unde il/o cauti ca sa gasesti ce iti doresti de la un partener/a

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

unde il/o cauti ca sa gasesti ce iti doresti de la un partener/a

Mesajde goni_q » Mie Iun 16, 2004 10:26 am

am fost abordata recent de un tip ca nu stie unde sa caute o tipa fie ea de week end cum spunea el fie una serioasa.....exista un loc anume unde trebuie sa fii ca sa gasesti ceea ce cauti? eu m-am gandit asa, cum as vrea sa arate el?
destept, frumos si cu initiativa......unde merg atunci?.... ;w
la biblioteca? la sala? sau in cluburi?
retzetele voastre sutn asteptate........
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde eyewitness » Mie Iun 16, 2004 10:29 am

cel mai sigur ie pe autostrada bucuresti-pitesti la km 32, sau soseaua de centura. n-ai cum sa dai gres.
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Iun 16, 2004 1:26 pm

*loool*...la biblioteca..*loool* eu nu am mai fost pe acolo de cind m-au prins ca rupeam pagini din pif-uri.

Nu stiu de altii, dar de exemplu eye este destept, frumos si cu initiativa! Poate mai sint si altii pe forum, dar nu pot garanta. Lasa bibliotecile, salile sau cluburile, acolo o sa dai numai de perversi, care se masturbeaza pe cartile lu´ verne, miros tricourile transpirate din vestiarele fetelor sau shi-o freaca pe sub masa, uitindu-se cum dau fetele din fund pe ringul de dans!
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde wwritza » Mie Iun 16, 2004 2:18 pm

qonoqo, io ii recomand amicului dumitale sa mearga la magazinele de mobila :j Asa... mai in inima tzarii. La intoarcere poate achizitiona chiar si-un scaun, balansuoar, bufet de bucatarie, facaletz...etc

Alex, deci d-aia nu mai e nici-o pagina in Rahan!?!??!
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde memetshot » Mie Iun 16, 2004 2:24 pm

da sa fie cu mare grija la ce secs are mobila. siin special ce orientare secsuala are mobila aia ca casa nu se trezeasca cu vrun pat poponaut
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde proXtu » Mie Iun 23, 2004 12:27 am

io am observat ca cu cat cautzi mai mult cu atata nu gaseshti nimic. :p daca stai si nu cautzi, te gasesc ele :D deci zi'i sa stea calm shi sa ashtepte :p
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde nodingat » Mie Iun 23, 2004 12:46 am

goni, tipe de week-end amicul tau poate sa gaseasca in cluburi, daca vrea sa restranga aria de cautare poate alege un anumit tip de cluburi, in orashele mari cluburile s-au diversificat suficient de mult ca sa acopere dintre cele mai pretentzioase gusturi... ieshitul nu e suficient insa, trebuie consecventza si deschidere in fatza oportunitatilor.
e o reteta comuna dar sa shtii ca tzine...
nodingat
 
Mesaje: 720
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde goni_q » Mie Iun 23, 2004 9:36 am

cred ca s-a deskurkat baiatul , avand in vedere ca nu mai da nici un mail :))

orikum i-am sugerat ac lucru ce mi-atzi zis shi voi "proxtu si aristidedan"...danke
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde proXtu » Mie Iun 23, 2004 11:41 am

inseamna ca l'ai cam bagat in ceatza pe baiet, ca io si cu aristidedan am spus kestii total diferite :A cre' ca de aia nu mai da nici un semn de viatza ;-)
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde goni_q » Mie Iun 23, 2004 12:38 pm

da, dar daka e dashtept.....face sinteza si s-a skos pt urmatoarele 2 sapt,
ca dupa tre' sa schimbe vrajeala....piatza asta de fatutze de 15 ani (au instructzie nu gluma) cum apare un text nou cum impart cu prietenele tot ce shtiu,
am si eu o promisiune dintr-o parte..... ca ma invatza si pe mine cineva ceva ...:))
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde goni_q » Lun Iun 28, 2004 9:09 am

tehnika.......
sambata seara.....clubul plin de mistretzi......
stateau ca la vanatoare .........:)))
sprijineau barul in haita de cate 3-4 si se aruncau in grupuri peste putinele femei ce nu sunt in sesiune sau bac......
se simte de la o posta ca fetitzele stau si invatza akas' pe cand masculii tot la distraktie le sta kapul ....
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde PeerGynt » Lun Iun 28, 2004 9:46 am

Sunt putin confuz, Nicholas_Alex... Cum se face ca bibliotecile, salile si cluburile sunt pline de perversi? Si, daca nu cauti pe acolo un partener, cum il gasesti? Am remarcat ca fetele cat de cat serioase nu prea vor sa fie agatate pe strada sau in autobuz...
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Iun 29, 2004 7:57 am

PeerGynt, in ziua de azi, fete serioase gasesti numai la manastire. In sali sau biblioteci tot stoarfe sint, numai ca fac pe deshteptele. Tot la agatat sint si ele pe acolo, cautind vreunul care are bani sa le plateasca amenda ca nu ai inapoiat cartile la timp. Care, in prealabil, au fost imprumutate de ochii lumii...vezi Doamne, sint din alea citite. In cluburi umbla numai alea dupa bani. Odata eram intr-un club si aveam 5 000 de lei la mine. Mi-am luat si eu un suc ca omu´ si mai aveam 2 500 de bilet sa ma intorc acasa. A venit o stoarfa si mi-a bagat limba in ureche, asa ca i-am luat un suc. Dupa aia am mers pe jos, ca nu am mai avut bani de bilet. Si bineinteles ca fata a plecat cu unul de bea martini cu gheata, ca ala din filmul ala cu mashina aia invizibila. :(
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde goni_q » Mar Iun 29, 2004 8:47 am

faza cu gagicile serioase nu se prea lasa agatzate e perfect adevarat!!

in club intr-adevar nu distingi cele serioase de cele ahtiate dupa bani......
ma uit in sg si dreapta......colegele mele de birou care sutn de treaba si de gasca toate lucreaza de dimineata pana seara, nu au nici un pic de viata personala, daca ies, ies in weekend pe la vreo terasa curatzika si au fatza unor fete obosite si pliktisite de viatza....
cred ca doar mergand pe la diferite firme, la banca cu probleme financiare, ori pe la vreun film decent.....cam pe akolo se invart......
dar intrebarea este cine isi doreste o fata serioasa in ziua de azi? cand mentalitatea barbatilor circula ceva de genul "daca nu vrei tu, las ca vrea alta, sunt destule!!"

...de unde sa se mai ridice la suprafata fetele serioase?!?!
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde piskeshu » Mar Iun 29, 2004 9:16 am

Asha-i Gionichiu, alea care nu-s curve is obosite, vai de capu lor saracele, deci tat curvele-s mai bune!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde goni_q » Mar Iun 29, 2004 10:33 am

asta e cea mai adevarata replika pe ziua de azi din cate am citit
uraaa!
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde PeerGynt » Mar Iul 06, 2004 9:49 am

OK, Nicholas_Alex, este si cum spui tu. Intr-adevar, prin cluburi poti sa dai peste tot felul de specimene feminine. Tot asa cum dai si peste tot felul de specimene masculine... La partea cu bibliotecile te contrazic insa. Nu de alta, dar data fiind meseria pe care o am, mai trebuie sa mai trec si pe la biblioteca. N-am prea vazut perversi pe acolo si nu m-a agatat nimeni (chiar daca uneori as fi vrut). Mai mult, nici eu n-am indraznit sa agat pe cineva si nici n-am vazut pe altii facand asta.

goni_q, ai deprimant de multa dreptate... Fetele serioase sunt prea ingropate in munca sau in familie ca sa ai cum le aborda. Ironia face ca si ele se plang adesea ca nu gasesc barbatul ideal. Dar nici nu-l cauta. Uneori nici noi (fiind prea ocupati) nu le cautam pe ele. Este un cerc vicios, o boala a societatii moderne.

Asa este, barbatii gandesc si in termenii astia. Cateodata punem foarte mult accentul pe sex. Dar sa stii ca nu e asa. Decat la suprafata. Dorim mult o fiinta pe care sa o iubim si care sa ne iubeasca. Restul e fiziologie si orgoliu masculin...

Imi place o chestie in Germania. Acolo oamenii nu se sfiesc sa apeleze la firmele matrimoniale. Chestiile astea costa enorm, sunt foarte serioase, iar firma isi asuma raspunderea sa-ti gaseasca pe cineva care sa corespunda cat mai bine dorintelor tale. E o selectie destul de eficienta si o metoda care mi se pare foarte fireasca (decat sa imbatranesti facand tot soiul de incercari nereusite cu tot soiul de tipe nepotrivite). La noi, insa, astfel de intreprinderi sunt luate in deradere, mai ales din cauza clientilor, care numai incredere nu-ti inspira cand le citesti anunturile. :bleah:
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde valbog » Mar Iul 06, 2004 11:15 am

Bah ma crucesc la ce-mi vad ochii ca puteti scrie! fete serioase se gasesc daca vrei neaparat sa ai parte de una, dar mai important este sa si stii cum sa o ti langa tine in momentul in care ai gasit-o! La biblioteca nu sunt stoarfe sau dinalea care se dau destepte pt ca proastele nici macar nu stiu unde este biblioteca dar sa mai deschida si usa! am observat totusi ca mai sunt unele intruse ca sa le zic asa care merg la sala de auditii si ghiciti ce asculta: 3 sude-est:))))
Pe varianta sunt numai fete serioase in sensul ca-si dau silintza sa faca bine ce fac numai ca sa platesti gras!
in cluburi sunt deja bete sau drogate dar mai sunt si bunaciuni serioase dar alea au prieteni. In tramvaie si troleibuze sunt lesinate de caldura asa ca nu prea poti sa-ti dai seama care e faza cu ele!
Cel mai bine este sa ai rabdare ca inca se mai gasesc si fete serioase cu care poati sa ai o relatie frumoasa!
Cine vrea cu disperare o fata serioasa sa mearga la tzara ca acolo gaseste si alea nu sunt serioase pt ca asa sunt ele ci le este frica de gura satului:))
asa ca nu prea exista alternative , ci doar tre sa ai rabdare!
Avatar utilizator
valbog
Junior Member
 
Mesaje: 224
Membru din: Mie Iun 30, 2004 11:00 pm

Mesajde balrogu' » Mar Iul 06, 2004 12:38 pm

coane de fete ne-ai lamurit unde si ce gasesti: peste tot de toate felurile...da' ma framanta o intrebare: cum faci cu procesul de selectie al baietilor cu vino'ncoace ? E cumva altfel? Si ai v'o categorie preferata? Asa mai efebi sau d'aia mustaciosii cu sepcute de piele?
bau
Avatar utilizator
balrogu'
Junior Member
 
Mesaje: 439
Membru din: Dum Iun 06, 2004 11:00 pm

Mesajde goni_q » Mar Iul 06, 2004 5:46 pm

cu alesu' e mai simplu...barbatzii dau repede pe dinafara privind ce interese au....
majoritatea insa care te agatza au singurul scop de a te f....
ceilalti care ziceti voi ca isi cauta sa iubeasca si sa fie iubitzi, nu shtiu unde mai "ezista din ashtia", aia nu agatza
aia ashteapta asha sa pice din senin una serioasa la ei in bratze ?!?!
Ma scuzi poate si eu vreau sa ma distrez putzin fara sa primesc doar aluzii ca de aia ma distrez asha ca vreau sa agatz ceva pt o noapte.....
Cand sunt in "trafic" daca te uitzi asha la unul deja ishi imagineaza ca vrei sa tz-i friga...
hm....

ultima.....stau la semafor ca tot omu' ca e roshu....vine un BMW...face baiatu' disperate semne sa trag pe dreapta, pai ce e el militzian? Sunt serioasa sau nu , sa ma opresc sau nu? fa tu selectzia .....barlogu'
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde proXtu » Mar Iul 06, 2004 8:04 pm

daca bmwu' era de max 2-3 ani vechime, io zic ca'i puteai atribui baietului veleitatzi de politzai, se merita :p ai dreptate, baietzii vor sa f***, la asta se gandesc automat cand vad o tipa care le place, da' asta nu inseamna ca dupa aia, toti vor sa dispara.... asa e baietzii, vor sa f***, ce poti sa le faci ? :D daca shtii cum sa ii iei shi daca nu dai numa' peste baietzi nashpa, io zic ca situatzia nu ii asha de nashpa precum se plang toate fetele ;h
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde PeerGynt » Joi Iul 08, 2004 10:03 am

Pai vezi tu, Goni_q, Valbog sugera ca noi (eventual noi, baietii seriosi) ar trebui sa stam, sa asteptam si voi (eventual voi, fetele serioase) sa veniti la noi... O solutie pasiva, care ar putea functiona cateodata.

Adevarul e ca, uneori, baietii seriosi sunt si... foarte timizi! Avand o parere prea buna despre fete (care nu se justifica mereu) tind sa le plaseze pe acestea pe un piedestal, sa le idolatrizeze intr-un fel. In acea clipa actiunile sunt inhibate, deoarece baietii in cauza sunt intimidati de respectivele fete, deoarece le considera MULT mai bune decat ei... Prostia asta am facut-o si eu acum cativa ani. Iar consecintele au fost tragice. Atunci am invatat ca fetele nu trebuie tratate ca si cum ele sunt undeva sus, invaluite in misterele cetii, ci ele sunt egalele noastre si vor (in principiu) sa fie tratate asa. Evident, cu respect, tandrete, etc. Chestiile astea oricum vin de la sine cand iti place o fata...

Cat priveste baietii cu BMW, eu zis sa fim oameni seriosi... Pentru astfel de indivizi se gaseste o anumita categorie de femei... Nu cred ca trebuie sa te oftici atat. Ar trebui sa fii putin flatata: daca ti-a facut semn, inseamna ca te gaseste atragatoare, iar asta e un lucru pozitiv. Evident, nu trebuia sa opresti si sa te culci cu el! Dar faptul ca te-a remarcat n-ar trebui sa te ingrijoreze. Sa-ti faci probleme in ziua cand barbatii nu vor mai intoarce capul dupa tine! :)
Avatar utilizator
PeerGynt
Junior Member
 
Mesaje: 325
Membru din: Vin Iun 18, 2004 11:00 pm

Mesajde proXtu » Joi Iul 08, 2004 10:29 am

cu totzii suntem convinsi ca goni_q nu s'a enervat ci s'a simtzit flatata :p deshi sa nu uitam shi alte posibiitatzi: poate omu' vroia sa'i spuna ca are un stop spart sau ceva de genu' asta ;-)
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde nodingat » Joi Iul 08, 2004 9:34 pm

asta mi-a placut proXtule... poate avea stopu' spart...! ~p
nodingat
 
Mesaje: 720
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde goni_q » Lun Iul 12, 2004 11:38 am

looooooool.......

farul spart :))......hai ca nu a fost chiar asha.....si nu este nici "militzian" :P

deci atzi dedus....m-am oprit la o cafea si nu mi-a parut rau.....m-am bukurat sa constat ca poate mai ekzista vreo sperantza printre voi mistretzii de rand....

faza cu pasivul ca voi ashteptatzi si ele tre sa sara la "cap" nu e buna, ca shi cele serioase sunt timide de obicei !!

iar faza cu totzi vor sa dispara dupa' .. eu zik ca in procent cumplit de mare VOR sa o Ushkeasca!!

nu reactzionatzi mai bine daka suntzetzi bazaitzi mai mult la inceput si primitzi mai tarziu ceea ce de fapt ne dorim shi noi ?!? :PPP
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde nodingat » Lun Iul 12, 2004 1:48 pm

... in majoritatea relatziilor episodu' sexual precede sentimente ce se pot dezvolta ulterior... chestia cu barbatzii serioshi/neserioshi, judecatzi strict prin prizma refuzului de a-shi asuma responsabilitati de genu' unei relatzii in urma unui episod sexual e, cred io, o copilarie... daca sexu' e k si cei doi se intalnesc, chiar numai pt. a o face, sunt shanse sa se inchege si altceva intre ei... dar sa pleci cu gandu' ca tre sa fie feeling inainte de a o pune cu respectivul/respectiva nu faci altceva decat sa-tzi micshorezi shansele de a o pune implicit pe cele de a-tzi face o relatzie...
nodingat
 
Mesaje: 720
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde goni_q » Mar Iul 13, 2004 9:09 am

asha cum o gandeshti tu, aristidedan, suna perfect logik
in praktika insa e un pik altfel
ori tu eshti o raritate !

faza cu sentimentul inainte de a o pune sunt perfect de acord, nu poate sa existe, basicly because, atractzia sexuala este cea care face 2 oameni sa isi intoarca ,capul unul dupa altul si nu ca se vad si simt ca se iubesc.
dar barbatzii o gandesc altfel, sa recunoashtem, daka sho pun prea repede cu una , la un anumit interval de timp, daka se infiripa o relatzie se ajunge la discutzii de genul, ai fost o parashuta/curva/ushuratica bla bla si eu am fakut femeie din tine!
cam asha se rezuma o relatzie inceputa dpdv sexual
de ce crezi ca femeile aleg sa mai ashtepte momentul unei prime noptzi fierbintzi? la fel de mult ishi doresc shi ele acest lucru dar prejudecatzile societatzii impun o anumita conduita inca femeii!
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde proXtu » Mar Iul 13, 2004 7:08 pm

deci noi, "mistretzii de rand", nu vrem kiar totzi s'o ushkim dupa sex.. poate vrem sa ne mai dam o data ~p acuma serios, daca sexu' vine rapid, inainte sa socializezi cu mistreatza respectiva, shi daca nu ajungi sa te simtzi confortabil cu ea cat de cat, normal ca dupa sex, dupa o kestie atat de intima, daca terenu' nu'i pregatit, itzi vine sa te tot duci sau s'o intrebi daca n'are vreo treaba urgenta de rezolvat :D deci concluzia ar fi sa nu mai lasatzi "mistretzii ca noi" sa v'o traga din prima zi, aburitzi'i, vrajitzi'i, ametzitzi'i shi abia dupa aia oferitzi'va'tzi :p
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde goni_q » Mie Iul 14, 2004 9:43 am

sfat sfatos primit-am ! multzam'
venind de l aun mistretz :P este mai mult decat apreciat :)
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Mesajde goni_q » Joi Iul 15, 2004 9:31 am

era mai simplu sa-mi zika , ca am farul spart decat sa ma convinga inka o data ca mistretzul tot mistretz ramane......
nu shtiu cum pot mistretzii sa dezamageaska in halul asta femeile....
sincer chiar nu mai pot sa cred in vrajeli de tot rahatul si imi lasa un gust amar sa ma uit in jur si sa zik cu cea mai mare convingere ca nu exista mistretzul ala pentru mine...
orikum faci lashi din standarde sau le ridici tot nu e care sa le mentina.....
goni_q
Junior Member
 
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iun 14, 2004 3:04 pm
Localitate: far far away... promisse land...

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron