FanClub inter

Champhions League, UEFA Cup, EURO 2004, Il Calcio, Primera Divizion, Premiere League, Bundesliga

FanClub inter

Mesajde interista » Joi Ian 08, 2004 3:16 pm

tutti i veri interisti si devono inscrivere a questo fan club che ha bisogno di nuovi membri.Ragazzi se amate Linter dovete fare questo passo.i veri interisti fano di tutto per la lora squadra. per linscrizione mandate un mail a questa adressa:superinter2001@yahoo.com con le vostre dati personali numero di telefono anno di nascita .per linscrizione dovete pagare una soma di 13 euro..forza inter
interista
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Lun Noi 11, 2002 6:13 pm
Localitate: Marosvasorhely

Mesajde dirklady » Mar Ian 20, 2004 7:43 pm

A dracului trebuie sa platim si 13 euro.......Vrei interisti? Mai intai scrie in romana pentru ca altfel nu va intelege nimeni ceea ce scrii. Si ca sa demonstrezi ca esti interist sunt si fancluburi FARA SA PLATESTI. Prietenul meu este interist si este inscris la un fanclub prin e-mail si nu plateste nimic. Mi se pare o sarlatanie. Mah......Che cavolata!
O mare durere sa iubesti, o mare nenorocire sa scapi de aceasta durere.
Nu exista secrete pe care timpul sa nu le dezvaluie.
dirklady
Junior Member
 
Mesaje: 119
Membru din: Joi Noi 14, 2002 11:14 pm
Localitate: italia

Mesajde interista » Mie Ian 21, 2004 9:55 am

Am scris si in romana, da' la sters un moderator pt ca erau la fel, a fost greseala mea pt ca trebuia sa-l fac de la inceput in romana.
In legatura cu banii: fiecare membru trebuie sa plateasca o cotizatie de 13 euro/an, bani care sunt trimisi departamentului din cadrul clubului care se ocupa de fan-cluburi, pt RECUNOASTERE OFICIALA si va beneficia de anumite reduceri pt articolele comercializate de club. Daca vrei iti trimit toate actele si documentatia primita de la club.
In legatura cu prietenul tau: esti sigura ca nu este inscris la un forum al vreunui fanclub (cum ar fi http://www.interfans.org) sau la vreun newsletter? Asa se poate spune si despre pirateria cu melodii de pe net: esti fan al unei formatii, dar in loc sa dai bani pt album si sa-i sustii down de pe net. (ma refer in general, nu la cineva in special)
Pana la urma daca nu vrei nu te obliga nimeni, nici pe prietenul tau si ca sa stii deja sunt 21 de "prosti" dispusi, mai trebuie 4.
interista
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Lun Noi 11, 2002 6:13 pm
Localitate: Marosvasorhely

Mesajde Ayrton » Mie Ian 21, 2004 12:46 pm

**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde interista » Joi Ian 22, 2004 9:37 am

inca nu, 10x
Apropo, toate acestea sunt pt infiintarea PRIMULUI FanClub OFICIAL Inter din Romania.
interista
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Lun Noi 11, 2002 6:13 pm
Localitate: Marosvasorhely

Mesajde Lärägë » Lun Mar 08, 2004 5:46 pm

Tin sa va felicit,ati "acumulat" un punct pretios in 6 meciuri =D =D =D
Avatar utilizator
Lärägë
 
Mesaje: 347
Membru din: Vin Iul 25, 2003 11:00 pm

Mesajde IRR.87 » Lun Ian 03, 2005 6:17 pm

Auguri Cara Gemellatta!!! Frumoasa Tifoserie Aceea A Interului,iar Grupul Boysan Ar Fi Un Bun Exemplu Demn De Urmat Si De Galeriile Din Romania...daca Am Inteles Bine Esti Interesata Sa Fondezi Un Fanclub In Romania....interesant ...cred Ca Ai Avea Ceva Sanse Pt. Ca Dupa Cum Stii Sunteti Destui Simpatizanti In Romania....ciao!!!!
IRR.87
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Dec 28, 2004 6:46 pm
Localitate: BUCAREST

Mesajde Catalánul » Dum Ian 23, 2005 12:02 am

Inter a inregistrat cel de-al 14-lea egal din acest sezon in Serie A Inter 1-1 Chievo :( nerazzuri ocupa locul 4 in Serie A cu 14 egaluri si numai 6 victorii :( dar nici o infrangere :D de fapt este singura echipa neinvinsa din europa :lol: dar la ce folos... atunci cand ei scot egaluri dupa egaluri ~(
Avatar utilizator
Catalánul
 
Mesaje: 625
Membru din: Mar Dec 07, 2004 12:00 am

Mesajde girlsaloudfan » Mar Mar 08, 2005 1:01 pm

In sfarsit frumusetea de Adriano a marcat dupa aproape 3 luni!
Din fericire are doar 4 goluri de recuperat pt a ajunge pe prima pozitie in clasementul golgeterilor. :dir:
Nu Credeam Sa-nvat A Muri Vr-odata"
Avatar utilizator
girlsaloudfan
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Mar 07, 2005 12:00 am


Înapoi la Fotbal International

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron