Georgia

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Georgia

Mesajde Sick Tear » Mie Dec 05, 2001 1:48 pm

Mai fratilor, cine e aratarea asta? Am vazut un clip cu ea, la Atomic, fireste, si nu mai puteam sa-mi dezlipesc ochii de pe ecran. Cred ca aratare mai urata nu am mai vazut pe post de cantatrice. Fata carui garoi multimiliardar mai e si asta? Dupa ce arata cum arata, cand deschide gura, te apuca disperarea si mai si. Cred ca numai la noi se poate intampla asa ceva.
Sick Tear
Junior Member
 
Mesaje: 64
Membru din: Mie Dec 05, 2001 10:55 am
Localitate: Nowhere land

Re: Georgia

Mesajde Vizitator » Mie Dec 05, 2001 5:58 pm

Initial trimis de Sick Tear
Mai fratilor, cine e aratarea asta? Am vazut un clip cu ea, la Atomic, fireste, si nu mai puteam sa-mi dezlipesc ochii de pe ecran. Cred ca aratare mai urata nu am mai vazut pe post de cantatrice. Fata carui garoi multimiliardar mai e si asta? Dupa ce arata cum arata, cand deschide gura, te apuca disperarea si mai si. Cred ca numai la noi se poate intampla asa ceva.


ai auzit proverbul "nu-i frumoasa, da-i batrana"?
aici merge "n-are voce, da-i urata".

de fapt ea are voce dar restul planetei nu are ureche muzicala.
Vizitator
 

Georgia...

Mesajde DrSlam » Mie Dec 05, 2001 6:32 pm

vezi si rubrica de versuri proaste... http://www.muzicabuna.ro/versuri.htm
DrSlam
Junior Member
 
Mesaje: 90
Membru din: Lun Iun 25, 2001 7:30 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Georgia...

Mesajde kris » Mie Dec 05, 2001 7:55 pm

Initial trimis de DrSlam
vezi si rubrica de versuri proaste... http://www.muzica.home.ro/versuri.htm


Georgia - Tramvaiul 4
Unde tampenia se imbina cu imbecilitatea si converg spre prostie gasim noua melodie a Georgiei.

"Asta e tramvaiul 4.
Nimeni aici nu-si face patul."

urata, fara voce, fundal sonor de "pacat" shi versuri idioate!
portretul robot al muzicii autohtone...
trist taticuuuuu, trist rau de tot...
ar trebui cineva sa le puna capat suferintzelor. caii e impushca :D
Avatar utilizator
kris
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Lun Aug 27, 2001 11:00 pm

Re: Re: Georgia

Mesajde vladonne » Joi Dec 06, 2001 4:57 am

Aici cred ca se preteaza mul mai bine : "shi mai ziceai ca limba rusa e urata !!!!"
vladonne
Junior Member
 
Mesaje: 248
Membru din: Vin Iul 27, 2001 9:35 am
Localitate: ete na !

Re: Re: Re: Georgia

Mesajde Vizitator » Dum Dec 09, 2001 10:33 pm

haidetzi sa va mai povestesc eu cate ceva despre domnisoara georgia!pentru ca eu sunt din ramnicu valcea ... ca shi ea dealtfel...shi o cunosc ! daca nu stiatzi, ea a facut parte din nu mai putin cunoscuta trupa 4kvoi! (niste indivizi de-a dreptul "geniali") sincer sa fiu...shi are un tupeu fantastic...la o emisiune la un post local, managerul ei a spus sus shi tare ca "se mira cum de toate piesele de pe albumul ei de debut sunt numai HITURI"... va spun eu ca tipa e mizera din mai multe puncte de vedere...ca pe aici prin valcea al naiba daca ii mai ajungi cu prajina la nas...realitatea e ca are bani cu carutza...shi are shi 2 parintzi inconstienti...shi va mai dau o veste...INGROZITI-VA, COPII...georgia ne pregateste un nou videoclip...DUMNEZEU CU MILA!!! imi pare rau ca am fost cam incoerent...revin ... :)
Vizitator
 

Mesajde speedo » Dum Dec 09, 2001 10:39 pm

georgia nu are voce asha cum nici fatza nu prea are...in schimb ai ei tzin firma "valentino"...shi daca fetitza tatii s-a dat cu poponeatza de podea ca vrea sa fie vedeta...i-au facut shi damblaua asta...sincer...ma mir cum de a ajuns la atomic...credeam ca la zoo e inchis noaptea...
speedo
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Dum Dec 09, 2001 10:23 pm
Localitate: ramnicu valcea

Mesajde Aliosha » Lun Dec 10, 2001 12:24 am

Initial trimis de speedo
georgia nu are voce asha cum nici fatza nu prea are...in schimb ai ei tzin firma "valentino"...shi daca fetitza tatii s-a dat cu poponeatza de podea ca vrea sa fie vedeta...i-au facut shi damblaua asta...sincer...ma mir cum de a ajuns la atomic...credeam ca la zoo e inchis noaptea...


Din pacate nu e singura care ne polueaza fonic si vizual din cauza ca e impinsa din spate de o caruta de bani .
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

domnisoara georgia

Mesajde speedo » Lun Dec 10, 2001 12:03 pm

intr-adevar...nu e ea singura care ne polueaza peisajul...dar faza care ma enerveaza pe mine cel mai mult e ca o cunosc shi are niste aere de vedeta...ceva de nu se poate...shi cel mai dureros este ca nici macar ea nu realizeaza ca nu are voce...shi vorba aia...macar de-ar compensa cu aspectul exterior...dar shi ala lasa de dorit...e jale...sa ne vereasta sfantu` de alte exemplare ca ea...parazitii ziceau ceva de genul "producatorul tau spune <nu canta, dezbraca-te>...dar din nefericire...nici macar la capitolul asta nu mere treaba...sa fi fost in locul alor ei...eu ash fi fost de acord cu avorturile... no offense, georgia..dar asta e...poate itzi statea mai bine la TV Valcea1 ... nu pe atomic...cu banii bagatzi in 3 videoclipuri mai bine treceai pe la estetician
speedo
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Dum Dec 09, 2001 10:23 pm
Localitate: ramnicu valcea

Re: domnisoara georgia

Mesajde DrSlam » Lun Dec 10, 2001 1:24 pm

Initial trimis de speedo
cu banii bagatzi in 3 videoclipuri mai bine treceai pe la estetician


ce-a patit oameni buni fata asta? E asa de urata incat ar fi respinsa la concursul "cel mai urat om din lume" din motiv ca nu se primesc profesionisti. Se zvoneste ca ar fi fost la estetician dar medicul dupa ce a consultat-o i-a recomandat sa viziteze un doctor veterinar. Nu este recomandat sa-i ascultati melodiile sau sa mergeti la concertele ei in noptile cu luna plina. Cand merge la zoo are nevoie de un bilet de intrare si unul de iesire.
DrSlam has left the building!
DrSlam
Junior Member
 
Mesaje: 90
Membru din: Lun Iun 25, 2001 7:30 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Georgia

Mesajde apunake » Lun Dec 10, 2001 2:23 pm

Initial trimis de Sick Tear
Mai fratilor, cine e aratarea asta? Am vazut un clip cu ea, la Atomic, fireste, si nu mai puteam sa-mi dezlipesc ochii de pe ecran. Cred ca aratare mai urata nu am mai vazut pe post de cantatrice. Fata carui garoi multimiliardar mai e si asta? Dupa ce arata cum arata, cand deschide gura, te apuca disperarea si mai si. Cred ca numai la noi se poate intampla asa ceva.


Haideti bey popor, ca lucruri de acestea rusinoase au loc si prin alte tari mai pline de soare si de bani. Ba chiar in unele dintre aceste tari lucrurile se fac si mai fara perdea si ajung actori sau cintareti fii sau fiice de staruri care nu au nimic in comun cu parintii lor decit numele, nicidecum talentul. Asa ca mai iertati-o pe biata georgia, ca alt nume de stat american nu putea sa alega si ea decit pe unul dintre cele mai tembele si sarace. Ca daca veni vorba, si cintatoarea Cristina ce hram poarta? Si Banica jr. care tot compune de cind il stiu la piesele lu' Elvis? Si fratiorii din No Comments? Si copilu din Amicii? Si............. of Doamne, ca multi mai sint. Asa ca nu va mai agitati atiat pentru ea ca nu merita. E cam coarda.
apunake
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Mie Noi 28, 2001 1:03 pm
Localitate: bucuresti

Re: Re: Georgia

Mesajde Vizitator » Lun Dec 10, 2001 4:13 pm

pai nu e vorba sa o iertam mai...ceilaltzi s-au luat de ea ca arata super nashpa, canta super nashpa...e super nashpa...eu plusez, pentru ca sunt din orash cu ea...shi shtiu shi ce ii poate pielea in afara celor trei-patru minute din videoclip...shi de-asta ma apuca nervii pe ea...nu numai pentru ca o vad la teveu...shi acum macar ca stie shi alta lume de ea imi vars shi eu amarul...shi inca ceva...ce ma dispera la prima ei piesa shi nu numai...corcitura asta de muzica...totzi artistii nostri de carton canta un amalgam indefinit de muzica...pana la urma ajungem la concluzia de "manele progresive cu influentze R'n'B", nu ? sa mor ca totzi astia combina 7 mii de stiluri pana screm o piesa ... nu am vazut in romania ceva pur original...shi cel mai dureros mi s-a parut cand am vazut bunatate de bass (azzido da bass) in piesele "asa e viata" --K1 shi "nu te ascunde" double D ... e magareala pe fatza, da-tzi-o dracului de treaba...sa ii fie rushine la rat aluia de a compus piesele...nu m-ash mira daca ash vedea intr-o buna zi shi bassul reversed de la reFlex intr-o piesa romaneasca...(am spus piesa cu indulgenta)
Vizitator
 

Re: Re: Re: Georgia

Mesajde speedo » Lun Dec 10, 2001 4:16 pm

...lol ce ma oftic...am uitat sa ma semnez...mesajul de dinainte era de la mine :))))))))))) ... nu de alta dar nu imi place sa ma ascund sub "anonim"
speedo
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Dum Dec 09, 2001 10:23 pm
Localitate: ramnicu valcea

Re: Re: Re: Re: Georgia

Mesajde apunake » Mar Dec 11, 2001 12:51 pm

Initial trimis de speedo
...lol ce ma oftic...am uitat sa ma semnez...mesajul de dinainte era de la mine :))))))))))) ... nu de alta dar nu imi place sa ma ascund sub "anonim"




las' ca si io am dat raspunsuri anonime ca am uitat sa ma semnez. aoleu mama, prost mai sint:)
apunake
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Mie Noi 28, 2001 1:03 pm
Localitate: bucuresti

bah

Mesajde gabuba » Vin Dec 14, 2001 6:09 pm

bai sa zicem ca ar fi fost ca Betty cea urata urata fara talent dar deshteapta...ea e urata, prosta fara talent, habar nu are sa vorbeasca...mama ce mecla are...beah ash vomita daca ash sarutauo

E nasoala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Georgia scumpo, daca vrea pasarica ta shi da Domnuul Iisus Hristos sa intri aici , poate vezi shi tu ca nu ai nici un fl de fani! numai canta dispari de pe shcena muzicala!

Shtitzi ca a lansat shi un album la care au fost invitate numai trupe grele ca Animal x, Giglio, Andre shi multe altele shi ca s-au plimbat cu tramvaiu shi seara la disco?
shtie careva daca a avut succes sau nu?
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Re: bah

Mesajde Aliosha » Vin Dec 14, 2001 9:03 pm

Initial trimis de Gabytu
bai sa zicem ca ar fi fost ca Betty cea urata urata fara talent dar deshteapta...ea e urata, prosta fara talent, habar nu are sa vorbeasca...mama ce mecla are...beah ash vomita daca ash sarutauo

E nasoala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Georgia scumpo, daca vrea pasarica ta shi da Domnuul Iisus Hristos sa intri aici , poate vezi shi tu ca nu ai nici un fl de fani! numai canta dispari de pe shcena muzicala!

Shtitzi ca a lansat shi un album la care au fost invitate numai trupe grele ca Animal x, Giglio, Andre shi multe altele shi ca s-au plimbat cu tramvaiu shi seara la disco?
shtie careva daca a avut succes sau nu?


La lansarea fetei asteia au fost niste "talente" de acelasi calibru.
Cine se aseamana se aduna nu???
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Re: bah

Mesajde speedo » Vin Dec 14, 2001 10:44 pm

mda...ce sa zic...in faptura aia umanoida s-au adunat laolalta uratzenia, prostia shi antitalentul...
speedo
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Dum Dec 09, 2001 10:23 pm
Localitate: ramnicu valcea

Mesajde Vizitator » Joi Dec 20, 2001 11:40 pm

Prima data cand am pus pe atomic, in drum spre MTV, am vazut pe Georgia aia. De curiozitate,ca sa vad atrocitatea in persoana de urata ce e, m am uitat la tot clipul. Sa fim seriosi acuma , oameni buni, cu mici exceptii, cand a dat Atomic muzica buna romaneasca, aia daca exista asa ceva. E urata, ce sa i faci, de pe Tv trece in cateva luni, dar asha o sa ramana toata viata.
Vizitator
 

ajutoooooooooooor!!!!!!!!!!!!!:?

Mesajde Andrada The Dev » Sâm Dec 22, 2001 3:02 am

Va rog frumos sa ma ajutaaaaaati:( Nu shtiu cine e asta ca io locuiesc in Canada. Ziceti-mi daca are vreun site pa undeva ca sa vad cum arata:D Cred ca mai rau decat marcel pavel;) lolz
Multumesc
Foul is fair and fair is foul, ladies and gentelmen of the audience:)
"You swear to tell the truth and nothing but the truth, so help you God?"
Does anyone (or did anyone) answer no to this question? That... I want to find out.....
Andrada The Dev
Junior Member
 
Mesaje: 442
Membru din: Mar Noi 27, 2001 1:00 pm
Localitate: Currently completing a mission in Nevernever

Mesajde gabuba » Sâm Dec 22, 2001 9:14 am

hahahaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahahhahahahahahhahahahaha, merci andrado eshti plina de umor de aceea 'te iubesc io'!!!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde darkshines » Sâm Dec 22, 2001 2:10 pm

n-are voce , e urata , si ma enerveaza melodia[tramvaiul 4] aia la culme!
probabil ca nici ea nu suporta sa se vada la tv :)

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

GOD

Mesajde alexutza » Mar Dec 25, 2001 4:05 pm

creatura aia pe nume Georgia sucks. Shi atata se zbenguie pe piesele ei de 2 bani, deshi n-au nici un pic de ritm.....nush.........e o proasta (mai vezi:Andre, Blondy, Sexxy, shi altele de teapa lor) care n-a putut sa stea numai in Ramnicu Valcea sa-shi arate prostia ( shi uratzenia, lipsa vocii ), a tzinut neaparat s-o arate intregii tzari.
PROSTU DACA NU-I FUDUL NU-I PROST DESTUL.
alexutza
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Oct 15, 2001 9:56 pm
Localitate: Romania - Targu Mures

Mesajde Karinna » Mar Dec 25, 2001 11:15 pm

Parerea mea: nu stie sa cante, nu arata bine, muzica e proasta, versurile sunt stupide. De ce are deja 2 clipuri??
Karinna
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Lun Dec 24, 2001 1:11 am
Localitate: Constanta

Pt. ca...

Mesajde Suryia » Joi Dec 27, 2001 6:06 am

...si ascultatorii sunt prosti , n-au ureche muzicala , sunt(probabil) orbi , etc.
Ce dragutza sunt , pacat ca nu-s baiat...
Avatar utilizator
Suryia
Junior Member
 
Mesaje: 270
Membru din: Joi Iul 26, 2001 11:00 pm

Mesajde gabuba » Joi Dec 27, 2001 3:42 pm

Cine e idiotu' care o asculta p-aia ???!!!!???
Dar ea e convinsa ca are o multzime de fani shi zice intr-un interviu "eu am vrut sa fiu o bomba...shi oamenii au apreciat lucrul acesta...in curand mi-au devenit FANI... shi de aceea le pregatesc un nou videoclip..." era sa mooooooooooooooooor cum poooooooooote sa rosteasca cuv. fan da' ea chiar nu se uita in oglinda?(probaBIL CA NU ARE NICIUNA, TOATE S-AU SPART)...



BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAH
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Georgia

Mesajde Britney » Joi Dec 27, 2001 11:03 pm

am vazut-o aseara si parca e cea mai mare proasta
Britney
 

Teroare!

Mesajde Baluba » Joi Dec 27, 2001 11:25 pm

Baaai!!!!!!!!! Nu se poate! A mai scos un videoclip. De data asta e un slow in care se vrea sexy. In plus se freaca pe-acolo pe ecran pana nu mai poate. E penibil ... e ingrozitor ... cineva s-o impuste si pe ea si pe aia de-i promoveaza "muzica"
Stii ca s-a nascut un om destept cand vezi prostii ca se-aduna sa-l doboare.
Baluba
Junior Member
 
Mesaje: 157
Membru din: Vin Oct 12, 2001 12:47 pm
Localitate: Bucuresti, Romania

what??????

Mesajde alexutza » Vin Dec 28, 2001 6:39 am

A mai scos un videoclip???????????Fiintza aia n-are pic de creier?
Shi crede ca are fani? De fapt...........tzinetzi-va bine...........am in clasa 2 colege la care le place Georgia.............toata ziua ma dispera cu melodiile ei....................Anyway...nu putem sa o anuntzam cumva ca DEJA NE-A SPART TIMPANELE SHI NE-A SCOS OKII DIN ORBITE CAND NE UITAM LA EA SHI NE MIRAM DE CAT DE URATA E?
alexutza
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Lun Oct 15, 2001 9:56 pm
Localitate: Romania - Targu Mures

azzido

Mesajde Vizitator » Vin Dec 28, 2001 9:09 am

dar azzido da bass cu adrian copilu` minune ai auzit (remixla asha sunt zilele mele)? ei, ce mai zici de asta ?
Vizitator
 

Re: azzido

Mesajde Vizitator » Vin Dec 28, 2001 10:45 am

Mai oameni buni ! Atzi cam luat-o pe aratura ! Zau asha - ce mama zmeilor e asha de comentat in legatura cu fatuca aia ? Pe bune, daca voi nu ii acordatzi infinit mai multa atentzie decat ar fi cazul . Eu personal ash pune-o p'asta la capitolul diverse shi gata.
Vizitator
 

Următorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori