buna ... ziua

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

buna ... ziua

Mesajde Zapa » Mie Oct 23, 2002 4:20 pm

am vrut sa ma introduc dar habar nu am unde ...
asa ca scriu aici ... Am auzit de forumul vostru acu' catva timp si m-am hotarat sa dau si eu pe aici sa vad ce se mai intampla cu muzica romaneasca .
Eu din pacate nu mai sunt in tzara si imi cam lipseste muzica ... Si de cand au murit Napsteru si Audio Galaxyu chiar ca mi-a fost mult mai greu sa aud ce mai e nou ...
da' ... in fine ... vedem ce se aude pe aici :)
Zapa
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Mie Oct 23, 2002 4:15 pm

Re: buna ... ziua

Mesajde Zapa » Mie Oct 23, 2002 4:27 pm

asa ca sa completez introducerea , avand in vedere ca suntem pa un forum de muzica sa va spun cam ce ascult io :

Mafia ( cand am chef sa aud un beat calumea )
R.A.N.S ( cand am chef sa gandesc )
Parazitii ( cand am chef sa rad )
Techno ( mai tot timpu , Scooter , Dune , Klubbheads si inca vreo cateva mii de formatii )
Manele ( sincer mi-e greu in ultima vreme ca mi se face dor de romania mereu )
Ceva Reggae si Rap englezesc dar ... limitat ...
Zapa
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Mie Oct 23, 2002 4:15 pm

aaaaaaaaaaa.... Salut!

Mesajde dEpEchEmIND » Mie Oct 23, 2002 7:39 pm

,,Interesant" thread.( hm....):hehe:

Multzumim cu totzii pentru introducere :p
Dar tzin sa te anuntz ca te afli pe Forumul ,,Aberatzii" nu pe ,,Barfe Online".(asta daca n-a vazut careva thread-ul tau si ll-a mutat aici)
Ma rog, ce vroiam sa-ti reprosez este faza cu manelele. Tu crezi ca tampeniile astea sunt muzica specific romaneasca? Sunt tziganesti. Inseamna ca noi romanii, prin asta suntem cunoscutzi peste hotare. Inseamna ca suntem niste amaratzi fara gust.

PS:ma scuzi daca te-am suparat, dar asta-i adevarul.
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Re: aaaaaaaaaaa.... Salut!

Mesajde Zapa » Mie Oct 23, 2002 10:22 pm

... nu e asa ... stiu cum sunt manelele privite in romania , nu m-am nascut aici , si nici n-am venit aici ca sa-mi schimb numele din Ion in John si sa zic ca am uitat romaneste dar , sincer sa fiu , de mic copil m-a deranjat muzica lautareasca si orice forma de manea , dar decand m-am mutat aici a inceput sa imi placa din ce in ce mai mult . Sunt sigur ca daca nu as fii plecat din romania de loc , pote nu as fii fost mare fan ( avand in vedere ca in romania auzi o manea mai des decat in canada ) , dar iti zic ... doru , schimba omu :)
... cat despre ... Aberatii ... initial io am postat in alta parte , parca , Generalitati dar a fost mutat aici cam in 2 minute ...

Dar acum sincer ... Romania peste hotare este privita ca si capitala germaniei fiind o tzara din Asia plina de rusi ... si tin sa va precizez ... americanii de nord sunt prosti :)
Zapa
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Mie Oct 23, 2002 4:15 pm

Re: Re: aaaaaaaaaaa.... Salut!

Mesajde Zapa » Mie Oct 23, 2002 10:24 pm

iar eu ce as zic , avand in vedere ca ultima oara cand am fost in romania aveam o prietena in Chitila ( bucuresti ) , as putea zice ca sunt zone care nici nu concep existentza alotr feluri de muzica :)
Zapa
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Mie Oct 23, 2002 4:15 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Oct 23, 2002 10:33 pm

Sopra...inchide porcaria asta de thread !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Zapa » Mie Oct 23, 2002 10:44 pm

da stai putin ce am facut ?
Zapa
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Mie Oct 23, 2002 4:15 pm

Mesajde Zapa » Mie Oct 23, 2002 10:45 pm

am venit aici cu intentii bune si politicos , dar daca am gresit cu ceva macar oboseste-te putin mai mult sa-mi explici cu ce am gresit ...
ca nu asta mi-a fost intentia ...
Zapa
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Mie Oct 23, 2002 4:15 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Oct 23, 2002 11:03 pm

Ce ar fi sa deschidem cu totzii un subiect sa ne prezentam ?
Suntem 7000 de useri !
Plus ca dai posturi unul dupa altul !

Nu am nimic cu tine . Vad ca esti bine intentionat ...dar exista alte subiecte unde ai fi putut sa te prezintzi !
Sa stii ca forumul nu e o agentie de matrimoniale !

Si ca sa vezi ca nu am nimic cu tine ,te intreb asa : prind sau nu play-off-ul..Raptors in acest sezon ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Zapa » Mie Oct 23, 2002 11:08 pm

haha bun scuze pt tonu' meu mai inainte ...
imi pare rau ca am gresit cu prezentarea dar sincer sa fiu , mai sunt pe 2 forumuri si stiu ca din politete de obicei oamenii se prezinta ...
Cat despre faza cu mesaj dupa mesaj ... nu stiu la ce te-ar deranja asta , sunt doar idei diferite , nu imi iese totu odata , adevaru e ca nu am mai fost de mult pe un forum de care nu accepta mesajele de genu , dar e ok o sa ma adaptez si-mi voi edita mesajele d-acuma incolo .
Zapa
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Mie Oct 23, 2002 4:15 pm

Mesajde dj_jaxxx » Mie Oct 23, 2002 11:18 pm

Sports Illustrated au spus ca anu asta Toronto o sa termine locu 11 in Est deci na...dar io zic ca o se termine pe 4-5 daca joaca Carter calumea.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Oct 23, 2002 11:21 pm

OK !

Acum zi-mi de Raptors si de Maple Leaf ! Cum le vezi evolutziile in acest sezon ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Mie Oct 23, 2002 11:27 pm

Pai...Leafs daca nu-si gasesc un aparator bun...au belito...o sa piarda in prima runda in playoffs ca in atac sunt buni si in poarta sunt ok.

Raptors...ar trebui sa fie mai buni ca anu trecut ca il au pe Murray in locu lu Olajouan si na...daca Carter si Davis joaca cat de bine pot ei sa joaca si daca Morris Peterson si Alvin Williams mai baga si ei ceva cosuri...io zic ca o sa iasa bine.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Oct 23, 2002 11:29 pm

dj_jaxx te iubesc ! ]


In sfarsit am gasit pe cineva care stie de NBA ! Cu care pot discuta si eu !
Te astept pe forumul de sport !!!!! La subiectul NBA !

Imi place mult de Mo Peterson ! Coordonator cine mai e ? Tot Chris Childs ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Zapa » Joi Oct 24, 2002 12:39 am

mdeah ... Jaxx iti poate spune de sporturile astea de pe aici ca io nu am prins , si nu voi prinde gustul : )

Daca vrei iti spun ce face Dinamo , dar banuiesc ca stii deja :)
Zapa
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Mie Oct 23, 2002 4:15 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Oct 24, 2002 1:03 am

NU ma intereseaza de Dinamo ! Cine e Jaxx asta ? E frate cu tine ?
Sper sa mai intre..sa mai povestim de NBA !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Joi Oct 24, 2002 3:05 am

Mai intru domle...fii fara grija. Io si cu zapa ne cunoastem...

Apropo...Raptors au mai adus un jucator: Voshon Lenard de la Nuggets. Cred ca o sa-l foloseasca ca Center sau power forward ca Murray o sa lipseasca cateva sapt.

http://www.tsn.ca/nba/main.asp
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde Hera » Joi Oct 24, 2002 4:48 am

buna...seara ...moshule criticai threadul asta...na ca iti gasishi fratele de mult pierdut!:D totusi...mutati-va pe sport!
Hera
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Joi Sep 05, 2002 2:40 am

Mesajde baixinho© » Joi Oct 24, 2002 8:58 am

Hera, doar l-ai cunoscut. Ai pretentii cam exagerate, serios!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Oct 24, 2002 10:25 am

jaxxx..te astept pe sport...la subiectul dedicat basketului profesionis nord-american !

.......

sopra..close this thread !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Zapa » Joi Oct 24, 2002 3:10 pm

bai nene dar uite asta iti este demonstratia ca un astfel de thread nu poate strica cu nimic , ba mai mult chiar pe tine a ajuns sa te satisfaca cel mai mult .
Titlu este Aberatii .
Eu consider ca eu am aberat
consider ca si tu ai aberat
avand in vedere ca nu ma intereseaza de NHL SI NBA ... consider ca si jaxxx a aberat
deci toti aberam
totu' pare in regula :)
threadu nu ti-a facut nimic ... rau ... :P
Zapa
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Mie Oct 23, 2002 4:15 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Oct 24, 2002 3:24 pm

Bine,fratioare !
Sopra...don't close this thread ! :p

Acum,daca tot itzi place asa de mult de noi..zi-ne catzi ani ai si ce draq cautzi in Canada !
Si Zapa de la ce vine ? De la celebrul muzician ?

Si mai lasa-l si pe fratitu sa intre pe forum...ca tu habar nu ai de NBA !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Joi Oct 24, 2002 4:15 pm

:bye:
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am


Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron