The Fight Club

Aici putem abera despre orice tine de eSport si nu numai

The Fight Club

Mesajde Opa-Opa » Mie Mai 12, 2004 1:05 am

ringul proarena... mai multe detalii aici in eseul de prezentare.

daca aveti ceva de spus in privinta Clubului sunteti bineveniti sa comentati la link-ul de mai sus.

daca nu.. faceti loc pentru cei care vor sa-si scoata ochii.
"I can't circle/strafe jump for shit but I can blast myself in a general direction with a RL" - DarkNation
Avatar utilizator
Opa-Opa
Junior Member
 
Mesaje: 709
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde kshu » Mie Mai 12, 2004 1:23 am

Lol in primul rand, am citit ca deh a trebuit sa aprob si bine-mi pare ca am facut-o :).

Am inteles ca nu am voie sa ma aberez aici dar am o rugaminte daca se poate:

zanza aka dorinn, care a zis ca se abtine din disputele viitoare pe forum pana la o anumita data (eu pur si simplu cred ca are laboratoare si proiecte la scoala dar shhh :)), Opa-Opa s-a gandit la tine (si nu numai) prin Eseul Fight Club. Daca tu crezi ca ai dusmani mai multi decat prieteni te inseli, root a declarat ca te iubeste, eu iti simt lipsa, dSp se plictiseste fara tine, Sluga nu poate rula fin ... etc.

zaNZa, o sugestie: join the Fight Club !!! Acest Hall of Fame al "perlelor" de pe forum, loc al refularilor si ... dar cititi eseul.

I'm off now .. peace ... shit that's OFFTOPIC here!
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Mesajde -TeG-rhw » Mie Mai 12, 2004 5:14 am

eu am o problema cu kshu
ma "inerveaza" ca nu se cearta niciodata cu nimeni
PAI CE BA, TE CREZI SUPERIOR CU AVATARU ALA PASNIC ?
propun sa ii facem ceva sa-l enervam ca prea e calm tot timpu
anyone with me ? :D
Avatar utilizator
-TeG-rhw
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Vin Apr 09, 2004 11:00 pm

Oda berii!

Mesajde rthc.ro|mav » Mie Mai 12, 2004 1:46 pm

Mai opa-opa..eu cred ca tu, in sinea ta, esti un mare eseist dar nu cred ca o sa te remarce nimeni pe aici.
Mai mult de atat, facand o trecere subtila de la ideatic la pragmatic, cred ca, in pofida dorintei tale de a ajunge cel mai erudit dintre quakerii romani, cred ca vrei sa iei MX510-le
Ce faci tu aici e instigare la violenta (verbala si uneori chiar fizica), e o incercare perversa si diavoliceasca, chiar daca involuntara, de a dezbina o comunitate mica de quakeri, o comunitate care a inceput sa se inchege, cu pretul a catorva concursuri si a multi litrii de bere dati pe gat cu pofta de niste umbre cu ochii injectati dupa 12 ore de stat in fata calculatorului si cu gatlejurile insetate
Dorinta de victorie ce sapa cu o constanta enervanta orgoliile, si asa prafuite, ale celor ce se perinda pe acest forum, poate, la un momentdat, da nastere unor refulari care scapa de sub incidenta logicului, al realitatii de moment, si care incep sa dea tarcolale pe paginile forumului ridicandu-si poalele in cap si atragand priviri asa cum fac curvele de pe magheru in ceasuri tarzii de nopate
Si ce nu mai stii tu e ca acele "certuri", cum le zici tu au loc intre peroane care se cunosc, care au schimbat vorbe intre ele sau chiar au baut o bere impreuna
Sluga..la el tind sa cred ca acel calm care il caracterizeaza a clacat luand nastere un thread pe care nu vreau sa-l mai comentez si in care am intervenit, nu cu ura sau cu rele intentii, ci cu incisivitatea unui om surprins si dezamagit.Cred ca a fost un moment de ratacire rewgretabil care sunt convins ca nu o sa se mai repete si ca sluga va ramane asa cum il stim :calm si cumpatat.Poate ai observat si raspunsul lui care a fost spus pe un ton la fel de surprins si de dezamagit si asta din cauza faptului ca am baut un rahat de bere cu el si ca la concursul de la DM m-am sinchisit de faptul ca sluga era singurul care nu avea calculator si, drept urmare, m-am oferit sa facem cu randul la calc pe care il ocupasem
Zanza si Stryder: acesti Balanel si Mieunel, Lolek si Bolek ai quakeului romanesc se inteapa si se ataca de cand sunt ei, si parerea mea e ca sunt iremediabili.Zanza are stilul lui caracteristic, sarcastic si uneori batjocoritor care deranjeaza pe multi, insa, asta e..e incorigibil si daca cei afectati nu vor accepta si, drept urmare, nu vor inceraca sa-i raspunda pe acelasi ton (in loc sa ii rupa picioarele) inseamna ca suntem ca si comunitate in aceeasi situatie ca si Romania fata de tarile dezvoltate
Stryder se pierde foarte repede cu firea si il ataca violent pe Zanza spre deliciul acestuia din urma.Cred ca Zanza palcerea cea mai perversa si sadica a lui Zanza e sa il vada pe Stryder enervandu-se..dar eu cred ca sunt amandoi destul de maturi incat sa-si dea mana in continuare si sa poata sa lase deoparte aceste animozitati care le anima viata de pe forum, pentru a bea linistiti o bere impreuna
Silviu..Stefan cel Mare al quakeului "mic la stat, mare la sfat si degraba varsatoriu de sange"..violenta lui verbala de pe server si forum e in aniteza cu realitatea inconjuratoare.Daca incepi sa stai de vorba cu el te intrebi daca nu cumva e o greseala si persoana care iti arunca vorbe gen "a lu mata" "vita proasta" "idiot" "labagiu" etc nu cumva e altcineva si oricum, la plecare toutul se termina cu amicitie, cu o strangere de mana si glumite intepatoare de o parte si de alta.
As mai avea si despre restu de spus cate ceva dar nu mai am nici timp si nici chef..EroarE: "cetateanu turmentat" care nu stie niciodata cu cine sa voteze..e, dupa parerea mea, cel mai impartial si mai neutru personaj de pe acest forum, e pilonul central in jurul caruia s-a format aceasta comunitate(eu imi mentin propunerea ca el sa fie mascota la RQL)..nimeni n-a avut niciodata nimic cu el si toata lumea il simpatizeaza, Kshu un tip ponderat si mai degraba distant care incearca sa-si pastreze nepatat blazonul de moderator al forumului cu toate ca, uneori, din neglijenta, mai lasa sa se intrezareasca printre randuri un orgoliu ranit sau un spirit agitat
Si acum opa-opa o sa ma proclam rege si o sa te rog pe tine sa-mi pui coroana, ma erijez in cel care, acum mai bine de 1 an, am transformat railurile oarbe, shafturile fara chip si injuraturile surde de pe servere intr-o sleahta de oameni veseli si turmentati care au ajuns sa fie dati afara de bodyguard pe motiv ca se distrau prea bine, si toate astea datorita unui singur thread "IESIRE LA BERE".Nu o sa te las sa-l strici
Antiteza dintre threadurile noastre va da nastere la o lupta crancena intre inger si demon, bine si rau din care, asa cum toata lumea stie si te asigur si eu, binele va triumfa.Si parafrazand un mare clasic contemporan :FACOF cu threadul tau cu tot.Sau poate ca o sa ne demonstrezi ca ai un IQ mai ridicat ca noi toti si ai sa rogi adminii sa stearga threadul sau sa scrii "thread inchis"
In concluzie si la urma urmei noi tot vom iesi la o bere (data viitoare te invit si pe tine ca sa intelegi mai bine despre ce vorbesc, platesc eu) si ne vom distra iar a doua zi, implacabil, vom intra pe forum si Zanza va incepe din nou sa-l intepe pe stryder, silviu sa injure racanii pe servere, nu stiu care sa zica ca se bat..si asta pt ca asta e farmecul comunitatii de q3 din Romania, pt ca nimeni nu o sa puna botul la balariile care le-am scris aici (nici macar eu) si pentru ca, in fond si la urma urmei, suntem OAMENI

mav3rick out

PS1: toate personajele din aceasta povestire sunt imaginare.Orice asemanare cu realitatea e pur intamplatoare

PS2: daca mai upodez vreo 2 poze si un demo am vreo sansa la mx-ul ala? :yD
Call me MAV!
Avatar utilizator
rthc.ro|mav
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde kshu » Mie Mai 12, 2004 2:39 pm

Nu ai inteles ideea eseului si nu ma mir.
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Mesajde [stryder] » Mie Mai 12, 2004 2:55 pm

ce sec kshule:)...oricum cred ca mav,acest Aurel Vlaicu al quakerilor ;m ,are dreptate! ...
Avatar utilizator
[stryder]
 
Mesaje: 643
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde rthc.ro|mav » Mie Mai 12, 2004 3:59 pm

Kshule..lasand la o parte katerinka:
opa-opa a creat aici un ring de box, un loc unde dupa spusele lui lumea sa isi scoata ochii si sa arate ca are IQ-ul mai mare decat al adversarului
Chiar daca e un thread ironic si sarcastic nu isi are rostul..certuri nu trebuie sa existe si ele trebuie aplanate din fasa.Dar in nici un caz printr-un thread ca asta ci printr-o participare activa.Sa incerce sa se puna intre ciocan si nicovala si sa isi asume riscul luarii de p..i in gura din partea ambelor parti, dar avand ca rezultat, in final, aplanarea "certurilor"
Ironici si sarcastici putem fi toti, toti pot comenta distant si fara implicatii o anumita disputa...
Unde s-a putut am intervenit unde imbecilismul si cretinismul depasesc limitele intelegerii mele nu ai ce sa-i faci, cu atat mai putin un thread de kko ca asta
PS te rog sa-mi explici mai pe larg replyul tau
Call me MAV!
Avatar utilizator
rthc.ro|mav
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde kshu » Mie Mai 12, 2004 4:01 pm

Explic: o iei prea in serios.
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Mesajde Opa-Opa » Mie Mai 12, 2004 4:18 pm

Mav, imi dau seama ca ii cunosti pe baieti mai bine decat mine... insa daca m-ai fi cunoscut si pe mine sunt sigur ca n-ai fi scris acest post...

N-am venit in aceasta comunitate pentru a o dezbina si nici pentru a va fura premiile. Sunt sigur ca n-ai inteles tema threadului si ca ai exagerat anticipand "ce-o sa se intample".

Nu am instigat la violenta ci am creat un loc pentru o mica intepatura... pentru o observatie acida. Nu am cerut mai mult decat se spune deja pe forum, nu le-am cerut sa se ameninte sau sa incheie discutiile in mod violent... am dat chiar si exemple de "texte". Vreau sa fie posturi spontane, inteligente, care sa treaca dincolo de limbajul cotidian si sa va faca sa ganditi.

Nu stiu daca sunteti familiari cu termenul de "battle" existent in hip-hop si preluat si in fanclub.ro. Puteam foarte bine sa va indrum spre acea sectiune insa am vrut un loc numai al quakerilor, al "familiei" proarena daca imi permiteti sa spun asa. Si prin aceasta metoda ajungi sa ii cunosti pe ceilalti si ei sa te cunoasca pe tine.

Da, iti pun coroana daca asta te incalzeste, insa nu in calitate de rege ci de regina, ci in calitate de mama a proarena, persoana care (printr-o idee) i-a adunat sub aripa ei pe quakeri si le-a aratat cat de placut si distractiv e in grup. Vezi insa ca instinctele materne pot orbi persoana care nu reuseste sa le tina-n frau si sa actioneze in defavoarea ei si a "protejatilor". Daca te-ai simtit ofensat de acest paragraf atunci suntem chit pentru ca si eu m-am simtit jignit de lumina in care ma aratau unele din cuvintele tale.

Imi pare bine ca ai numit discutia pe care o banuiai "lupta dintre bine si rau, inger si demon" la urma urmei aceste doua elemente absolute si diametral opuse ofera o mai mare greutate cuvantului "lupta" decat alti termeni mediocri. Deci indiferent de care parte a baricadei ma incadrezi sunt multumit pentru ca nu sunt definit de ceva mediocru. Nu uita insa ca notiunile de bine si rau sunt subiective.

Sa va demonstrez ca am iq-ul mai mare... nu e in intentia mea. Poate ca nu am ce demonstra si prin urmare nu voi cere inchiderea threadului si nici stergerea lui. Daca vre-un admin va considera necesar sa faca acest lucru... nu ma voi opune (nici nu am cum dealtfel) insa va insemna ceva si voi trage concluziile de rigoare.

Iti multumesc pentru invitatia la bere, sper s-o pot onora la momentul respectiv si cu speranta ca acest gen de discutii vor continua si vor avea un numar mare de participanti ma retrag...
"I can't circle/strafe jump for shit but I can blast myself in a general direction with a RL" - DarkNation
Avatar utilizator
Opa-Opa
Junior Member
 
Mesaje: 709
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde rthc.ro|mav » Mie Mai 12, 2004 4:31 pm

Ma omule..ex de intepatura :eu il fac pe eroare alcoolist si el imi replica cu facof.Insa aici e vb de certuri grave si chiar tu spui ca daca vreti sa va certati faceti-o aici..s-au vehiculat cuvinte gen prost, bou, idiot cuvinte care ii dor pe unii si care depasesc cu mult limitele intepaturilor.Ca sa nu mai vorbesc de amenintari cu bataia..asta chiar e grav
Eu vorbeam de a incerca aplanarea certurilor acolo, pe loc, cu argimente pro si contra
Si daca voiai ca asta sa fie thread de intepaturi si care e mai ironic si mai pizdos..enuntul suna cu totul altfel

PS Nu is mama quakerilor..aia e Zanza care ii bate pe copii si ii supune la perversiuni :D
Call me MAV!
Avatar utilizator
rthc.ro|mav
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde tester » Mie Mai 12, 2004 4:33 pm

Shh, lasati-l pe om sa se refuleze, a prins gust de sange, pacat ca era al lui. Ia uite ce am spicuit din lincul ala :

Ca sa intelegeti ce vreau de la voi dau mai jos doua exemple din posturile mele; poate nu sunt semnificative insa prindeti voi ideea:

-recunoasteti cand gresiti:

"- opa-opa esti pe aratura.
- da prietene, sunt pe aratura in spatele tau, cu biciul in mana... stai linistit ca mai tragem brazda asta si te las sa te odihnesti putin la umbra"

Opa-Opa vs ninjou in "Cereri de schimbarea nick-ului"


Lasand la o parte faptul ca e distractiv, tu aici nu te lupti cu nimeni personal, eventual aduci argumente daca nu esti de acord, nu glume de mirc. Cel de-al doilea exemplu e beton. Facut pe ploaie.
Rehab is for Quitters
tester
Junior Member
 
Mesaje: 932
Membru din: Dum Feb 22, 2004 11:00 am
Localitate: UK

Mesajde Opa-Opa » Mie Mai 12, 2004 5:15 pm

Da, v-am zis sa va certati aici... e pacat sa strici bunatate de post cu discutii off-topic in contradictoriu (vezi "Recomandati-mi un antivirus"). Si de ce spui ca e vorba de certuri grave? De ce crezi ca toti or sa fie la fel de prapastiosi ca tine? De ce te aprinzi atat pentru un lucru ce crezi ca s-ar putea intampla, la fel ca personajele feminine (iar feminine) din cunoscuta poveste a drobului de sare?

Sa ma bag intre ciocan si nicovala? Sa aplanez conflictele? N-ai decat sa faci tu asta daca ai atractie catre meseria de paratraznet sau daca esti masochist. Eu nu fac decat sa-mi vad de treaba mea, sa rad de ei si cu ei cand se cearta, sa ii compatimesc daca se agraveaza, sa rad iarasi de ei cand isi dau seama cat de prosti au fost si din nou sa rad cu ei la o eventuala bere.

Daca scriam: "Uite aici un thread unde sa ziceti ca X are nasul mare, Y urechile clapauge si Z e balbait" nu ar mai fi fost acelasi lucru. Dar poate ca atunci ati fi prins ideea de "fun".

tester, nu e nevoie sa-mi confirmi.. stiu ca ai promis sa nu mi te mai adresezi... inclin insa sa cred ca esti de acord cu ideea si asta inseamna ceva... daca sunt pe-aproape, clipeste de doua ori.
"I can't circle/strafe jump for shit but I can blast myself in a general direction with a RL" - DarkNation
Avatar utilizator
Opa-Opa
Junior Member
 
Mesaje: 709
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

interesting

Mesajde alexus » Mie Mai 12, 2004 11:21 pm

ma duc sa iau o punga de floricele o cola si ma intorc ( pana acum filmul pare interesant). :)

lol mav3rick cred ca fara sa iti dai seama ii faci pe plac lu opa :)

dar din cate am citit eu pe aci ,unele persoane au inteles intentia lu opa altele nu, asta e nu toti pot fi multumiti.
Cum spunea si kshu, mav3rick o iei prea in serios.
Mi-e prea lene sa mai pun si semnatura
Avatar utilizator
alexus
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mai 12, 2004 11:00 pm

Unora le place Jazz-ul(offtopic offcourse)

Mesajde ZaKalu' » Joi Mai 13, 2004 12:39 am

Sper sa fiu cat mai impartial tinand cont de faptul ca sunt prieten cu Opa-Opa.Si inca un amanunt: Nu sunt jucator de QIII dar imi place!(voieur)
Am urmarit de la inceput aceasta polemica si am ajuns la concluzia ca:
1.Drumul catre Iad este pavat cu bune intentii.(facerea de bine e futere de mama);
2.Este foarte greu sa prezinti o idee pe care majoritatea sa o perceapa asa cum ai vrut tu.(specia homo sapiens este recunoscuta ca avand cea mai mare varietate de tipologii din regnul animal);
3.Unele persoane reusesc fara tehnologie avansata sa ma reproduca(vezi nick-ul) chiar si dintr-un amarat de tantzar.
Eu cred ca ideea "fight club-ului" a venit la un moment oportun si din partea unui adevarat gamer dar nu toti au inteles cum trebuia aceasta idee.
"Fight club-ul" trebuie sa fie un loc in care cei din aceasta comunitate sa se ;j in ideii si nu cred ca s-ar ajunge la bataie la modul fizic.
Si eu am avut nervii jucandu-ma si chiar am amenintat cu "ruperea oaselor" dar de la a zice asa ceva pina la a pune in practica este cale foarte lunga.
Consider ca Mav este o persoana destul de inteligenta ca sa treaca peste acest impas si sa vada lucrurile asa cum le vezi dupa 2-3 berii.
Sper ca viata "fight club-ului" sa nu se incheie aici si ca el sa devina ceea ce ar trebui sa fie,un fel de Agora al comunitatii, unde schimbul de replici inteligente (chiar daca intr-un format mai vulgar) sa ridice calitatea discutiilor si al forumului implicit.
"Bataia unei aripi de fluture aici poate provoca un uragan in alta parte" The Chaos Theory
Avatar utilizator
ZaKalu'
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Mai 12, 2004 11:00 pm

Mesajde God » Joi Mai 13, 2004 1:13 am

Box....yeaaaaa! :D
We are nothing but the sum of our parts!
Avatar utilizator
God
Junior Member
 
Mesaje: 265
Membru din: Dum Apr 11, 2004 11:00 pm

Mesajde scaRge » Joi Mai 13, 2004 3:34 am

Of............ io am reusit sa pun pe mine 15 kg,si ma misc mai greu acu'.Deci daca vin la Bucale,va rog sa-l tineti unu' pe zanza :-X Acuma really,scuze zanza,mo-am iesit din fire aiurea,da tot raman la parerea mea ca tu ai fost lamer primul.
Ma,voi ati inebuni... ce-i acilea,dead poet society? :-?
Poate vreti sa faceti un concurs de proza ~a
Cat despre fight club.... mmmmmmmmmm..... As paria pe mine si pe Rain.....
Prietenii stiu de ce.Rain,mai ha' ma tati pe la bv. ca plang femeile dupa tine :b
scaRge
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Mai 05, 2004 11:00 am
Localitate: munca

Mesajde scaRge » Joi Mai 13, 2004 3:39 am

Opa,hai tati sa ne certam ;p
Asa stim scopu si durata.... Hai sa cautam motiv de cearta.
1.Imi place vodca-daca bei bere,ne certam.
2.Imi plac blondele-daca zici ca brunele's mai faine,ne certam.
3.Brasovu ii cel mai fan oras din tara.etc :gay:
4.Daca nu vrei sa ne certam,ne certam
Alege din cele de deasupra,si hai sa ne certam :yD
scaRge
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Mai 05, 2004 11:00 am
Localitate: munca

Mesajde BraXis » Joi Mai 13, 2004 11:45 am

gusturile nu se discuta. pe baza unor argumente plauzibile io le'as numi discutzii in contradictoriu in nici un caz cearta. cind e vb de bautura si femei io's receptiv, Blue se pare ca tu esti mai pretentzios
... minte'ma in gura ma'tii ca te mint si io !
Avatar utilizator
BraXis
Junior Member
 
Mesaje: 138
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde EroarE » Joi Mai 13, 2004 1:44 pm

mav tata, o iei prea in serios, si cand iti spun deja 4 oameni ca o iei prea in serios chiar o iei prea in serios, e vorba de polemici pe o tema, lamurirea unor aspecte vazute diferit de 2-3-4... etc oameni... nu de cearta, batai (la propriu), injuraturi ca la usa cortului... discutii aprinse le mai poti spune :)
@^%@!#@#)&$+_+*_*&#^%$
Avatar utilizator
EroarE
 
Mesaje: 387
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde EroarE » Vin Mai 14, 2004 9:46 am

a...si ce ce cu stalpu' la comunitate???.... aaaaa pilonu'..:D..c'mon(:|
@^%@!#@#)&$+_+*_*&#^%$
Avatar utilizator
EroarE
 
Mesaje: 387
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde rthc.ro|mav » Vin Mai 14, 2004 10:12 am

Problema e nu ca nu vad eu gluma in discutiile astea ci altii is chiori si incep cu amenintari si injuraturi..mie de asta mi-era frica.Ce dreak ma stii de om serios? ;b
Atunci o sa ma duc sa ma culc daca 4 insi spun acelasi lucru..nb
Call me MAV!
Avatar utilizator
rthc.ro|mav
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde Opa-Opa » Vin Mai 14, 2004 12:13 pm

boon, se pare ca topicul a trecut de botezul focului... ;)
blue, as vrea "sa ma cert" cu tine insa nu-mi dai motive deocamdata. Plus de asta te-am scanat cu tricorderul si n-a identificat structura moleculara a speciei "Llama". Bineinteles ca se poate sa se fi defectat sau sa se fi lovit de vre-un sistem de camuflare necunoscut. Om vedea.
Dat fiind numarul mic de "vanatori" nu-mi permit sa pierd timp pretios urmarind exemplare dintr-o specie la care inca nu s-a deschis sezonul si care nici nu ameninta ecosistemul.

mav, iti multumesc ca m-ai ajutat sa ridic de la sol avionul "Fight Club". Singur nu as fi reusit. Sugestia mea ar fi sa nu te duci la culcare ci sa bei o oala de cafea si sa ramai "destept" in continuare pentru a nu lasa in seama pilotului automat distractia ce va urma (si care va contine poate si o partida de sex cu stewardesele ^^ ).

dragi calatori faceti frumos cu mana :sal: pentru cei de-acasa inspre nenea cu camera si rugati-va [-o sa avem vreme frumoasa pentru a putea face acrobatii si, implicit, rating (aduncand astfel mai multi telespectatori postului de televiziune care gazduieste show-ul)

PS: ne declaram extrem de fericiti ca s-a imbarcat si Eroare pentru ca, in cazul in care ramanem fara combustibil, il putem stoarce pe el in rezervor.
"I can't circle/strafe jump for shit but I can blast myself in a general direction with a RL" - DarkNation
Avatar utilizator
Opa-Opa
Junior Member
 
Mesaje: 709
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde God » Vin Mai 14, 2004 7:47 pm

Eu vreau bataie...care iese pe interval???? :D
We are nothing but the sum of our parts!
Avatar utilizator
God
Junior Member
 
Mesaje: 265
Membru din: Dum Apr 11, 2004 11:00 pm

Mesajde ZaKalu' » Sâm Mai 15, 2004 3:24 am

Mai cu chiu cu vai da' important e ca a decolat!
Acu' vad ca deja piloti sunt,combustibil este,pasageri este...da' nu pot sa ma bag si eu pe post de stewardesa?!?Ca daca imi dau cu Llama pe picioare si imi pun peruca iese ceva.La cine bag cererea?!?
Si vad ca de vanatoare zicetzi da' de pescuit nimik..nimik?!?
"Bataia unei aripi de fluture aici poate provoca un uragan in alta parte" The Chaos Theory
Avatar utilizator
ZaKalu'
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Mai 12, 2004 11:00 pm

Mesajde scaRge » Sâm Mai 15, 2004 8:02 am

Opa- ;M chiar Llama ma ;P .Si io care voiam sa zic ca esti tare....... X-(
Ma,chiar esti tare,imi place de tine,imi place de mav,imi place de god,imi place de braxis.Si cat despre fight club ~p
Si se intampla ceva aiurea-is singuru din bv care ar avea unde sa stea vreo 2-3-4 saptamani da n-are chef sa vina la bucale........ Mai vedem.
Ma,cei care ma cunosc stiu ca-s pasnic din fire si n-am avut decat vreo 3-4 batai soldate cu spital,politie si amenzi.Si ultima a fost acu 2 ani,si s-a hotarat de catre domnu agent Secara( ;h ) ca n-am fost eu de vina,ci aia doi d-au sarit la mine cand ieseam linistit cu prietena de la disco.(oaaaaaaaaau.disco,nici prin disco n-am mai fost de vreo 2 ani ;s ).

Adica-ce vreau io sa spun-discutiile in contradictoriu,si in general orice fel de razboi(violent sau pasnic) duc la o iesire din blazaj.Plus ca ma amuz teribil.

P.S. hai ma eroare,bereeeeeeeeeeeeeeeeeeee?
scaRge
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Mai 05, 2004 11:00 am
Localitate: munca

Mesajde scaRge » Sâm Mai 15, 2004 8:03 am

Oaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!Acuma am citit :j
Opa,io vreau rezervare la stewardezele blonde pls pls pls pls pls pls pls pls pls
Multumiri anticipate.
scaRge
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Mai 05, 2004 11:00 am
Localitate: munca

Mesajde EroarE » Sâm Mai 15, 2004 10:37 am

The Blue scrie:P.S. hai ma eroare,bereeeeeeeeeeeeeeeeeeee?

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! ...daca te tine te putem baga chiar urmatorul stors in rezervor, imediat dupa mine (la bere campez la greu)
@^%@!#@#)&$+_+*_*&#^%$
Avatar utilizator
EroarE
 
Mesaje: 387
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde BraXis » Sâm Mai 15, 2004 10:55 am

blue te astept cu lautari, cadane, seminte la punga si bere rece, sau ma rog ce doresti tu vodka cu power horse, numa vino ca iese katerinca ...
... minte'ma in gura ma'tii ca te mint si io !
Avatar utilizator
BraXis
Junior Member
 
Mesaje: 138
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde scaRge » Sâm Mai 15, 2004 5:03 pm

Ma,io aleluia nu cant,da daca vrei aia cu zilele mele,1 buna 364 rele ;j
Opa,tu sau n-ai inteles ca faceam katerinka(hehe,copyright braxis) si atunci imi cer scuze sau esti in spiritu zonei zero d-acilea si atunci
=D
Cadane blonde,nu? ;-)
scaRge
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Mai 05, 2004 11:00 am
Localitate: munca

Mesajde scaRge » Sâm Mai 15, 2004 5:06 pm

Oaaaaa ce-mi place sa ma aberez aici ~p Si nici nu zice nimeni ca-s offtopic.Chiar,cum fac sa fiu offtopic aici?
Inca odata kshu,multumesc pt zona asta cu gravitatie zero.
Later edit-am uitat,il iubesc si pe nijou-tzrn :wazzup: asta a reusit sa ma doboare cel mai tare-jucam un meci,p-orma intram pe mirc.Deci imi da omu niste adrese de ma tavaleam de ras si ma-ntrebau prietenii ce-am fumat.
si in noaptea aia FanTzrn a avut multe victorii frumoase
Respect,nijou :ham:
scaRge
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Mai 05, 2004 11:00 am
Localitate: munca

Următorul

Înapoi la Generalitatzi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator