Andreea si Adrian

Forum dedicat fanilor Andreea B , ei vor putea sa primeasca raspunsuri chiar de la Andreea

Andreea si Adrian

Mesajde Fantasya » Vin Ian 02, 2004 8:10 pm

la faza asta cand am vazut-o la antena 1 la Madam am ramas... si nu-mi venea sa cred ca nu-si laseaza melodia la Teo... s-o fi suparat ca au fost ambele andre in aceasi emisiune? nu-mi dau seama

oricum uneori am impresia ca e pe drumul cel bun alteori e in cealalta extrema... uneori se imbraca ok alteori iti vine sa o batzi...
io nu sunt fana ei... dar e singura tipa pe care o mai urmaresc asha...ca e amuzanta...dar mai tre sa se maturizeze ....
I love my gun and i don't know if i love u
Avatar utilizator
Fantasya
Junior Member
 
Mesaje: 50
Membru din: Mie Noi 19, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Vin Ian 02, 2004 8:26 pm

melodia aia cu adrian si-a lansat-o la teo...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Necko » Vin Ian 02, 2004 8:56 pm

Am vazut si eu emisiunea lui Teo cind AB a lansat melodia impreuna cu Adrian.

Nu sunt fan AB, dar recunosc ca munceste foarte mult, are foarte mult curaj si este foarte, foarte ambitioasa. Si ce mai pot sa mai remarc este faptul ca si-a creat o imagine proprie care se modifica in mod firesc odata cu virsta, spre deosebire de AA care a trecut brusc de la imaginea de fetita rasfatata la cea de femeie fatala care.... stie multe si ... zimbeste abordind un aer superior la "glumitele" fostei sale colege.
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde Fantasya » Vin Ian 02, 2004 9:52 pm

hmm inseamna ca am pierdut eu o emisiune cu teo... facultatea asta....

oricum AA e groaznica..................!!!!!!!!
I love my gun and i don't know if i love u
Avatar utilizator
Fantasya
Junior Member
 
Mesaje: 50
Membru din: Mie Noi 19, 2003 12:00 am

nici eu nam vazut emisiunea cu teo

Mesajde Mr Teo » Vin Ian 02, 2004 9:55 pm

poate careva sa spuna mai in detaliu cea fost?
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde covergirl^^^ » Vin Ian 02, 2004 11:37 pm

au fost invitate amandoua la teo, de sf. andrei. au cantat cate o melodie, a.a. - prizoniera ta (sau ceva de genu') si a.b.-aparentze (cu adrian). n-a fost nimic f interesant....statea la mese diferite, dar destul de apropiate, si au zis ca au multe in comun : numele (andreea georgiana), data cand shi-au lansat fiecare primu' album solo, nr. apartamentelor la care stau .....bla bla
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde primal8sin » Vin Ian 16, 2004 7:49 pm

melodia asta imi place... cine a compus-o?
The very worse part of you is me!
primal8sin
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Joi Ian 01, 2004 11:50 pm
Localitate: Iasi

Mesajde gabuba » Sâm Ian 17, 2004 11:01 am

andreea, adi si moga.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

O bila alba de la Dan

Mesajde Tuborg^ » Mar Ian 20, 2004 11:43 am

Salt fratilor! Pt eci acre au avut tangente cu cele doua andree..imi spun si io parerea.Cand am vazut-o pe AB in videoclip am zis ca s-a apucat Avril Lavigne de cantat in limba romana..cine stie poate ca artistele noastre isi schimba gusturile muzicale in functie de rata inflatiei..oricum in timp ce AA face soselele Romaniei in cautare de clienti in X5, AB se dovedeste o prezenta agera in muzica autohtona, capabila sa se adapteze oricarui stil muzical...si culmea e ca si mie imi place...eu care acu un an o detestam pe AB....ma rog in masura in care pot place o fata care canta punk-densarit.......deci Rock on AB......Take my dick in your mouth AA.....
Tuborg^
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Ian 19, 2004 10:01 am
Localitate: Brasov

Mesajde MadTrax » Vin Ian 23, 2004 10:53 pm

Imi place noua melodie a lui Andreea Balan!E super.Are un look de fetita rea
si un stil care cred ca i se potriveste!
Succes is my only option , failure's not!
MadTrax
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Ian 03, 2004 1:17 am

Mesajde Dia » Sâm Ian 24, 2004 12:00 am

Initial trimis de Gabizzu
andreea, adi si moga.


exact in ordinea asta nu ? andreea care a avut un aport major(monetar) adi care a aflat de melodie abia cand se cauta o voce masculina si toata lumea ii refuza si moga care se intampla sa se joace si el prin studio la momentu respectiv si hai sa-l trecem si pe el ! gabizzu...io ti-am mai explicat...ii recunosti meritele dar incearca sa fii obiectiv ! si stii la fel de bine k mine faza cu melodia asta...sa nu comentam! sa spunem doar marius si andreea ! exact in ordinea asta si fara sa-l includem pe adi k el a ajuns nepremeditat in piesa asta ! fanii pot sa creada ca se revolta andreea in versuri proprii ! ;)
p.s : mie imi place melodia ! e dragutza !

Fantasya esti la facultate ??? Ooookkkaayy !! what can i say...grow up k vine sesiunea si te prinde asa ! ;) bafta ! (si tie si mie..k am nevoie.. !)
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Samy » Sâm Ian 24, 2004 10:05 pm

Parerea mea este ca AB este mult mai naturala decat AA care este o prefacuta.Si cred ca noua piesa a AB este reusita.
Avatar utilizator
Samy
Junior Member
 
Mesaje: 551
Membru din: Sâm Ian 24, 2004 12:00 am

Mesajde Bubico » Dum Ian 25, 2004 12:34 am

Initial trimis de Dia The Koala Bear


exact in ordinea asta nu ? andreea care a avut un aport major(monetar) adi care a aflat de melodie abia cand se cauta o voce masculina si toata lumea ii refuza si moga care se intampla sa se joace si el prin studio la momentu respectiv si hai sa-l trecem si pe el ! gabizzu...io ti-am mai explicat...ii recunosti meritele dar incearca sa fii obiectiv ! si stii la fel de bine k mine faza cu melodia asta...sa nu comentam! sa spunem doar marius si andreea ! exact in ordinea asta si fara sa-l includem pe adi k el a ajuns nepremeditat in piesa asta ! fanii pot sa creada ca se revolta andreea in versuri proprii ! ;)
p.s : mie imi place melodia ! e dragutza !

Fantasya esti la facultate ??? Ooookkkaayy !! what can i say...grow up k vine sesiunea si te prinde asa ! ;) bafta ! (si tie si mie..k am nevoie.. !)


ok, in ordinea: adi, moga, andreea. tot kktu ala e , asa ca lasa-ma cu bullshiturile.
Bubico
 

Mesajde Red_Mustang » Vin Feb 06, 2004 11:11 pm

Sa stii ca Andreea B. a scos o melodie frumoasa...Asta e prima caare imi place de la ea...Are o tenta mijto de rock...(a prins si la rockeri)
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde I`m With You » Joi Feb 19, 2004 6:41 pm

E mijtp piesa si colaborarea...ce pot sa zic?! Ca a iesit o piesa dragutza.Bravo Andreea :) I`m with You,GirL!
I'm Slim Shady, yes I'm the real Shady
All you other Slim Shadys are just imitating
So won't the real Slim Shady please stand up,
please stand up, please stand up?
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm

Ok

Mesajde deca » Sâm Mar 06, 2004 6:34 pm

Buna piesa...
Locuinta mea pe net:
BESTmusicTOP
Be my guest!
Avatar utilizator
deca
Junior Member
 
Mesaje: 138
Membru din: Joi Iul 25, 2002 11:00 pm

Mesajde I`m With You » Dum Mar 07, 2004 10:37 am

BaD-WoLF scrie:Sa stii ca Andreea B. a scos o melodie frumoasa...Asta e prima caare imi place de la ea...Are o tenta mijto de rock...(a prins si la rockeri)


La rockeri!? dar parca ea vrea sa prinda la rapperi :p Asha a zis ca se da pa hip-hop.
I'm Slim Shady, yes I'm the real Shady
All you other Slim Shadys are just imitating
So won't the real Slim Shady please stand up,
please stand up, please stand up?
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm


Înapoi la Andreea Balan

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron