adika Orange, sa-mi trimiti si mie poza cum "faci" tu golful pe la tine pe acolo, nu de alta, insa nu e frumos sa faci umbra pamantului degeaba.
Exotique:)
EXOTICA
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Sep 04, 2001 5:36 am
Localitate: U.S.A, CA

Re: ptr. manelux

Mesajde Vizitator » Sâm Oct 13, 2001 10:49 am

[quote]Initial trimis de EXOTICA
[B]"Mi-a facut placere sa particip la acest concurs shi mai ales sa fiu intr-o ambiantza atat de placuta shi familiara...Doresc numai bine tuturor romanilor shi sa nu uite sa fim unitzi oriunde ne-am afla"
(citat din Crina Perreira, cu ocazia lui Miss Bay Area nu shtiu cum...)



cred ca de fapt manelesux sublinia altceva prin quote ala ; IPOCRIZIA
Vizitator
 

Re: Re: Re: deh....ca sa vezi...

Mesajde kris » Sâm Oct 13, 2001 11:25 am

[quote]Initial trimis de EXOTICA
[B]

Mah baieti....dati de draku'..lol
Ce tot aveti cu modeling-ul si cu aceste concursuri de miss...ca o iau personal...si nu stiu de ce?:)
Care e problema ca am dar acel articol in ziar..si care e proplema ca am participat la Miss Bay Area??? nu v-am zis ce premiu am primit..un bilet de avion US - Europa..:p
Dar...nu aveti si voi alte preocupari? cum ar fi...vestile despre avionul russesc care a fost shut down in marea Neagra?
Hint..hint...lasati naibi prostiile...tara arde si baba se piaptana...poate mai particip si in Noembrie la concursul de miss...dar mi-e frica ca ma scot astia la pensie...si iara comentati voi cate ceva pe aici:)

Noi... ce sa avem cu modelling-ul? Nimic... Ba chiar din contra... Ne place... fete dezbracatzele ishi fatzie podoabele cu care le-a inzastrat natura pe podium, unele is mai frumoase, altele shi mai shi... ideea de baza era ca... au sani, au picioare lungi, probabil par la fel, dar shi ochi mari shi umezi ca de vacutza. Adica le lipseshte unul dintre cele mai importante organe. NU te gandi la "prostii". Era vorba de creier. Ori o fraza ca cea pe care a rostit-o frumoasa noatra plecata peste hotare nu poate fi considerata nici macar impresionanata. Ci doar... stupida. Iar in legatura cu avionul care s-a prabushit in marea neagra... ce ash putea eu sa fac... shi sa vorbesc aiurea despre lucruri pe care oricum nu pot sa le schim... ia zi tu dragutza... ce e cu avionul rusesc plin cu arabi care s-a prabushit in marea noatra. hai... dovedeshte ca eshti dotata.
Avatar utilizator
kris
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Lun Aug 27, 2001 11:00 pm

Re: Re: Re: Re: deh....ca sa vezi...

Mesajde EXOTICA » Sâm Oct 13, 2001 7:12 pm

well...nu stiam ca o fatza poate fi "stupida". Anyways, ochi umezi de vacutza sper ca are prietena ta..ca tu clar esti vitelul..ca sa nu zic...altfel.

Asadar..manelux nici macar nu a subliniat "ipocrizia" in articolul meu. Ce pot sa fak...when God create me..he was just trying to show off:) Sunt dragutza....desteapta..si "dotata". Nu trebuie sa dovedesc in viata nimanui nimic..inafara mea. Pot sa-mi dovedesc mie ca se poate....tu dragalasule...esti praf in vant, ce e val..fi sigur, ca valul trece.
hasta luego:)
Exo
EXOTICA
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Sep 04, 2001 5:36 am
Localitate: U.S.A, CA

Re: Re: Re: Re: Re: deh....ca sa vezi...

Mesajde Vizitator » Sâm Oct 13, 2001 9:45 pm

Initial trimis de EXOTICA
well...nu stiam ca o fatza poate fi "stupida". Anyways, ochi umezi de vacutza sper ca are prietena ta..ca tu clar esti vitelul..ca sa nu zic...altfel.

Asadar..manelux nici macar nu a subliniat "ipocrizia" in articolul meu. Ce pot sa fak...when God create me..he was just trying to show off:) Sunt dragutza....desteapta..si "dotata". Nu trebuie sa dovedesc in viata nimanui nimic..inafara mea. Pot sa-mi dovedesc mie ca se poate....tu dragalasule...esti praf in vant, ce e val..fi sigur, ca valul trece.
hasta luego:)
Exo


e bine ca macar tu crezi despre tine toate alea , cum ca esti dragutza , deshteapta si "dotata" ; frumusetzea nu cred ca ti-o disputa nimeni aici pe forum , "we dot really show faces round here so personally i think we shouldn't care it might turn out you are the ugliest one if we do so".
Intr-addevar nu trebuia sa dovedesti nimic nimanui .. dar ei bine ai facut-o cu ceva timp in urma cu brio; ai dovedit cel putin aici pe forum ca la capitolul inteligentza nu sti asa "dotata" nici macar acolo de bun simtz .
Ce dovedesti pe un podium de miss .. stim cu totii so no coment .Manelesux accentua cum am zis ipocrizia de care poti da dovada ; cum poti sa urli pe un forum timp de mai bine de o luna impreuna cu friends and familly ca urasti romanii si esti impotriva lor si ca suntem un neam de kko si ca bine ai facut ca ai plecat ca nu te mai consideri nici macar emigrant orman daramite roman etc etc... si in acelasi timp sa iei o fatza ipocrita si sa te urci pe un podium oarecare de Miss Romania?!!!sa scoti din tine o fraza de genul ala!!!! MI-ar fi rushine , ar trebui sa-ti fie rushine ; asta e ipocrizia .Dar stii ma gandesc ca probabil nici nu realizezi asta ... ceea ce te face demna de un concurs de Miss pana la urma so... take it only but in the face .

Si mai e ceva , o fraza pe care ar trebui sa o fi auzit-o pe acolo pe la Bay ala ;"only losers wind up about their best" in sensul ca tu contezi si restul e val etc poezie ieftina , daca ar fi asa ce ai avea nevoie sa dovedesti lumii de pe un podium?.. i mean u know already ur pretty , smart .. etc

i hope you get it
Vizitator
 

Rebuturi!

Mesajde Sendy » Sâm Oct 13, 2001 9:59 pm

[quote]Initial trimis de kris


Noi... ce sa avem cu modelling-ul? Nimic... Ba chiar din contra... Ne place... fete dezbracatzele ishi fatzie podoabele cu care le-a inzastrat natura pe podium, unele is mai frumoase, altele shi mai shi... ideea de baza era ca... au sani, au picioare lungi, probabil par la fel, dar shi ochi mari shi umezi ca de vacutza. Adica le lipseshte unul dintre cele mai importante organe. NU te gandi la "prostii". Era vorba de creier. Ori o fraza ca cea pe care a rostit-o frumoasa noatra plecata peste hotare nu poate fi considerata nici macar impresionanata. Ci doar... stupida.

Concluzia este ca ESTI UN BOU!!!!
EXOTICO ESTI O SUPERBA DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE SI LASA REBUTURILE SA MOARA DE OFTICA SI SA TE PUPE UNDEVA!!!!!
Sendy
Sendy
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Sep 20, 2001 2:33 pm
Localitate: San Francisco - California

Re: Rebuturi!

Mesajde Vizitator » Sâm Oct 13, 2001 10:14 pm

Initial trimis de Sendy
Initial trimis de kris


Noi... ce sa avem cu modelling-ul? Nimic... Ba chiar din contra... Ne place... fete dezbracatzele ishi fatzie podoabele cu care le-a inzastrat natura pe podium, unele is mai frumoase, altele shi mai shi... ideea de baza era ca... au sani, au picioare lungi, probabil par la fel, dar shi ochi mari shi umezi ca de vacutza. Adica le lipseshte unul dintre cele mai importante organe. NU te gandi la "prostii". Era vorba de creier. Ori o fraza ca cea pe care a rostit-o frumoasa noatra plecata peste hotare nu poate fi considerata nici macar impresionanata. Ci doar... stupida.

Concluzia este ca ESTI UN BOU!!!!
EXOTICO ESTI O SUPERBA DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE SI LASA REBUTURILE SA MOARA DE OFTICA SI SA TE PUPE UNDEVA!!!!!
Sendy



zise sendy si trase apa !
Vizitator
 

Re: Re: deh....ca sa vezi...

Mesajde shinee » Sâm Oct 13, 2001 11:18 pm

frumusetea e o chestie care se construieste oricum in capul tau...oricum, daca mai conteaza, sunt sclipitor de desteapta si am bani... si aici nu e Gaseste-ti perechea
shinee
Junior Member
 
Mesaje: 482
Membru din: Joi Oct 11, 2001 10:09 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde shinee » Sâm Oct 13, 2001 11:28 pm

nu am nimic de comentat in legatura cu pozitia exoticei pe eu stiu ce podium...singurul lucru care ma deranjeaza e ca nu stie sa scrie...de fapt, sa ortografieze chestii simple, cu 2 i s.a.m.d., ceea ce inseamna ca la orele de gramatica dintr-a VIII-a deja se gandea la podiumurile din Bay Arena.

o frumusete intreaga,domnii mei
shinee
Junior Member
 
Mesaje: 482
Membru din: Joi Oct 11, 2001 10:09 pm
Localitate: bucuresti

Rebuturi

Mesajde Sendy » Sâm Oct 13, 2001 11:37 pm

Initial trimis de shinee
nu am nimic de comentat in legatura cu pozitia exoticei pe eu stiu ce podium...singurul lucru care ma deranjeaza e ca nu stie sa scrie...de fapt, sa ortografieze chestii simple, cu 2 i s.a.m.d., ceea ce inseamna ca la orele de gramatica dintr-a VIII-a deja se gandea la podiumurile din Bay Arena.

o frumusete intreaga,domnii mei


Vezi tu Shinee (??!!!nume romanesc ?!!!Hi!) mai bine ai tace din gura, fiindca tu nu te poti nicicum compara cu Exotique. Inainte sa-i faci observatie ca nu scrie corect gramatical in romana (ha!!care ar fi utilitatea?!!!) isi da licenta in psihologie in engleza! Asa ca vezi tu si noi va putem face voua corecturi gramaticale la engleza!!!! Sau ma rog, ....genii ca voi nu fac greseli!!!!Hi!

Sendy
Sendy
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Sep 20, 2001 2:33 pm
Localitate: San Francisco - California

Dilema ..."Orangei"!!!

Mesajde Sendy » Sâm Oct 13, 2001 11:43 pm

Initial trimis de Orange
Miss Bay Area??? Nume predestrinat! Vrea sa insemne c-a "facut" toata zona golfului sau ca are ca teritoriu, precum vaduva neagra, tot golful??? Dilema!



Nu va invita nimeni "in golf", stati dracului acolo si stick with miss Piranda voastra! Va mai intrebati de ce va tratam asa?! Uite de ce fiindca asa meritati, "prostul nu e prost destul daca nu e si fudul"!!!

Sendy
Sendy
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Sep 20, 2001 2:33 pm
Localitate: San Francisco - California

Re: Re: ptr. manelux & Co

Mesajde Sendy » Sâm Oct 13, 2001 11:53 pm

Initial trimis de Anonim
Initial trimis de EXOTICA
[B]"Mi-a facut placere sa particip la acest concurs shi mai ales sa fiu intr-o ambiantza atat de placuta shi familiara...Doresc numai bine tuturor romanilor shi sa nu uite sa fim unitzi oriunde ne-am afla"
(citat din Crina Perreira, cu ocazia lui Miss Bay Area nu shtiu cum...)

cred ca de fapt manelesux sublinia altceva prin quote ala ; IPOCRIZIA


Ipocriti sinteti voi cu totii si sa va explic de ce. Cine stie poate intelegeti cu toate ca m-ar surprinde!!!!
Comunitatea romaneasca din Bay Area si Casa Romana este formata, sustinuta, finantata de romanii din Bay Area. Reprezinta un simbol al romanilor si a Ro in US. A fost construita din donatiile noastre ale tuturor romanilor de aici. Sint oameni (ex: Mariana Cismas) care depun eforturi incredibile si o munca greu de imaginat pentru voi (care nu aveti se pare nici un fel de criterii morale), pentru ca sa se pastreze spiritul romanesc. Cum credeti ca s-ar simti acesti oameni daca ar citi aceste mesaje ale voastre imbecile? Vreti sa va mai spun ceva? Nu mai sint convinsa ca vreau sa mai pastrez nici un spirit romanesc dupa dezamagirea avuta cu voi! Ar trebui sa va fie jena!

Sendy
Sendy
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Sep 20, 2001 2:33 pm
Localitate: San Francisco - California

Re: Re: Re: ptr. manelux & Co

Mesajde shinee » Sâm Oct 13, 2001 11:59 pm

Sendy, draga, din cate stiam eu, americanii sau americanizatii sunt mai calmi, datorita nivelului mai ridicat de trai...daca Exotica este intr-adevar o prietena de-a ta, o vei ajuta sa aiba clienti la cabinet:)
nu-i faceam observatie EI ( desigur, nu-mi permit), ci faceam o constatare.
Nu cred ca-i loc de dat cu diplome in cap, si eu am terminat psihologia...daca nu-ti permiti tratament in USA, te primesc eu, in particoler, la Bucuresti...

btw, ce legatura avea ortografia romaneasca cu licenta in engleza la psihologie?:)
shinee
Junior Member
 
Mesaje: 482
Membru din: Joi Oct 11, 2001 10:09 pm
Localitate: bucuresti

Filozofii de c***t!

Mesajde Sendy » Dum Oct 14, 2001 12:05 am

Initial trimis de Anonim


e bine ca macar tu crezi despre tine toate alea , cum ca esti dragutza , deshteapta si "dotata" ; frumusetzea nu cred ca ti-o disputa nimeni aici pe forum , "we dot really show faces round here so personally i think we shouldn't care it might turn out you are the ugliest one if we do so".


- Nu aveti ce dracu sa aratati! So be quiet!


Intr-addevar nu trebuia sa dovedesti nimic nimanui .. dar ei bine ai facut-o cu ceva timp in urma cu brio; ai dovedit cel putin aici pe forum ca la capitolul inteligentza nu sti asa "dotata" nici macar acolo de bun simtz .
Ce dovedesti pe un podium de miss .. stim cu totii so no coment .Manelesux accentua cum am zis ipocrizia de care poti da dovada ; cum poti sa urli pe un forum timp de mai bine de o luna impreuna cu friends and familly ca urasti romanii si esti impotriva lor si ca suntem un neam de kko si ca bine ai facut ca ai plecat ca nu te mai consideri nici macar emigrant orman daramite roman etc etc... si in acelasi timp sa iei o fatza ipocrita si sa te urci pe un podium oarecare de Miss Romania?!!!sa scoti din tine o fraza de genul ala!!!! MI-ar fi rushine , ar trebui sa-ti fie rushine ; asta e ipocrizia .Dar stii ma gandesc ca probabil nici nu realizezi asta ... ceea ce te face demna de un concurs de Miss pana la urma so... take it only but in the face .

Si mai e ceva , o fraza pe care ar trebui sa o fi auzit-o pe acolo pe la Bay ala ;"only losers wind up about their best" in sensul ca tu contezi si restul e val etc poezie ieftina , daca ar fi asa ce ai avea nevoie sa dovedesti lumii de pe un podium?.. i mean u know already ur pretty , smart .. etc

i hope you get it


Au, sure, we got it!!!Hi! Rusine trebuie sa va fie voua, de altfel cred ca Exo a fost mult prea ingaduitoare cu voi si nu meritati! A improsca cu insulte, minciuni si abureli de rahat e ceva foarte normal pentru romanii ca voi asa ca nici macar nu ne mai afecteaza fiindca stim dinainte ce balacareli asteptam de la voi.
Stii vorba aia "vulpea care nu ajunge la struguri zice ca sint acri!" asa si voi. Hi! Hi!
Exo U are the best!
Sendy
Sendy
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Sep 20, 2001 2:33 pm
Localitate: San Francisco - California

Re: Filozofii de c***t!

Mesajde shinee » Dum Oct 14, 2001 12:10 am

ce cool esti cand vorbesti urat!
shinee
Junior Member
 
Mesaje: 482
Membru din: Joi Oct 11, 2001 10:09 pm
Localitate: bucuresti

Re: Re: Re: Re: Re: Re: deh....ca sa vezi...

Mesajde EXOTICA » Dum Oct 14, 2001 2:18 am

Girl..u talk wayyyy too much shit....so shut the fu*k up, because I'm sick and tired of your nonsense.

De la inceput vreau sa ma fak clara, ca nu mi-am dat talente cu acel concurs, si nici nu am zis ca eu sunt cea mai frumoasa de pe forum. Deci, asadar si prin urmare...voi singuri ati fost cei curiosi. Mai am insa vesti pe care nu le stiti, si sunt sigura ca ati murii de invidie:) Nu sunt ipocrita,dar asa am avut chef sa scriu atunci in ziar, si asa am si scris.Am fost miss si la mine la liceul George Calinescu din Piatza Amzei, dar aia erau mai saraci si nu aveau premii prea faine:) Daca tu crezi ca nu sunt "dotata" intelectual e problema ta...nimeni dealtfel nu te-a intrebat ce gandesti..ptr. ca evidenta bate vantul pe la tine..
Astia "fraieri" nu ajung in U.S. cu pluta, nu au vacante in hawaii,NYC, Nevada, LA, nu se plimba cu Mustanguri..nu urmeaza Psihologia...etc.
Nici macar nu am zis ca sunt "Miss Romania", am fost pe locul II la Miss Romania Bay Area. Dealtfel comunitatea de romani de aici e faina, si au timp sa organizeze spectacole tot timpul in care cu toti ne implicam intr-un fel sau altul. Anonimo...totusi ce vrei fato de la mine? Ziceam klar..acum cateva saptamani cat de dezamagita eram de felul in care gandesc romanii si trateaza evenimentul de pe data de 11 Septembrie. Tot atunci parca am spus ca imi era rusine ca sunt romanca....so? cum e ipocrizie...it's not the other way arround...sorry. Spectacolul de miss a fost aproape acum doi ani :p si scriu ce vor muschii mei in ziar..imi cer scuze ca nu ti-am cerut tie parerea inainte, dar eram in mare graba sa-mi iau biletul de avion castigat si sa plec in vacanta:)
E super sa te plimbi putin pe scena...sa zambesti ca un "ipocrit"...si sa incasezi 1000$

"si in acelasi timp sa iei o fatza ipocrita si sa te urci pe un podium oarecare de Miss Romania?!!!sa scoti din tine o fraza de genul ala!!!! MI-ar fi rushine , ar trebui sa-ti fie rushine ; asta e ipocrizia "

ai zis-o....dar sa sti dragutzo ...cu rusinea mori de foame...
Tu ar trebuii sa te simti mai prost decat mine ptr. ca m-ai jignit prima, si nu cred ca iti permiti chiar sa te tragi de sireturi cu mine.Nici macar nu ai decenta sa te prezinti. Sunt o masca...e usor sa dai din gura.
Bine ca ati gasit acum un subiect de discutie pe care insa eu il inchid cu clasa.
Oh yeah si...mai am dragalasilor articole din ziare cu duiumul...urmatorul articol e din revista VIP.
http://geocities.com/mirceavintila2001/ziarulVIP.html
Vreti si cu mama articole? ca e si ea prin ziare...dar sunt in engleza....va descurcati sa cititi? dar sa si intelegeti?
Topic closed ptr. ca....boala lunga e saracia omului.
EXOTICA
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Sep 04, 2001 5:36 am
Localitate: U.S.A, CA

Mesajde EXOTICA » Dum Oct 14, 2001 2:22 am

Initial trimis de shinee
nu am nimic de comentat in legatura cu pozitia exoticei pe eu stiu ce podium...singurul lucru care ma deranjeaza e ca nu stie sa scrie...de fapt, sa ortografieze chestii simple, cu 2 i s.a.m.d., ceea ce inseamna ca la orele de gramatica dintr-a VIII-a deja se gandea la podiumurile din Bay Arena.

o frumusete intreaga,domnii mei


Are vreo relevanta cu articolul? la orele de gramatica probabil faceam antrenamente la Dans Modern si Acrobatica, dar dupa cum vezi...inca mai sunt flexibila; ma cobor la IQ-ul tau ca sa ma intelegi mai bine.
EXOTICA
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Sep 04, 2001 5:36 am
Localitate: U.S.A, CA

Re: Re: Re: Re: ptr. manelux & Co

Mesajde EXOTICA » Dum Oct 14, 2001 2:38 am

Initial trimis de shinee
Sendy, draga, din cate stiam eu, americanii sau americanizatii sunt mai calmi, datorita nivelului mai ridicat de trai...daca Exotica este intr-adevar o prietena de-a ta, o vei ajuta sa aiba clienti la cabinet:)
nu-i faceam observatie EI ( desigur, nu-mi permit), ci faceam o constatare.
Nu cred ca-i loc de dat cu diplome in cap, si eu am terminat psihologia...daca nu-ti permiti tratament in USA, te primesc eu, in particoler, la Bucuresti...

btw, ce legatura avea ortografia romaneasca cu licenta in engleza la psihologie?:)


Nu cred ca sandy are nevoie de tratamente..merci ca te-ai oferit...ce...dragut din partea ta. Daca ai vreo fata de calendar ortodox...sau arati ca dupa 4 ani de box...le dai cosmare clientilor, si le faci sechele ptr. tot restul vietii. Apropos romanco, e loc destul de dat cu diplomele in cap, crede-ma. Tu cand ai fost la facultate ai stat la camin? 4-5 in camera? te-ai chinuit greu? good...atunci taci si veziti de problemele tale, si nu-ti mai baga nasul unde nu iti fierbe oala ptr. ca nu e frumos. Fiecare munceste, si se zbate ptr. un trai mai bun. Succes in viitoarea ta cariera, cu toti nebunii din RO..sunt sigura ca nu ai sa duci lipsa de job.
Ziceai ce legatura are gramatica....cu licenta....pai una mare.
Mie aici nu-mi trebuie sa stiu gramatica limbi romane, ci pe cea a limbii engleze. Al doilea aspect este ca nu am nici macar respect ptr. tine ca sa imi dau silinta sa scriu corect...scriu cum imi vine.
Oh da ...si se vede ca esti din provincie...ai complexe.
Exo
EXOTICA
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Sep 04, 2001 5:36 am
Localitate: U.S.A, CA

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: deh....ca sa vezi...

Mesajde EXOTICA » Dum Oct 14, 2001 2:52 am

celor care le place muzica lui "OCTAVE" here:
http://octave.rdsnet.ro/
http://octave.itcnet.ro/

Normal...cine poate sa fie la "Miss Octave" decat "Miss Romania bay Area" adika...meeeee:p..vreti...sa faceti misto de cineva, mai exact..cu ce ? manelux a dat dovada deja ca nu il duce capul.
EXOTICA
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Sep 04, 2001 5:36 am
Localitate: U.S.A, CA

Raspuns!!!

Mesajde KickAss » Dum Oct 14, 2001 9:18 am

Sendy: Draguto, tu chiar nu ai nici o umbra de personalitate. Egoul tau se reduce la nivelul negrelii de sub o unghie tocmai dusa la manichiurist. Tu chiar esti tampita? Tu de ce vorbesti de Exo ca de o zeita? Chestii gen:Exo a fost mult prea ingaduitoare cu voi si nu meritati.
Exo, desi nu meritam, te rog sa nu ne arunci tara in flacari si sa trimiti cele 7 dezastre asupra noastra. Heil EXO!!!
Sincer ma bucura faptul ca exista oameni dedicati pastrarii spiritului romanesc acolo, si exista oameni (ca tine) care prin atitudinea lor dau dovada esecului celor dintai.
Exotica: Ti-ai remaiat dresurile dupa ce le-a gaurit Sendy cu limba ei catifelata?
Poate nu te-ai prins la chestia cu psihologia si clientii. E cam asa: Tu esti phiholoaga, ea sendy ne tampeste p-aci pe noi, noi venim la tine in calitate de clienti.
Nu tinem mortis sa ne dam in cap cu diplomele.
Pe piz.da lu' toni vrei? Si daca unii se chinuie sa termine facultati in ro gratuit care-i problema. D-asta sunt facultati din ro care sunt de poate 10 ori mai bune ca cele din USA?
"Oh da ...si se vede ca esti din provincie...ai complexe. " Tarancilor, voi aveti complexe! Voi veniti si ne fut.eti creierul cu marile voastre realizari de tot rahatul.Bai rahat cu mot, ce ai ba tu in comun cu OCTAVE. Ce te tot kci atat pe tine cu persoane care mai de care mai celebre? Crezi ca ne impresionezi? Da, poate. Neplacut! Aceasta este ultima oara cand va raspund. Sunteti toate trei mult prea idioate pentru a purta o discutie cu voi. Oricum, ii multumesc idioteniei si inculturii proprii pt. ca datorita ei am purtat niste discutii interesante cu Sioux, Vortex, Manelor, Cris Damian, vladonne, samd. Sendy, nivelul cultural al tau se ridica la valoarea unui strungar. Mars la ma-ta!!!
Anunt pe bune:

Dau si eu exact acelasi pisoi pe care il da onk.
Avatar utilizator
KickAss
Junior Member
 
Mesaje: 473
Membru din: Joi Iul 26, 2001 11:00 pm

Brava!

Mesajde Sendy » Dum Oct 14, 2001 9:36 am

Initial trimis de shinee
frumusetea e o chestie care se construieste oricum in capul tau...oricum, daca mai conteaza, sunt sclipitor de desteapta si am bani... si aici nu e Gaseste-ti perechea


Bravo, daca tot ai de toate acolo si esti atit de fericita si ....sclipitoare, stai pe acolo in paradisul tau, te rugam sa nu...ne orbesti!
Sendy
Sendy
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Sep 20, 2001 2:33 pm
Localitate: San Francisco - California

Următorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori