cluburile din sibiu

cluburile din sibiu

Mesajde DAS » Vin Ian 02, 2004 1:39 pm

recunosc ca nu sunt plimbat prin cluburile din tzara, dar in sibiu zic eu sunt localuri destule de unde poti alege.Imi cer scuze daca nu o sa le amintesc pe toate

- CLUB VENETIA - muzica variata, super full toata saptamana, atmosfera buna, situat central
- BELLISSIMA - muzica buna, multa lume in weekend, clientela nefiltrata
-HOLLYWOOD - singura "discoteca" din Sibiu (construita dedicat) dar e goala si 0 atmosfera, house
-STAGE CLUB - nou, cu altfel de muzica
-COTTON CLUB - muzica house , un beci frumos
-CHILLOUT - house la greu la lumina unui scanner prafuit intr-o pivnitza
-CARO - select, perlede roshii si tablouri pe peretzi, lipsesc
damele de companie ;). are o terasa ravnita in sibiu.
-NOMAD 1/2 club

Cam astea-s cluburile importante din sibiu, restul sunt micutze si nu prea au ring de dans
Mentionez ca nu am incercat sa fac un top, ci mi-am expus parerea. Astept opinii si de la altzii care au trecut prin cluburile sibiene
DAS
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Ian 02, 2004 12:58 pm
Localitate: sibiu

Mesajde basstard » Mar Feb 10, 2004 10:44 pm

Ar mai fi:
- Rythm And Blues (un club micutz dar misto, serile de luni si joi e karaoke si atmosfera de obicei e misto. Dupa conceptia lui SOD - si nu numai - R'n'B si Stage sunt singurele cluburi din Sibiu)
Si in categoria "locuri de intalnire/socializare/caftire pentru tineretul bovin biped (sau tzaranimea urbana, cum vretzi) avem:
- Salsa - manele si latrino la greu, tzarani cat cuprinde, detalii nu e ca n-am fost niciodata
- Flamingo (ex Gabi) - asta a fost primul club din Sibiu. Acu e loc de intalnire pt tzaranii din Gusteritza si imprejurimi. Nu stiu daca mai e deschis sau nu
- Club M (fostul Hard Rock Cafe de pe Magheru). Nici de asta nu stiu ca n-am intrat niciodata, da de cate ori trec prin fatza aud manele, deci tot staul e.

PS: Venetzia si Belimis-a tot in categoria staul le-ash baga
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

Sibiu

Mesajde transyl1 » Joi Aug 02, 2007 2:02 am

hai ca mi-a placut descrierea in mare a cluburilor din Sibiu.
Ce recomanzi ca loc de distractie in Sibiu? Eu vin in vacanta in august anu' asta (2007) si nu stiu pe unde sa merg
Mersi mult,

Mihai


basstard scrie:Ar mai fi:
- Rythm And Blues (un club micutz dar misto, serile de luni si joi e karaoke si atmosfera de obicei e misto. Dupa conceptia lui SOD - si nu numai - R'n'B si Stage sunt singurele cluburi din Sibiu)
Si in categoria "locuri de intalnire/socializare/caftire pentru tineretul bovin biped (sau tzaranimea urbana, cum vretzi) avem:
- Salsa - manele si latrino la greu, tzarani cat cuprinde, detalii nu e ca n-am fost niciodata
- Flamingo (ex Gabi) - asta a fost primul club din Sibiu. Acu e loc de intalnire pt tzaranii din Gusteritza si imprejurimi. Nu stiu daca mai e deschis sau nu
- Club M (fostul Hard Rock Cafe de pe Magheru). Nici de asta nu stiu ca n-am intrat niciodata, da de cate ori trec prin fatza aud manele, deci tot staul e.

PS: Venetzia si Belimis-a tot in categoria staul le-ash baga
transyl1
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Iul 31, 2007 5:02 pm
Localitate: sibiu


Înapoi la De pe gastronomie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator